Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια γεια σας! Είμαι καινούργια εδώ! Είμαι 28 χρόνων και τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον άντρα μου για μωράκι. σε λίγες μέρες περιμένω περίοδο. Λέτε να είμαι τυχερή και να μην μου έρθει;; Μακάρι!! Εύχομαι σε όλες να γίνουν καμπύλες σύντομα!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι!? Μακάρι να είσαι! Άντε να κάνουμε την αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες γεια σας σόρρυ που χάθηκα έχω φιλοξενούμενους και όλη μέρα τρέχω..δεν μου ήρθε ακόμα περίοδος πάλι το πρωί είχα λίγο ροζ λίγο καφέ και από τότε τίποτα..πονάει η κοιλιά μου βέβαια λες και μου έρχεται αλλά άφαντη..δεν ξέρω ρε αγάπες τι να σκεφτώ εκεί που το δέχομαι ότι οκ δεν πειράζει πάμε στον επόμενο μήνα μου κάνει κογξες..

@Elenikon καλώς ήρθες κορίτσι μου εύχομαι να μην σου έρθει και να γεμίσει το πινακακι μας θετικά..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλή σας ημέρα κορίτσια!!!

@Αννια27 Περιμένω περίοδο στις 12/11, αν θέλετε να με προσθέσετε και εμένα στο πινακάκι!!! ?

Αν και μεταξύ μας με 2 επαφες, ελεύθερες, έστω και εκείνες τις ημέρες (θεωρητικά ημέρα ωορρηξίας και 1 μέρα πριν) δεν είμαι τόσο αισιόδοξη..

Έχω και ''δυσκολούτσικο' ιστορικό υγείας, που παρά τις προσπάθειες του συντρόφου μου να με πείσει να μη σκέφτομαι αρνητικά..εγώ εκει''κολλημμένη με τη μπάλα'' που λένε?.. 

@Kostef Έχεις δίκιο σε αυτό που μου έγραψες για την εφαρμογή του κινητού.. δεν είναι και ότι πιο ακριβέστερο, για να πετύχω την ωορρηξία μου.. Σκέφτηκα και τα τεστάκια ωορρηξίας που χρησιμοποιούν και οι περισσότερες κοπέλες εδώ στο φόρουμ, αλλά η αλήθεια είναι κορίτσια, πως με το σύντροφο μου είπαμε ναι μεν θα χαρούμε κλπ.. αλλά λόγω οικονομικών, ας πούμε ότι δεν είναι και προτεραιότητα..Εμένα αν με ρωτάτε, πιστεύω βρίσκονται λύσεις σε όλα.. 

@liza_pan93 @ioannastr ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια, μακάρι!!!

Κορίτσια μου καθώς οι περισσότερες προσπαθείτε λίγο πιο στοχευμένα με τους αντρούληδες σας, εύχομαι γρήγορα και ολόψυχα σποράκι ευλογημένο, στην κοιλίτσα σας!!!!

 

 

 

Συμφωνώ μαζί σου για όλα βρίσκεται λυση..ποτέ δεν θα μαστε ιδανικά για την άφιξη ενός παιδιού γιατί αρχικά ζούμε σε έναν κόσμο με πολλά προβλήματα συχνά σκέφτομαι σε τι κόσμο θέλω να φέρω παιδί θεέ μου αλλά μετά λέω μόνο αγάπη θέλουν τα πλάσματα αυτά και εντάξει εννοείται ν μπορούμε να τους προσφέρουμε τα βασικά..εύχομαι να είναι τυχερός και για σένα ο μήνας μην αποκλείσεις τιποτα..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Θα πάμε κ σε ουρολόγο απλά διάβασα διάφορα κ με τέτοια ποσοστά έπαθα σοκ.Κ στη σελίδα εδώ κ γυναικολόγος που απαντά on line  έγραφε σε παρόμοια ποσοστα με του άντρα μου ότι είναι σοβαρή ολιγοσπερμια ,δεν αποκλείεται σύλληψη αλλά είναι εξαίρεση.Το διάβασα για την αντιβίωση,έκανε ένα ολοκληρομενο σπερμοδιαγραμμα στον Λιπλεροπουλο κ έγραφε κανένα βακτήριο κ ουδέν παθογόνο.Δεν ξέρω αν χρειάζεται κ καλλιέργεια,είχε κάνει τον Ιούνιο κ ήταν καθαρη...Θα το ψάξουμε αλλά τα ποσοστά είναι τραγικά.Σε ευχαριστω για την απάντησή σου

Κορίτσι μου μην διαβάζεις από δω κι από κει και αγχώνεσαι ολοι την πατάμε με τον γιατρό ίντερνετ..να πάτε στον ειδικό να σας πει την εικόνα σας και τι λύσεις υπάρχουν..μην απογοητεύεται και έχε πίστη..να είστε ενωμένοι και όλα θα τα αντιμετωπίσετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια γεια σας! Είμαι καινούργια εδώ! Είμαι 28 χρόνων και τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον άντρα μου για μωράκι. σε λίγες μέρες περιμένω περίοδο. Λέτε να είμαι τυχερή και να μην μου έρθει;; Μακάρι!! Εύχομαι σε όλες να γίνουν καμπύλες σύντομα!!!

Γεια σου καλως ηρθες! Κι εγω καινουρια 28ετων εχω ανοιξει και μια συζητηση για εμας που ειμστε καινουριες αν θελεις μπορούμε να τα λεμε και εκει σαν πρωταρες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες γεια σας σόρρυ που χάθηκα έχω φιλοξενούμενους και όλη μέρα τρέχω..δεν μου ήρθε ακόμα περίοδος πάλι το πρωί είχα λίγο ροζ λίγο καφέ και από τότε τίποτα..πονάει η κοιλιά μου βέβαια λες και μου έρχεται αλλά άφαντη..δεν ξέρω ρε αγάπες τι να σκεφτώ εκεί που το δέχομαι ότι οκ δεν πειράζει πάμε στον επόμενο μήνα μου κάνει κογξες..

@Elenikon καλώς ήρθες κορίτσι μου εύχομαι να μην σου έρθει και να γεμίσει το πινακακι μας θετικά..<3

Μακάρι να συνεχίσεις έτσι κ να μη σου έρθει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κορίτσι μου μην διαβάζεις από δω κι από κει και αγχώνεσαι ολοι την πατάμε με τον γιατρό ίντερνετ..να πάτε στον ειδικό να σας πει την εικόνα σας και τι λύσεις υπάρχουν..μην απογοητεύεται και έχε πίστη..να είστε ενωμένοι και όλα θα τα αντιμετωπίσετε..

Ξέρω ότι την πατάμε με το ίντερνετ.Θα πάμε.Περιμενουμε από Δευτέρα...Σε ευχαριστω για τη στήριξη! Μόνο πίστη έχω αλήθεια,μόνο άσε θαύμα από το Θεό πιστεύω..

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες γεια σας σόρρυ που χάθηκα έχω φιλοξενούμενους και όλη μέρα τρέχω..δεν μου ήρθε ακόμα περίοδος πάλι το πρωί είχα λίγο ροζ λίγο καφέ και από τότε τίποτα..πονάει η κοιλιά μου βέβαια λες και μου έρχεται αλλά άφαντη..δεν ξέρω ρε αγάπες τι να σκεφτώ εκεί που το δέχομαι ότι οκ δεν πειράζει πάμε στον επόμενο μήνα μου κάνει κογξες..

@Elenikon καλώς ήρθες κορίτσι μου εύχομαι να μην σου έρθει και να γεμίσει το πινακακι μας θετικά..<3

Εμένα μου ακούγονται πολυ ωραία αυτά που περιγράφεις!! ?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ξέρω ότι την πατάμε με το ίντερνετ.Θα πάμε.Περιμενουμε από Δευτέρα...Σε ευχαριστω για τη στήριξη! Μόνο πίστη έχω αλήθεια,μόνο άσε θαύμα από το Θεό πιστεύω..

 

 

 

Xrita  μου και εμεις πάθαμε οτι ακριβώς έπαθε και η Ευάγγελος! Λάθος σπερματογραφημμα εμεις και ένα γνωστό μας ζευγάρι με θεμα στο σπερμα, τους είχαν πει μονο με εξωσωματικη και πριν λίγες μερες η κοπέλα έφερε στο κόσμο το δεύτερο παιδάκι της, με φυσιολογική σύλληψη και τα 2. Καταλαβαίνω πως ένιωσες όταν το είδες... Αλλα και ετσι να ειναι διορθώνονται ως ένα βαθμό τα πράγματα αλλά και εξωσωματικη να κανείς, πάλι θα εχεις στα χέρια σου το ή τα μωράκια σας, τελικά αυτο δεν έχει σημασία για όλες μας κοριτσάκι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια γεια σας! Είμαι καινούργια εδώ! Είμαι 28 χρόνων και τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες με τον άντρα μου για μωράκι. σε λίγες μέρες περιμένω περίοδο. Λέτε να είμαι τυχερή και να μην μου έρθει;; Μακάρι!! Εύχομαι σε όλες να γίνουν καμπύλες σύντομα!!!

Καλώς ήρθες! Μακάρι να εχεις θετικά αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elena o @Kostef κορίτσια μου τι να πω μακάρι να ναι αυτό που θέλουμε ;)

@Αννια27 αγάπη τι να πω δες τι παιχνίδια μου παίζει η κυρία..εκεί που είπα δεν ξανακάνω ποτέ τεστ θα με αναγκάσει να αθετησω..δουλεύω αύριο είναι και Κυριακή δεν ξέρω πως θα το κάνω..

Πάντως κορίτσια όσο και να ελπίζω νιώθω λες και μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό..θα δούμε μόνο να περιμένουμε μπορούμε...

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Ξέρω ότι την πατάμε με το ίντερνετ.Θα πάμε.Περιμενουμε από Δευτέρα...Σε ευχαριστω για τη στήριξη! Μόνο πίστη έχω αλήθεια,μόνο άσε θαύμα από το Θεό πιστεύω..

 

 

 

Μην ευχαριστεις κορίτσι μου γι'αυτό είμαστε εδώ..χαίρομαι πολύ αν μπορώ να δίνω λόγο κουράγιο και θετική ενέργεια που σου την στέλνω οληηηη..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@liza_pan93 @Ελενακι12 είστε στο πινακακι για σήμερα και εσείς τι εγινεεε??πως είστε κοριτσάκια όμορφα??

Επίσης @lactakiμας σου ήρθε κανονικά εσένα η ακόμα?? Μίλησες με τη γιατρό σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

@Elena o @Kostef κορίτσια μου τι να πω μακάρι να ναι αυτό που θέλουμε ;)

@Αννια27 αγάπη τι να πω δες τι παιχνίδια μου παίζει η κυρία..εκεί που είπα δεν ξανακάνω ποτέ τεστ θα με αναγκάσει να αθετησω..δουλεύω αύριο είναι και Κυριακή δεν ξέρω πως θα το κάνω..

Πάντως κορίτσια όσο και να ελπίζω νιώθω λες και μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό..θα δούμε μόνο να περιμένουμε μπορούμε...

:)

Καλα αποτελεσματα κορίτσι με ενα θετικότατο τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Καλα αποτελεσματα κορίτσι με ενα θετικότατο τεστ!

Σευχαριστω πολύ πολύ..κρατάω βέβαια μικρό καλάθι αλλά μακάρι..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσαρες γεια σας σόρρυ που χάθηκα έχω φιλοξενούμενους και όλη μέρα τρέχω..δεν μου ήρθε ακόμα περίοδος πάλι το πρωί είχα λίγο ροζ λίγο καφέ και από τότε τίποτα..πονάει η κοιλιά μου βέβαια λες και μου έρχεται αλλά άφαντη..δεν ξέρω ρε αγάπες τι να σκεφτώ εκεί που το δέχομαι ότι οκ δεν πειράζει πάμε στον επόμενο μήνα μου κάνει κογξες..

@Elenikon καλώς ήρθες κορίτσι μου εύχομαι να μην σου έρθει και να γεμίσει το πινακακι μας θετικά..<3

Αχ τι ωραία που μου φαίνονται αυτά!? Ειλικρινά θα εκπλαγω αν δεν είσαι έγκυος! Αυτό είναι καθαρό σύμπτωμα! Ο πόνος δεν σημαίνει τίποτα γιατί πολλά κορίτσια νιώθουν πόνο ενώ είναι έγκυες! Αύριο περιμένουμε φωτογραφία με το θετικό τέστ. Τέλος δεν θα της επιτρέψουμε να έρθει της σιχαμενης!?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ τι ωραία που μου φαίνονται αυτά!? Ειλικρινά θα εκπλαγω αν δεν είσαι έγκυος! Αυτό είναι καθαρό σύμπτωμα! Ο πόνος δεν σημαίνει τίποτα γιατί πολλά κορίτσια νιώθουν πόνο ενώ είναι έγκυες! Αύριο περιμένουμε φωτογραφία με το θετικό τέστ. Τέλος δεν θα της επιτρέψουμε να έρθει της σιχαμενης!?

 

 

Χαχαχαχαχχαχαχα σευχαριστω γλυκούλα μου ❤️ μακάρι να νικησουμεεεεε είναι πανουργα αυτή η κυρία..ας είναι θετικό και θα το τοιχοκολλησω σε όλες τις ομάδες χαχαχαχαχχα :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

@liza_pan93 @Ελενακι12 είστε στο πινακακι για σήμερα και εσείς τι εγινεεε??πως είστε κοριτσάκια όμορφα??

Επίσης @lactakiμας σου ήρθε κανονικά εσένα η ακόμα?? Μίλησες με τη γιατρό σου??

Κούκλα μου πολυ χαίρομαι που το ακούω αυτό.... Κ εγώ έτσι για 2 μέρες είχα σταγόνες κ ναι ήμουν έγκυος για εμένα αν δεν σου έρθει κανέ τεστακι αύριο έχω καλό προαίσθημα για εσένα.... Εγώ καλά δεν μου έχει έρθει αύριο περιμένω ελπίζω να έχει γίνει το θαυματακι αλλά δεν είμαι κ τόσο αισιόδοξη αλλά ο χρόνος θα δείξει.... Σου έχει ξανά τύχει αυτό η είναι η πρώτη φορά κορίτσι μ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Xrita  μου και εμεις πάθαμε οτι ακριβώς έπαθε και η Ευάγγελος! Λάθος σπερματογραφημμα εμεις και ένα γνωστό μας ζευγάρι με θεμα στο σπερμα, τους είχαν πει μονο με εξωσωματικη και πριν λίγες μερες η κοπέλα έφερε στο κόσμο το δεύτερο παιδάκι της, με φυσιολογική σύλληψη και τα 2. Καταλαβαίνω πως ένιωσες όταν το είδες... Αλλα και ετσι να ειναι διορθώνονται ως ένα βαθμό τα πράγματα αλλά και εξωσωματικη να κανείς, πάλι θα εχεις στα χέρια σου το ή τα μωράκια σας, τελικά αυτο δεν έχει σημασία για όλες μας κοριτσάκι μου? 

Δίκιο έχεις.Το κάναμε σε κέντρο σπερματολογιας, δυσκολεύομαι να πιστέψω το ενδεχόμενο λάθους.Και με την εξωσωματική έχεις δίκιο αλλά πόσες περιπτώσεις διαβάσαμε που ο γιατρός προκάλεσε τρομερή ζημιά κ έκανε υπερδιέγερση ωοθηκών κ άλλα τόσα που δεν ξερουμε;;;Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση ?.Να είσαι καλά!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Μην ευχαριστεις κορίτσι μου γι'αυτό είμαστε εδώ..χαίρομαι πολύ αν μπορώ να δίνω λόγο κουράγιο και θετική ενέργεια που σου την στέλνω οληηηη..<3

Αλήθεια σε ευχαριστώ. Να είσαι καλά!Εύχομαι τα καλύτερα κ σε σένα.♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Δίκιο έχεις.Το κάναμε σε κέντρο σπερματολογιας, δυσκολεύομαι να πιστέψω το ενδεχόμενο λάθους.Και με την εξωσωματική έχεις δίκιο αλλά πόσες περιπτώσεις διαβάσαμε που ο γιατρός προκάλεσε τρομερή ζημιά κ έκανε υπερδιέγερση ωοθηκών κ άλλα τόσα που δεν ξερουμε;;;Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση ?.Να είσαι καλά!

 

 

Έχω την αίσθηση οτι άθελα μου σε στενοχώρησα... Δεν είχα τέτοιο σκοπό.. Συγνώμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liza_pan93 γειά σου κοριτσάκι μ τι κάνεις πως είσαι???? 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@liza_pan93 @Ελενακι12 είστε στο πινακακι για σήμερα και εσείς τι εγινεεε??πως είστε κοριτσάκια όμορφα??

Επίσης @lactakiμας σου ήρθε κανονικά εσένα η ακόμα?? Μίλησες με τη γιατρό σου??

Κούκλα μου πολυ χαίρομαι που το ακούω αυτό.... Κ εγώ έτσι για 2 μέρες είχα σταγόνες κ ναι ήμουν έγκυος για εμένα αν δεν σου έρθει κανέ τεστακι αύριο έχω καλό προαίσθημα για εσένα.... Εγώ καλά δεν μου έχει έρθει αύριο περιμένω ελπίζω να έχει γίνει το θαυματακι αλλά δεν είμαι κ τόσο αισιόδοξη αλλά ο χρόνος θα δείξει.... Σου έχει ξανά τύχει αυτό η είναι η πρώτη φορά κορίτσι μ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

@liza_pan93 @Ελενακι12 είστε στο πινακακι για σήμερα και εσείς τι εγινεεε??πως είστε κοριτσάκια όμορφα??

Επίσης @lactakiμας σου ήρθε κανονικά εσένα η ακόμα?? Μίλησες με τη γιατρό σου??

Κορίτσια μου... είμαι χάλια.. λοιπόν ακούστε με θα εκραγώ..χαχα

24η μέρα του κύκλου (12η μέρα μετά την ωορηξία βλέπω ροζ κ μετά άιμα όχι ροή στο σκούπισμα.. )λέω αδιαθέτησα.. βράδυ καθαρη... 13η είδα κάποια φάση αίμα αλλά όλη μέρα καθαρή.

σήμερα 14η μέρα από την ωορηξία μια καθαρή, μια λίγο καφέ... πόνοι περιόδου φουλ.. πλατη, στηθος..απ όλα.. 

αύριο θα μαι 15η μέρα μετά την ωορηξία θα κατέβει τί να πω. δε μ έχει ξανασυμβεί κ δε μπορώ να πω ότι είναι από τα serpafar   δε μ έχει ξανατύχει όλα καλά πήγαιναν κ τις προηγούμενες φορές..

επίσης, έχω ξεπατωθεί στο κατούρημα. τα βράδυα τουλάχιστον 3 φορές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...