Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχα, Εγώ από τωρα  κοιτάζω τι θα ήθελα ν πάρω χάχα γενικά όλη η διαδικασία μ αρέσει από πράγματα για το δωμάτιο μέχρι τ ρουχαλάκια κτλ ? δεν πειράζει περιττά περιττά αλλά ασ το απολαύσουμε μας αξίζει μετά από αυτα π περνάμε 9 μήνες ☺️?

Αυτό ξανά πες το!!! Αντε να δούμε τώρα μήπως μάθουμε τι είναι. Τα ζουζούνια αγόρια κορίτσια έχω πολύ αγονια ελπίζω να μου πει ο γιατρός την επομένη αλλιώς τον αφαγα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Αυτό ξανά πες το!!! Αντε να δούμε τώρα μήπως μάθουμε τι είναι. Τα ζουζούνια αγόρια κορίτσια έχω πολύ αγονια ελπίζω να μου πει ο γιατρός την επομένη αλλιώς τον αφαγα!!! 

Εμένα μ το επιβεβαίωσε σήμερα κοριτσάκι ?? αντε Ν μάθεις κ εσύ σύντομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Εμένα μ το επιβεβαίωσε σήμερα κοριτσάκι ?? αντε Ν μάθεις κ εσύ σύντομα ?

Αλήθεια αχχ τι καλά με το καλό λοιπών η μικρη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. Εγω σημερα άρρωστη συνάχι καταρροή πονοκεφαλο ολα! Μια χαρα! Ευτυχώς ερχεται ΣΚ και δεν θα χρειαστεί να κουνηθώ απο το σπιτι... προμηθεύτηκα και τα απαραίτητα φάρμακα... Depon και παιδικό Otrivin 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημερα κορίτσια. Εγω σημερα άρρωστη συνάχι καταρροή πονοκεφαλο ολα! Μια χαρα! Ευτυχώς ερχεται ΣΚ και δεν θα χρειαστεί να κουνηθώ απο το σπιτι... προμηθεύτηκα και τα απαραίτητα φάρμακα... Depon και παιδικό Otrivin 

Ωωωχχχχχ καλησπέρα και περαστικά σου εύχομαι γρήγορα να συνέλθεις!! Πολύ σπαστικό!! Εγώ έκανα σήμερα εξεγασουκες αίματος και θέλω να πάω γιατρό το συντομότερο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημερα κορίτσια. Εγω σημερα άρρωστη συνάχι καταρροή πονοκεφαλο ολα! Μια χαρα! Ευτυχώς ερχεται ΣΚ και δεν θα χρειαστεί να κουνηθώ απο το σπιτι... προμηθεύτηκα και τα απαραίτητα φάρμακα... Depon και παιδικό Otrivin 

Περαστικά σου!!! Ευτυχώς να κάτσεις να αναρρώσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Ωωωχχχχχ καλησπέρα και περαστικά σου εύχομαι γρήγορα να συνέλθεις!! Πολύ σπαστικό!! Εγώ έκανα σήμερα εξεγασουκες αίματος και θέλω να πάω γιατρό το συντομότερο!!!! 

Καλά αποτελέσματα!!! ☺️ Κ εγώ Δευτέρα έχω μια εξέταση αίματος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλά αποτελέσματα!!! ☺️ Κ εγώ Δευτέρα έχω μια εξέταση αίματος 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Και εσύ να έχεις καλά αποτελέσματά και γρήγορα να χουμε τα σποράκια μας! Ανυπομονώ!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Δεν μπήκα τις προηγούμενες μέρες αλλά σας διάβασα. Είναι πάλι το στομάχι μου κάπως κάθε φορά που τρώω και δεν ξέρω γιατί. Παιδεύομαι λίγο και είμαι γκρινιάρα ? εσείς πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Δεν μπήκα τις προηγούμενες μέρες αλλά σας διάβασα. Είναι πάλι το στομάχι μου κάπως κάθε φορά που τρώω και δεν ξέρω γιατί. Παιδεύομαι λίγο και είμαι γκρινιάρα ? εσείς πως είστε; 

Καλησπέρα κορίτσι!! Εγώ δν μπορώ ν χωνέψω εύκολα όλα μ πέφτουν βαριά.., κ έχω κ τρομερή υπνηλία μετά τ μεσημέρι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Και εγώ μια από τα ίδια στομάχι μετά φαγειτου ένα δράμα!! Όσο και για υονιλια άστα μεσιμερι πάντα κοιμάμαι δεν κρατάω τα μάτια μου!! Κατά τα άλλα όμως ολαααααα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα. Κι εγω ότι τρώω κάθεται σαν πέτρα στο στομάχι...με σόδες είμαι... ευτυχώς πάλεψα την ίωση με κοτόσουπα και ζεστό νερό με μέλι και λεμόνι. Πριν λίγο γυρίσαμε και από την γιατρό! Το παιδί μας επιμένει να μη μας δείχνει τι ειναι! Πολυ ντροπαλό μας βγήκε! Είχε σταυρωμένα πόδια και μετά ξαπλωμένο στο πλάι δεν έδειχνε φύλλο! Κατά τα αλλά μια χαρά ειναι όλα φαίνονται τελεια, κλασικά μεγαλύτερο κατά 1,5 βδομάδα όποτε η ΠΗΤ που ήταν για 4 Μαΐου μάλλον θα πάει μετά τα μέσα Απριλίου. Έχει γονίδιο το παιδί μου! Πατέρας 2,05 μητέρα 1,74 κάτι κάναμε! ??? γερό να ειναι και ας ειναι ότι θέλει! Σε 10 μέρες ξανά... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Καλησπέρα και από εμένα. Κι εγω ότι τρώω κάθεται σαν πέτρα στο στομάχι...με σόδες είμαι... ευτυχώς πάλεψα την ίωση με κοτόσουπα και ζεστό νερό με μέλι και λεμόνι. Πριν λίγο γυρίσαμε και από την γιατρό! Το παιδί μας επιμένει να μη μας δείχνει τι ειναι! Πολυ ντροπαλό μας βγήκε! Είχε σταυρωμένα πόδια και μετά ξαπλωμένο στο πλάι δεν έδειχνε φύλλο! Κατά τα αλλά μια χαρά ειναι όλα φαίνονται τελεια, κλασικά μεγαλύτερο κατά 1,5 βδομάδα όποτε η ΠΗΤ που ήταν για 4 Μαΐου μάλλον θα πάει μετά τα μέσα Απριλίου. Έχει γονίδιο το παιδί μου! Πατέρας 2,05 μητέρα 1,74 κάτι κάναμε! ??? γερό να ειναι και ας ειναι ότι θέλει! Σε 10 μέρες ξανά... ❤️

Χαχαχα έτσι γερό να ειναι!! Εγώ που δν πίνω σόδα (δεν μ αρέσει) τι μ προτείνετε ν πίνω?? Πάλι καλά ήταν σκ κ ξεκουραστηκες ν αναρρώσεις κανονικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχα έτσι γερό να ειναι!! Εγώ που δν πίνω σόδα (δεν μ αρέσει) τι μ προτείνετε ν πίνω?? Πάλι καλά ήταν σκ κ ξεκουραστηκες ν αναρρώσεις κανονικά.. 

Ναι ναι βοήθησε και αυτο. Δεν κουνήθηκα! Παρασκευή μεσημερι μετα τη δουλεια μεχρι Κυριακή απόγευμα την έβγαλα απο τον καναπέ στο κρεβατι με κοτόσουπα! Κι εγω σόδα κανονική δεν πίνω αλλα δοκίμασα τα Schweppes αυτα που ειναι χωρίς ζάχαρη και ειναι τέλεια. Δοκίμασε τα αν θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η HaveFaith είπε:

Καλησπέρα και από εμένα. Κι εγω ότι τρώω κάθεται σαν πέτρα στο στομάχι...με σόδες είμαι... ευτυχώς πάλεψα την ίωση με κοτόσουπα και ζεστό νερό με μέλι και λεμόνι. Πριν λίγο γυρίσαμε και από την γιατρό! Το παιδί μας επιμένει να μη μας δείχνει τι ειναι! Πολυ ντροπαλό μας βγήκε! Είχε σταυρωμένα πόδια και μετά ξαπλωμένο στο πλάι δεν έδειχνε φύλλο! Κατά τα αλλά μια χαρά ειναι όλα φαίνονται τελεια, κλασικά μεγαλύτερο κατά 1,5 βδομάδα όποτε η ΠΗΤ που ήταν για 4 Μαΐου μάλλον θα πάει μετά τα μέσα Απριλίου. Έχει γονίδιο το παιδί μου! Πατέρας 2,05 μητέρα 1,74 κάτι κάναμε! ??? γερό να ειναι και ας ειναι ότι θέλει! Σε 10 μέρες ξανά... ❤️

Με το καλο το μπουμπουκι!! Δεν πειραζει που δεν σας λεει ακομα τι ειναι, θα φανει στη γεννα!! ?

Καλημερα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

Με το καλο το μπουμπουκι!! Δεν πειραζει που δεν σας λεει ακομα τι ειναι, θα φανει στη γεννα!! ?

Καλημερα κοριτσια!

Καλησπέρα σ όλες! Πήρα να δοκιμάσω τα σουεπς με λεμόνι ν δω αν κάνουν δουλίτσα χεχε. Να ρωτήσω χάζευα τώρα τις λίστες μ τα απαραίτητα.. Έχει ψωνίσει τπτ για μωράκι? Η πιστεύετε είναι ακόμα νωρίς? Έρχονται κ εκπτώσεις κ σκεφτόμουν καλό θ ήταν ν τις εκμεταλλευτώ με τα βαριά βαριά ψώνια.. Τι λέτε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλησπέρα σ όλες! Πήρα να δοκιμάσω τα σουεπς με λεμόνι ν δω αν κάνουν δουλίτσα χεχε. Να ρωτήσω χάζευα τώρα τις λίστες μ τα απαραίτητα.. Έχει ψωνίσει τπτ για μωράκι? Η πιστεύετε είναι ακόμα νωρίς? Έρχονται κ εκπτώσεις κ σκεφτόμουν καλό θ ήταν ν τις εκμεταλλευτώ με τα βαριά βαριά ψώνια.. Τι λέτε? 

Καλα εκανες ελπίζω να σου αρέσουν! Και επίσης αυτα με το πορτοκαλι ειναι ωραία με το ροζ σαγκουίνι και το μοχιτο. Χωρίς αλκοόλ ολα προφανως! Εγω δεν εχω ψωνίσει κατι. Θεωρώ ειναι νωρίς. Πιστεύω στον 6ο θα ξεκινήσω...άλλωστε οι καλές εκπτωσεις έρχονται μετα τα Χριστούγεννα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και  καλή εβδομάδα!!!! Λίγο πιο κοντά για την συνάντηση!!! 

Καλά @HaveFaith παιδί μου παίζεται μπάσκετ!??? Ουαου το μωρό θα βγει πολύ ψιλό γενικά όχι όταν γεννηθει!! Πόσο εβδομάδων είσαι θύμησε μου!? Λογικά πρέπει σιγά σιγά να σας δείξει τι είναι!! Πως και έχεις ραντεβού τόσο σύντομα!? Εγώ ελπίζω να μας πει φύλο στο ραντεβού μας μια περιέργεια την έχω το ομολογώ!! Όταν θα πάω ραντεβού θα είμαι 16 εβδομάδων αλλά τι σημασία έχει άμα έχει κλειστά ποδαράκι άστα!! @Antouanettaεγώ. Για ευνοούητους λίγους δεν έχω ψωνίσει τίποτα!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη παντός ψώνισα μετά τις 30 εβδομάδες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η HaveFaith είπε:

Καλα εκανες ελπίζω να σου αρέσουν! Και επίσης αυτα με το πορτοκαλι ειναι ωραία με το ροζ σαγκουίνι και το μοχιτο. Χωρίς αλκοόλ ολα προφανως! Εγω δεν εχω ψωνίσει κατι. Θεωρώ ειναι νωρίς. Πιστεύω στον 6ο θα ξεκινήσω...άλλωστε οι καλές εκπτωσεις έρχονται μετα τα Χριστούγεννα ?

Τώρα έχει τ μπλακ φραιντει! Έλεγα Ιανουάριο εγώ.. Απλα δν ξέρω χαζευω τώρα συνέχεια κ μ μπαίνουν πειρασμοί! Και κατά τον 5ο έχω ακούσει γνωστές μ που ξεκίνησαν ν ψωνίζουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και  καλή εβδομάδα!!!! Λίγο πιο κοντά για την συνάντηση!!! 

Καλά @HaveFaith παιδί μου παίζεται μπάσκετ!??? Ουαου το μωρό θα βγει πολύ ψιλό γενικά όχι όταν γεννηθει!! Πόσο εβδομάδων είσαι θύμησε μου!? Λογικά πρέπει σιγά σιγά να σας δείξει τι είναι!! Πως και έχεις ραντεβού τόσο σύντομα!? Εγώ ελπίζω να μας πει φύλο στο ραντεβού μας μια περιέργεια την έχω το ομολογώ!! Όταν θα πάω ραντεβού θα είμαι 16 εβδομάδων αλλά τι σημασία έχει άμα έχει κλειστά ποδαράκι άστα!! @Antouanettaεγώ. Για ευνοούητους λίγους δεν έχω ψωνίσει τίποτα!! Στην πρώτη εγκυμοσύνη παντός ψώνισα μετά τις 30 εβδομάδες!! 

Μπάσκετ ναι! Ο σύζυγος επαγγελματικά κι εγω μεχρι και πριν 3 χρονια, ετσι γνωριστήκαμε! Όποτε εχει γονίδιο το παιδί! Εγω σημερα ειμαι 15 αλλα το παιδί ειναι 16+3 σύμφωνα με την χθεσινή μέτρηση. Μου ειπε τι ελέγχους θα κάνουμε αλλα απο τη χαρα μου ξέχασα!!! Ελπίζω να μας αφήσει να δούμε το φύλλο του αυτη τη φορά μας εχει σκάσει! Κι εγω ψώνια λεω να ξεκινήσω όταν μπω στον 7ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antouanetta είπε:

Τώρα έχει τ μπλακ φραιντει! Έλεγα Ιανουάριο εγώ.. Απλα δν ξέρω χαζευω τώρα συνέχεια κ μ μπαίνουν πειρασμοί! Και κατά τον 5ο έχω ακούσει γνωστές μ που ξεκίνησαν ν ψωνίζουν... 

Α ναι εχεις δικιο. Απλά η ελληνική Black Friday ειναι λιγο ψεύτικη συγκριτικά με της Αμερικής που ειναι η αυθεντική. Εδω έχουν επιλεκτικά κάποια προϊόντα... αν παλι κι εσυ βρεις κάποια τεεεελεια προσφορά Ε παρτην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Μπάσκετ ναι! Ο σύζυγος επαγγελματικά κι εγω μεχρι και πριν 3 χρονια, ετσι γνωριστήκαμε! Όποτε εχει γονίδιο το παιδί! Εγω σημερα ειμαι 15 αλλα το παιδί ειναι 16+3 σύμφωνα με την χθεσινή μέτρηση. Μου ειπε τι ελέγχους θα κάνουμε αλλα απο τη χαρα μου ξέχασα!!! Ελπίζω να μας αφήσει να δούμε το φύλλο του αυτη τη φορά μας εχει σκάσει! Κι εγω ψώνια λεω να ξεκινήσω όταν μπω στον 7ο...

Όντος που παίζει!? Καλά αν 2,05 δεν έπαιζε μπάσκετ δεν θα γινόταν!!! Αλλά και εσύ είσαι ψιλή !! 

Τι να πουμε κ εμείς οι τάπες 1,67 με το ζόρι χάχα! Και να σκεφτείς όταν γέννησα μας είπαν ότι ήταν το πιο ψιλό μωρό που γεννήθηκε εκείνη τη μέρα 55εκ και ο άντρας μου δεν είναι ψηλός 1,78! Λογικά στο επόμενο ραντεβου θα σας δείξει τι είναι!!!! Περιμένουμε με αγονια όλοι λοιπών να δούμε τι θα έχουμε ροζ η γαλάζιο!! Χάχα! 

Ναι μωρέ τα ψώνια καλά είναι εκεί κατά τον 7ο και από εκεί και πέρα θα ψωνίζεις πολύ συχνά γενικά γιατί πάντα κάτι θέλεις!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Α ναι εχεις δικιο. Απλά η ελληνική Black Friday ειναι λιγο ψεύτικη συγκριτικά με της Αμερικής που ειναι η αυθεντική. Εδω έχουν επιλεκτικά κάποια προϊόντα... αν παλι κι εσυ βρεις κάποια τεεεελεια προσφορά Ε παρτην!!!

Ναι ισχύει δεν περιμένω κ πολλά απ την ελληνική αγορά ?? θ δούμε είναι πολύ ωραία διαδικασία πάντως ανυπομονώ κ για αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2019 at 2:11 ΜΜ, ο/η Antouanetta είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα. Ειμαι και εγώ στο 4ο μήνα μου έδωσαν Ημερομηνία 10.5. Εύχομαι σε όλες μας καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και με υγιή μωράκια στην αγκαλίτσα μας. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου γλύκα πως περνάτε φουσκώνουν οι κοιλίτσες έχει καμία κάνα σπρωξιματακι από το νινί!?? Εγώ τίποτα ιδιαίτερο ούτε έχω πολύ φουσκώσει κ φυσικά δεν έχει δώσει σήμα το εμβρυακι 10+ σημερα ? για να μη ξεχνιόμαστε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...