Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν πειράζει! Νομίζω ότι είναι καλό να συζητάμε και κάτι άλλο. Πρέπει το μυαλό μας να ξεφεύγει από τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά. Κι έτσι γνωριζόμαστε και καλύτερα! Για την πεθερά δεν το σχολιάζω καν που έχει και προτίμηση! Κι εγώ πριν παντρευτώ έλεγα ότι θέλω κορίτσι αλλά όταν είδα τα ζόρια άλλαξα γνώμη κι έλεγα ότι να ναι αρκεί να μου δώσει παιδάκι ο θεός. Τώρα που έχω αγόρι δεν με νοιάζει να κάνω αλλά 10 αγόρια. Κάθε παιδί έχει την χάρη του! Γερά να είναι μόνο όλα τα παιδιά του κόσμου και τίποτα άλλο!

Πραγματικά, πρέπει να ξεχνιόμαστε και λίγο γιατί δεν βγαίνει σε καλό το να επικεντρώνεσαι στο πρόβλημα....σε τρελαίνει...έστω κι αν ασχολούμαστε με χαζά :D Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Χαχαχα κλαίω!!!! Μήπως ήθελε και συγκεκριμένη μέρα αλλά γαμώτο ήταν καθημερινή και δε βόλευε??????

Χαχαχαχαχαχα η αλήθεια είναι πως κάποια στιγμή νομίζω πως ανέφερε να το κανουμε στην δικη της επέτειο (το έχει και μελετημενο...λεει πως εκεινες τις μέρες δεν βρέχει ΠΟΤΕ. Ω, ναι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Αχ τέλεια που είστε κι εσείς τόσο καιρό μαζί!!!!?

Εμείς αρχίσαμε αυτό το μήνα.... Και δεν κρατιέμαι να δω εαν εχει γίνει κάτι.... Προς το παρόν έχω ενοχλήσεις τύπου περιόδου και αυτο είναι χειρότερο γιατί δεν ξέρω, είναι από περίοδο ή από εγκυμοσύνη;!!! Ανυπομονώ...

Πάντως, έκανα ενα τεστακι αλλά παραήταν νωρίς, οπότε ήμουν σίγουρη ότι θα έβγαινε αρνητικό! Η γυναικολόγος μου μου είπε να ξανακάνω τεστ μετά την καθυστέρηση (αν υπάρξει)

Κύστης ε; Εμένα φέτος μου είπε η γιατρός ότι έχω πολυκυστικές (παλιότερα δεν είχα), και μου έχει δώσει Inofert και Inofert plus τώρα που θέλουμε παιδάκι....

Ε η αναμονή είναι που μας τρρρρελαίνει!!! Σου εύχομαι να είσαι κορίτσι μου!!!! ❤️ να προστεθεί ένα ακόμη "θετικό" στο πινακάκι μας!! Το τεστ θέλει σιγουρα καθυστερηση για να δειξει θετικο. Η χοριακή το βγαζει από πολύ νωρις...

Ναι, κυστη ωχρού σωματίου. Τα ινοφερτ δυναμώνουν πολύ τα ωάρια και βοηθούν σε καλύτερης ποιότητας. Εμένα, δυστυχώς, δεν με βοήθησαν καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

..Το θέμα με τις πεθερές είναι ανεξάντλητο?.. Νομίζω θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που εγώ δε θα έχω "μέλλουσα πεθερα''...(εν ζωή η γυναίκα απλώς όχι σχέσεις με το σύντροφο μου)

χαχαχα....τι τύχη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Έχεις δίκιο ακόμα χειρότερη η χοριακη τουλάχιστον το τεστ είναι μπαμ και κάτω δεν σε αφήνει να ελπίζεις..πάντως το ξεπέρασα έχω έρθει θαλασσα και λιαζομαι και απολαμβάνω τη ζωή είπα τέλος κορίτσια μου..δεν μπορώ αυτό το άγχος πια..όταν και όποτε έρθει μέχρι τότε δεν ασχολουμε με το θέμα άλλο..θα σας στέλνω χαζομάρες εγω..δεν μετράω ούτε ωορρηξία ούτε θερμοκρασία ούτε συμπτώματα και φυσικά ποτέ ξανά τεστ..εύχομαι θετικά νεακια από καποια..πρέπει να γίνει η αρχή του γκρουπ να έχουμε κι εμείς μια εγκυουλα..:)

Αχχχχ να πάρω ένα καφεδάκι στο χέρι να έρθω κι εγώ "εκεί κάτω"!! ❤️ εμάς εδώ μας έχει σαπίσει σήμερα η βροχή και το κρύο...

Καλά κάνεις κοπέλα μου! Ηρεμία πάνω από όλα!!! Σίγουρα θα έρθει το μωρούλι ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

 Εντάξει δεν έχω τι να πω! Απλά λυπάμαι που υπάρχουν τόσο κακοί άνθρωποι...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Θα σου πω τι κάνω εγώ.... Μακριά κ αγαπημένοι... Εμένα έχει μάλλιασει η γλώσσα μου να λέει όταν είναι να έρθετε θέλω να περνετε τηλ όταν γέννησα ερχόταν μεσιμερη κ εκνευριζομουν τέρμα είχα πει κ τον άντρα μου αλλά δεν... μου λέει δουλεύει κ μόνο μεσιμερη μπορεί να έρθει κ του λέω μεσιμερη δεν μπορώ εγώ ? κ ένα μεγάλο διάστημα τους έκοψα δεν ερχόντουσαν  η πεθερά δλδ  κ τώρα με επερνε τηλ 2 φορές μετά πάλι τα ίδια κανσε που έρχεται για καφέ κ κάθετε 3 4 ώρες κ εγώ θέλω να μαγειρέψω  να κάνω καμιά δουλειά όσο είναι ο μικρός σχολείο μου φαίνεται πάλι θα το κόψω κ θα είναι κ το τελευταίο γιατί αν κάνω κ δεύτερο παιδί κ κάνει έτσι θα γίνουμε κωλος κ δεν με νοιάζει για τον αντρα μ όταν μπορώ εγώ θα έρχονται κ όχι οπότε μπορούν αυτοί κ αν έχω άδικο πες μου 

Απαπαπαπαπα!

Αμάν αυτό με τις ώωωωρες να καθονται ρε παιδί μου, δεν βλεπουν πως μόνο κοιτιόμαστε;; δεν λέμε τίποτα! Αυτό με το τηλέφωνο, ευτυχώς το κατάλαβε εξ αρχής...

Έτσι πάει κοπέλα μου! Εκείνοι θα προσαρμοστούν στο πρόγραμμά σου και όχι το αντίθετο! Μην τρελαθούμε τώρα...λίγες ώρες έχεις να κάνεις τις δουλειές σου, ή στο κάτω-κάτω να κάνεις ο,τι γουστάρεις! χωρίς μπάστακα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η liza_pan93 είπε:

Πραγματικά, πρέπει να ξεχνιόμαστε και λίγο γιατί δεν βγαίνει σε καλό το να επικεντρώνεσαι στο πρόβλημα....σε τρελαίνει...έστω κι αν ασχολούμαστε με χαζά :D Να τον χαίρεσαι κοπέλα μου!!! ❤️ 

Σ'ευχαριστώ! Κι εσύ ότι επιθυμείς κορίτσι μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Γεια σου κορίτσι!! Δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά μια "σταγονίτσα" αίμα λένε πως ερχεται σε πολλές γυναίκες όταν γίνεται συλληψη. Σου το εύχομαι πραγματικά!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Και μένα σ αυτ ή τη κατηγορία είναι με τις θεουσες αλλά εμένα τρέφει κακιά για το κόσμο..  όλη μέρα μετάνοια και προσευχη αλλα το φτυαρι φτυαρι ολες οι γυναικες ειναι π@@@ και τέτοια αλλά εγώ δεν την αφήνω . Σε μένα είναι σούζα αλλά την έχω και εγω μια στο καρφί μια στο πέταλο.

Τα κλασικά...αηδιαστικό το να είναι χειρότερες από πολλούς <<αμαρτωλούς>>!!! Πολύ καλά την έκανες. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Με το καλό κορίτσια μου!!!! όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε!!!

Ευχαριστούμε κοπέλα μου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια να σας πω αφού έκανα ένεση γιατί μ ήρθε λίγο πιο νωρίς? δεν έχω ροή αλλά αύριο θα μαι 13 μέρες από την ωορηξία.. σήμερα έχω διαφανο ροζ κατι τετοιο.. με τη μια αίμα όχι καφε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

βρε κορίτσια να σας πω αφού έκανα ένεση γιατί μ ήρθε λίγο πιο νωρίς? δεν έχω ροή αλλά αύριο θα μαι 13 μέρες από την ωορηξία.. σήμερα έχω διαφανο ροζ κατι τετοιο.. με τη μια αίμα όχι καφε..

?????? Εγώ στέλνω μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

?????? Εγώ στέλνω μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️????

ΤΙ μπεμπεδόσκονη να στείλεις εδώ ούτε τα σερπαφαρ δε κάνανε δουλεια... χαχααα.... δε πονάω πάντως λογικά αύριο θα κατέβει...αλλά λίγο πιο νωρίς απ ότι την περίμενα.. ούτε μια ελπίδα δε μ δίνει η έρμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μου μπορεί επειδή έκανες την ένεση και έπαιρνες και χαπακια να επιρεαστηκε ο κύκλος σου το παθαίνω συχνά να έχω λίγο ροζ πριν μου έρθει κανονικά..πάντως περίμενε μέχρι να δεις πλημμύρα μην αποκλείσεις τίποτα..κάτσε και θα δούμε τι θα μας κάνει η δικιά σου η κυρά περίοδος..συμφωνώ απόλυτα να κάνεις προσπάθειες χαλαρά και ήρεμα για λίγο..εγώ είπα τέλος θα προσπαθήσω να σκέφτομαι ότι ούτε καν προσπαθώ για κάτι γιατί και την προηγούμενη φορά τυχαία ξετυχαια όταν το έκανα αυτό έμεινα..:) 

@Kostef μαρεσει η στάση σου μπράβο κοριτσαρα μου κι εγώ θα κάνω μαλλί και θα βάψω τοίχους και θα πιω και μια στολι να γουστάρω χαχχαχαχαχα...:))

Όσο για τις πεθεροπληκτες υπομονή κορίτσια και επιμονή..θα έρθουν καλύτερες μέρες..(χλωμό αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία χαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

?????? Εγώ στέλνω μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️????

Στείλε κορίτσι μου γιατί τη χρειαζόμαστε 3 στα 3 το πάμε προς το παρόν μας κερδίζει η περίοδος ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

@lactaki μου μπορεί επειδή έκανες την ένεση και έπαιρνες και χαπακια να επιρεαστηκε ο κύκλος σου το παθαίνω συχνά να έχω λίγο ροζ πριν μου έρθει κανονικά..πάντως περίμενε μέχρι να δεις πλημμύρα μην αποκλείσεις τίποτα..κάτσε και θα δούμε τι θα μας κάνει η δικιά σου η κυρά περίοδος..συμφωνώ απόλυτα να κάνεις προσπάθειες χαλαρά και ήρεμα για λίγο..εγώ είπα τέλος θα προσπαθήσω να σκέφτομαι ότι ούτε καν προσπαθώ για κάτι γιατί και την προηγούμενη φορά τυχαία ξετυχαια όταν το έκανα αυτό έμεινα..:) 

@Kostef μαρεσει η στάση σου μπράβο κοριτσαρα μου κι εγώ θα κάνω μαλλί και θα βάψω τοίχους και θα πιω και μια στολι να γουστάρω χαχχαχαχαχα...:))

Όσο για τις πεθεροπληκτες υπομονή κορίτσια και επιμονή..θα έρθουν καλύτερες μέρες..(χλωμό αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία χαχαχαχα)

όχι δε νομίζω γιατί πάντα σταθερή είμαι πόσοο μάλλον τώρα που παίρνω κ προγεστερόνη ..να την σταματήσω ή να πάρω κ σήμερα κ βλεπουμε αύριο? αμα είναι έτσι κ αύριο θα κάνω μια χοριακή να αποκλείσω παν ενδεχόμενο κ τη σταματάω μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

όχι δε νομίζω γιατί πάντα σταθερή είμαι πόσοο μάλλον τώρα που παίρνω κ προγεστερόνη ..να την σταματήσω ή να πάρω κ σήμερα κ βλεπουμε αύριο? αμα είναι έτσι κ αύριο θα κάνω μια χοριακή να αποκλείσω παν ενδεχόμενο κ τη σταματάω μετά..

Συμφωνώ έτσι να το κάνεις..και μην πέφτεις όσο μπορείς ξέρω πόσο δύσκολο είναι..το πρωί μου πέσαν τα μουτρα με το αρνητικό αλλά πάμε παρακάτω γιατί με χαλιά ψυχολογία δεν περνάνε οι μέρες ή μάλλον περνάνε χαμένες..γέμισε τη μέρα σου σήμερα που είναι δύσκολη η κατάσταση..εγώ θα πάω να παίξω επιτραπέζια σήμερα χαχαχαχχαχα..ότι είναι παιδιά καλά να περνάμε να μας φεύγει λίγο το μυαλό..<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Αχχ στο εύχομαι πραγματικά κορίτσι μου ( εγώ τώρα τελείωσα την δουλειά και βλέπω τα μνματα ) !! Για εμένα είναι πολύ θετικό ότι είδες σταγόνες μάλλον έγινε δουλίτσα εμφύτευσης :-):-) , στείλε μου εάν θες ποτέ περιμένεις την ακατανομαστη να σε βάλω στο πινακακι μας ,αυτό ισχύει για όλα τα νέα μέλη της ομάδας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Αχχχχ να πάρω ένα καφεδάκι στο χέρι να έρθω κι εγώ "εκεί κάτω"!! ❤️ εμάς εδώ μας έχει σαπίσει σήμερα η βροχή και το κρύο...

Καλά κάνεις κοπέλα μου! Ηρεμία πάνω από όλα!!! Σίγουρα θα έρθει το μωρούλι ❤️❤️ 

Ο τόπος βοηθάει πολύ ρε παιδί μου σε όλα..μου φτιάξε το κέφι σήμερα..έλα κάτω κερνάω καφέ και κουλουράκια από τα χεράκια μου..αρε κορίτσια καλά θα τανε να πονάμε κάνα καφεδάκι όλες μαζί να χαλάσουμε τους γύρω μας με την ανησυχία μας και τις άγνωστες λέξεις μας αχχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Ο τόπος βοηθάει πολύ ρε παιδί μου σε όλα..μου φτιάξε το κέφι σήμερα..έλα κάτω κερνάω καφέ και κουλουράκια από τα χεράκια μου..αρε κορίτσια καλά θα τανε να πονάμε κάνα καφεδάκι όλες μαζί να χαλάσουμε τους γύρω μας με την ανησυχία μας και τις άγνωστες λέξεις μας αχχαχχαχα

Και φυσικά με το φλέγον θέμα "πεθερά αυτό το βάσανο"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Γειά σου κορίτσι! Μην την σκέφτεσαι την ηλικία γιατί αυτό μόνο άγχος μπορεί να σου προσθέσει. Ναι φυσικά και μπορεί να συμβεί. Άρα έκανες καλή ωορρηξία! Μακάρι να τρύπωσε το νινακι σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...