Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Αρνητικουμπα πρωί πρωί.. εντωμεταξυ ήμουν σίγουρη αυτό το μήνα..απογοητεύτηκα να σας πω την αλήθεια αλλά είναι της ημερας θα μου περάσει σύντομα...

:-( λογικό να απογοητευτείς!! Όμως οκ, θα το αφήσουμε πίσω και πάμε για νέες προσπάθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!! Το θέμα με την ηλικία μην το σκέφτεσαι. Είχα συνάδελφο που έμεινε έγκυος στο πρώτο της παιδάκι στα 42 και χωρίς ιδιαίτερες προσπάθειες!! Τα συμπτώματα που λες, θετκά δείχνουν.... Άντε να δούμε λοιπόν!! Πότε περιμένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Ναι ναι, την φωτογράφησες χαχα!

Αυτό με τον Θεό από την άλλη...μα βολεύει η γαμο-βάπτιση, τι δεν καταλαβαίνουν; :P να πάνε όλα όπως τα επιθυμείτε και να της το φέρετε προ τετελεσμένου!!! Δεν θα μπορεί να κάνει τίποτα!!! 

Σε εμάς πετάει πολλά τέτοια και με περνάει για ολίγον...ζώον. Πού να 'ξερε τι "κέρατο" είμαι! Αλλά, έχω χάσει τα κέφια μου με αυτά και με εκείνα, που δεν έχω όρεξη να την αντιμετωπίσω. Την αφήνω απλά να μιλάει. Αυτό που λες, ας κάθεται να ονειρεύεται μόνη της. Τώρα που είπες για ημερομηνία, εμάς είχε λυσσάξει να παντρευτούμε Σεπτέμβρη όπως εκείνη (αν είναι δυνατόν) και μου την βάρεσε και το πήγα 24/10....

 

Ας την ιδρύσουμε εμείς!!!

Χαχαχα κλαίω!!!! Μήπως ήθελε και συγκεκριμένη μέρα αλλά γαμώτο ήταν καθημερινή και δε βόλευε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Έχεις δίκιο κι εμένα μ αρέσει το κρύο γιατί δεν ιδρώνεις βρε αδερφέ είσαι πιο κούλ!!!

Εμείς είπαμε για 12/6/2021 γιατί τότε τα φτιάξαμε και θα κλείνουμε 12 χρόνια  και μ αρεσει και σαν νούμερο?

Ελπίζω μέχρι τότε να έχουμε  μωρό κι εμείς κι εσείς και να κάνουμε 2 υπέροχες Γαμο-Βαπτίσεις !!!!!

Εσεις προσπαθείτε καιρό;

Με το καλό κορίτσια μου!!!! όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Με το καλό κορίτσια μου!!!! όλα να σας πάνε όπως τα θέλετε!!!

Να είσαι καλά και σε σένα ότι καλύτερο εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ speechless!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

χαχαχα τι τραβάμε και εμείς!!! Εμένα ευτυχώς είναι αγία. Δε μιλάει καθόλου. Το σταυρό μου κάνω!!

Μένετε κοντά??? Είναι μοναχοπαίδι?? Εμένα και από πάνω μου την έχω τη φόλα και μοναχοπαίδι είναι. Α να μη ξεχάσω εμένα όλη μέρα άρρωστη είναι αλλά και ολη μέρα καφεδακι και έξω από τη πορτα. Μια χαρα Ζωάρα κανει συντάξαρα από τα 42 του (δημοτικού παρακαλω  απο μορφωση ) και ολο λεει εσυ τι εχεις τελειωσει Πανεπιστήμιο Η τει?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ στην αρχη στεναχωριομουν τωρα πήρα μπρος και τα χώνω και να σας πω και το πιο τραγικό χάνω τα διδυμακια μου και τι μου λέει?? Ε τι κλαις και κλαις? Δεν λες παλι καλα που ήμαστε καλοί άνθρωποι και δεν σου Ρίχνουμε ευθυνες?? Και να σου πω και κάτι??(μου λεει)  εγω δεν στεναχωρηθηκα καθολου που τα εχασες εστι ηθελε ο θεος. Τι σκοτωνεις η δεν τη σκοτώνεις?? Α και ξέχασα επίσης μου είπε ότι κάτι αμαρτίες έχεις κάνει γι αυτό στα πήρε ο θεος και εγω ωραια ωραια της είπα:εσένα τιμωρεί ο θεος γιατί πήγες και έκανες 7 αποξεσεις.  Το ευχαριστηθηκα

what?????????????????????????????? συγνώμη αλλά εκείνη την ώρα, ήθελε ένα χαστουκάκι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μένετε κοντά??? Είναι μοναχοπαίδι?? Εμένα και από πάνω μου την έχω τη φόλα και μοναχοπαίδι είναι. Α να μη ξεχάσω εμένα όλη μέρα άρρωστη είναι αλλά και ολη μέρα καφεδακι και έξω από τη πορτα. Μια χαρα Ζωάρα κανει συντάξαρα από τα 42 του (δημοτικού παρακαλω  απο μορφωση ) και ολο λεει εσυ τι εχεις τελειωσει Πανεπιστήμιο Η τει?  

χαχαχαχα... εμένα τα πεθερικά μου μένουν μόνιμα Χανιά (εμείς Αθήνα). αλλά τώρα γέννησε η κόρη της και θα εγκατασταθεί εδώ. Αλλά έτσι είναι ο χαρακτήρας της, είναι ήρεμη. Αν της μιλήσεις, θα σου μιλήσει. Αν της πεις κάτι, τότε θα σου πει τη γνώμη της. Αγία σου λέω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μένετε κοντά??? Είναι μοναχοπαίδι?? Εμένα και από πάνω μου την έχω τη φόλα και μοναχοπαίδι είναι. Α να μη ξεχάσω εμένα όλη μέρα άρρωστη είναι αλλά και ολη μέρα καφεδακι και έξω από τη πορτα. Μια χαρα Ζωάρα κανει συντάξαρα από τα 42 του (δημοτικού παρακαλω  απο μορφωση ) και ολο λεει εσυ τι εχεις τελειωσει Πανεπιστήμιο Η τει?  

Αχ ρε κορίτσι μου απορρω με την υπομονή σου πως δεν ρίχνεις καντήλια όλη μέρα χαχαχαχαχαχα..δεν θα μπορούσα ποτέ να μένω πάνω κάτω ούτε καν με τους γονείς μου..φίλε έχουν λόγο μετά λες και είναι ένα σπίτι..αχχχχ θεέ..εγώ νταξει δεν έχω σοβαρό πρόβλημα λόγω του άντρα που τους έχει σουζα όπως είπα..αλλά είναι αυτή μια άνετα μου κάνε τη ζωή δύσκολη στη συννυφαδα μου που ο αδερφός του άντρα μου είναι πιο σοφτ επεμβαινειιι άστο..τι να πω εγώ λέω να κάνεις κάτι να βρεις την ηρεμία σου κάνε πως δεν ακούς πως δεν βλέπεις κάτι ρε παιδί μου..επίσης δεν το δέχομαι ο άντρας σου να μην βλέπει την πράγματικοτητα ε μα πια..εσύ τα τραβάς όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η liza_pan93 είπε:

Κορίτσια συγγνώμη, το ξέρω πως κοντεύω να αλλάξω το θέμα της συζήτησης με την "πεθερά" αλλά μόλις θυμήθηκα μια χοντράδα που είχε πει τότε που έτρεχα απανωτά στον γυναικολόγο (και φρόντισε, παλι υπουλα, να το μάθει). Σε μια συζήτηση που είχαμε για κάτι ανίψια της, γύρισε και είπε σε εμένα και τον άντρα μου "αχ μην κάνετε κορίτσια, τα κορίτσια είναι πολύ πολύ πονηρά ενώ τα αγόρια καλά".......? Έτρεχα εγώ να μείνω έγκυος, και θα διάλεγα και το φύλο.............

Θα σου πω τι κάνω εγώ.... Μακριά κ αγαπημένοι... Εμένα έχει μάλλιασει η γλώσσα μου να λέει όταν είναι να έρθετε θέλω να περνετε τηλ όταν γέννησα ερχόταν μεσιμερη κ εκνευριζομουν τέρμα είχα πει κ τον άντρα μου αλλά δεν... μου λέει δουλεύει κ μόνο μεσιμερη μπορεί να έρθει κ του λέω μεσιμερη δεν μπορώ εγώ ? κ ένα μεγάλο διάστημα τους έκοψα δεν ερχόντουσαν  η πεθερά δλδ  κ τώρα με επερνε τηλ 2 φορές μετά πάλι τα ίδια κανσε που έρχεται για καφέ κ κάθετε 3 4 ώρες κ εγώ θέλω να μαγειρέψω  να κάνω καμιά δουλειά όσο είναι ο μικρός σχολείο μου φαίνεται πάλι θα το κόψω κ θα είναι κ το τελευταίο γιατί αν κάνω κ δεύτερο παιδί κ κάνει έτσι θα γίνουμε κωλος κ δεν με νοιάζει για τον αντρα μ όταν μπορώ εγώ θα έρχονται κ όχι οπότε μπορούν αυτοί κ αν έχω άδικο πες μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η liza_pan93 είπε:

....αμ η χοριακή; να περιμένεις τόσες ώρες για να πάρεις ένα χαρτί που σου πέφτει από τα χέρια.....

Όλες έχουμε πολλή δύναμη μέσα μας, αρκεί να βρούμε τρόπο να την αξιοποιήσουμε.....Ίσως, όλα για κάποιο λόγο γίνονται.....

Χαχαχαχα αυτό για την τιμωρία, όλα τα λεφτα!!! Συμφωνώ, το παιδί πρέπει να κρατάει ισορροπίες. Εκείνο λογοδοτεί για τους γονείς του και για τον/την σύντροφό του/της.

Έχεις δίκιο ακόμα χειρότερη η χοριακη τουλάχιστον το τεστ είναι μπαμ και κάτω δεν σε αφήνει να ελπίζεις..πάντως το ξεπέρασα έχω έρθει θαλασσα και λιαζομαι και απολαμβάνω τη ζωή είπα τέλος κορίτσια μου..δεν μπορώ αυτό το άγχος πια..όταν και όποτε έρθει μέχρι τότε δεν ασχολουμε με το θέμα άλλο..θα σας στέλνω χαζομάρες εγω..δεν μετράω ούτε ωορρηξία ούτε θερμοκρασία ούτε συμπτώματα και φυσικά ποτέ ξανά τεστ..εύχομαι θετικά νεακια από καποια..πρέπει να γίνει η αρχή του γκρουπ να έχουμε κι εμείς μια εγκυουλα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχ ρε κορίτσι μου απορρω με την υπομονή σου πως δεν ρίχνεις καντήλια όλη μέρα χαχαχαχαχαχα..δεν θα μπορούσα ποτέ να μένω πάνω κάτω ούτε καν με τους γονείς μου..φίλε έχουν λόγο μετά λες και είναι ένα σπίτι..αχχχχ θεέ..εγώ νταξει δεν έχω σοβαρό πρόβλημα λόγω του άντρα που τους έχει σουζα όπως είπα..αλλά είναι αυτή μια άνετα μου κάνε τη ζωή δύσκολη στη συννυφαδα μου που ο αδερφός του άντρα μου είναι πιο σοφτ επεμβαινειιι άστο..τι να πω εγώ λέω να κάνεις κάτι να βρεις την ηρεμία σου κάνε πως δεν ακούς πως δεν βλέπεις κάτι ρε παιδί μου..επίσης δεν το δέχομαι ο άντρας σου να μην βλέπει την πράγματικοτητα ε μα πια..εσύ τα τραβάς παλια

Παλιά ήταν δύσκολα για μενα περνούσα χαλια. Τώρα δεν καταλαβαίνω τιποτα τα χώνω και ότι γινει. Μια φορά μου λέει να με λες μαμά σε βλέπω σαν κόρη μου (τι υποκριτρια) και της λέω: μάνα είναι μόνο μια και εγω έχω τη καλύτερη βέβαια δεν είναι σαν εσένα που όλη τη σύνταξη την δίνεις στο γιο σου για να τον έχεις από κοντά αλλά με μεγάλωσε με αξίες και δουλεύει μέρα νύχτα για τα προς το ζην της .. άλλη φορά παλι που  έσπασε το χέρι της και νόμιζε οτι θα παιθανει ελεγε καλα που εχω τη νυφουλα μου και τις λεω εγω(φαρμακογλωσσα) ειδες πεθερα που επεσες στην αναγκη μου? Χωριατισσα με ανεβαζες π@@@@ με κατεβαζες( οχι μπροστα μου αλλα στο γιο της τα έλεγε ο δικος μου βέβαια πάτησε ποδι Κατά μιας φορας) είδες που δν πρεπει να λες τιποτα για κανέναν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Παλιά ήταν δύσκολα για μενα περνούσα χαλια. Τώρα δεν καταλαβαίνω τιποτα τα χώνω και ότι γινει. Μια φορά μου λέει να με λες μαμά σε βλέπω σαν κόρη μου (τι υποκριτρια) και της λέω: μάνα είναι μόνο μια και εγω έχω τη καλύτερη βέβαια δεν είναι σαν εσένα που όλη τη σύνταξη την δίνεις στο γιο σου για να τον έχεις από κοντά αλλά με μεγάλωσε με αξίες και δουλεύει μέρα νύχτα για τα προς το ζην της .. άλλη φορά παλι που  έσπασε το χέρι της και νόμιζε οτι θα παιθανει ελεγε καλα που εχω τη νυφουλα μου και τις λεω εγω(φαρμακογλωσσα) ειδες πεθερα που επεσες στην αναγκη μου? Χωριατισσα με ανεβαζες π@@@@ με κατεβαζες( οχι μπροστα μου αλλα στο γιο της τα έλεγε ο δικος μου βέβαια πάτησε ποδι Κατά μιας φορας) είδες που δν πρεπει να λες τιποτα για κανέναν?

Ε να γιασει το στόμα σου..μερικές πεθερές θέλουν ακραία μέτρα..ότι χρειάζεσαι για να σαι ήρεμη εσύ..έξαλλη είμαι χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Lactaki εγώ να δεις πόσο τρωγομαι δεν σου εγγυομαι ότι θα περιμένω την καθυστέρηση για το τεστ χαχαχαχαχ..μου φωνάζει να το κάνω αύριο πρωί πρωί..

κοριτσάκι μου καλά έκανες κ δε με περίμενες... εγώ 24η σήμερα κ δυστυχώς έχω ροζ κοκκινο από το πρωί στο σκούπισμα.. όχι ροή αλλά θα έρθει κ αυτή που θα πάει... μικρό κύκλο μάλλον αμα κατέβει κανονικά αύριο 25άρη.. απογοήτευση παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!! Το θέμα με την ηλικία μην το σκέφτεσαι. Είχα συνάδελφο που έμεινε έγκυος στο πρώτο της παιδάκι στα 42 και χωρίς ιδιαίτερες προσπάθειες!! Τα συμπτώματα που λες, θετκά δείχνουν.... Άντε να δούμε λοιπόν!! Πότε περιμένεις??

Καλησπερα @ioannastr!!! Ευχαριστω πολυ!!! ..Προσπαθω να μην το σκεφτομαι, αλλα παντα δεν τα καταφερνω..Η αληθεια ειναι πως εχω στο ιστορικο μου αφαιρεση πολυποδα απο τον τραχηλο 2 φορες μεσα σε ενα χρονο και οικογενειακο ιστορικο με καρκινο γεννητικων οργανων..Αλλα το παν ειναι να σκεφτομαστε θετικα !!! :) Περιμενω 10-12/11 .. Εχω κυκλο 26-29 ημερων συνηθως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κοριτσάκι μου καλά έκανες κ δε με περίμενες... εγώ 24η σήμερα κ δυστυχώς έχω ροζ κοκκινο από το πρωί στο σκούπισμα.. όχι ροή αλλά θα έρθει κ αυτή που θα πάει... μικρό κύκλο μάλλον αμα κατέβει κανονικά αύριο 25άρη.. απογοήτευση παλι....

Αγάπη άστο αν διάβασες παρακάτω κακώς έκανα που δεν κρατήθηκαν γιατί πήρα την αρνητικουρα μου..δεν πειράζει όπως και να χει θα έρθει το σπορι που θα μας πάει..25 μέρα εγώ αχχχχ άντε να έρθει και η σειρά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αγάπη άστο αν διάβασες παρακάτω κακώς έκανα που δεν κρατήθηκαν γιατί πήρα την αρνητικουρα μου..δεν πειράζει όπως και να χει θα έρθει το σπορι που θα μας πάει..25 μέρα εγώ αχχχχ άντε να έρθει και η σειρά μας...

Θα έρθει που θα πάει.. εγώ έκανα ότι ήταν να κάνω τζίφος οι 3 προσπάθειες με σερπαφάρ κ τώρα έρχεται η αποτοξίνωση.. αφού οι εξετάσεις δείξανε οκ κ ξέρω τον κύκλο μου θα κανω τις επαφές μου χωρίς υπέρηχους κτλ... θα προσπαθήσω να χαλαρώσω λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Παρακολουθώ και εγώ τις συζητήσεις σας με αγωνία και χαρά κάθε φορά και νιώθω πραγματικά σα να σας ξέρω την κάθε μια ξεχωριστά! Σας συμμερίζομαι πολύ ,καθώς θα ήθελα και εγώ πολύ να αποκτήσω μωράκι.. Είμαι 39 χρονών και το θέμα της ηλικίας με αγχώνει πραγματικά πολύ..Με το σύντροφο μου έχουμε αποφασίσει να χαρούμε τη σχέση μας  πιο ''ελεύθερα'' και αν προκύψει μωράκι θα είναι η χαρά μας .!!!  Ας πάμε στο ''ζουμί'' ?.. Σύμφωνα με μια εφαρμογή, ωορρηξία είχα 29/10/19, και ήρθαμε σε επαφή την ίδια μέρα , καθώς και στις 28/10/19.. Χθες παρατήρησα λίγα καφέ υγρά και κάτι σαν αιματάκι παρα πολύ ελαφρύ τύπου σταγόνες (1 φορά-όχι συνεχόμενα) διάβασα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί λόγω της ωορρηξίας.. Λέτε να συμβεί κανένα θαυματάκι? 

Εύχομαι σε όλες κορίτσια, ''φασολάκι''  στην κοιλίτσα , με του Νοέμβρη το χουχούλι!!! (πολύ ωραίος τίτλος-μπράβο?)

Καλημέρα! Ήταν πολλά τα μηνύματα σήμερα κ έχασα το δικό σου. Να σου πω μόνο ήθελα ότι όταν άρχισα κ εγώ προσπαθείες κοιτούσα μια εφαρμογή αλλά στην ουσία δεν παιτυχενε πάντα την ωορρηξια με αποτέλεσμα να προσπαθώ λάθος μέρες. Κοίτα την εφαρμογή για ένα μπούσουλα αλλά να κοιτάς κ τα σημάδια του σώματος μαζί. Δηλ υγρά κάποιο ποναλακι δεξιά ή αριστερά στις γόνιμες.... 

Μακάρι να πετύχατε αυτό το μήνα υπομονή λίγες μέρες ακόμα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Παλιά ήταν δύσκολα για μενα περνούσα χαλια. Τώρα δεν καταλαβαίνω τιποτα τα χώνω και ότι γινει. Μια φορά μου λέει να με λες μαμά σε βλέπω σαν κόρη μου (τι υποκριτρια) και της λέω: μάνα είναι μόνο μια και εγω έχω τη καλύτερη βέβαια δεν είναι σαν εσένα που όλη τη σύνταξη την δίνεις στο γιο σου για να τον έχεις από κοντά αλλά με μεγάλωσε με αξίες και δουλεύει μέρα νύχτα για τα προς το ζην της .. άλλη φορά παλι που  έσπασε το χέρι της και νόμιζε οτι θα παιθανει ελεγε καλα που εχω τη νυφουλα μου και τις λεω εγω(φαρμακογλωσσα) ειδες πεθερα που επεσες στην αναγκη μου? Χωριατισσα με ανεβαζες π@@@@ με κατεβαζες( οχι μπροστα μου αλλα στο γιο της τα έλεγε ο δικος μου βέβαια πάτησε ποδι Κατά μιας φορας) είδες που δν πρεπει να λες τιποτα για κανέναν?

Να πω κ εγώ κάτι γιατί πρέπει κ εγώ κάπου να τα πω. Η μάνα μου, ξαναλέω η μάνα μου όχι καμία πεθερά γύρισε κ είπε του άντρα μου που είναι ορφανός κ δε θυμάται καν τη μαμά του να μη με λες μαμά, εγώ έχω 2 κόρες. Το άκουσα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Ήμουν στο μπάνιο κ δεν ήξερα αν άκουσα καλά... Ρώτησα μετά τον άντρα μου τι σου έλεγε κ μου το είπε κ του λέω τι της είπες εσύ? Της είπα στα αρχ**** μου του λέω καλά της ειπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να πω κ εγώ κάτι γιατί πρέπει κ εγώ κάπου να τα πω. Η μάνα μου, ξαναλέω η μάνα μου όχι καμία πεθερά γύρισε κ είπε του άντρα μου που είναι ορφανός κ δε θυμάται καν τη μαμά του να μη με λες μαμά, εγώ έχω 2 κόρες. Το άκουσα κ μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Ήμουν στο μπάνιο κ δεν ήξερα αν άκουσα καλά... Ρώτησα μετά τον άντρα μου τι σου έλεγε κ μου το είπε κ του λέω τι της είπες εσύ? Της είπα στα αρχ**** μου του λέω καλά της ειπες

ε καλά της είπε κ ο άντρας σου κ η @Σταυρι στη πεθερά της. εμένα βρε κορίτσια είναι πολύ καλή ευτυχώς την αγαπώ κ μ Αγαπά κ μ κάνει πιο πολύ τα χατίρια απ΄οτι στον γιο της χαχα.. με υποστηρίζει κιόλας.. λίγο στο γάμο με τσάτιζε αλλά εντάξει εγώ ημουν τέρμα στα νεύρα εκείνη τη περίοδο..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ε καλά της είπε κ ο άντρας σου κ η @Σταυρι στη πεθερά της. εμένα βρε κορίτσια είναι πολύ καλή ευτυχώς την αγαπώ κ μ Αγαπά κ μ κάνει πιο πολύ τα χατίρια απ΄οτι στον γιο της χαχα.. με υποστηρίζει κιόλας.. λίγο στο γάμο με τσάτιζε αλλά εντάξει εγώ ημουν τέρμα στα νεύρα εκείνη τη περίοδο..χαχαχα

Μια από τα ίδια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ε καλά της είπε κ ο άντρας σου κ η @Σταυρι στη πεθερά της. εμένα βρε κορίτσια είναι πολύ καλή ευτυχώς την αγαπώ κ μ Αγαπά κ μ κάνει πιο πολύ τα χατίρια απ΄οτι στον γιο της χαχα.. με υποστηρίζει κιόλας.. λίγο στο γάμο με τσάτιζε αλλά εντάξει εγώ ημουν τέρμα στα νεύρα εκείνη τη περίοδο..χαχαχα

Φτυσου να μη σε ματιασουν!!!! Καλό αυτό τρομερο!! Είναι ένα θέμα οι πεθερές εγώ τα ζω από την απέναντι πλευρά. Αν επηρεαζομουν από τη μάνα μου θα είχα χωρίσει τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...