Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να το δεντράκι μ κορίτσια σας αρέσει!??? ??

15737482108703195596306298567236.jpg

Τέλειο!?Αχ τώρα μου έφτιαξες την διάθεση! Μήπως να στολίσω νωρίτερα τελικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Πολύ μου αρέσει η λογική σου ? Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει το μωράκι σας! Η αλήθεια εγώ δεν το είχα σκεφτεί ίδιος καθώς περνάνε οι μήνες γίνομαι όλο και πιο συγκρατημένη..

Αχαχα εγω εχω πολυ πλακα ας πουμε περνω σεντονια για κουνια κ λεω στον αντρα μ ... Καποια μερα μεσα στο απόβραδο την ωρα π ξυπνανε μονο οι νυχτεριδες αυτο το λευκο σεντονακι θα υποστεί μεγαλο κακο οταν η πανα του μωρου μας θα ξεχειλίσει βρεφικα κακακιααα !!!! ... Κοριτσια αν δεν κανουμε αυτο π μας αρεσει κ μας ευχαριστεί θα εχουμε χασει ολη την ουσια απολαυστε την διαδικασια ολη , την διαδρομη μεγαλη η μικρη ...  δεν λεω ο προορισμός ειναι π εχει το νοημα αλλα κ η διαδρομη ειναι τοσο ωραια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι είναι κακό να συμβουλεύεσαι κάποιο ειδικό! Ειδικά όταν φτάσεις στο σημείο να έχεις άγχος σε όλα τα σημεία της ζωής σου!
Πέραν από την δουλειά, οι καθημερινοί προβληματισμοί που μας απασχολούν.. μέχρι τώρα προσπαθώ να το διαχειρίζομαι μόνη μου και λέω στον εαυτό μου μακάρι να έχουμε την υγεία μας πάνω απ’όλα!

Πέρα από την πιέση της δουλειάς που μέχρι τώρα έλεγα οκ θα περάσει πλέον έρχεται και αυτή η απογοήτευση κάθε μήνα που δεν έρχεται το μωράκι και το θέλουμε τόσο πολύ.. Χαίρομαι πραγματικά που μέσα από το φόρουμ βρίσκω άτομα που μπορούμε να μοιραστούμε τις ίδιες ανησυχίες και την ανυπομονησία να αποκτήσουμε μωράκι! Γιατί δυστυχώς ο περίγυρος πολλές φορές είτε καλοπροαίρετα είτε όχι δεν μπορεί να καταλάβει το άγχος που δημιουργείται στο ζευγάρι όταν ξεκινά τις προσπάθειες!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου !! Έχεις πολύ δίκιο όλα τα κορίτσια εδώ ειναι πολύ καλά και υπάρχει μεταξύ μας μια αλληλοκατανόηση για τα θέματα που μας απασχολούν που στον έξω κόσμο για πολλούς λόγους δεν είναι πάντα εφικτό !! Πάντως αφού το ελενχεις νομίζω ότι απλά πρέπει να ευχαριστήσεις τον άντρα σου και θα πάνε όλα τέλεια!! Εγώ πλέον για να κρατιεμαι χαλαρη πίνω κάθε μέρα χαμομήλι (βοηθάει πολύ στο ανχος) κάνω γιόγκα και γενικά ανάβω αρωματικά κεριά με χαλαρωτική μουσική και προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις!! Σου εύχομαι γρήγορα το νινακι σου χωρίς ανχος, το μπεμπακι σου θα θέλει μια μανούλα πιο χαλαρή ? !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κόρες :-) Πως είμαστε;;

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τέλειο!?Αχ τώρα μου έφτιαξες την διάθεση! Μήπως να στολίσω νωρίτερα τελικά?

Καλημέρα.... Βέβαιος κ να στολίσεις θα το χωρτασεις πιο πολυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημερούδια κόρες :-) Πως είμαστε;;

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Καλημέρα κουκλα μου εγώ από εχθές το βράδυ έπεσε λίγο η ψυχολογία μου είχα αρκετά καφέ κ τα χασα τώρα είμαι καλύτερα Δευτέρα πρωί έχω ραντεβού ανυπομονώ να  παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Αχαχα εγω εχω πολυ πλακα ας πουμε περνω σεντονια για κουνια κ λεω στον αντρα μ ... Καποια μερα μεσα στο απόβραδο την ωρα π ξυπνανε μονο οι νυχτεριδες αυτο το λευκο σεντονακι θα υποστεί μεγαλο κακο οταν η πανα του μωρου μας θα ξεχειλίσει βρεφικα κακακιααα !!!! ... Κοριτσια αν δεν κανουμε αυτο π μας αρεσει κ μας ευχαριστεί θα εχουμε χασει ολη την ουσια απολαυστε την διαδικασια ολη , την διαδρομη μεγαλη η μικρη ...  δεν λεω ο προορισμός ειναι π εχει το νοημα αλλα κ η διαδρομη ειναι τοσο ωραια !

Μπράβο κορίτσι μου!? Ειλικρινά μπράβο για την πίστη και την αισιοδοξία που έχεις. Είναι δύσκολο,τις περισσότερες φορές, να καταφέρει κάποιος κάτι τέτοιο όσο και να το θέλει. Σου εύχομαι πολύ μα πάρα πολύ σύντομα να γίνουν πραγματικότητα όλες οι σκέψεις και οι επιθυμίες σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλα μου εγώ από εχθές το βράδυ έπεσε λίγο η ψυχολογία μου είχα αρκετά καφέ κ τα χασα τώρα είμαι καλύτερα Δευτέρα πρωί έχω ραντεβού ανυπομονώ να  παω

Όχι Ελενάκι μου μην στεναχωριέσαι. Το καφέ πάντα είναι παλιό αίμα. Τις περισσότερες φορές ξέρω ότι είναι από κούραση τουλάχιστον δύο ημερών πίσω. Εσύ ξεκουράσου πάρε το μαγνήσιο σου και όλα θα είναι τέλεια την Δευτέρα. Θα πας να ακούσεις την καρδούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου !! Έχεις πολύ δίκιο όλα τα κορίτσια εδώ ειναι πολύ καλά και υπάρχει μεταξύ μας μια αλληλοκατανόηση για τα θέματα που μας απασχολούν που στον έξω κόσμο για πολλούς λόγους δεν είναι πάντα εφικτό !! Πάντως αφού το ελενχεις νομίζω ότι απλά πρέπει να ευχαριστήσεις τον άντρα σου και θα πάνε όλα τέλεια!! Εγώ πλέον για να κρατιεμαι χαλαρη πίνω κάθε μέρα χαμομήλι (βοηθάει πολύ στο ανχος) κάνω γιόγκα και γενικά ανάβω αρωματικά κεριά με χαλαρωτική μουσική και προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις!! Σου εύχομαι γρήγορα το νινακι σου χωρίς ανχος, το μπεμπακι σου θα θέλει μια μανούλα πιο χαλαρή ? !!

Αχ κορίτσια μου είναι τεράστια υπόθεση να μπορείς να διαχειριστείς το άγχος σου! Κι εγώ ένα διάστημα αμέσως μετά την απώλεια του πρώτου μου μωρού σε συνδυασμό με ένα πρόβλημα υγείας ενός δικού μου ανθρώπου πάθαινα, σύμφωνα με το γιατρό, κρίσης πανικού. Μου είπε να απευθυνθώ σε ειδικό. Το σκεφτόμουν αλλά με πρόλαβε άλλος γιατρός... ο γιατρός της καρδιάς μου... αυτός που μου έδωσε την μεγαλύτερη χαρά στην ζωή μου... ο γιος μου. Και τα ξέχασα όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημερούδια κόρες :-) Πως είμαστε;;

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Αννια μου καλημέρα!? Αδιαθετησα κι εγώ χθες άρα ήρθε και για εμένα η σειρά να μπω στο πινακακι μας. Περιμένω ή να πω καλύτερα δεν περιμένω στις 12/12 περίπου.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλη Παρασκευη κοριτσια!??Ευχομαι ενα ομορφο Σουκου γεματο χουχουλιασματα!!??

Καλημέρα καλό σκ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι Ελενάκι μου μην στεναχωριέσαι. Το καφέ πάντα είναι παλιό αίμα. Τις περισσότερες φορές ξέρω ότι είναι από κούραση τουλάχιστον δύο ημερών πίσω. Εσύ ξεκουράσου πάρε το μαγνήσιο σου και όλα θα είναι τέλεια την Δευτέρα. Θα πας να ακούσεις την καρδούλα;

Για σου αγάπη μ.... Ανυσηχω γτ από την ημέρα που έκανα το τεστ είχα ροζ απαλό για 3 4 μέρες μετά που είδα το αίμα 1 φορά κ από τότε καφέ κάθε μέρα αααα κ ένα ινομύωμα στην μιτρα 5 εκ δεν μπορώ ν πω ότι λα είναι καλά..... Ναι να ακούσουμε καρδούλα κ να με δει ο γιατρός μ που ξερει τα ινομυώματα από την αρχή όταν είχα δει το αίμα δεν μπόρεσα να τον βρω κ πήγα στης μαμάς μ κ τώρα θα πάω στον δικό μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μελλοντικές μανουλες με τα όλα τους..εγώ ξύπνησα με πολύ κέφι σήμερα και δουλεύω με χαρά σχεδόν.. @Ελενακι12το πρώτο δεντράκι του γκρουπ είναι τέλειο..ξεκουράσου και μην αγχώνεσαι αγάπη μου τη Δευτέρα θα δεις το σπορακι και θα είναι τόσο χαρούμενη μέρα θα δεις..:)

@Αννια27 να ξέρεις ότι κάνω ακριβώς τα ίδια γιόγκα ασκήσεις αναπνοών μουσικη..όπως επίσης πέρασα κι εγώ κρίσεις πανικού αλλά δεν χρειάστηκε να πάω σε κάποιον ειδικό γιατί τον επόμενο μήνα ήμουν έγκυος..όταν απεβαλλα πίστευα ότι θα υποτροπιασω αλλά ευτυχώς όχι..συμφωνώ μαζί σου και στις συμβουλές που δίνεις στα κορίτσια..όταν δεν ελέγχουμε το άγχος μας και κυριεύει τη ζωή μας να πάμε σε κάποιον ειδικό κορίτσια..βοηθάει τόσο πολύ είναι λες και σου λύνει τα χέρια σου δείχνει την λύση που εσύ δεν βλέπεις ενώ είναι μπροστά στα μάτια σου..ξέρω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσουμε με όλα αυτά που συμβαίνουν στη ζωή μας αλλά πάνω από όλα το χρωστάμε στον εαυτό μας να προσπαθήσουμε να απολαμβάνουμε το κάθε τι στην μέρα και τη νύχτα μας..εγώ εκτός της γιογκας έχω αρχίσει και το ρίχνω και πολύ στην πλάκα αυτοσαρκασμος και γέλιο..επίσης μιλάω πολύ και εδώ όπως βλέπεται :)) με τα σεντόνια μου και στη ζωή μου μιλαωωωω να βγαίνουν από μέσα μου να χαλαρώνω..κουράγιο κουκλάρες μου και έρχονται τα καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αννια μου καλημέρα!? Αδιαθετησα κι εγώ χθες άρα ήρθε και για εμένα η σειρά να μπω στο πινακακι μας. Περιμένω ή να πω καλύτερα δεν περιμένω στις 12/12 περίπου.?

Πόσο χαίρομαι που επιτέλους ο άντρας της παρέας θα μπει στο πινακακι χαχαχαχχαα να είναι τυχερό κοριτσαρα μου και σύντομα να είσαι πάνω πάνω κι εσύ στα θετικά μαζί με το Ελενάκι μας.. εντωμεταξυ πως σε λένε ρε αγαπημένη??κι εγώ Ελένη είμαι..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μελλοντικές μανουλες με τα όλα τους..εγώ ξύπνησα με πολύ κέφι σήμερα και δουλεύω με χαρά σχεδόν.. @Ελενακι12το πρώτο δεντράκι του γκρουπ είναι τέλειο..ξεκουράσου και μην αγχώνεσαι αγάπη μου τη Δευτέρα θα δεις το σπορακι και θα είναι τόσο χαρούμενη μέρα θα δεις..:)

@Αννια27 να ξέρεις ότι κάνω ακριβώς τα ίδια γιόγκα ασκήσεις αναπνοών μουσικη..όπως επίσης πέρασα κι εγώ κρίσεις πανικού αλλά δεν χρειάστηκε να πάω σε κάποιον ειδικό γιατί τον επόμενο μήνα ήμουν έγκυος..όταν απεβαλλα πίστευα ότι θα υποτροπιασω αλλά ευτυχώς όχι..συμφωνώ μαζί σου και στις συμβουλές που δίνεις στα κορίτσια..όταν δεν ελέγχουμε το άγχος μας και κυριεύει τη ζωή μας να πάμε σε κάποιον ειδικό κορίτσια..βοηθάει τόσο πολύ είναι λες και σου λύνει τα χέρια σου δείχνει την λύση που εσύ δεν βλέπεις ενώ είναι μπροστά στα μάτια σου..ξέρω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσουμε με όλα αυτά που συμβαίνουν στη ζωή μας αλλά πάνω από όλα το χρωστάμε στον εαυτό μας να προσπαθήσουμε να απολαμβάνουμε το κάθε τι στην μέρα και τη νύχτα μας..εγώ εκτός της γιογκας έχω αρχίσει και το ρίχνω και πολύ στην πλάκα αυτοσαρκασμος και γέλιο..επίσης μιλάω πολύ και εδώ όπως βλέπεται :)) με τα σεντόνια μου και στη ζωή μου μιλαωωωω να βγαίνουν από μέσα μου να χαλαρώνω..κουράγιο κουκλάρες μου και έρχονται τα καλύτερα..

Μια χαρα τα λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχω μέρες να σας γράψω αλλά δεν προλαβαίνω...πφφφφ δουλειά,σπίτι,τρέξιμο....!!! @Ελενακι12 μην αγχώνεσαι κ μη σκέφτεσαι αρνητικά!!! Έχει συμβεί στην ξαδέρφη μου αυτό κ απλά έκατσε λίγες μέρες ξάπλα!! Ίσως είναι κ παλιό αίμα που επρεπε να βγει!!! Μη σκέφτεσαι αρνητικά!!!!! 
εγω τώρα περιμένω περίοδο στις 19/11..σκέφτομαι μέσα στο σκ να κάνω τεστ!! Δεν έχω κανενα σύμπτωμα εκτος από κάτι πονάκια περιοδου που σπάνια έχω πριν αδιαθετησω (βέβαια όταν μου έρθει,υποφέρω) κ έχω υγρά που συνηθως δεν έχω αλλά δε νομίζω να σημαίνει κάτι αυτό...όποτε μάλλον το κόβω κ λίγο δύσκολο αλλά τουλάχιστον να φύγει από το μυαλό μου!! Είπαμε με τον άντρα μου,αν δεν αυτό το μήνα..θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις να δούμε,τουλάχιστον να φύγει από το μυαλό ή αν είναι κάτι να το αντιμετωπίσουμε άμεσα κ να μη χάνουμε χρόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Έχω μέρες να σας γράψω αλλά δεν προλαβαίνω...πφφφφ δουλειά,σπίτι,τρέξιμο....!!! @Ελενακι12 μην αγχώνεσαι κ μη σκέφτεσαι αρνητικά!!! Έχει συμβεί στην ξαδέρφη μου αυτό κ απλά έκατσε λίγες μέρες ξάπλα!! Ίσως είναι κ παλιό αίμα που επρεπε να βγει!!! Μη σκέφτεσαι αρνητικά!!!!! 
εγω τώρα περιμένω περίοδο στις 19/11..σκέφτομαι μέσα στο σκ να κάνω τεστ!! Δεν έχω κανενα σύμπτωμα εκτος από κάτι πονάκια περιοδου που σπάνια έχω πριν αδιαθετησω (βέβαια όταν μου έρθει,υποφέρω) κ έχω υγρά που συνηθως δεν έχω αλλά δε νομίζω να σημαίνει κάτι αυτό...όποτε μάλλον το κόβω κ λίγο δύσκολο αλλά τουλάχιστον να φύγει από το μυαλό μου!! Είπαμε με τον άντρα μου,αν δεν αυτό το μήνα..θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις να δούμε,τουλάχιστον να φύγει από το μυαλό ή αν είναι κάτι να το αντιμετωπίσουμε άμεσα κ να μη χάνουμε χρόνο..

Μακαρι κορίτσι μ να πάνε όλα καλά..... Σου εύχομαι γρήγορα με ένα σπορακι κούκλα μ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες μελλοντικές μανουλες με τα όλα τους..εγώ ξύπνησα με πολύ κέφι σήμερα και δουλεύω με χαρά σχεδόν.. @Ελενακι12το πρώτο δεντράκι του γκρουπ είναι τέλειο..ξεκουράσου και μην αγχώνεσαι αγάπη μου τη Δευτέρα θα δεις το σπορακι και θα είναι τόσο χαρούμενη μέρα θα δεις..:)

@Αννια27 να ξέρεις ότι κάνω ακριβώς τα ίδια γιόγκα ασκήσεις αναπνοών μουσικη..όπως επίσης πέρασα κι εγώ κρίσεις πανικού αλλά δεν χρειάστηκε να πάω σε κάποιον ειδικό γιατί τον επόμενο μήνα ήμουν έγκυος..όταν απεβαλλα πίστευα ότι θα υποτροπιασω αλλά ευτυχώς όχι..συμφωνώ μαζί σου και στις συμβουλές που δίνεις στα κορίτσια..όταν δεν ελέγχουμε το άγχος μας και κυριεύει τη ζωή μας να πάμε σε κάποιον ειδικό κορίτσια..βοηθάει τόσο πολύ είναι λες και σου λύνει τα χέρια σου δείχνει την λύση που εσύ δεν βλέπεις ενώ είναι μπροστά στα μάτια σου..ξέρω πόσο δύσκολο είναι να χαλαρώσουμε με όλα αυτά που συμβαίνουν στη ζωή μας αλλά πάνω από όλα το χρωστάμε στον εαυτό μας να προσπαθήσουμε να απολαμβάνουμε το κάθε τι στην μέρα και τη νύχτα μας..εγώ εκτός της γιογκας έχω αρχίσει και το ρίχνω και πολύ στην πλάκα αυτοσαρκασμος και γέλιο..επίσης μιλάω πολύ και εδώ όπως βλέπεται :)) με τα σεντόνια μου και στη ζωή μου μιλαωωωω να βγαίνουν από μέσα μου να χαλαρώνω..κουράγιο κουκλάρες μου και έρχονται τα καλύτερα..

Αγάπη μουυυυ σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️μακάρι προσευχές κανω?πάντα έτσι χαρούμενη να είσαι κουκλίτσα μ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ξερω ειναι νωρις ειμαι 4-5 μερες πριν τ περιοδο και ειπα να κανω ενα τεστακι μηπως και... αλλα δυστιχως αρνητικο ... αν και φαινεται κατι δε ξερω αν φαινεται στην φωτογραφια.. 

στη πρωτη ειναι το χθεσινο το εκανα μεσημερι .. Το σημερινο ειναι στην τελευταια φωτογραφια το κατω ..ομως δυστυχως εχω πιει απο τ πρωι 2 καφεδες κ χυμο..  και φαινεται αρνητικο??

B4D688E2-D163-4468-ABD0-2055D4866743.jpeg

A7AD5F9F-5737-4BDF-8BCA-F6ABE8FDAB4E.jpeg

07D6FB6F-6FBA-4B15-94C6-7AFD13CCFDC3.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου ξερω ειναι νωρις ειμαι 4-5 μερες πριν τ περιοδο και ειπα να κανω ενα τεστακι μηπως και... αλλα δυστιχως αρνητικο ... αν και φαινεται κατι δε ξερω αν φαινεται στην φωτογραφια.. 

στη πρωτη ειναι το χθεσινο το εκανα μεσημερι .. Το σημερινο ειναι στην τελευταια φωτογραφια το κατω ..ομως δυστυχως εχω πιει απο τ πρωι 2 καφεδες κ χυμο..  και φαινεται αρνητικο??

B4D688E2-D163-4468-ABD0-2055D4866743.jpeg

A7AD5F9F-5737-4BDF-8BCA-F6ABE8FDAB4E.jpeg

07D6FB6F-6FBA-4B15-94C6-7AFD13CCFDC3.jpeg

Εγώ γτ βλέπω μια αχνή γραμμή στην πρώτη φώτο???!! Περίμενε λίγες. Ερες ακόμα κ ξανά κάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ γτ βλέπω μια αχνή γραμμή στην πρώτη φώτο???!! Περίμενε λίγες. Ερες ακόμα κ ξανά κάνε 

Κοριτσι μου ναι και εγω το βλεπω απο κοντα φαινεται πιο καλα θα περιμενω ναι το σημερινο βγηκε τελειως αρνητικο ειχα πιει και αρκετα υγρα  βεβαια.. θα περιμενω :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...