Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν αντεχω αλλο....


Recommended Posts

... αληθεια δεν το μπορω αυτο το πραγμα με το αιμα...

χθες το μεσημερι, στα καλα καθουμενα, χωρις να κανω τιποτα, χωρις να κουραστω, ειχα λιγες σταγονες αιμα.. καθολου αλλο την υπολοιπη ημερα... σημερα το πρωι στις 6 περισσοτερο αιμα.

Δεν ποναω πουθενα, δεν εχω ενοχληση πουθενα...

Πηρα τη γιατρο μου, μου ειπε να ηρεμησω, να συνεχισω τα prepar... και θα ξαναμιλησουμε..

Δεν μπορω αλλο... δεν ξερω τι να υποθεσω οτι μπορει να ειναι.... δεν ξερω πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zazazou μην ανησυχείς.. αφού σε καθυσήχασε ο γιατρός σου και σου είπε να ηρεμήσεις, μην σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό και προσπάθησε πραγματικά να ηρεμήσεις.. Συμβαίνει σε μερικές κοπέλες από όσο ξέρω να βλέπουν αίμα στην διάρκεια της εγκυμοσύνης τους... Απλά να είσαι πιο προσεκτική αυτές τις μέρες που συμβαίνει αυτό, να ξεκουράζεσαι και πάνω από όλα να σκέφτεσαι θετικά...

Σου εύχομαι ολόψυχα μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα θα πάνε καλά... Ο γιατρός σου πότε σου είπε να σε δει αλήθεια?

Γιατί πιστεύω ότι αυτό θα σε ηρεμήσει ακόμα περισσότερο , όταν πας και δεις ότι όλα είναι μια χαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΕΝΝΑΩ.Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ (ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ).ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ;ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στην 17η εβδομαδα...

Η γιατρος μου, μου ειπε να κανω υπερηχο στο εμβρυολογικο που κανω, εκει θα δουμε τι γινεται και μετα θα με δει κι εμενα...

Φοβαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ειχα αιμα στην αρχη της εγκυμοσυνης και καταλαβαινω απολυτα πως αισθανεσαι. εμενα μου ειχε δωσει utrogestan τοτε για να ειμαστε σιγουροι απλα ομως επειδη εγω ειχα πριν μια παλινδρομη. Θα σου ελεγα να πεις του γιατρου σου να πας να σε δει μονο και μονο για να σου φυγει το ανχος. Θα πανε ολα καλά. Με το καλό το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ 9 ΚΑΙ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.!!!!ΜΙΑΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ.ΑΠΛΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ.ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 20!!!!ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!Α ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ (ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ)ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera agapi mou...

Min anisixeis ki egw eixa aima stin prwti egkumwsini mou,kai ola itane kala.

Apla pigenne ston giatro sou na se dei gia na iremiseis agapi mou...

Kali sunexeia...

Tha perimenoume nea...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω είχα δει αίμα 3-4 φορές στην αρχή της εγκυμοσύνης.Τωρα βρίσκομαι στην 33η εβδομάδα και όλα είναι καλά!

Ολα καλά θα πάνε και με σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα...

Το μωρο ειναι πολυ καλα.. ειναι 163 γρ.

Εχουμε μια μικρη αποκολληση 13χιλιοστα... οποτε τα γνωστα... κρεβατι, ηρεμια και prepar...

Σας ευχαριστω ολες παρα παρα παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αιματάκι τελικά ήταν από την αποκόλληση ε?

Αφού είναι καλά το μωράκι σου μη σε απασχολεί!

Ξεκούραση, άνεση, ηρεμία, φροντίδα από τους γύρω σου κι enjoy it!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zazazou ξέρω πως είναι πολύ σπαστικό το να βλέπεις αίμα και ότι θα σε παίρνει απο κάτω αλλά δεν είναι τίποτα τελικά ειναι πολύ συχνό φαινόμενο εγώ είχα απο την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι και την 14η περίπου εβδομάδα ίσως και παραπάνω και όταν μιλάμε για αίμα εγώ είχα αιμοραγίες!!! Γέμιζε το σπίτι αίματα και όμως όλα μια χαρά τώρα και είμαι στον 6ο, μη φοβάσαι καθόλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...