Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι μπορεί να ήταν και από τουαλέτα αν δεν είχες πάει ότι και να ήταν όμως αφού πέρασε όλα καλά!! Και εγώ 15+5 είμαι! ?????

Οοοο ακριβώς τ ίδιο είμαστε!!! ???? Αρα στις γιορτές β επιπέδου λογικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Οοοο ακριβώς τ ίδιο είμαστε!!! ???? Αρα στις γιορτές β επιπέδου λογικά.. 

Ναι κ εγώ εκεί υπολογίζω θέλω να δω αν θα μου κλείσει από αύριο ραντεβού!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι κ εγώ εκεί υπολογίζω θέλω να δω αν θα μου κλείσει από αύριο ραντεβού!! 

Τέλεια να μας πεις αύριο πως πήγε!!! Εγώ 2 τ μήνα πε χω ραντεβού περιμένω Ν δούμε γ τ ρινικο οστό ? με καθησυχασε φυσικά αλλά οκ περιμένω Ν δω αν θ έχουν κάτσει τ άλατα ν είμαι 100% σίγουρη γ τ μωράκι μ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Eγω είμαι πάλι!!!! Γυρίσαμε από το γιατρό όλα είναι πολύ καλά και έχουμε κορίτσι!!!! ?????????? Επόμενο ραντεβού 23 Δεκεμβρίου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα!!! Eγω είμαι πάλι!!!! Γυρίσαμε από το γιατρό όλα είναι πολύ καλά και έχουμε κορίτσι!!!! ?????????? Επόμενο ραντεβού 23 Δεκεμβρίου!!! 

Ελααα υπέροχα νέα!!! Σαν εμένα κοριτσάκι κ εσύ! Γερό ν είναι ❤️?? ποπό 23 Δεκεμβρίου κάτι μ λέει κ μένα θ μ κλείσει τ επόμενο τόσο αργά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ελααα υπέροχα νέα!!! Σαν εμένα κοριτσάκι κ εσύ! Γερό ν είναι ❤️?? ποπό 23 Δεκεμβρίου κάτι μ λέει κ μένα θ μ κλείσει τ επόμενο τόσο αργά ?

Ναι φετος κατατασομαι στις κοριτσομανες χαχαχ!  Γερά να είναι ναι τι όλα τα άλλα σιγά!! Ναι μου έκλεισε 23 και μετά θα μου κλείσει για β επιπέδου είπε την άλλη φορά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsaμου έχεις μπουμπουκα;;;;;;;;;;; τι τέλεια!!!! Μπραβο μπραβο μπραβο!!! Πολύ χάρηκα χωρίς να ξέρω αν είχες προτίμηση!! Πότε πας πάλι; Δεκέμβρη για β επιπέδου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2019 at 3:20 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα!!! Eγω είμαι πάλι!!!! Γυρίσαμε από το γιατρό όλα είναι πολύ καλά και έχουμε κορίτσι!!!! ?????????? Επόμενο ραντεβού 23 Δεκεμβρίου!!! 

Τέλεια!! Με το καλό η μπεμπούλα! Κορίτσια, νιώθετε καθόλου το μωράκι σας; Εγώ κάτι αισθάνομαι αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι ο μπέμπης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

@Mamounitsaμου έχεις μπουμπουκα;;;;;;;;;;; τι τέλεια!!!! Μπραβο μπραβο μπραβο!!! Πολύ χάρηκα χωρίς να ξέρω αν είχες προτίμηση!! Πότε πας πάλι; Δεκέμβρη για β επιπέδου;;; 

Καλησπέρα κορίτσι μου η αλήθεια είναι πως λίγο πάρα πάνω ήθελα αγόρι και αυτό για να κάνουν παρέα νομίζω πως αλλιώς ειανι να είναι το ίδιο φύλλο αλλιώς μου μοιάζει με πρόκληση να έχω μια μπέμπα θα ήθελα να δω πως θα είναι!!!! Και γενικά ωραίο θα είναι κ το κοριτσάκι!! Επόμενο ραντεβού με το γιατρό μου 23 Δεκεμβρίου β επιπέδου λογικά καμαι 10 μερες μετά!! Εσύ έχεις κλείσει για β επιπέδου ποτέ είναι να πας γιατρό γενικά!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Τέλεια!! Με το καλό η μπεμπούλα! Κορίτσια, νιώθετε καθόλου το μωράκι σας; Εγώ κάτι αισθάνομαι αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι ο μπέμπης. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να δούμε κ λίγο ροζ!! Εγώ να πω την αλήθεια δεν έχω νιώσει κάτι ίσως κάτι που δεν είμαι σίγουρη και αν κρίνω από το μπέμπη μου που τον κατάλαβα 25η εβδομάδα μάλλον είναι πολύ νωρίς ακόμα!!! Βέβαια πολλά κορίτσια λένε πως τα ακούνε πριν την 20η εγώ αύριο είμαι 16η μόνο!! Άσχετο σας έχουν πει οι γιατροί σας για το εμβολιο τις γρηπης θα το κάνετε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsaεγώ γιατρό πάω τώρα 19/12 που φαντάζομαι είναι η Β επιπέδου. Είμαι σίγουρη ότι θα τρελαθείς με την κόρη σου... Ειναι το άγνωστο που σε κρατάει αλλά θα πάθεις πλάκα είμαι σίγουρη. ❤️?❤️?❤️?❤️?.  Όλα έχουν τη χάρη τους, μόνο υγιή να είναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rouriκ εγώ νιώθω διαφορά μέσα μου αλλά δεν μπορώ με τίποτα να πω ότι είναι το μωρό ακόμη. Υπομονή και θα γίνει κ αυτό.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να δούμε κ λίγο ροζ!! Εγώ να πω την αλήθεια δεν έχω νιώσει κάτι ίσως κάτι που δεν είμαι σίγουρη και αν κρίνω από το μπέμπη μου που τον κατάλαβα 25η εβδομάδα μάλλον είναι πολύ νωρίς ακόμα!!! Βέβαια πολλά κορίτσια λένε πως τα ακούνε πριν την 20η εγώ αύριο είμαι 16η μόνο!! Άσχετο σας έχουν πει οι γιατροί σας για το εμβολιο τις γρηπης θα το κάνετε??? 

Α εντάξει. Τότε να μη βιάζομαι. Και γω 16 κ 1 μέρα ειμαι. Ναι για το εμβόλιο γρίπης και ενα άλλο θα μου τα γράψει η γιατρός όταν πάω την άλλη εβδομάδα. Εσύ, έκανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

@Mamounitsaεγώ γιατρό πάω τώρα 19/12 που φαντάζομαι είναι η Β επιπέδου. Είμαι σίγουρη ότι θα τρελαθείς με την κόρη σου... Ειναι το άγνωστο που σε κρατάει αλλά θα πάθεις πλάκα είμαι σίγουρη. ❤️?❤️?❤️?❤️?.  Όλα έχουν τη χάρη τους, μόνο υγιή να είναι!! 

Τέλεια άμα γίνει κ η Β επιπέδου μετά έφτασε η γέννα χάχα!! Ίσως μου αρέσει το κορίτσι απλά νομίζω μαμά γιος είναι άλλο πράγμα όπως και μπαμπάς κόρη!! Αλλά φυσικά δεν έχει καμία σημασία πάρα μόνο να είναι γερά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rouri είπε:

Α εντάξει. Τότε να μη βιάζομαι. Και γω 16 κ 1 μέρα ειμαι. Ναι για το εμβόλιο γρίπης και ενα άλλο θα μου τα γράψει η γιατρός όταν πάω την άλλη εβδομάδα. Εσύ, έκανες; 

Δεν είναι στάνταρ μπορεί να το νιώσεις νωρίτερα εγώ που το κατάλαβα 25η εβδομάδα δεν είναι κ πολύ φυσιολογικό βέβαια μπορεί κ πιο νωρίς κάτι να ένιωθα αλλά 25η εβδομάδα ήταν κλωτσιά γερή δεν υπήρχε αμφιβολία χαχα! Το εμβολιο μου είπε καλό είναι να το κάνω μετά την 20η εβδομάδα αλλά δεν μου το έγραψε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!! Καλό μήνα και μια όμορφη Κυριακή!!!! Νομίζω σήμερα ο χειμώνας μας επισκέπτικε για τα καλά!! Κρύο κρυο κρύο!!! Τι κάνετε!?? Ποια έχει γιατρό αυτές τις μέρες νομίζω έχουμε αύριο!?? Τι κάνουν τα εμβρυακια σας τα έχετε ακούσει η οχι ακόμα!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερουδια!!!! Καλό μήνα και μια όμορφη Κυριακή!!!! Νομίζω σήμερα ο χειμώνας μας επισκέπτικε για τα καλά!! Κρύο κρυο κρύο!!! Τι κάνετε!?? Ποια έχει γιατρό αυτές τις μέρες νομίζω έχουμε αύριο!?? Τι κάνουν τα εμβρυακια σας τα έχετε ακούσει η οχι ακόμα!??? 

Καλημέρα και καλό μήνα! Καλό χειμώνα να έχουμε, με υγεία! Την Παρασκευή έχω ραντεβού. Ανυπομονώ... Νομίζω ότι νιώθω το μωράκι μου αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι ειναι αυτό. Εντωμεταξύ από χθες έχω ένα ελαφρύ συναχακι. Ελπίζω να περιοριστώ σε αυτό. Πίνω το τσαγακι μου τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Καλό χειμώνα να έχουμε, με υγεία! Την Παρασκευή έχω ραντεβού. Ανυπομονώ... Νομίζω ότι νιώθω το μωράκι μου αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι ειναι αυτό. Εντωμεταξύ από χθες έχω ένα ελαφρύ συναχακι. Ελπίζω να περιοριστώ σε αυτό. Πίνω το τσαγακι μου τώρα. 

Καλημέρα τι καλά που κοντεβει το ραντεβού σας θα δεις το μικρούλι σου!!! Σε λίγο με τις κλωτσιές θα είμαστε σιγουρε χάχα!! Περαστικά και εγώ στην ιδαι φάση είμαι λίγα 10τα εχθές αλλά μέχρι εκεί ο γιατρός είπε να κάνω το εμβολιο τις γρηπης αλλά δεν είμαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rouri είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! Καλό χειμώνα να έχουμε, με υγεία! Την Παρασκευή έχω ραντεβού. Ανυπομονώ... Νομίζω ότι νιώθω το μωράκι μου αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι ειναι αυτό. Εντωμεταξύ από χθες έχω ένα ελαφρύ συναχακι. Ελπίζω να περιοριστώ σε αυτό. Πίνω το τσαγακι μου τώρα. 

Καλημέρα!!! Καλό μήνα κορίτσια μου! Κ εγώ πρέπει ν πέρασα ένα συνάχι πολύ καταρροη δλδ..., εγώ αύριο τ πρωί έχω ραντεβού επιτέλους ???❤️ εγώ καταλαβαίνω κάτι που κ που αλλά πρέπει ν είναι τ έντερο μ χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα!!! Καλό μήνα κορίτσια μου! Κ εγώ πρέπει ν πέρασα ένα συνάχι πολύ καταρροη δλδ..., εγώ αύριο τ πρωί έχω ραντεβού επιτέλους ???❤️ εγώ καταλαβαίνω κάτι που κ που αλλά πρέπει ν είναι τ έντερο μ χάχα 

Καλησπέρα τέλεια περιμένουμε αύριο να μας πεις τα νέα σας γρήγορα!!!! Νομίζω αύριο έχει ραντεβού κ η @HaveFaith που είσαι αύριο δεν έχεις ραντεβού αύριο θα μάθετε νομίζω επιτέλους κ τι νινακι έχετε κοριτσάκι η αγοράκι!?? Εγώ λέω κοριτσάκι!! Επίσης νομίζω σε σειρά με τα ραντεβού είμαι πάντα τελευταίας χάχα!! Γι αυτό μου βγενει κ ο φαντάρος που κρύβω μέσα μου!! 22+ σημερα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα!!! Καλό μήνα κορίτσια μου! Κ εγώ πρέπει ν πέρασα ένα συνάχι πολύ καταρροη δλδ..., εγώ αύριο τ πρωί έχω ραντεβού επιτέλους ???❤️ εγώ καταλαβαίνω κάτι που κ που αλλά πρέπει ν είναι τ έντερο μ χάχα 

Ωχ δηλαδή δεν το γλυτώσαμε το συνάχι οι εγκυουλες. Διαβάζω και για τα βότανα που δεν επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη και έχω τρομάξει. Σχεδόν τίποτα δεν επιτρέπεται, ακόμη για το χαμομηλι διάβασα ότι δε θέλει πολλή ποσότητα. Προσωπικά, μόνο χαμομηλι έχω πιει και αυτό σήμερα. Θα ρωτήσω τη γιατρό την Παρασκευή. Αντε με το καλό αύριο να δεις το μωρουλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Ωχ δηλαδή δεν το γλυτώσαμε το συνάχι οι εγκυουλες. Διαβάζω και για τα βότανα που δεν επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη και έχω τρομάξει. Σχεδόν τίποτα δεν επιτρέπεται, ακόμη για το χαμομηλι διάβασα ότι δε θέλει πολλή ποσότητα. Προσωπικά, μόνο χαμομηλι έχω πιει και αυτό σήμερα. Θα ρωτήσω τη γιατρό την Παρασκευή. Αντε με το καλό αύριο να δεις το μωρουλι! 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Εγώ δν έχω πάρει τίποτα η πιει αλλά τ διάβασα ότι απαγορευονται πολλά.. 

Έχω άγχος γ αύριο γτ περιμένουμε ν δούμε την ένδειξη μ τ ρινικο οστό τώρα.. ??? Μακαρι ν είναι όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας εγκυουλες γλυκές!! Εμείς εδώ χειμώνα κανονικότατα αλλά είναι νορμάλ!! Έκανα δουλειές σήμερα ή τουλάχιστον έτσι είπα στον εαυτό μου! Χεχε τώρα ξεκουραση. 

@Antouanettaνα πάνε όλα καλά αύριο, να μας πεις!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εμεις αυριο Τρίτη ραντεβού! Να δούμε αν θα μας κανει την χάρη να δούμε τι ειναι επιτέλους! Όλοι πάντως μου λενε αγόρι... για να δούμε!!! Καλο χειμώνα να εχουμε και τις καλύτερες γιορτές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Γεια σας εγκυουλες γλυκές!! Εμείς εδώ χειμώνα κανονικότατα αλλά είναι νορμάλ!! Έκανα δουλειές σήμερα ή τουλάχιστον έτσι είπα στον εαυτό μου! Χεχε τώρα ξεκουραση. 

@Antouanettaνα πάνε όλα καλά αύριο, να μας πεις!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες! 

Καλησπέρα κορίτσια! Μόλις γυρησα απ τον γιατρό.. Σχετικά μ ρινικο οστό κτλ είναι όλα καλά όπως μ είχε πει θ φανεί ν μην ανησυχώ.., μ ειπε. Ότι τ εμβρυακι εχιε καταπιεί λίγο αίμα επίσης φυσιολογικό ίσως είχα πάει ν πάθω αποκόλληση στο πρώτο τρίμηνο τώρα θ πρέπει ν ξεκουράζομαι.. Ούτε βαρύ κτλ μ είπε γτ είναι λίγο πιο χαμηλά. 

Τέλος πάντων τ σημαντικό είναι ότι μέτρησε τ μηριαιο οστό και ειναι βραχυ.. Κοντό δλδ σχετικά μ τις μετρήσεις π ήθελε ν βγάλει. Και.. Θα κάνω αμνιοπαρακεντιση.. Και φοβάμαι πολύ δν ξέρω τι άλλο Ν γράψω. Ελπίζω Ν είστε όλες καλά κ τα μωράκια σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...