Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Τι να πω δεν ξερω δεν εχω καποιο αλλο σύμπτωμα ειχα πριν απο κατι μέρες κατι φουσκώματα κατι πονακια στην κοιλια κατι ονειρα ενα σπυράκι μεσα στην μεση της μουρης μ αχαχαζ ... Κατα τ αλλα 3 μερες τωρα εχει αυξηθεί η υγρασια π ήδη ειχα εχω καποια πονακια οταν χαλαρωνω και νιωθω κ πολυ κεφατη ... Κουρασμένη αλλα κεφατη ... Παραξενα πραματα ...αν δεν ειμαι εγκυος τι  να εχω ... Κιαν κατι εχω σε τι γιατρο να παω ... (Προφανώς ειμαι σε σύγχηση απο την αγωνία)

Πάντως κορίτσια αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι όταν αρχίζουν οι ελεύθερες επαφές οι ορμόνες τρελαίνονται. Εμείς μέχρι πριν κάποιος μήνες χρησιμοποιούμε την γνωστή μέθοδο του τραβηγματος ακόμα και την εποχή που έπαιρνα χαπια. Τους τελευταίους μήνες που δεν με απασχολεί το να μην γίνει καμία στραβή και έχω ελεύθερες επαφές βλέπω κάτι άκυρα όνειρα που ούτε ο ονειροκριτης δεν έχει εξήγηση. Προφανώς προετοιμάζεται το σώμα για το σποράκι που θα έρθει. Σε μένα όχι ακόμα αλλά για σας πολύ σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω κοριτσια φουλ υγρασια εκει αλλα ουτως ή αλλως παντα εχω πριν αδιαθετησω κ επισης λογω στεναχωριας απο το χαμο του πεθερου μου εχω στανταρακι την καθυστερηση.Το μονο κακο ειναι ο συνεχομενος πονος σε μεση κ στηθος.Εχει κ αλλη δυσμηνορροια ή μονο εγω ειμαι η τυχερη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Τι να πω δεν ξερω δεν εχω καποιο αλλο σύμπτωμα ειχα πριν απο κατι μέρες κατι φουσκώματα κατι πονακια στην κοιλια κατι ονειρα ενα σπυράκι μεσα στην μεση της μουρης μ αχαχαζ ... Κατα τ αλλα 3 μερες τωρα εχει αυξηθεί η υγρασια π ήδη ειχα εχω καποια πονακια οταν χαλαρωνω και νιωθω κ πολυ κεφατη ... Κουρασμένη αλλα κεφατη ... Παραξενα πραματα ...αν δεν ειμαι εγκυος τι  να εχω ... Κιαν κατι εχω σε τι γιατρο να παω ... (Προφανώς ειμαι σε σύγχηση απο την αγωνία)

Τι να έχεις κορίτσι μου; Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις κι άλλα συμπτώματα. Όπως έχω αναφέρει ξανά εγώ μόνο αυτό είχα! Κάνε ένα τεστακι αύριο! Αν και καλό θα ήταν να περιμένεις 2-3 ημέρες ακόμα...αν αντέχεις φυσικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι όταν αρχίζουν οι ελεύθερες επαφές οι ορμόνες τρελαίνονται. Εμείς μέχρι πριν κάποιος μήνες χρησιμοποιούμε την γνωστή μέθοδο του τραβηγματος ακόμα και την εποχή που έπαιρνα χαπια. Τους τελευταίους μήνες που δεν με απασχολεί το να μην γίνει καμία στραβή και έχω ελεύθερες επαφές βλέπω κάτι άκυρα όνειρα που ούτε ο ονειροκριτης δεν έχει εξήγηση. Προφανώς προετοιμάζεται το σώμα για το σποράκι που θα έρθει. Σε μένα όχι ακόμα αλλά για σας πολύ σύντομα 

Πολυ πιθανών ...παντος εγω ενα μηνα πριν τετοια πράγματα δεν ειχα ... Εμεις βεβαια περνάμε προφυλάξεις αππ την αρχη ως το τελος της πραξης αλλα αν μπορουσα να παω τον χρονο πισω θα προσπαθούσα με το καλημέρα σας για παιδάκι ... Τωρα καταλαβα ποσο πολυ το ήθελα κ το θελω ττωρα το βλεπω και στον αντρουλη μου ποσο το χαίρεται κ  το θελει ... (Εγω τ ελεγα οχι ακομη γιατι πρεπει να βαλουμε το σπιτι σε μια ταξη και κατι ασυναρτησίες, δεν ξερω κ εγω τι ελεγα ουτε που θυμάμαι)  . . . γενικός δεν θυμαμαι πια ήμουν ενα μηνα πριν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Πολυ πιθανών ...παντος εγω ενα μηνα πριν τετοια πράγματα δεν ειχα ... Εμεις βεβαια περνάμε προφυλάξεις αππ την αρχη ως το τελος της πραξης αλλα αν μπορουσα να παω τον χρονο πισω θα προσπαθούσα με το καλημέρα σας για παιδάκι ... Τωρα καταλαβα ποσο πολυ το ήθελα κ το θελω ττωρα το βλεπω και στον αντρουλη μου ποσο το χαίρεται κ  το θελει ... (Εγω τ ελεγα οχι ακομη γιατι πρεπει να βαλουμε το σπιτι σε μια ταξη και κατι ασυναρτησίες, δεν ξερω κ εγω τι ελεγα ουτε που θυμάμαι)  . . . γενικός δεν θυμαμαι πια ήμουν ενα μηνα πριν 

Οχι εμείς προφυλάξεις δεν περνάμε γιατί μέχρι τα 35 περίπου έπαιρνα αντισυλληπτικα και μετά ήμουν σίγουρη ότι με το τράβηγμα πιάνουν μόνο τα 20 χρόνα. Εντωμεταξύ είχε ήδη δημιουργηθεί το ινωμοιωμα και όπως λέει ο γιατρός μου ήταν αδύνατον να μείνω έγκυος. Κι εμάς αυτά μας έφαγαν οι σκέψεις για το μέλλον και που είναι δύσκολα τα πράγματα και τέτοια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι εμείς προφυλάξεις δεν περνάμε γιατί μέχρι τα 35 περίπου έπαιρνα αντισυλληπτικα και μετά ήμουν σίγουρη ότι με το τράβηγμα πιάνουν μόνο τα 20 χρόνα. Εντωμεταξύ είχε ήδη δημιουργηθεί το ινωμοιωμα και όπως λέει ο γιατρός μου ήταν αδύνατον να μείνω έγκυος. Κι εμάς αυτά μας έφαγαν οι σκέψεις για το μέλλον και που είναι δύσκολα τα πράγματα και τέτοια... 

Εγω βεβαια ειμαι τις αποψης πως τιποτα δεν ειβαι αδύνατον σε ολο το συμπαν ... Ζουμε στο 2019 Ο ανθρωπος εχει πατήσει ακομα κ στο φεγγάρι ... Αν εχεις αγαπη μεσα σ αργα η γρηγορα θα ερθει και το σωστο δυνατο κοματι  να την αποδεχτεί αυτην την αγαπη ... Ολα ετσι αντιδρούν γύρο μας ο ενας ειναι ο πομπός και ο άλλος ο δέκτης .ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω κοριτσια φουλ υγρασια εκει αλλα ουτως ή αλλως παντα εχω πριν αδιαθετησω κ επισης λογω στεναχωριας απο το χαμο του πεθερου μου εχω στανταρακι την καθυστερηση.Το μονο κακο ειναι ο συνεχομενος πονος σε μεση κ στηθος.Εχει κ αλλη δυσμηνορροια ή μονο εγω ειμαι η τυχερη;

Συλλυπητήρια γλυκιά μου. Καλό παράδεισο να έχει. Δεν είσαι η μόνη κορίτσι μου. Εγώ πάντα πονούσα. Κυρίως όταν ήμουν πιο μικρή. Κι όχι απλά πονακια... υπήρχαν φορές που έβαζα τα κλάματα. Ευτυχώς τα τελευταία χρόνια είμαι πολύ καλύτερα και κυρίως μετά την γέννα. Αφού κάνα δυο φορές μου ήρθε χωρίς να καταλάβω τίποτα. Έπαθα ένα σοκ στην αρχή ?γιατί είχα συνηθίσει να με προειδοποιεί πάντα αλλά τώρα το συνήθισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η diana8 είπε:

ναι θα κανω αν και εχω πολλα υγρα .. και αρχισαν οι ενοχλησεις στο στηθος ... ισως ερθει η κυρια.... 

σε ευχαριστω πολυ μακαρι ????♥️♥️

Εύχομαι να μην έρθει!Πολύ αισιόδοξη η άχνη γραμμή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Κι εγω κοριτσια φουλ υγρασια εκει αλλα ουτως ή αλλως παντα εχω πριν αδιαθετησω κ επισης λογω στεναχωριας απο το χαμο του πεθερου μου εχω στανταρακι την καθυστερηση.Το μονο κακο ειναι ο συνεχομενος πονος σε μεση κ στηθος.Εχει κ αλλη δυσμηνορροια ή μονο εγω ειμαι η τυχερη;

Και εγώ έχω κορίτσι μου και ξέρω πόσο κουραστική είναι η σιχαμενη κάθε μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Χελλοουυ κοριτσακιααα!!

Τι κανετεεε?????

Είμαστε όλες καλά και ανυπομονούμε για θετικά τεστακια!! :-) εσυ τι κάνεις κοπέλα μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου δεν ξερω ομως πιστευω πως θα αδιαθετησω εχω πολλα υγρα 

Εγώ γλυκιά μου το βρίσκω πολύ θετικό αυτό !! Μην βάζεις στο μυαλουδακι σου αρνητικές σκέψεις μόνο χαλαρή και χαρούμενη να είσαι όσο μπορείς και μπορεί σε λίγες μέρες η ώρες να δεις τις πολυπόθητες κόκκινες γραμμές να σου κλείνουν το μάτι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι εμείς προφυλάξεις δεν περνάμε γιατί μέχρι τα 35 περίπου έπαιρνα αντισυλληπτικα και μετά ήμουν σίγουρη ότι με το τράβηγμα πιάνουν μόνο τα 20 χρόνα. Εντωμεταξύ είχε ήδη δημιουργηθεί το ινωμοιωμα και όπως λέει ο γιατρός μου ήταν αδύνατον να μείνω έγκυος. Κι εμάς αυτά μας έφαγαν οι σκέψεις για το μέλλον και που είναι δύσκολα τα πράγματα και τέτοια... 

Συγνώμη lacostaki μου που ρωτάω αλλά δεν σου πρότεινε κάτι ο γιατρός; Τι μπορείς να κάνεις για αυτό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Πολυ πιθανών ...παντος εγω ενα μηνα πριν τετοια πράγματα δεν ειχα ... Εμεις βεβαια περνάμε προφυλάξεις αππ την αρχη ως το τελος της πραξης αλλα αν μπορουσα να παω τον χρονο πισω θα προσπαθούσα με το καλημέρα σας για παιδάκι ... Τωρα καταλαβα ποσο πολυ το ήθελα κ το θελω ττωρα το βλεπω και στον αντρουλη μου ποσο το χαίρεται κ  το θελει ... (Εγω τ ελεγα οχι ακομη γιατι πρεπει να βαλουμε το σπιτι σε μια ταξη και κατι ασυναρτησίες, δεν ξερω κ εγω τι ελεγα ουτε που θυμάμαι)  . . . γενικός δεν θυμαμαι πια ήμουν ενα μηνα πριν 

Αχ έτσι κ Εγώ....Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!Αν το ήξερα θα προσπαθούσα τρία χρόνια νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω με βλεπω σιγουρα να αδιαθετο αφου εχω αρχισει να ποναω χαμηλά σαν να μ έρχεται οπου νανε ... Αν κ δεν ειναι η ωρα της αλλα κ παλι ειναι εντονο με εχει πιασει κ ενας πονοκεφαλος μεγαλος ... Παντως ειμαι σχεδον σιγουρη ... Ισως να μου ερθει σημερα τ βραδυ πιο νωρις απο την κουραση θα σας πω το πρωι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό!! Πιο αρνητικό δε γίνεται!! Άντε να πείτε οι άλλες τα ευχάριστα να χαρουμε λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ... Ελπιζω να έχετε ολες ενα ωραιο σαββατοκύριακο ... Εγω χθες τ βραδυ δεν αδιαθετισα αλλα εχω πονακια περιόδου σημερα  και θα δουλευω μεχρι τ βραδυ ... Τι να πω για περιοδο μοιαζει να το παει ... Ειμαι σχεδον σιγουρη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Καλημερα κοριτσια ... Ελπιζω να έχετε ολες ενα ωραιο σαββατοκύριακο ... Εγω χθες τ βραδυ δεν αδιαθετισα αλλα εχω πονακια περιόδου σημερα  και θα δουλευω μεχρι τ βραδυ ... Τι να πω για περιοδο μοιαζει να το παει ... Ειμαι σχεδον σιγουρη .

Εγώ πιστεύω ότι δε θα σου έρθει η περίοδος...προσπάθησε να μην κουράζεσαι υπερβολικά!! Κ αύριο περιμένουμε τα νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό Σαββατοκύριακο! Ελπίζω να έχουμε από κάποια ευχάριστα να τρελαθεί το γκρουπ ??

Άντε να δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου και εγω εκανα τωρα το πρωι και βγηκε αρνητικο.. η αληθεια ειναι οτι περιμενα να σκουρινει η γραμμη και να δω δυο γραμμουλες  αλλα δεν πειραζει :) συνεχιζουμε την προσπαθεια μας ???? Ευχομαι στα υπολοιπα κοριτσια να μας κανουν χαρουμενες με ενα θετικο τεστακι!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ έκανα τεστ κ βγήκε αρνητικό!! Πιο αρνητικό δε γίνεται!! Άντε να πείτε οι άλλες τα ευχάριστα να χαρουμε λίγο....

Καλημερα κοριτσι μου μια απο τα ιδια και εγω.. εκανα μολις τωρα και αρνητικο τουλαχιστον να αδιαθετησω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγνώμη lacostaki μου που ρωτάω αλλά δεν σου πρότεινε κάτι ο γιατρός; Τι μπορείς να κάνεις για αυτό; 

Το αφαίρεσα έκανα ανοιχτό χειρουργείο τον Ιούνιο γιαυτό δεν μπορώ να αρχίσω προσπάθειες πριν τον Δεκέμβριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Εγω βεβαια ειμαι τις αποψης πως τιποτα δεν ειβαι αδύνατον σε ολο το συμπαν ... Ζουμε στο 2019 Ο ανθρωπος εχει πατήσει ακομα κ στο φεγγάρι ... Αν εχεις αγαπη μεσα σ αργα η γρηγορα θα ερθει και το σωστο δυνατο κοματι  να την αποδεχτεί αυτην την αγαπη ... Ολα ετσι αντιδρούν γύρο μας ο ενας ειναι ο πομπός και ο άλλος ο δέκτης .ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Ήταν αδύνατον με 13 εκατοστά ινωμυωμα. Τωρα που το αφαίρεσα μου είπε ότι μπορώ να μείνω. Γιαυτό ακριβώς τον λόγο παίρνω τα αντισυλληπτικα γιατί πριν το 6μηνο απαγορεύεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...