Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλά πολύ πλάκα δεν έχει χααχα! Αλλά ολόκληρα μωράκια έχουμε μωρέ χαλάλι τους! Με το που γέννησα μετά τρις μερες που πήγα σπίτι κ ζυγιστικα είχα χάσει 10 κιλά! Τα άλλα φεύγουν λίγο αργά χαχα! 

Ουαου φεύγουν γρήγορα ε?! Δν είχα ιδέα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Kate89  δεν ξέρω πως θα είναι με το κοριτσάκι γενικά νομίζω είμαι αγόρι μάνα αντε τώρα να αφήσω τα γαλάζια και να αρχίσω τα ροζ χάχα πάλι καλά το δωμάτιο το έβαψα λαχανι για να είναι ουδέτερο χάχα! @HaveFaith να δούμε είσαι η πρώτη θα γεννήσεις κ πρώτη!? Άρα είσαι 20η εβδομάδα ποτέ θα κάνεις είπες β επιπέδου!? @Antouanettaαντε με το καλό να πάρετε τα αποτελέσματα να ησυχάστε!! Το βραδινό χαλια και να σας πω μου άρεσε να κάθομαι καναπέ να βλέπω τηλεόραση και να σαβουριαζω χάχα κρίμα θα το υποστώ όμως γιατί δεν παλεύεται!!!! Εμείς έχουμε ακόμα για το ραντεβού μας μέρες ελπίζω να είναι καλά η μικρη μας μπουμπουκα!!! 

Ετσι όπως πάει το βλέπω να ανοίγω τον δρόμο και στις γέννες μας! Μέσα στις γιορτές πέφτει η Β επιπέδου όποτε λογικα θα μετατεθεί για μετα. Θα δούμε την επόμενη εβδομαδα που εχουμε ραντεβού. Απο ρούχα εγω εχω παρει 2 φόρμες H&M, 2 κολάν H&am (το ενα κανάλι βελουτε) και 1 κολάν PCP που τωρα έβγαλαν κολάν εγκυμοσύνης... αλλα για το μπεμπέ ειπαμε... έξυπνες αγορές μετα τις γιορτές στις εκπτωσεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ουαου φεύγουν γρήγορα ε?! Δν είχα ιδέα ??

Και γυμναστική κορίτσια αμέσως μολις επιστρέψουμε σπιτι και σωστή διατροφή και θα επανέλθουμε άμεσα! Εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται μια χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Ετσι όπως πάει το βλέπω να ανοίγω τον δρόμο και στις γέννες μας! Μέσα στις γιορτές πέφτει η Β επιπέδου όποτε λογικα θα μετατεθεί για μετα. Θα δούμε την επόμενη εβδομαδα που εχουμε ραντεβού. Απο ρούχα εγω εχω παρει 2 φόρμες H&M, 2 κολάν H&am (το ενα κανάλι βελουτε) και 1 κολάν PCP που τωρα έβγαλαν κολάν εγκυμοσύνης... αλλα για το μπεμπέ ειπαμε... έξυπνες αγορές μετα τις γιορτές στις εκπτωσεις ??

Έβγαλε τ pcp εγκυμοσύνης?? Πάω Ν δω ??? αντε ωραία να δείτε τ μωράκι σας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@HaveFaithναι φεύγουν γρήγορα τα. Πρώτα είχα πάρει σχεδόν 20 τα δέκα τα έχασα τις πρώτες τρις μερες τα έχασα ουσιαστικά ήταν το μωρό τα αμνιακό υγρά και ολα αυτα τα του σάκου χάχα μετά έχασα άμεσα αλλά 5 και τα άλλα 5 τα έχασα ένα χρόνο μετά δηλαδή λίγο πριν ξανά μείνω έγκυος χάχα! Οπωτε έκανα μια τρύπα στο νερό αλλά θα έχω τώρα ένα κοροτσαρο πρώτα ο Θεός!! Μετά θέλει γυμναστική τώρα για δίαιτά δεν θα πω γιατί κορίτσια ο θηλασμός είναι πείνα από μονος του χαχαχα! Σου φαίνεται η κοιλίτσα ε εμένα όχι τόσο θα σας στείλω φώτο να δείτε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Και γυμναστική κορίτσια αμέσως μολις επιστρέψουμε σπιτι και σωστή διατροφή και θα επανέλθουμε άμεσα! Εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται μια χαρα!!!

Κ μένα φαίνεται αρκετά δν κρύβεται πια χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Κ μένα φαίνεται αρκετά δν κρύβεται πια χάχα 

κι εμένα το ίδιο!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις με πήρε ο γιατρός.. Βρήκα τα πρώτα που δείχνει για down κτλ και είναι ενητικα υγιέστατο λέει ?? σ 10 μέρες τ τελικά... Κλαίω από χαρά ομως περιμένω κ τ τελικό! 

Εσείς τι κάνετε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις με πήρε ο γιατρός.. Βρήκα τα πρώτα που δείχνει για down κτλ και είναι ενητικα υγιέστατο λέει ?? σ 10 μέρες τ τελικά... Κλαίω από χαρά ομως περιμένω κ τ τελικό! 

Εσείς τι κάνετε? 

Καλημερα!!!Αφού βγήκαν αυτά καλά μη φοβάσαι τίποτα!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Για τον β' επιπέδου κλείσατε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Καλημερα!!!Αφού βγήκαν αυτά καλά μη φοβάσαι τίποτα!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Για τον β' επιπέδου κλείσατε;

 

Κρατάω μικρό καλάθι η αλήθεια ν περιμένω τ τελικά! Σ ευχαριστώ πολύ! Όχι ακόμα θ μας πάρει γ τ τελικά αποτελέσματα πρώτα μας είπε! Έτσι κ αλλιώς είμαι 18κ1 δν μπορώ ν την κάνω ακόμα είναι νωρίς.. Εσύ έχεις κλείσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Κρατάω μικρό καλάθι η αλήθεια ν περιμένω τ τελικά! Σ ευχαριστώ πολύ! Όχι ακόμα θ μας πάρει γ τ τελικά αποτελέσματα πρώτα μας είπε! Έτσι κ αλλιώς είμαι 18κ1 δν μπορώ ν την κάνω ακόμα είναι νωρίς.. Εσύ έχεις κλείσει? 

Ναι, πριν λίγο έκλεισα για τις 15/01 στην Καλαμριά.

Ελπίζω όλα να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Ναι, πριν λίγο έκλεισα για τις 15/01 στην Καλαμριά.

Ελπίζω όλα να πάνε όλα καλά για όλες μας!!!

Τέλεια! Κ εγώ τ ίδιο ν είναι τ καλύτερα δώρα τ νέου έτους τ μωρακια μας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Τέλεια! Κ εγώ τ ίδιο ν είναι τ καλύτερα δώρα τ νέου έτους τ μωρακια μας ???

Πραγματικά!!!Το νιώθεις καθόλου το μικρούλι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Πραγματικά!!!Το νιώθεις καθόλου το μικρούλι σου?

Καταλαβαίνω κάτι σαν χτυπήματακια αλλά αμυδρά ακόμα.. Όταν γίνει κανονικά νομίζω θ τ καταλάβω στα σίγουρα χάχα εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antouanetta είπε:

Καταλαβαίνω κάτι σαν χτυπήματακια αλλά αμυδρά ακόμα.. Όταν γίνει κανονικά νομίζω θ τ καταλάβω στα σίγουρα χάχα εσύ? 

Είμαι στη 18η εβδομάδα, περισσότερο σαν γαργαλητο το νιώθω, αρκετά χαμηλά θα έλεγα!

Περιμένω πως και πως να το νιωσω εντονότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες @Antouanettaδεν είχα αμφιβολία πως όλα θα ήταν τέλια απλά είπαν να σε ταλαιπορισουν λίγο!!! Όλα καλά με το καλό και οι επόμενες @Iroylaκαλός ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωρακι σου είσαι από Θεσσαλονίκη αν κατάλαβα καλά ε? Πητ ποτέ έχεις!? Αγοράκι η κοριτσάκι!??? Οι υπόλοιπες πως είστε!? Κοτόσουπα σήμερα που τεριαζσι με τον καιρό και το χάλια στομάχι μου χαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες @Antouanettaδεν είχα αμφιβολία πως όλα θα ήταν τέλια απλά είπαν να σε ταλαιπορισουν λίγο!!! Όλα καλά με το καλό και οι επόμενες @Iroylaκαλός ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωρακι σου είσαι από Θεσσαλονίκη αν κατάλαβα καλά ε? Πητ ποτέ έχεις!? Αγοράκι η κοριτσάκι!??? Οι υπόλοιπες πως είστε!? Κοτόσουπα σήμερα που τεριαζσι με τον καιρό και το χάλια στομάχι μου χαχαχα! 

Καλημέρα!!!Καλώς σας βρήκα!!!

Ναι, από Θεσσαλονίκη είμαι! ΠΗΤ έχω στις 20 Μαίου και περιμένω αγοράκι, εσυ;;;

Είσαι κι εσύ από Θεσσαλονίκη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα!!!Καλώς σας βρήκα!!!

Ναι, από Θεσσαλονίκη είμαι! ΠΗΤ έχω στις 20 Μαίου και περιμένω αγοράκι, εσυ;;;

Είσαι κι εσύ από Θεσσαλονίκη;

Μια χαρά πολύ καλά εγώ είμαι από εύβοια και είμαι 18+1! Και περιμένω κοριτσάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μια χαρά πολύ καλά εγώ είμαι από εύβοια και είμαι 18+1! Και περιμένω κοριτσάκι! 

Οπότε έχεις κι εσύ ΠΗΤ κοντά σε μένα λογικα...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antouanettaμπράβο μπράβο μπράβο κορίτσι μου είδες όλα καλά πήγαν!!! Έτσι θα είναι και τα υπόλοιπα!!

@Mamounitsaτι υπέροχη κοιλίτσα είναι αυτή;;; έρχεται ο κοριτσαρος!!

@Iroylaκαλώς ήρθες με το καλό και η δική σου πριγκίπισσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

@Antouanettaμπράβο μπράβο μπράβο κορίτσι μου είδες όλα καλά πήγαν!!! Έτσι θα είναι και τα υπόλοιπα!!

@Mamounitsaτι υπέροχη κοιλίτσα είναι αυτή;;; έρχεται ο κοριτσαρος!!

@Iroylaκαλώς ήρθες με το καλό και η δική σου πριγκίπισσα!! 

Καλώς σας βρηκα!!!Περιμένω πρίγκιπα!!!Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Καλώς σας βρηκα!!!Περιμένω πρίγκιπα!!!Εσύ πόσων εβδομάδων είσαι;

Ωχ συγγνώμη δεν διάβασα σωστά!! Εγώ είμαι 18+6 αύριο μπαίνω στην 19η με το καλό και έχω αγοράκι επίσης.. Να τα χαιρόμαστε τα αγοράκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Ωχ συγγνώμη δεν διάβασα σωστά!! Εγώ είμαι 18+6 αύριο μπαίνω στην 19η με το καλό και έχω αγοράκι επίσης.. Να τα χαιρόμαστε τα αγοράκια μας! 

Πιο μπροστά εσεις!!! Τι ωραία!!! Υγεία να χουμε ολοι και με το καλό τα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...