Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natacha είπε:

@Bebouli σε ευχαριστώ που μου απάντησες! το σκεφτηκα και εγω και μακάρι να είναι αυτο! Προβληματιστηκα ομως γιατι ηταν προς το καφε και οχι τελειως ροζ και επίσης δεν εχω κανενα αλλο σύμπτωμα, ουτε στηθος ούτε τιποτα!

Είναι νωρίς για σύμπτωματα ακόμη!! Άσε που δεν είναι και απαραίτητο να έχεις συμπτώματα!!! Δεν πειράζει που δεν ήταν ροζ....άλλες έχουν καφέ άλλες έχουν ροζ και άλλες αίμα κανονικό!  Δεν είναι απαραίτητο και καθορισμένο το χρώμα!! Πιστεύω θα μας πεις πολύ καλά νέα σε λίγες μέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@Bebouli μου μακάρι! Μακάρι να έχουμε καλά νεα όλες μας γιατι το θέλουμε πολύ! Θα σας ενημερώνω... ?

Στο εύχομαι ολόψυχα!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Ναι @Bebouli ! 28/09 εχω υπολογισει κ εγω βασει ωορρηξιας!

Ωραία σε έβαλα στο πινακακι μας!!! Άντε λίγες μέρες υπομονή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maria pl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό και σήμερα αποφάσισα να σας γραψω. Ήθελα να σας πω ότι είστε φοβερες! Προσπαθούμε εδώ και ενάμιση χρόνο με το αγόρι μου για μωράκι κι ακόμα τίποτα.. διαβάζοντας σας  νοιώθω ότι δεν είμαι μόνη μου.. Να είστε πάντα καλα! Σας εύχομαι ότι καλύτερο

Καλημέρα κορίτσι μου! Μάλλον γίνεται η εμφύτευση!!! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μάλλον γίνεται η εμφύτευση!!! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! :D

Μάλλον.......το έγραψες σε λάθος κοπέλα!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ... Όμορφο σουκου να έχετε.. εγώ είμαι με serpafar στον αυτόματο αυτό το μήνα.. έφυγα διακοπές κ κάναμε υπέρηχο μόνο στην αρχή να δούμε τι αβγά έχω..χαχα γυρνάω από Δευτέρα που πιστεύω προς τοτε κοντα θα σπάσουν .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;

@Geo2009 πως είσαι σήμερα;

Καλημέρα σε όλες! Μέχρι στιγμής καλά... Μία ελαφριά ενόχληση θα πω. Νωρίτερα που πηγα τουαλέτα δεν είδα κάτι... Πάντως η λογική λέει ότι πρέπει να έρθει τουλάχιστον μετά από 10 μέρες! Τι να πω, ίσως ήταν τυχαίο,θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Μέχρι στιγμής καλά... Μία ελαφριά ενόχληση θα πω. Νωρίτερα που πηγα τουαλέτα δεν είδα κάτι... Πάντως η λογική λέει ότι πρέπει να έρθει τουλάχιστον μετά από 10 μέρες! Τι να πω, ίσως ήταν τυχαίο,θα δείξει! 

Καλό αυτό!

Δεν κάνεις βρε ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου; Να είσαι και συ πιο ήσυχη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλό αυτό!

Δεν κάνεις βρε ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου; Να είσαι και συ πιο ήσυχη;

Λες? Πάλι λίγο ροζ είχα στο σκούπισμα τώρα που πηγα, αλλά δεν πονάω... Μήπως τον πάρω τη Δευτέρα αν συνεχίσει... Δεν ξέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA μαλλον σε μενα πηγαινε η απαντηση! Μακαρι να είναι εμφυτευση! Αν και και οταν το ειδα ημουν αισιοδοξη με προβληματιζει οτι ουτε σημερα εχω κανενα απολυτως συμπτωμα! Περιμενα εστω το στηθος μου να με ποναει αλλα ουτε αυτο. Ομως ειναι νωρις για τεστ ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@PAPA EVA μαλλον σε μενα πηγαινε η απαντηση! Μακαρι να είναι εμφυτευση! Αν και και οταν το ειδα ημουν αισιοδοξη με προβληματιζει οτι ουτε σημερα εχω κανενα απολυτως συμπτωμα! Περιμενα εστω το στηθος μου να με ποναει αλλα ουτε αυτο. Ομως ειναι νωρις για τεστ ακομα!

Μην ψάχνεις κοριτσάκι μου συμπτώματα! Είναι πολύ νωρίς ακόμα 1ον και 2ον σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά! Το στήθος θα πονέσει όταν έρθει η ώρα μην ανησυχείς καθόλου! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 μακαρι και παλι μακαρι! Το θελω τοσο πολυ όπως και οοολες μας! Προσπαθουμε σχεδον ενα χρόνο και με μια κυστη στην ωοθηκη! Αυτο τον μήνα η ωορρηξια ήταν απο την «καλη» ωοθηκη και για αυτο εχω ελπιδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@Geo2009 μακαρι και παλι μακαρι! Το θελω τοσο πολυ όπως και οοολες μας! Προσπαθουμε σχεδον ενα χρόνο και με μια κυστη στην ωοθηκη! Αυτο τον μήνα η ωορρηξια ήταν απο την «καλη» ωοθηκη και για αυτο εχω ελπιδες! 

Να έχεις ελπίδες εννοείται! Και φυσικά θα γίνει για όλες μας! Θα έρθει και για μας ή ώρα που θα φιλάμε πατουσάκια και δαχτυλάκια! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natacha είπε:

@PAPA EVA μαλλον σε μενα πηγαινε η απαντηση! Μακαρι να είναι εμφυτευση! Αν και και οταν το ειδα ημουν αισιοδοξη με προβληματιζει οτι ουτε σημερα εχω κανενα απολυτως συμπτωμα! Περιμενα εστω το στηθος μου να με ποναει αλλα ουτε αυτο. Ομως ειναι νωρις για τεστ ακομα!

Σ ευχαριστώ @Bebouli για την παρατήρηση!

Ναι  σόρρυ @Natacha μπερδεύτηκα! Σε σένα ήθελα να το γραψω! ήταν πρωί, δεν είχε ενεργήσει ο καφές ακόμα! χαχα   Είναι νωρίς για σύμπτωμα και για τεστ! Μη ξεχνάς ότι η κάθε κοπέλα έχει διαφορετικά συμπτώματα τα οποία μοιάζουν με της περιόδου από ότι λένε οι περισσότερες! Μη τρελαίνεσαι! Να είσαι χαλαρή! Θα κάνεις λίγες μέρες υπομονή μέχρι να δεις την καθυστέρηση.. ;) 

Sorry @Maria pl και σου εύχομαι και σε σένα με ένα μωράκι σύντομα!  Έχετε κάνει εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Λες? Πάλι λίγο ροζ είχα στο σκούπισμα τώρα που πηγα, αλλά δεν πονάω... Μήπως τον πάρω τη Δευτέρα αν συνεχίσει... Δεν ξέρω.. 

Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου. Αλλά αν είναι να είσαι μες στο άγχος όλο το σκ μήπως να έπαιρνες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!είμαι καινουργια στο φόρουμ και ακόμα το ψάχνω πως να στέλνω τα μνμ? μου παίρνει λίγη ώρα  @PAPA EVA   Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.. εύχομαι και σενα σύντομα πολύ σύντομα ενα μωράκι!εχει κάνει το αγόρι μου σπερμοδιαγραμμα και ήταν όλα τέλεια.. τώρα είναι σειρά μου και λέω να ξεκινήσω σιγά σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Όπως νιώθεις εσύ κορίτσι μου. Αλλά αν είναι να είσαι μες στο άγχος όλο το σκ μήπως να έπαιρνες;

Από το πρωί δεν είδα ξανά τίποτα! Μάλλον τυχαίο ήταν! Τι να πω?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Είμαστε πολλές!! Δεν είναι τοοοσο εύκολη τελικά μια εγκυμοσύνη όπως πιστεύαμε όλες μας στην αρχή!! Θα έρθει όμως και για εμάς αυτή η στιγμή!! 

Πόσο δίκιο εχεις! Κι εγώ στην αρχή νόμιζα θα είναι πανευκολο έλα όμως που δεν είναι! Δεν πειράζει όμως θα έρθει που θα παει❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...