Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιτέλους σήμερα οωρηξία,τι να προσέξω σήμερα?


Recommended Posts

κορίτσια έχω σήμερα το τεστ οωρηξίας μου χαμογέλασε σήμερα!!!

είναι η γόνιμη μου μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι να προσέξω???????????????????τι να κάνω??????????????????????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνεις έρωτα, χαλαρά, χωρίς άγχος, (εγώ θα πρότεινα και σήμερα και αύριο)το απολαμβάνεις μετά (δεν τρέχεις δηλ.να πλυθείς), αν το επιθυμείς βάζεις ένα μαξιλαράκι κάτω από τη λεκάνη για κανα τεταρτάκι, να βοηθήσεις το σπέρμα.Στο γυμναστήριο αν πηγαίνεις λίγα βάρη, όχι πίεση στην κοιλιά. Και ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ(γιατί κι εγώ τα ίδια περνώ)το βγάζεις από το μυαλό σου!Το ξεχνάς!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να το απολαύσεις καλή μου, χωρίς έγνοια και άγχος, να χαλαρώσεις και τον συζηγό σου για να επιτευχθεί το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα....:P

Καλή επιτυχία!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου καλη μου Δημητρα ειμαι η Κωνσταντινα και με ενδιαφερει αρκετα το θεμα σου γιατι σημερα πηγα στον γιατρο και μου ειπε οπωσδηποτε να κανω την προσπαθεια μου σημερα αυριο μεθαυριοοοοοοο!!!Μαλλον πρεπει να το παρρουμε χαλαρα!!Ε δεν λεει να το σκεφτομαστε την ωρα πουουουου....χα χα!θα δημιουργησουμε περισοτερο αγχος και δεν ειναι καλο...

Αληθεια ποτε σου ηρθε τελευταια περιοδος εμενα 19-01 και μου φανηκε περιεργο που μου ειπε σημερα αυριο μεθαυριο νωρις δεν ειναι?....θα μου πεις γιατρος ειναι αυτος κατι θα ξερει χι χι!

Αντε ελπιζω κατι να κανουμε!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!;)

ΕΠΙΣΗΣ, ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΧΩΣΕΙΣ.... ΚΑΙ.... ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ.....ΤΕΣΤ (ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ) ΣΤΟ ΧΕΡΙ....:P :laugh: :laugh:

Aristina ΜΕΤΑ ΑΠΟ "ΜΕΤΡΗΣΗ" ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΥΠΕΔΕΙΞΕ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ.... Ε???

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι scarlet30,μου εκανε ενδοκολπικο υπερηχο και μου το ειπε.

Ευχαριστουμε πολυυυυ!!!!

Και συμφωνω το καλυτερο ειναι να μην το μαθει ο αντρας σου,φτανει το αγχος και η ανυπομονησια που δημιουργειτε σ εμας ας μην τους αγχωσουμε κι αυτους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!! Κ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ! ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΥΠΑ ΣΠΙΤΙ,ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΤΕ; ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 15/1 Κ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ! ΧΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ! ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ:silly: ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ Κ ΚΥΡΙΑΚΗ!ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΑΠΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΛΕΤΕ; ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΛΕΤΕ;;;;;; ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ;;;; ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Αθηνα μακαρι να τα καταφερουμεεεεε!!!!και να τα λεμε παρεα για το γεγονος θα εχει πολυ πλακα!!Προτεινω να τους κυνηγαμε χα χα χα μερα παρα μερα!Παντως εισαι σε καλο δρομο κι εσυ!αντε να δουμε!!εγω εκανα χθες χι χι χι να κανω και σημερα?ο γιατρος ειπε σημερα αυριο και μεθαυριο....νομιζω μερα παρα μερα φτανει...να μην τους ξεκανουμε κιολας χαχ αχαχα!!Δεν πειραζει που εβαλες σκουπα!!!

Αφου ειχες και υγρα!Και η μερα ειναι καλη απο τις 15 που λες...τωρα για το τεστ τι να πω δεν ξερω αμα εχεις κανε πιστευω να δειξει!!Εχεις σταθερο κυκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ; ΚΑΝΕΙ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΩΡΙΣΟΥΜΕ,ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ! ΔΕΝ ΣΚΑΒΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!:silly: :silly: :lol: ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΕΣΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ,ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ! ΕΚΑΝΑ Κ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!! ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!! ΒΛΕΠΟΥΜΕ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ;) ;)

ΚΑΝΤΕ ΕΡΩΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕΤΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ:)

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANAS μου τι να σου πω πιστευω μερα παρα μερα ειναι αρκετο!!στο τελος θα τους βαζουμε να χτυπανε και καρτα!!!χα χα χα χα χα!!!!εμενα σημερα ειδε οτι αυτες τις μερες θα γινει η ωορηξια και μου ειπε να κανω σημερα αυριο μεθαυριο....εγω παλι θα κανω μερα παρα μερα ε ελεος!:-)

μην ασχοληθεις καλη μου κατσε και απολαυσε το και θα γινει!!!!!ολα θα πανε καλα θα τα καταφερουμε!Καλη επιτυχια και σε σενα.σ ευχαριστω!Θα τα ξαναπουμε βεβαια και αν ποτε χρειαστες κατι ή απλα θες να μιλησεις μην διστασεις στειλε μου και προσωπικο μηνυμα αν θες!

Ευχαριστουμε πολυ καλη μου Φωτεινη!!!Κι εσυ οτι επιθυμεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια καλή μας επιτυχία! και μαξιλάρι θα βάλω, και τα πόδια θα σηκώσω και ούτε θα σηκωθώ απο το κρεβάτι!:silly: :silly: :silly:

φιλάκια πολλά, περιμένω νεα σας !

Αντε να γεννήσουμε κι' όλες μ:woohoo: αζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou dimitra!loipon mia fili mou pou tis to eipe kai o giatros tis kai to ekane epityxos itan to exsis:4 ores prin kai meta tin epafi xsapla..otan leme tpt tpt..molis teleioseis bale ena maxsilaraki kato apo ti mesi kai perimene gia 4 ores...i fili mou to ekane kai einai eguos elpizo na eisai to idio tuxeri ki esi!filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...