Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Συμφωνώ έτσι να το κάνεις..και μην πέφτεις όσο μπορείς ξέρω πόσο δύσκολο είναι..το πρωί μου πέσαν τα μουτρα με το αρνητικό αλλά πάμε παρακάτω γιατί με χαλιά ψυχολογία δεν περνάνε οι μέρες ή μάλλον περνάνε χαμένες..γέμισε τη μέρα σου σήμερα που είναι δύσκολη η κατάσταση..εγώ θα πάω να παίξω επιτραπέζια σήμερα χαχαχαχχαχα..ότι είναι παιδιά καλά να περνάμε να μας φεύγει λίγο το μυαλό..<3

Ναί κάθε φορά πως βρίσκω τη δύναμη κ συνεχίζω απορώ.. κ κάθε μήνα έχω τέτοια αισιοδοξία χαχαα που απορω δλδ.. μεχρι που τρώω τα μούτρα μου.. να δω τη θετική πλευρά κέρδισα μέρες που έκανα πιο μικρό κύκλο χαχαααα... επίσης έχω σκοπό να πάω στον γιΑτρό μου που πήγαινα πριν στο νοσοκομειο να παρω μια δεύτερη γνώμη να δω τι θα μ πει πως να προχωρήσουμε.. μ είπε κ η @Σταυρι πως κάνει κ σπερματέγχυση στο νοσοκομείο κ σκέφτομαι κ αυτή την επιλογή... έτσι το χω στο μυαλό μου.. χαλαράααα μέχρι να βγει η χρονιά κ μετα τέτοιου είδους προσπάθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Πλάκα μου κάνεις;;;;;;;;;;είπε τέτοια πράγματα;;;; πραγματικά δεν ξέρω εάν θα κρατιουμουν να μην τη χαστούκισε . Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα της είχα απαγόρευση την είσοδο στο σπίτι!!! Εμένα αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι που μου λέει συνέχεια έχει ο Θεός του χρόνου θα μας κάνετε τον εγγονό και το ακούω κάθε χρόνο!!! Μου έρχεται να της πω εσύ μας γρουσουζευεις και δεν έρχεται ε αμάν πια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ο τόπος βοηθάει πολύ ρε παιδί μου σε όλα..μου φτιάξε το κέφι σήμερα..έλα κάτω κερνάω καφέ και κουλουράκια από τα χεράκια μου..αρε κορίτσια καλά θα τανε να πονάμε κάνα καφεδάκι όλες μαζί να χαλάσουμε τους γύρω μας με την ανησυχία μας και τις άγνωστες λέξεις μας αχχαχχαχα

ωωωωω αυτά είναι!!! ❤️ αχ ναι θα ήταν πάρα πολύ ωραίο! χαχαχαχ μη το λες! ξέρουμε πολλά περισσότερα από ποοοοολλους που το παίζουν γιατροί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Συμφωνώ έτσι να το κάνεις..και μην πέφτεις όσο μπορείς ξέρω πόσο δύσκολο είναι..το πρωί μου πέσαν τα μουτρα με το αρνητικό αλλά πάμε παρακάτω γιατί με χαλιά ψυχολογία δεν περνάνε οι μέρες ή μάλλον περνάνε χαμένες..γέμισε τη μέρα σου σήμερα που είναι δύσκολη η κατάσταση..εγώ θα πάω να παίξω επιτραπέζια σήμερα χαχαχαχχαχα..ότι είναι παιδιά καλά να περνάμε να μας φεύγει λίγο το μυαλό..<3

Πολύ καλά θα κάνεις κοριτσάκι μου όλα θα γίνουν μην ανχωνεσαι! Και είναι πολύ σημαντικό αυτό που είπες μην αφήνουμε της μέρες να περνάνε χαμένες μόνο με αγωνία !! Πως λένε ρε παιδί μου εργασία και χαρά εμείς θα λέμε επαφουλες και χαρουλες χαχαχα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναί κάθε φορά πως βρίσκω τη δύναμη κ συνεχίζω απορώ.. κ κάθε μήνα έχω τέτοια αισιοδοξία χαχαα που απορω δλδ.. μεχρι που τρώω τα μούτρα μου.. να δω τη θετική πλευρά κέρδισα μέρες που έκανα πιο μικρό κύκλο χαχαααα... επίσης έχω σκοπό να πάω στον γιΑτρό μου που πήγαινα πριν στο νοσοκομειο να παρω μια δεύτερη γνώμη να δω τι θα μ πει πως να προχωρήσουμε.. μ είπε κ η @Σταυρι πως κάνει κ σπερματέγχυση στο νοσοκομείο κ σκέφτομαι κ αυτή την επιλογή... έτσι το χω στο μυαλό μου.. χαλαράααα μέχρι να βγει η χρονιά κ μετα τέτοιου είδους προσπάθεια..

Ναι αγαπη αυτό να κάνεις και για μένα καλύτερα να πεις ότι δεν θα κάνω παιδί μέχρι την νέα χρονιά και μετά θα κάνω κάτι πιο επεμβατικό έτσι ώστε να κοροϊδέψεις λίγο το μυαλό σου να μην το σκέφτεσαι και να δεις που θα το πιάσεις πριν χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο..έχουμε τόση δύναμη μέσα μας σε καταλαβαίνω εξηγούσα σήμερα στην αδερφή μου που είναι μικρότερη και καμιά σχέση με μας στη φάση που βρίσκεται και τις έλεγα ότι δυστυχώς δεν είναι απλά ότι ήρθε η περίοδος είναι ότι καταρρέει ένα 9μημο πλάνο που θέλοντας και μη έχω κάνει στο μυαλό μου..αχχχχ..θα ανταμειφθούν οι κόποι μας είμαι σίγουρη μόνο γι'αυτό..hung in there..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

ωωωωω αυτά είναι!!! ❤️ αχ ναι θα ήταν πάρα πολύ ωραίο! χαχαχαχ μη το λες! ξέρουμε πολλά περισσότερα από ποοοοολλους που το παίζουν γιατροί!!!

Λάθος οτοκορεκτ..να ζαλιζουμε τους γύρω μας ήθελα να γράψω και άγνωστες λέξεις εννοώ όλα αυτά που ξέρουμε εμείς και δεν θα καταλάβαιναν οι άλλοι τι λέμε..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Πολύ καλά θα κάνεις κοριτσάκι μου όλα θα γίνουν μην ανχωνεσαι! Και είναι πολύ σημαντικό αυτό που είπες μην αφήνουμε της μέρες να περνάνε χαμένες μόνο με αγωνία !! Πως λένε ρε παιδί μου εργασία και χαρά εμείς θα λέμε επαφουλες και χαρουλες χαχαχα!! ?

Πόσο μαρεσει ο τρόπος που σκέφτεσαι χαχαχαχαχα συμφωνώ επίσης θέλει και λίγο διακωμώδηση το πράγμα γιατί αλλιώς χανόμαστε..εγώ με κοροϊδεύω πολύ συχνά και γελάμε γενικότερα και με το αγόρι μου..δεν την βγάζουμε αλλιώς ρε κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Ε η αναμονή είναι που μας τρρρρελαίνει!!! Σου εύχομαι να είσαι κορίτσι μου!!!! ❤️ να προστεθεί ένα ακόμη "θετικό" στο πινακάκι μας!! Το τεστ θέλει σιγουρα καθυστερηση για να δειξει θετικο. Η χοριακή το βγαζει από πολύ νωρις...

Ναι, κυστη ωχρού σωματίου. Τα ινοφερτ δυναμώνουν πολύ τα ωάρια και βοηθούν σε καλύτερης ποιότητας. Εμένα, δυστυχώς, δεν με βοήθησαν καθόλου

Αχ χαίρομαι τώρα που μου είπες ότι δυναμώνουν γιατί η αλήθεια είναι ότι τα πίνω ένα 2μηνο και δεν ήμουν σίγουρη για την δράση τους.....

Περαστικά σουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

όχι δε νομίζω γιατί πάντα σταθερή είμαι πόσοο μάλλον τώρα που παίρνω κ προγεστερόνη ..να την σταματήσω ή να πάρω κ σήμερα κ βλεπουμε αύριο? αμα είναι έτσι κ αύριο θα κάνω μια χοριακή να αποκλείσω παν ενδεχόμενο κ τη σταματάω μετά..

Εγώ θα έλεγα να κάνεις ότι έκανες σήμερα πάρε προγεστερονη κανονικά και αύριο το πρωί πάρε το γιατρό σου να τον ρωτησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Απαπαπαπαπα!

Αμάν αυτό με τις ώωωωρες να καθονται ρε παιδί μου, δεν βλεπουν πως μόνο κοιτιόμαστε;; δεν λέμε τίποτα! Αυτό με το τηλέφωνο, ευτυχώς το κατάλαβε εξ αρχής...

Έτσι πάει κοπέλα μου! Εκείνοι θα προσαρμοστούν στο πρόγραμμά σου και όχι το αντίθετο! Μην τρελαθούμε τώρα...λίγες ώρες έχεις να κάνεις τις δουλειές σου, ή στο κάτω-κάτω να κάνεις ο,τι γουστάρεις! χωρίς μπάστακα❤️❤️❤️

Ανά γειά σου.... Τι να πεις που θα πάει θα μάθουν ???το θέμα είναι ότι εμένα μόνο η πεθερά μιλάει εγώ κάθομαι κ την κοιτάω ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Λάθος οτοκορεκτ..να ζαλιζουμε τους γύρω μας ήθελα να γράψω και άγνωστες λέξεις εννοώ όλα αυτά που ξέρουμε εμείς και δεν θα καταλάβαιναν οι άλλοι τι λέμε..:))

Πράγματι θα ήταν πολύ ωραία να το κάναμε αυτό αλλά και εδώ είναι λες πίνουμε ιντερνετικό καφεδάκι , ξέρεις η καθεμία λέει τα δικά της και όλες μαζί έχουμε την ίδια αγωνία και επιθυμία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Πόσο μαρεσει ο τρόπος που σκέφτεσαι χαχαχαχαχα συμφωνώ επίσης θέλει και λίγο διακωμώδηση το πράγμα γιατί αλλιώς χανόμαστε..εγώ με κοροϊδεύω πολύ συχνά και γελάμε γενικότερα και με το αγόρι μου..δεν την βγάζουμε αλλιώς ρε κορίτσια..

Καλέ αυτό είναι σίγουρο ,εγώ να ξέρεις είμαι μεγάλος καραγκιόζης με τα δικά μου άτομα ,μαρεσει το γέλιο ,σε κάνει να ξεχνιεσαι !! Και όντως δεν την βγάζεις αλλιώς εάν δεν διακομωδισης τις καταστάσεις ,οπότε κορίτσια μου σκέψεις θετικές και όμορφες ελπίζω όλες αυτή τη στιγμή που μιλάμε σε λιγο καιρό να είμαστε όλες μαζί εγκυμονουσες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

Αχ μου έρχεται να σπάσω το λάπτοπ...αν είναι δυνατόν! Τι πράγματα είναι αυτά που είπε;;; μπόρεσε και τα ξεστόμισε;; μπόρεσε και σκέφτηκε έτσι;;; "αμα σε σκοτώσω, θα ήταν θέλημα θεού, όχι δικό μου" θα έλεγα. Αχ @Σταυρι πού έμπλεξες;;...Ελπίζω να περιβάλλεσαι από τελείως διαφορετικούς ανθρώπους από αυτή!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω...με τη συμπεριφορά που έχουν απέναντί μας, νομίζουν ότι όταν έρθει ένα μικράκι, θα τα έχουμε ξεχάσει όλα και μια χαρά;;; δεν σκέφτονται πως εκείνες θα χάσουν;;;;............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Kostef: 02/11

Frogel: 02/11

Liza_pan93: 02/11

Lactaki: 04/11

Aννια27: 09/11

Maroulita: 10/11

Mt3508: 10/11

Σταυρι: 14/11

ioannastr: 19/11

Eirinik94: 24/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

ε καλά της είπε κ ο άντρας σου κ η @Σταυρι στη πεθερά της. εμένα βρε κορίτσια είναι πολύ καλή ευτυχώς την αγαπώ κ μ Αγαπά κ μ κάνει πιο πολύ τα χατίρια απ΄οτι στον γιο της χαχα.. με υποστηρίζει κιόλας.. λίγο στο γάμο με τσάτιζε αλλά εντάξει εγώ ημουν τέρμα στα νεύρα εκείνη τη περίοδο..χαχαχα

Ώρες ώρες και εγω σκέφτομαι που έμπλεξα αλλά δεν πέφτω ίσα ίσα τη τρελαινω και δεν ξέρει τι να κάνει και τώρα έχει καλμαρει πολύ γιατί πριν προλάβει να μιλήσει τη βάζω στη θέση της έτσι για να μη μου κούνιες και πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλέ αυτό είναι σίγουρο ,εγώ να ξέρεις είμαι μεγάλος καραγκιόζης με τα δικά μου άτομα ,μαρεσει το γέλιο ,σε κάνει να ξεχνιεσαι !! Και όντως δεν την βγάζεις αλλιώς εάν δεν διακομωδισης τις καταστάσεις ,οπότε κορίτσια μου σκέψεις θετικές και όμορφες ελπίζω όλες αυτή τη στιγμή που μιλάμε σε λιγο καιρό να είμαστε όλες μαζί εγκυμονουσες !!!

Χαχαχαχαχαχαχα γέλασα πολύ με το η καθεμιά λέει τα δικά της αλλά όλες έχουμε τον ίδιο πόνο..τέλειο..άντε κορίτσια τώρα που σκοτεινιάζει νωρίς ο καφές να γίνει κάνα κρασάκι..έτσι πρέπει..γελάτε γιατί χανομαστεεεε..μακάρι να είμαστε εγκυουλες και να μετονομαστει το γκρουπακια σε "του Νοέμβρη το χουχουλι έφερε και το φασούλι" χαχαχαχχαα :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Πιστεύω οτι το παν ειναι η διπλωματία με τις πεθερές (εκτος κο αν ειναι κάποια πολύ στριμενη?)  Ζοριστηκα πολυ να καταφερω να απανταω στη δικη μου με τέτοιο τρόπο που να μην εχει τι να πει!

1 εχω να σας πω εμενα ειναι η Θεουσα! Καλη γυναίκα δεν μπορω να πω, αλλα αν την αφησεις θα σου κανει μονο κουμάντα!

Επισης δεν συμφωνεί με παιδί πριν το γάμο και εμεις τωρα προσπαθούμε αλλα εννοειται οτι δεν το ξέρει (δεν την αφορα δλδ) αλλα αν γινει το θαυμα και το ακουσει θα μας λεει να παντρευτουμε άμεσα φφφφ

Ετσι ειναι ολες ρε παιδια?

 

 

Πες μας ότι πιστεύει ότι δεν έχετε προγαμιαιες σχέσεις;;; πάντως η μάνα μιας φίλης μου το πίστευε.. 3 χρόνια αρραβωνισμενοι ζούσαν μαζί και αυτή πίστευε ότι η κόρη της ήταν παρθενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πες μας ότι πιστεύει ότι δεν έχετε προγαμιαιες σχέσεις;;; πάντως η μάνα μιας φίλης μου το πίστευε.. 3 χρόνια αρραβωνισμενοι ζούσαν μαζί και αυτή πίστευε ότι η κόρη της ήταν παρθενα

Πλάκα κάνεις...:crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πες μας ότι πιστεύει ότι δεν έχετε προγαμιαιες σχέσεις;;; πάντως η μάνα μιας φίλης μου το πίστευε.. 3 χρόνια αρραβωνισμενοι ζούσαν μαζί και αυτή πίστευε ότι η κόρη της ήταν παρθενα

χαχαχαχαχ γελασα πολύ! Όχι εντάξει,ήμασταν σε σχέση ήδη 8 χρόνια όταν αρραβωνιαστήκαμε οπότε γνώριζε εκ των πραγμάτων ότι δεν γινόταν να μην έχουμε επαφές. Βέβαια, να σας πω κι αυτό να γελάσετε, όταν πήραμε την καινούρια κρεβατοκάμαρα μου είπε σε κάποια φάση  "Θα τη χρησιμοποιήσετε αμέσως;" χαχαχα ,εκείνη την ώρα μου 'ρθε να της πω "Ναι, θες να είσαι παρούσα;" :lolno: 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

κοριτσάκι μου καλά έκανες κ δε με περίμενες... εγώ 24η σήμερα κ δυστυχώς έχω ροζ κοκκινο από το πρωί στο σκούπισμα.. όχι ροή αλλά θα έρθει κ αυτή που θα πάει... μικρό κύκλο μάλλον αμα κατέβει κανονικά αύριο 25άρη.. απογοήτευση παλι....

Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για τον επόμενο μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα γέλασα πολύ με το η καθεμιά λέει τα δικά της αλλά όλες έχουμε τον ίδιο πόνο..τέλειο..άντε κορίτσια τώρα που σκοτεινιάζει νωρίς ο καφές να γίνει κάνα κρασάκι..έτσι πρέπει..γελάτε γιατί χανομαστεεεε..μακάρι να είμαστε εγκυουλες και να μετονομαστει το γκρουπακια σε "του Νοέμβρη το χουχουλι έφερε και το φασούλι" χαχαχαχχαα :))

Αχχχ τι τέλειο που θα ήταν αυτό !!! Κρασάκι εε;μαζί με κουβερτουλα τελειαα !! Λέτε βρε κορίτσια να γίνει και κάνα θαύμα κ σε εμένα και να έρθει φυσικά το νινι;; επειδή έχουν προηγηθεί οι σπερματενχυσης φοβάμαι ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να πάω με τον τεχνικό τρόπο :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

χαχαχαχαχ γελασα πολύ! Όχι εντάξει,ήμασταν σε σχέση ήδη 8 χρόνια όταν αρραβωνιαστήκαμε οπότε γνώριζε εκ των πραγμάτων ότι δεν γινόταν να μην έχουμε επαφές. Βέβαια, να σας πω κι αυτό να γελάσετε, όταν πήραμε την καινούρια κρεβατοκάμαρα μου είπε σε κάποια φάση  "Θα τη χρησιμοποιήσετε αμέσως;" χαχαχα ,εκείνη την ώρα μου 'ρθε να της πω "Ναι, θες να είσαι παρούσα;" :lolno: 

 

Χαχαχαχα κλαίω από τα γέλια με την φανταστική σου απάντηση χαχα πραγματικά της χρειαζοταν όμως ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα κλαίω από τα γέλια με την φανταστική σου απάντηση χαχα πραγματικά της χρειαζοταν όμως ?

Δεν της το είπα έτσι ακριβώς αλλά το νόημα το έπιασε :lolno:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ τι τέλειο που θα ήταν αυτό !!! Κρασάκι εε;μαζί με κουβερτουλα τελειαα !! Λέτε βρε κορίτσια να γίνει και κάνα θαύμα κ σε εμένα και να έρθει φυσικά το νινι;; επειδή έχουν προηγηθεί οι σπερματενχυσης φοβάμαι ότι κάποια στιγμή θα πρέπει να πάω με τον τεχνικό τρόπο :-(

Όλα μπορούν να συμβούν κορίτσι μου εχε πίστη και ποτέ δεν ξέρεις..κρασάκι κουβερτουλα και κουβεντουλα..:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Έτσι έτσι! Θα βράζω εκείνη την ημέρα από το άγχος, μην έχω και τον καιρό! :D ωωωωω να τα εκατοστήσετε! Εμείς έχουμε επέτειο 15/7 και δεν βολεύει καθόλου από θέμα ζέστης!!! Με το 12 κολλάει, ναι! Εμείς τώρα το καλοκαίρι κλείνουμε 10. Καλά μας βλέπω όλες εδώ μέσα ?

Προσπαθήσαμε πριν ένα μήνα. Είχαμε ξανακάνει προσπάθεια το 16, αλλά τίποτα. Τώρα δεν γίνεται. Είμαι με cyclacur λογω κυστης από την κλομιφαίνη...πφφφφ

Μπα μην είσαι τόσο σίγουρη για το άγχος. Κι εγώ έτσι πίστευα κι όμως τη μέρα του γάμου είχα μια ηρεμία μια απάθεια σχεδόν γαϊδουρινή. Βέβαια εμείς είμαστε μαζί 15 χρόνια και ζούμε μαζί 7 χρόνια οπότε δεν περίμενα και καμιά μεγάλη αλλαγή στη ζωή μου. Αλλά και τέτοια απάθεια δεν την περίμενα από εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...