Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου ναι και εγω το βλεπω απο κοντα φαινεται πιο καλα θα περιμενω ναι το σημερινο βγηκε τελειως αρνητικο ειχα πιει και αρκετα υγρα  βεβαια.. θα περιμενω :) 

Νομίζω ότι επιβάλλεται να το κανεις με τα πρώτα πρωινά ουρά!! Ειδικά πριν την καθυστέρηση!! Εάν είσαι με καθυστέρηση,οποία ώρα κ να το κανεις θα δείξει. Αλλά πριν,είμαι βέβαιη ότι επιβάλλεται!! Έχεις άλλο να κανεις άλλο ένα το πρωί;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου ναι και εγω το βλεπω απο κοντα φαινεται πιο καλα θα περιμενω ναι το σημερινο βγηκε τελειως αρνητικο ειχα πιει και αρκετα υγρα  βεβαια.. θα περιμενω :) 

 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσι μου ναι και εγω το βλεπω απο κοντα φαινεται πιο καλα θα περιμενω ναι το σημερινο βγηκε τελειως αρνητικο ειχα πιει και αρκετα υγρα  βεβαια.. θα περιμενω :) 

Και εγω την στην πρωτη σαν να βλεπω μια αχνη γραμουλα .. Αυριο πρωι πρωι κανε αλλο ενα μόλις ξυπνήσεις !!! 

Επεξεργάστηκε από Σαμανη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

 

 

Και εγω την στην πρωτη σαν να βλεπω μια αχνη γραμουλα .. Αυριο πρωι πρωι κανε αλλο ενα μόλις ξυπνήσεις !!! 

Θα κανω ναι εχω.. απλα επειδη χθες και σημερα δεν ημουνα σπιτι το πρωι εκανα οταν γυρισα.. ομως θα κανω το πρωι αυριο :) αν κ εκανα πριν κ βγηκε αρνητικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου ξερω ειναι νωρις ειμαι 4-5 μερες πριν τ περιοδο και ειπα να κανω ενα τεστακι μηπως και... αλλα δυστιχως αρνητικο ... αν και φαινεται κατι δε ξερω αν φαινεται στην φωτογραφια.. 

στη πρωτη ειναι το χθεσινο το εκανα μεσημερι .. Το σημερινο ειναι στην τελευταια φωτογραφια το κατω ..ομως δυστυχως εχω πιει απο τ πρωι 2 καφεδες κ χυμο..  και φαινεται αρνητικο??

B4D688E2-D163-4468-ABD0-2055D4866743.jpeg

A7AD5F9F-5737-4BDF-8BCA-F6ABE8FDAB4E.jpeg

07D6FB6F-6FBA-4B15-94C6-7AFD13CCFDC3.jpeg

Κορίτσι μου κ εμένα μ φάνηκε σαν να αχνοφαίνεται κάτι στο πρώτο τεστ... Εγώ θα σταματάγαμε τα πολλά νερά κ θα ξαναέκανα γιατί δε θα κρατιόμουν αν έχεις πολλά βέβαια... Η αλλιώς καλύτερα να περιμένεις δύο τρεις μερες. Μακάρι να είναι θετικό κ να είσαι έγκυος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Νομίζω ότι επιβάλλεται να το κανεις με τα πρώτα πρωινά ουρά!! Ειδικά πριν την καθυστέρηση!! Εάν είσαι με καθυστέρηση,οποία ώρα κ να το κανεις θα δείξει. Αλλά πριν,είμαι βέβαιη ότι επιβάλλεται!! Έχεις άλλο να κανεις άλλο ένα το πρωί;;;

Ναι εχω.. θα κανω απλα χθες και σημερα δε μπορουσα να τ κανω φευγω πολυ νωρις απο τ σπιτι κ γιαυτο τ εκανα μετα !! Θα κανω αυριο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Κορίτσι μου κ εμένα μ φάνηκε σαν να αχνοφαίνεται κάτι στο πρώτο τεστ... Εγώ θα σταματάγαμε τα πολλά νερά κ θα ξαναέκανα γιατί δε θα κρατιόμουν αν έχεις πολλά βέβαια... Η αλλιώς καλύτερα να περιμένεις δύο τρεις μερες. Μακάρι να είναι θετικό κ να είσαι έγκυος!!! 

Μακαρι κοριτσι μου ????♥️ 
εχω αλλα δυο θα κανω το πρωι αυριο !!! 
αν και εκανα τωρα και ηταν αρνητικο ..?

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου ????♥️ 
εχω αλλα δυο θα κανω το πρωι αυριο !!! 
αν και εκανα τωρα και ηταν αρνητικο ..?

??

Αν είναι δύο κάνε ένα αύριο κ ένα μεθαύριο μη τα χαλάσεις σήμερα. Η αν έχεις υπομονή άσε δύο μέρες μεταξύ τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ναι εχω.. θα κανω απλα χθες και σημερα δε μπορουσα να τ κανω φευγω πολυ νωρις απο τ σπιτι κ γιαυτο τ εκανα μετα !! Θα κανω αυριο :) 

Μακαρι Παναγία μου να ειναι θετικο και να εισαι έγκυος .... !!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου ????♥️ 
εχω αλλα δυο θα κανω το πρωι αυριο !!! 
αν και εκανα τωρα και ηταν αρνητικο ..?

??

Μην απογοητευεσαι αγάπη έχει δίκιο η Αννίτα επιβάλλεται πριν την καθυστέρηση να το κάνεις με πρωινά ούρα..επίσης αυτά τα τεστ έχουν ευαισθησία 25mlu από ότι θυμάμαι όποτε δεν είναι και τα πιο ευαίσθητα θέλουν τον χρόνο τους να δείξουν..κάνε ένα αύριο πρωί πρωί και εύχομαι να είναι θετικοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Μην απογοητευεσαι αγάπη έχει δίκιο η Αννίτα επιβάλλεται πριν την καθυστέρηση να το κάνεις με πρωινά ούρα..επίσης αυτά τα τεστ έχουν ευαισθησία 25mlu από ότι θυμάμαι όποτε δεν είναι και τα πιο ευαίσθητα θέλουν τον χρόνο τους να δείξουν..κάνε ένα αύριο πρωί πρωί και εύχομαι να είναι θετικοο

ναι θα κανω αν και εχω πολλα υγρα .. και αρχισαν οι ενοχλησεις στο στηθος ... ισως ερθει η κυρια.... 

σε ευχαριστω πολυ μακαρι ????♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι Παναγία μου να ειναι θετικο και να εισαι έγκυος .... !!!! ❤❤❤

Μακαρι κοριτσι μου μακαρι !!! Εχω πολλα υγρα εδω κ μερες και αρχιζουν οι ενοχλησεις στο στηθος ισως ερθει νωριτερα η κυρια... ομως ευχαριστω για την θετικη ενεργεια θα σας ενημερωσω ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η diana8 είπε:

ναι θα κανω αν και εχω πολλα υγρα .. και αρχισαν οι ενοχλησεις στο στηθος ... ισως ερθει η κυρια.... 

σε ευχαριστω πολυ μακαρι ????♥️♥️

Ναι εγω εχω πολλααααα υγρα κ ειμαι 4-5 μερες πριν την περίοδο ... Εχω και πονους χαμιλα στην κοιλια σαν περιοδου  .. Θα κανω υπομονή και θα κανω κ εγω τεστ την κυριακη τ πρωι π θα στολισουμε κ το δεντρο αν θα ειναι θετικο μπορει να το στολισω κ αυτο για να τ δει ο αντρας μ ... !!! Μακαρι να εχουμε ολες τα πιο ευχαριστα νεα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ναι εχω.. θα κανω απλα χθες και σημερα δε μπορουσα να τ κανω φευγω πολυ νωρις απο τ σπιτι κ γιαυτο τ εκανα μετα !! Θα κανω αυριο :) 

Εγώ νομίζω ότι σου βγήκε αρνητικό σήμερα γιατί όπως είπες κατανάλωσες υγρά κ πρέπει 4 ώρες πριν το κανεις,να μην έχεις πιει πολλά υγρά!! Κάνε αύριο κ ενημέρωσε μας!! Θύμισε μου ποτέ περιμένεις να μην έρθει;; Χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι εγω εχω πολλααααα υγρα κ ειμαι 4-5 μερες πριν την περίοδο ... Εχω και πονους χαμιλα στην κοιλια σαν περιοδου  .. Θα κανω υπομονή και θα κανω κ εγω τεστ την κυριακη τ πρωι π θα στολισουμε κ το δεντρο αν θα ειναι θετικο μπορει να το στολισω κ αυτο για να τ δει ο αντρας μ ... !!! Μακαρι να εχουμε ολες τα πιο ευχαριστα νεα !!!

Μακαρι ???? Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να του κανεις αυτο το υπεροχο δωρο ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Ναι εγω εχω πολλααααα υγρα κ ειμαι 4-5 μερες πριν την περίοδο ... Εχω και πονους χαμιλα στην κοιλια σαν περιοδου  .. Θα κανω υπομονή και θα κανω κ εγω τεστ την κυριακη τ πρωι π θα στολισουμε κ το δεντρο αν θα ειναι θετικο μπορει να το στολισω κ αυτο για να τ δει ο αντρας μ ... !!! Μακαρι να εχουμε ολες τα πιο ευχαριστα νεα !!!

Εσυ ποτέ περιμένεις να μην έρθει;;; 
εγω στις 19/11 κ σκέφτομαι να κάνω τεστ αύριο ή την Κυριακή;;; Πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Εγώ νομίζω ότι σου βγήκε αρνητικό σήμερα γιατί όπως είπες κατανάλωσες υγρά κ πρέπει 4 ώρες πριν το κανεις,να μην έχεις πιει πολλά υγρά!! Κάνε αύριο κ ενημέρωσε μας!! Θύμισε μου ποτέ περιμένεις να μην έρθει;; Χαχαχ

Ειμαι 4-5 μερες πριν την περιοδο !!! Θα σας ενημερωσω κοριτσια μου εννοειται οτι και να ειναι το αποτελεσμα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Εσυ ποτέ περιμένεις να μην έρθει;;; 
εγω στις 19/11 κ σκέφτομαι να κάνω τεστ αύριο ή την Κυριακή;;; Πφφφφφ

Περιμενω μεζι με σενα !! Η στις 19 η 20.!!! 
εαν αντεχεις μην κανεις βλεπεις τι τραβαω εγω ...αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα ερθει .. γιατι εχω πολλα υγρα και ξεκινησαν τ πονακια στο στηθος κ κτω χαμηλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Εσυ ποτέ περιμένεις να μην έρθει;;; 
εγω στις 19/11 κ σκέφτομαι να κάνω τεστ αύριο ή την Κυριακή;;; Πφφφφφ

Και εγω 19/11 περιμενω αλλα θα τ κανω κυριακη πρωι γιατι σημερα θα σχολασω 8 τ βραδυ και αυριο δουλευω 9το πρωι με 9 το βραδυ οποτε κυριακη που καθομαστε και οι δυο πρωι πρωί μςτα απο τοση κουραση θα προσευχηθω πριν ξεραθω στον υπνο και το πρωι τεστακι και δεντρακι ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Περιμενω μεζι με σενα !! Η στις 19 η 20.!!! 
εαν αντεχεις μην κανεις βλεπεις τι τραβαω εγω ...αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι θα ερθει .. γιατι εχω πολλα υγρα και ξεκινησαν τ πονακια στο στηθος κ κτω χαμηλα

Αυτά είναι φυσιολογικά ακόμα κ έγκυος να είσαι!! Τον πρώτο μήνα εγκυμοσύνης,ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να καταλάβει τι του συμβαίνει κ τα συμπτώματα είναι ακριβώς ίδια!! Μην απογοητεύεσαι!! Δε μπορώ να περιμένω,ειδικά τις μέρες που πλησιάζουν προς την περίοδο. Τον υπόλοιπο καιρό είμαι ήρεμη αλλά τις μέρες που πλησιάζουν,αγχώνομαι παρά πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Και εγω 19/11 περιμενω αλλα θα τ κανω κυριακη πρωι γιατι σημερα θα σχολασω 8 τ βραδυ και αυριο δουλευω 9το πρωι με 9 το βραδυ οποτε κυριακη που καθομαστε και οι δυο πρωι πρωί μςτα απο τοση κουραση θα προσευχηθω πριν ξεραθω στον υπνο και το πρωι τεστακι και δεντρακι ... 

Τέλεια!!!!! Ο κύκλος σου είναι σταθερός;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Και εγω 19/11 περιμενω αλλα θα τ κανω κυριακη πρωι γιατι σημερα θα σχολασω 8 τ βραδυ και αυριο δουλευω 9το πρωι με 9 το βραδυ οποτε κυριακη που καθομαστε και οι δυο πρωι πρωί μςτα απο τοση κουραση θα προσευχηθω πριν ξεραθω στον υπνο και το πρωι τεστακι και δεντρακι ... 

Τελεια κοριτσι μου !!! Ευχομαι και εγω να μην ειμαι τουλαχιστον καποια απο εμας να ειναι να χαρουμε ολες μας !!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Αυτά είναι φυσιολογικά ακόμα κ έγκυος να είσαι!! Τον πρώτο μήνα εγκυμοσύνης,ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να καταλάβει τι του συμβαίνει κ τα συμπτώματα είναι ακριβώς ίδια!! Μην απογοητεύεσαι!! Δε μπορώ να περιμένω,ειδικά τις μέρες που πλησιάζουν προς την περίοδο. Τον υπόλοιπο καιρό είμαι ήρεμη αλλά τις μέρες που πλησιάζουν,αγχώνομαι παρά πολύ...

Μια απο τα ιδια ... οσο κοντευουν οι μερες...

την προηγουμενη εβδομαδα ενιωσα εναν εντονο πονο λεω παει αδιαθετησα...Ημουνα σιγουρη .. αλλα κρατησε 4-5 λεπτα μετα περασε ... δε ξερω καν τι ηταν αυτο το πραγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Τελεια κοριτσι μου !!! Ευχομαι και εγω να μην ειμαι τουλαχιστον καποια απο εμας να ειναι να χαρουμε ολες μας !!!! ????

Εγώ πάλι εύχομαι να είμαστε κ οι τρεις να τρελαθούμε από τη χαρά μας!!!! Πάμε θετικά vibes....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Τέλεια!!!!! Ο κύκλος σου είναι σταθερός;;;

Συνηθως εχω 28-30... 

μερικες φορες ερχεται η δυο μερες νωριτερα η δυο μερες αργοτερα .!!!  Ωχ μπρεδευτηκα και απαντησα για μενα χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Μια απο τα ιδια ... οσο κοντευουν οι μερες...

την προηγουμενη εβδομαδα ενιωσα εναν εντονο πονο λεω παει αδιαθετησα...Ημουνα σιγουρη .. αλλα κρατησε 4-5 λεπτα μετα περασε ... δε ξερω καν τι ηταν αυτο το πραγμα

Ωχχχχ κ εγώ το έπαθα αυτό!!! Πονούσα κ λέω μα δε γίνεται;;; Μετά μου περνούσε!!! Την άλλη μέρα πάλι το ίδιο,μετά περνούσε!!! Κ ο κύκλος μου είναι πολύ σταθερός...

βρε λες;;;;;;; ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...