Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια όμορφο σκ σε όλες!!! Καλός ήρθαν τα νέα κορίτσια εύχομαι να έχουν τα αποτελέσματα που όλοι θέλουμε!!! 

@Geo2009και εγώ θα έλεγα ένα τηλ στο γιατρό για παν ενδεχόμενο οκ το ότι δεν πονάς είναι πολύ θετικό εσύ ξέρει καλύτερα πως νιωθεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια όμορφο σκ σε όλες!!! Καλός ήρθαν τα νέα κορίτσια εύχομαι να έχουν τα αποτελέσματα που όλοι θέλουμε!!! 

@Geo2009και εγώ θα έλεγα ένα τηλ στο γιατρό για παν ενδεχόμενο οκ το ότι δεν πονάς είναι πολύ θετικό εσύ ξέρει καλύτερα πως νιωθεις!!! 

Θα του στείλω ένα μήνυμα και βλέπουμε... Ευχαριστώ βρε κορίτσια μου! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσι μου δεν έχω ιδέα πιστεύω όμως ότι μετά την απόξεση μπορεί ο κύκλος σου να είναι λίγο ότι να ναι η γενικά να σου έρθει αίμα σε ακαθοριστη στιγμή! Γιατί δε περνεις ένα τηλ το γιατρό σου!? 

Κοριτσάκι, εμένα ο κύκλος μου διαλυόταν τελείως, μπορεί να έκανα κ 20 μέρες να καθαρίσω από την αποξεση κ μετά αδιαθετουσα στις 7 εβδομάδες!!! Οπότε καλύτερα δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου;

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa καλησπερα, σήμερα τίποτα ούτε καφέ ούτε ροζ, τίποτα... Εχθές είχα κάτι πινάκια περιόδου, σήμερα καθόλου, κρατιέται να μην κάνω τεστ, δεν θέλω να δω πάλι αρνητικό...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα και απο εμενα! Το λιγο καφε συνεχιζει και σημερα! Σαν πολυ μικρες καφε βλενες! Πολυ μικρες ομως! Εχω αγχωθει μην ειναι τιποτα αλλο και ειμαι καπως! Δεν περναει αυτη η αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

@Mamounitsa καλησπερα, σήμερα τίποτα ούτε καφέ ούτε ροζ, τίποτα... Εχθές είχα κάτι πινάκια περιόδου, σήμερα καθόλου, κρατιέται να μην κάνω τεστ, δεν θέλω να δω πάλι αρνητικό...

 

Καλησπερα σε πόσες μέρες περιμένεις θυμησε μου!??? Νταξη το αρνητικό δε το θέλουμε αλλά καλά ακούγονται όλα αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

Κοριτσάκι, εμένα ο κύκλος μου διαλυόταν τελείως, μπορεί να έκανα κ 20 μέρες να καθαρίσω από την αποξεση κ μετά αδιαθετουσα στις 7 εβδομάδες!!! Οπότε καλύτερα δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου;

 

 

Μίλησα μαζί του και θα πάω να με δει μέσα στην εβδομάδα. Μου φαίνεται σαν περίοδος όμως, τι να πω? Θα το δούμε κι αυτό! Απλά μου κάνει εντύπωση τόσο γρήγορα! Ούτε 20 μέρες δεν πέρασαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μίλησα μαζί του και θα πάω να με δει μέσα στην εβδομάδα. Μου φαίνεται σαν περίοδος όμως, τι να πω? Θα το δούμε κι αυτό! Απλά μου κάνει εντύπωση τόσο γρήγορα! Ούτε 20 μέρες δεν πέρασαν! 

Πανε σ αυτον να σου πει τι γινεται ...αλλα γιατι απορεις....μπορει και να ναι ρε ..δεν βλεπεις εδω τι γινεται ...οργανισμος ειναι οτι γουσταρει κανει....μεχρι και εγω τωρα μπορω να σου πω τιποτα δεν ειναι δεδομενο...που ετσι νομιζα μεχρι χτες προχτες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα σε πόσες μέρες περιμένεις θυμησε μου!??? Νταξη το αρνητικό δε το θέλουμε αλλά καλά ακούγονται όλα αυτά! 

Περιμένω στις 24/9 έχω κύκλο 27-28 μέρες,

Είμαι 42 δεν έχω κ πολλές πιθανότητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μίλησα μαζί του και θα πάω να με δει μέσα στην εβδομάδα. Μου φαίνεται σαν περίοδος όμως, τι να πω? Θα το δούμε κι αυτό! Απλά μου κάνει εντύπωση τόσο γρήγορα! Ούτε 20 μέρες δεν πέρασαν! 

Άντε ωραία, να ξεμπερδευεις , εκείνος θα σου πει στο περίπου σε πόσες μέρες θα αδιαθετησεις.. τουλάχιστον σε μένα μου είχε πει κ πότε θα είχα ωορρηξία, αλλά τι να την έκανα μόλις είχα τελειώσει με την αποξεση!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Πανε σ αυτον να σου πει τι γινεται ...αλλα γιατι απορεις....μπορει και να ναι ρε ..δεν βλεπεις εδω τι γινεται ...οργανισμος ειναι οτι γουσταρει κανει....μεχρι και εγω τωρα μπορω να σου πω τιποτα δεν ειναι δεδομενο...που ετσι νομιζα μεχρι χτες προχτες.....

Ναι το ξέρω... Ας είναι τουλάχιστον περίοδος να ξεμπερδέψω κιόλας! Μπας και ξετουμπανιάσω και λίγο γιατί νιώθω σαν μπαλόνι με πόδια! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mummy5 είπε:

Άντε ωραία, να ξεμπερδευεις , εκείνος θα σου πει στο περίπου σε πόσες μέρες θα αδιαθετησεις.. τουλάχιστον σε μένα μου είχε πει κ πότε θα είχα ωορρηξία, αλλά τι να την έκανα μόλις είχα τελειώσει με την αποξεση!!!?

Μου είχε πει σε 4 με 6 εβδομάδες ότι θα έρθει, γι αυτό ανησύχησα! Το καλό είναι ότι δεν πονάω και δεν είναι τρελό αίμα αλλά ένα περίεργο, όπως τις πρώτες μέρες μετά την απόξεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

Περιμένω στις 24/9 έχω κύκλο 27-28 μέρες,

Είμαι 42 δεν έχω κ πολλές πιθανότητες...

Καλά μη το λες!!! Έχουμε ακούσει όλοι μη σου πω όλοι ξέρουμε σε τέτοια ηλικία εγώ ξέρω κοπέλα σε αυτή την ηλικία με 3 παιδιά δημοτικού που δεν ήθελε άλλο παιδί δεν προσπαθούσε δηλαδή άρχισε μια μέρα να μη νιώθει καλά πήγε στο νοσοκομείο γιατί φοβήθηκε για κάτι σοβαρό κ τις είπαν είσαι έγκυος κ όχι μόνο έγκυος δυδημα χάχα!!! 5 ξαφνικά!! 

Όλα γινωνται θέλω να σου πω!! Εμένα το αίματα κι πολύ μου άρεσε αύριο έχει 22 νομίζω μεθαύριο Δευτέρα θα μπορούσες να κάνεις ένα!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλά μη το λες!!! Έχουμε ακούσει όλοι μη σου πω όλοι ξέρουμε σε τέτοια ηλικία εγώ ξέρω κοπέλα σε αυτή την ηλικία με 3 παιδιά δημοτικού που δεν ήθελε άλλο παιδί δεν προσπαθούσε δηλαδή άρχισε μια μέρα να μη νιώθει καλά πήγε στο νοσοκομείο γιατί φοβήθηκε για κάτι σοβαρό κ τις είπαν είσαι έγκυος κ όχι μόνο έγκυος δυδημα χάχα!!! 5 ξαφνικά!! 

Όλα γινωνται θέλω να σου πω!! Εμένα το αίματα κι πολύ μου άρεσε αύριο έχει 22 νομίζω μεθαύριο Δευτέρα θα μπορούσες να κάνεις ένα!!! ? 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλά μη το λες!!! Έχουμε ακούσει όλοι μη σου πω όλοι ξέρουμε σε τέτοια ηλικία εγώ ξέρω κοπέλα σε αυτή την ηλικία με 3 παιδιά δημοτικού που δεν ήθελε άλλο παιδί δεν προσπαθούσε δηλαδή άρχισε μια μέρα να μη νιώθει καλά πήγε στο νοσοκομείο γιατί φοβήθηκε για κάτι σοβαρό κ τις είπαν είσαι έγκυος κ όχι μόνο έγκυος δυδημα χάχα!!! 5 ξαφνικά!! 

Όλα γινωνται θέλω να σου πω!! Εμένα το αίματα κι πολύ μου άρεσε αύριο έχει 22 νομίζω μεθαύριο Δευτέρα θα μπορούσες να κάνεις ένα!!! ? 

???? Ναι νομίζω δεν θα κρατηθώ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλεςςςς!!!!! Τι κανετε???? @Geo2009 πως εισαι σημερα????? Εγω τελος!!!! Εκανα δουλεια τελικα και χτες και προχτες...το τερματησα! Τον αλλο μηνα παλι γιατι αν συνεχισω ετσι θα μας τρεχουν στα επειγοντα....χαχαχα? απλα προβληματιζομαι γιατι παρατραβηξε η βαλιτσα....να δουμε ποτε θα μου ερθει περιοδος ....τοσο εξω επεφτα με το ημερολογιο? Η αυτο τον μηνα ετυχε....ειδομεν!!!! Περιμενουμε απο καμια τιποτα ευχαριστα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Καλησπερα κουκλεςςςς!!!!! Τι κανετε???? @Geo2009 πως εισαι σημερα????? Εγω τελος!!!! Εκανα δουλεια τελικα και χτες και προχτες...το τερματησα! Τον αλλο μηνα παλι γιατι αν συνεχισω ετσι θα μας τρεχουν στα επειγοντα....χαχαχα? απλα προβληματιζομαι γιατι παρατραβηξε η βαλιτσα....να δουμε ποτε θα μου ερθει περιοδος ....τοσο εξω επεφτα με το ημερολογιο? Η αυτο τον μηνα ετυχε....ειδομεν!!!! Περιμενουμε απο καμια τιποτα ευχαριστα????

Καλησπέρα κοριτσάρα μου! Καλά έκανες δώσε πόνο, ευχαριστήσου το!!! 

Εγώ σήμερα έχω αίμα κόκκινο, όχι με ροή όμως! Σαν περίοδο... Μου φαίνεται ότι είναι περίοδος! Παράξενο, αλλά απ'οτι διάβασα συμβαίνουν διάφορα μετά από αποξέσεις, άρα διόλου απίθανο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάρα μου! Καλά έκανες δώσε πόνο, ευχαριστήσου το!!! 

Εγώ σήμερα έχω αίμα κόκκινο, όχι με ροή όμως! Σαν περίοδο... Μου φαίνεται ότι είναι περίοδος! Παράξενο, αλλά απ'οτι διάβασα συμβαίνουν διάφορα μετά από αποξέσεις, άρα διόλου απίθανο! 

Ναι οντως μπορει να ειναι και περιοδος....δες πως θαπαει και παρε το γιατρο αλλα νομιζω δεν ειναι παραλογο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι οντως μπορει να ειναι και περιοδος....δες πως θαπαει και παρε το γιατρο αλλα νομιζω δεν ειναι παραλογο....

Θα συνεννοηθώ αύριο να πάω να με δει! Καλύτερα να είναι περίοδος τελικά! Θα έχει κλείσει αυτό το κομμάτι εντελώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα συνεννοηθώ αύριο να πάω να με δει! Καλύτερα να είναι περίοδος τελικά! Θα έχει κλείσει αυτό το κομμάτι εντελώς! 

Αλλαζει και ο κυκλος σου τωρα αμα ειναι....οποτε μολις τελειωσεις κανεις κανονικα προσπαθειες...και εγω geo μου πιστευω καλυτερα να ειναι περιοδος να ξεμπερδευεις....να τελειωσει να φυγει να κλεισει αυτο το κεφαλαιο οπως λες και εσυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αλλαζει και ο κυκλος σου τωρα αμα ειναι....οποτε μολις τελειωσεις κανεις κανονικα προσπαθειες...και εγω geo μου πιστευω καλυτερα να ειναι περιοδος να ξεμπερδευεις....να τελειωσει να φυγει να κλεισει αυτο το κεφαλαιο οπως λες και εσυ! 

Έτσι και πάμε γι άλλα! ????? 

Πότε περιμένεις εσύ τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έτσι και πάμε γι άλλα! ????? 

Πότε περιμένεις εσύ τώρα? 

Χαχαχαχα καλη ερωτηση!!!!!? Δεν ξερω εγω περιμενα 30/ 9 σε 8 μερες ...ομως το τεστ εδειξε οτι μεχρι προχτες ειχα ωορηξια οποτε αγνωστο τωρα....νομιζω ο θεος με το χρωσταει ...τοσο μπερδεμα καλυτερα να μην ερθει ...να μην υπολογιζουμε κιολας βρε αδερφεεεεεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εγώ σήμερα πρέπει να είχα ωορρηξία αλλά δεν είμαι σίγουρη.. έχω μπερδευτεί βρε παιδί μου με αυτή την ωορρηξία τι να πω.. ενώ το νιώθω γιατί πονάω ακόμη δεν έχω καταλάβει εαν γίνεται την μέρα που πονάω η την προηγούμενη.. ή την επόμενη..  πάντως αυτόν τον μήνα μόνο κάποιες ενοχλήσεις έχω ούτε υγρά ούτε τίποτα.. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχαχα καλη ερωτηση!!!!!? Δεν ξερω εγω περιμενα 30/ 9 σε 8 μερες ...ομως το τεστ εδειξε οτι μεχρι προχτες ειχα ωορηξια οποτε αγνωστο τωρα....νομιζω ο θεος με το χρωσταει ...τοσο μπερδεμα καλυτερα να μην ερθει ...να μην υπολογιζουμε κιολας βρε αδερφεεεεεε???

Κοίτα που το μπέρδεμα θα φέρει το θέμα το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρία 89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εγώ σήμερα πρέπει να είχα ωορρηξία αλλά δεν είμαι σίγουρη.. έχω μπερδευτεί βρε παιδί μου με αυτή την ωορρηξία τι να πω.. ενώ το νιώθω γιατί πονάω ακόμη δεν έχω καταλάβει εαν γίνεται την μέρα που πονάω η την προηγούμενη.. ή την επόμενη..  πάντως αυτόν τον μήνα μόνο κάποιες ενοχλήσεις έχω ούτε υγρά ούτε τίποτα.. ? 

Τ-Ε-Σ-Τ     Ω Ο Ρ Η Ξ Ι Α Σ!!!!!! και αν απορεις ακομα διαβασε τις συζητησεις των προηγουμενων ημερων....ενα χανενο μηνα θα ειχα τωρα ..γιατι εγω νομιζα δευτερα θα ειχα και αυτη τελικα εγινε παρασκευη...αλλα την απορια σου ακομα και τωρα την εχω...οι πονοι ειναι πριν η εκεινη τη μερα....γιατι εγω πεμπτη πονουσα περισσοτερο και παρασκευη ηταν το τεστ πιο κοκκινο το αποτελεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι πονοι της ωορρηξιας είναι μπέρδεμα @Titika88 , @Μαρία 89. Μπορει να είναι πριν, μπορει κατα τη διάρκεια, μπορει και λιγο μετα! Ενω τα υγρα διαβασα είναι 2-3 μερες πριν την ωορρηξια. Για αυτο και με τα τεστακια την προσδιοριζουμε καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...