Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

@Antouanettaμπράβο μπράβο μπράβο κορίτσι μου είδες όλα καλά πήγαν!!! Έτσι θα είναι και τα υπόλοιπα!!

@Mamounitsaτι υπέροχη κοιλίτσα είναι αυτή;;; έρχεται ο κοριτσαρος!!

@Iroylaκαλώς ήρθες με το καλό και η δική σου πριγκίπισσα!! 

Ευχαριστω φουσκοσα ξαφνικα χχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες @Antouanettaδεν είχα αμφιβολία πως όλα θα ήταν τέλια απλά είπαν να σε ταλαιπορισουν λίγο!!! Όλα καλά με το καλό και οι επόμενες @Iroylaκαλός ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωρακι σου είσαι από Θεσσαλονίκη αν κατάλαβα καλά ε? Πητ ποτέ έχεις!? Αγοράκι η κοριτσάκι!??? Οι υπόλοιπες πως είστε!? Κοτόσουπα σήμερα που τεριαζσι με τον καιρό και το χάλια στομάχι μου χαχαχα! 

❤️❤️❤️ Εγώ έκανα Φασολάδα βελουτέ κ μ ήταν μια χαρά στο στομάχι μ! Ν ρωτήσω πίνω μια δυο σοδες την εβδομάδα όχι παραπάνω κάνει κακό? Γτ αναψυκτικά δν πίνω ούτε κόκα κόλα κ πρέπει κάπως ν χωνεύω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Πως στέλνουμε φώτο να σας στειλω  κ εγώ! Όμορφη κοιλίτσα ??

 Εκει που πας να γραψεις λεει κανε κλικ να επιλεξεις αρχεια πας διαλεγεις πια φωτο θες κ ανεβενει ειναι πολυ ευκολο!!

Δεν νομιζω οτι υαρχει πριβκημα εμενα μουβειχε πει οχι ανθρακουχα ενταξη μια φορα το τοσο δε πειραζει στην αρχη επινα πολυ κοκα κολα τωρα την εχω ψιοο κοψει αλλα το θελω κ εγω ρε γαμωτο το ανθρακικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

 Εκει που πας να γραψεις λεει κανε κλικ να επιλεξεις αρχεια πας διαλεγεις πια φωτο θες κ ανεβενει ειναι πολυ ευκολο!!

Δεν νομιζω οτι υαρχει πριβκημα εμενα μουβειχε πει οχι ανθρακουχα ενταξη μια φορα το τοσο δε πειραζει στην αρχη επινα πολυ κοκα κολα τωρα την εχω ψιοο κοψει αλλα το θελω κ εγω ρε γαμωτο το ανθρακικο!!!

Ναι κ εγώ δύσκολο ν μην πιω τπτ.. Και πριν δν έπινα καθόλου αναψυκτικά αλλά με ανακουφίζουν τώρα.. Έχω μια Φωτο αλλά δν φαινεται πλ καλά με τ φόρεμα! 

IMG_20191212_142638.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ναι κ εγώ δύσκολο ν μην πιω τπτ.. Και πριν δν έπινα καθόλου αναψυκτικά αλλά με ανακουφίζουν τώρα.. Έχω μια Φωτο αλλά δν φαινεται πλ καλά με τ φόρεμα! 

IMG_20191212_142638.jpg

Αστα να πανε πινε αλλα ετσι αραια κ που!! Πολυ μικρουλιτσα κοικιτσα τι ομορφη φαινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αστα να πανε πινε αλλα ετσι αραια κ που!! Πολυ μικρουλιτσα κοικιτσα τι ομορφη φαινεται!!!

Εδώ είναι χθες τ βράδυ απ τ μεσημέρι κ μετά λες κ φουσκώνει μετά τ φαΐ χαχαχα εδώ φαίνεται καλύτερα! 

IMG_20191208_213027_339.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

❤️❤️❤️ Εγώ έκανα Φασολάδα βελουτέ κ μ ήταν μια χαρά στο στομάχι μ! Ν ρωτήσω πίνω μια δυο σοδες την εβδομάδα όχι παραπάνω κάνει κακό? Γτ αναψυκτικά δν πίνω ούτε κόκα κόλα κ πρέπει κάπως ν χωνεύω.. 

Εμένα μου επιτρέπει όσα θέλω με περιορισμό μόνο στην κόκα κόλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Εδώ είναι χθες τ βράδυ απ τ μεσημέρι κ μετά λες κ φουσκώνει μετά τ φαΐ χαχαχα εδώ φαίνεται καλύτερα! 

IMG_20191208_213027_339.jpg

Xaxa  ναι το πρωι ειναινπιο φλατ οσο βραδιαζει μςγαλωνει δε ξερω τι γινεται χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Iroyla είπε:

Εμένα μου επιτρέπει όσα θέλω με περιορισμό μόνο στην κόκα κόλα!

Καθολου κοκα κολα η αραια και που?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καθολου κοκα κολα η αραια και που?

Επειδή δεν πίνω καφε, μου επιτρέπει μια τη μέρα!!!???

Ωστοσο, ενώ στην αρχή έπινα διαρκώς σόδες, πλέον δεν μου κάνει καμία αίσθηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις με πήρε ο γιατρός.. Βρήκα τα πρώτα που δείχνει για down κτλ και είναι ενητικα υγιέστατο λέει ?? σ 10 μέρες τ τελικά... Κλαίω από χαρά ομως περιμένω κ τ τελικό! 

Εσείς τι κάνετε? 

Αντε μπράβο κοπέλα μου! Υγεία και καλές γιορτές σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Επειδή δεν πίνω καφε, μου επιτρέπει μια τη μέρα!!!???

Ωστοσο, ενώ στην αρχή έπινα διαρκώς σόδες, πλέον δεν μου κάνει καμία αίσθηση!

Ου πόσες σοδες είχα πιει το πρώτο τρίμηνο, δεν το συζητώ. Με είχαν σώσει. Τώρα, ευτυχώς το στομάχι μου είναι πολύ καλύτερα. Σόδα μωρέ νεράκι είναι, δεν πειράζει. Στα αναψυκτικά θέλει μέτρο λόγω ζάχαρης κ στην κόκα κόλα λόγω καφεΐνης. Τι να κάνουμε κ μεις οι δόλιες κατι πρέπει να πιούμε! Χάχα. Εντωμεταξύ, τώρα που πίνω ασβέστιο είναι σαν αναψυκτικό γλυκό. Χιχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Ου πόσες σοδες είχα πιει το πρώτο τρίμηνο, δεν το συζητώ. Με είχαν σώσει. Τώρα, ευτυχώς το στομάχι μου είναι πολύ καλύτερα. Σόδα μωρέ νεράκι είναι, δεν πειράζει. Στα αναψυκτικά θέλει μέτρο λόγω ζάχαρης κ στην κόκα κόλα λόγω καφεΐνης. Τι να κάνουμε κ μεις οι δόλιες κατι πρέπει να πιούμε! Χάχα. Εντωμεταξύ, τώρα που πίνω ασβέστιο είναι σαν αναψυκτικό γλυκό. Χιχι. 

Εμένα ένα καφεδάκι την μέρα μ έχει επιτρέψει αλλά είναι κ με τις μέρες μ μπορεί κάποια μέρα ν μην πιω κιολας.., πριν την εγκυμοσύνη έπινα 2 την μέρα! Μεγάλη λάτρης χα χα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Εμένα ένα καφεδάκι την μέρα μ έχει επιτρέψει αλλά είναι κ με τις μέρες μ μπορεί κάποια μέρα ν μην πιω κιολας.., πριν την εγκυμοσύνη έπινα 2 την μέρα! Μεγάλη λάτρης χα χα 

Και γω 2 απαραίτητα προ εγκυμοσύνης. Τώρα όμως δε με τραβάει να πιω. Άσε που στην αρχή με πείραζε κ το στομαχι.. Ούτε το φανταζόμουν πριν ότι θα μπορούσα χωρίς καφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω θελω κοκα κολα τιποτα αλλο δε με ικανοποιει χαχα! Εμενα πανυις δε με εχει αφησει ουτε ανθρακουχο νερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rouri είπε:

Και γω 2 απαραίτητα προ εγκυμοσύνης. Τώρα όμως δε με τραβάει να πιω. Άσε που στην αρχή με πείραζε κ το στομαχι.. Ούτε το φανταζόμουν πριν ότι θα μπορούσα χωρίς καφέ. 

Χαχαχα τ ίδιο ακριβώς κ εγώ!  Διάβασα σε μπλογκ (άσχετο) ότι πολλές κοπέλες ο είναι την ίδια εβδομάδα μ εμάς τ βράδυ βουλώνει η μύτη κσ τργνωνει τ στόμα τους.. Τ έχω κ εγώ.. Καταρροη κ ξυπνάω γτ έχει στεγνώσει τ στόμα μ.. Λέει είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη αυτό.. Δν είχα ιδέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κοριτσια εγω θελω κοκα κολα τιποτα αλλο δε με ικανοποιει χαχα! Εμενα πανυις δε με εχει αφησει ουτε ανθρακουχο νερο

Τον ρώτησα εγώ στην τελευταία επίσκεψη πως πίνω που κ που κ μ είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.., αλλά ότι πει στην κάθε κοπέλα ο γιατρός της ισχύει.. Είμαστε κ διαφορετικοί οργανισμοί η καθεμία ? έκανα την ανακοίνωση εγκυμοσύνης μ σημερα.., εσείς τ έχετε ανακοινώσει? 

IMG_20191212_150935_204.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Τον ρώτησα εγώ στην τελευταία επίσκεψη πως πίνω που κ που κ μ είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα.., αλλά ότι πει στην κάθε κοπέλα ο γιατρός της ισχύει.. Είμαστε κ διαφορετικοί οργανισμοί η καθεμία ? έκανα την ανακοίνωση εγκυμοσύνης μ σημερα.., εσείς τ έχετε ανακοινώσει? 

IMG_20191212_150935_204.jpg

Ααα τι ωραιο δεν το ειχατε πει πουθενα σε γονεις το ειπατε?? Εμενα το ξερει κ η κουτση μαρια πια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααα τι ωραιο δεν το ειχατε πει πουθενα σε γονεις το ειπατε?? Εμενα το ξερει κ η κουτση μαρια πια χαχα

Οικογένεια κ κουμπάροι μονάχα τ ήξεραν! ?? Αυτό έλεγα τώρα δν περίμενα πως θ κρατούσα μυστικό κάτι τέτοιο  τόσον καιρό..χαχα 

Αλλά πλέον δν κρύβεται κιόλας πήγα γ καφεδάκι κ περπάτημα οπότε μια χαρά νμζω τώρα ήμουν έτοιμη μ τ πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Οικογένεια κ κουμπάροι μονάχα τ ήξεραν! ?? Αυτό έλεγα τώρα δν περίμενα πως θ κρατούσα μυστικό κάτι τέτοιο  τόσον καιρό..χαχα 

Αλλά πλέον δν κρύβεται κιόλας πήγα γ καφεδάκι κ περπάτημα οπότε μια χαρά νμζω τώρα ήμουν έτοιμη μ τ πω! 

Πραγματι αν αρχγσει να φαινεται η κοιλια λιγο δυσκολο κ να θες να το κριψεις δεν χαχα! Ειμαστε σχεδον στη μεση δεν εχει μεινει κ παρα πιλυ ακομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πραγματι αν αρχγσει να φαινεται η κοιλια λιγο δυσκολο κ να θες να το κριψεις δεν χαχα! Ειμαστε σχεδον στη μεση δεν εχει μεινει κ παρα πιλυ ακομα!!

Πες τ ψέματα!!! Επίσης Ανυπομονώ να την δω ξανά ?? χαζεύω τους υπερηχους κ λέω δες πως μεγαλώνει σ διαφορά εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα με αφήνει ότι θέλω εκτός από κόλα που είπε όσο το δυνατόν λιγότερες χιχι κ εμένα μου αρέσει πολύ!! 

Εγώ στη δουλειά το είχα πει μόνο σε 2 άτομα και προχθές αναγκαστικά το ειπα σε όλους γιατί δεν θα πάω σε ένα επαγγελματικό ταξίδι και με ρωτούσαν γιατί!! Τι αδιάκριτοι!! Ενιγουει, τους το είπα γιατί σε έπρηξαν. 

Όσο για τη μύτη, εμενα έχει πολύ συχνά αίμα, δεν τρέχει αλλά κάθε φορά που τη φυσάω, έχει αίμα. Η γιατρός λέει ότι είναι πολύ σύνηθες. 

Πάρτε κ μια δική μου έτσι για το καλό!! 

20191212_152239.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Πες τ ψέματα!!! Επίσης Ανυπομονώ να την δω ξανά ?? χαζεύω τους υπερηχους κ λέω δες πως μεγαλώνει σ διαφορά εβδομάδων 

Και εγω το ιδιο οσο περνανε οι μερες ανυπονωνω! Σε λιγο θα τα δουμε απο κοντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate89? είπε:

Κ εμένα με αφήνει ότι θέλω εκτός από κόλα που είπε όσο το δυνατόν λιγότερες χιχι κ εμένα μου αρέσει πολύ!! 

Εγώ στη δουλειά το είχα πει μόνο σε 2 άτομα και προχθές αναγκαστικά το ειπα σε όλους γιατί δεν θα πάω σε ένα επαγγελματικό ταξίδι και με ρωτούσαν γιατί!! Τι αδιάκριτοι!! Ενιγουει, τους το είπα γιατί σε έπρηξαν. 

Όσο για τη μύτη, εμενα έχει πολύ συχνά αίμα, δεν τρέχει αλλά κάθε φορά που τη φυσάω, έχει αίμα. Η γιατρός λέει ότι είναι πολύ σύνηθες. 

Πάρτε κ μια δική μου έτσι για το καλό!! 

20191212_152239.jpg

Ελααα κοιλίτσα! Γεμίσαμε ωραίες φωτός σημερα στο γκρουπ ?? ε έπρεπε τότε ν το πεις ναι.. Έτσι είναι όλοι ρωτάνε τι κ πως χα α 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...