Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Για πότε το σκέφτεσαι εσύ? Εγώ από Γενάρη με το καλό. Του 82 δεν είσαι? Καλά θυμάμαι? 

Εγώ τέλος Οκτωβρίου θα πάμε να μιλήσουμε με τον γιατρό και να ξεκινήσουμε! Εγώ είμαι του 84 τον Οκτώβριο γίνομαι 35!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ τέλος Οκτωβρίου θα πάμε να μιλήσουμε με τον γιατρό και να ξεκινήσουμε! Εγώ είμαι του 84 τον Οκτώβριο γίνομαι 35!!

Μία χαρά σε καλή ηλικία είσαι! Κι αφού το θέμα το είχατε στο σπέρμα και δεν ήταν καν τραγικό, κατευθείαν θα πετύχετε! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αντε βρε να συνεχίσεις να μην έχεις τέτοια σημάδια! Μόλις περάσει κι ένα διήμερο θα έχεις άλλο αέρα! 

Αχ ελπίζω να μην ειναι κάποια ανωμαλία πάλι και έρθει το άλλο σκ χαθήκαμε ?? τζαπα πήρα φόρεμα για το γάμο? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μία χαρά σε καλή ηλικία είσαι! Κι αφού το θέμα το είχατε στο σπέρμα και δεν ήταν καν τραγικό, κατευθείαν θα πετύχετε! Με το καλό! 

Μακάρι!!!εεε δεν ξέρω μάλλον είναι σοβαρό γιατί έχουμε πολλά ανώμαλα!θα δούμε πρώτα το dna αν είναι καλό τότε θα προχωρήσουμε!!!θα δείξει!!!! Εσείς θα το πετύχετε σίγουρα γιατί απ' ότι θυμάμαι δεν υπάρχει θέμα απλά δεν έχει γίνει ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Και τι να τον κανει να υον εχει και να ειναι ερωτευμενος με αλλη??? Βρε αντε απο κει που ηρθε. 

Οχι φυσικα και δεν θα τον εχει....αυτος ομως θελω να το μετανιωσει πικρα και να τιμωρηθει μ αυτο το τροπο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι!!!εεε δεν ξέρω μάλλον είναι σοβαρό γιατί έχουμε πολλά ανώμαλα!θα δούμε πρώτα το dna αν είναι καλό τότε θα προχωρήσουμε!!!θα δείξει!!!! Εσείς θα το πετύχετε σίγουρα γιατί απ' ότι θυμάμαι δεν υπάρχει θέμα απλά δεν έχει γίνει ακόμα!!!

Στο σπέρμα υπάρχει και σε εμάς η μορφολογία που ήταν 3% τον Φεβρουάριο. Πήρε βιταμίνες απλές βέβαια, έκοψε το τσιγάρο και θα κάνουμε ξανά ένα φθινόπωρο. Γνωρίζεις αν μπορεί να αλλάξει το ποσοστό της μορφολογίας με βιταμίνες? Ή είναι κάτι που δεν αλλάζει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σε αλλα νέα εγώ υποτίθεται περιμενω αύριο περίοδο και δεν έχω κανένα σημάδι εμφανίσης της ?????

Σοβαρα????? Αιντεεεεεε αυριο τετοια ωρα θα ανυπομονουμε....αν σεν ερθει και αυριο μετα θα ξανακανεις τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στο σπέρμα υπάρχει και σε εμάς η μορφολογία που ήταν 3% τον Φεβρουάριο. Πήρε βιταμίνες απλές βέβαια, έκοψε το τσιγάρο και θα κάνουμε ξανά ένα φθινόπωρο. Γνωρίζεις αν μπορεί να αλλάξει το ποσοστό της μορφολογίας με βιταμίνες? Ή είναι κάτι που δεν αλλάζει? 

Συνήθως δεν αλλάζει εύκολα λένε αλλά οφείλεται στο οξειδωτικό στρες οπότε θέλει καλή διατροφή και πολλά αντιοξειδωτικά!βιταμίνη C Ε και τέτοια!Είναι ανάλογα και που έχουν το θέμα αν είναι στην κεφαλή η στην ουρά!Καλό είναι να κάνετε και εσείς κατακερματισμό να είστε σίγουροι  πριν προχωρήσετε σε κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Συνήθως δεν αλλάζει εύκολα λένε αλλά οφείλεται στο οξειδωτικό στρες οπότε θέλει καλή διατροφή και πολλά αντιοξειδωτικά!βιταμίνη C Ε και τέτοια!Είναι ανάλογα και που έχουν το θέμα αν είναι στην κεφαλή η στην ουρά!Καλό είναι να κάνετε και εσείς κατακερματισμό να είστε σίγουροι  πριν προχωρήσετε σε κάτι!

Θα το έχω στα υπόψιν μου σ ευχαριστώ πολύ! Αυτό γνωρίζω κι εγώ, πως δεν αλλάζει δυστυχώς εύκολα αυτό. Θα τον πλακώσω όμως στις βιταμίνες καλού κακού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Σοβαρα????? Αιντεεεεεε αυριο τετοια ωρα θα ανυπομονουμε....αν σεν ερθει και αυριο μετα θα ξανακανεις τεστ....

Θα δείξει!! Μπορεί η κυρία να αποφασίσει να έρθει χωρίς κανένα σύμπτωμα αχχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα το έχω στα υπόψιν μου σ ευχαριστώ πολύ! Αυτό γνωρίζω κι εγώ, πως δεν αλλάζει δυστυχώς εύκολα αυτό. Θα τον πλακώσω όμως στις βιταμίνες καλού κακού! 

Χαχα!!ναι! και εγώ μια από τα ίδια!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στο σπέρμα υπάρχει και σε εμάς η μορφολογία που ήταν 3% τον Φεβρουάριο. Πήρε βιταμίνες απλές βέβαια, έκοψε το τσιγάρο και θα κάνουμε ξανά ένα φθινόπωρο. Γνωρίζεις αν μπορεί να αλλάξει το ποσοστό της μορφολογίας με βιταμίνες? Ή είναι κάτι που δεν αλλάζει? 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συνήθως δεν αλλάζει εύκολα λένε αλλά οφείλεται στο οξειδωτικό στρες οπότε θέλει καλή διατροφή και πολλά αντιοξειδωτικά!βιταμίνη C Ε και τέτοια!Είναι ανάλογα και που έχουν το θέμα αν είναι στην κεφαλή η στην ουρά!Καλό είναι να κάνετε και εσείς κατακερματισμό να είστε σίγουροι  πριν προχωρήσετε σε κάτι!

 

Κοριτσάρες και μακριά από υψηλές θερμοκρασίες για τη μορφολογία! Δροσερά μπάνια και κρύο νερό χαμηλά, όσο αντέχουν! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάρες και μακριά από υψηλές θερμοκρασίες για τη μορφολογία! Δροσερά μπάνια και κρύο νερό χαμηλά, όσο αντέχουν! ????

Κορίτσι, είναι το μόνο που "τσεκάρω" στον άντρα μου και του το έχω επιβάλλει! Όχι ζέστη όχι στενά! Σ ευχαριστώ πάντως! Ό,τι γνωρίζετε να το λέτε και σ εμάς τις πιο άσχετες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συνήθως δεν αλλάζει εύκολα λένε αλλά οφείλεται στο οξειδωτικό στρες οπότε θέλει καλή διατροφή και πολλά αντιοξειδωτικά!βιταμίνη C Ε και τέτοια!Είναι ανάλογα και που έχουν το θέμα αν είναι στην κεφαλή η στην ουρά!Καλό είναι να κάνετε και εσείς κατακερματισμό να είστε σίγουροι  πριν προχωρήσετε σε κάτι!

Εμάς στην κεφαλή είναι η ανωμαλία γνωρίζεις κάτι περισσότερο γι αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι, είναι το μόνο που "τσεκάρω" στον άντρα μου και του το έχω επιβάλλει! Όχι ζέστη όχι στενά! Σ ευχαριστώ πάντως! Ό,τι γνωρίζετε να το λέτε και σ εμάς τις πιο άσχετες! 

Εγώ χρόνια τον παρακαλαγα και δεν μου έδινε σημασία! Τώρα τον πήρε ξαφνικά ο πόνος! Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως! Πλακωθηκε και στις βιταμίνες και ο Θεός μαζί μας! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ χρόνια τον παρακαλαγα και δεν μου έδινε σημασία! Τώρα τον πήρε ξαφνικά ο πόνος! Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως! Πλακωθηκε και στις βιταμίνες και ο Θεός μαζί μας! ????

Κι ο Άγιος φοβέρα θέλει! Δεν ξέρω για τον δικό σου αλλά ο δικός μου έκοψε κάπνισμα κι άρχισε γυμναστική. Να δω πόσο θα κρατήσει η μετάλλαξη! 

Ο Θεός βοηθός δεν λες τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η melita11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στην παρέα σας!!

Ελπίζω όσες προσπαθούμε για μωράκι να τα καταφέρουμε πολύ πολύ σύντομα!!

Ήθελα να ρωτήσω και εσάς που προσπαθείτε για μωράκι, αν παίρνετε φολλικό οξύ, και αν ναι πόσο καιρό πριν από την εγκυμοσύνη χρειάζεται να παίρνουμε??

Καλησπέρα, εγώ ξεκίνησα πρόσφατα να παίρνω φυλλικό οξύ. Μου το σύστησαν και η αιματολογος και ο γυναικολόγος. Η αιματολογος μου είπε συγκεκριμένα ότι καλό είναι να το ξεκινάμε κάνα τρίμηνο πριν αρχίσουμε προσπάθειες.

Από την άλλη είχα δύο εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν τελικά αλλά οι γυναικολόγοι μου τότε ( διαφορετικός σε κάθε εγκυμοσύνη) δεν μου είπαν να το ξεκινήσω με το πρώτο θετικό τεστ. Δεν λέω ότι λόγω του φυλλικού δεν προχώρησαν αλλά ότι κάθε γιατρός ακολουθεί τα δικά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εμάς στην κεφαλή είναι η ανωμαλία γνωρίζεις κάτι περισσότερο γι αυτό? 

Το μόνο που ξέρω από το γιατρό μας είναι ότι όταν έχουν θέμα στην κεφαλή δεν μπορούν να τρυπήσουν για να μπουν μέσα στο ωάριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Bebouli: 12/09

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

PAPA EVA : 17/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

Σταυρι:  /10

lactaki:  09/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα θυμάμαι?? Αν δεν θυμάμαι σωστά διορθώστε με  καλέ ??? πόσο του Οκτωβρίου να βάλω δεν ξέρω αλλά θα φανεί φαντάζομαι από την ωορρηξία τις επόμενες μέρες!! Και εύχομαι  ολόψυχα να είναι ο ☘️☘️?☘️?☘️ μήνας !! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Άρα σου είπε ότι όντως υπάρχει κάποιο προβλημα και σου βγαίνουν έτσι αχνά!! Έχω κάνει άπειρα τετοια τεστ και ουδέποτε μου εμφάνισε δίπλα άλλη γραμμή παρα μόνο όταν ήμουν έγκυος!! 

Ναι κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Τι κάνετε??? 

Εγώ έχω κάτι ψιλό πονάκια εχθές ξεκίνησα φιλισιν και περιμένω πως και πως την αυριανή μέρα να κάνω τη χοριακη κοντεβω να σκάσω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Bebouli: 12/09

ViKcy: 13/09

Χρυσάφω: 14/09

Princess28: 15/09

Maroulita: 16/09

Diana8: 16/09

PAPA EVA : 17/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

Σταυρι:  /10

lactaki:  /10

9 Οκτώβρη εγώ μάλλον... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Θα δείξει!! Μπορεί η κυρία να αποφασίσει να έρθει χωρίς κανένα σύμπτωμα αχχαχ!!

Ποιος ξερει....... Εσυ αραξε....μη σκεφτεσαι τι και πως...γιατι αμα αρχισεις τωρα να ανησυχεις δεν θα σου ερθει γι αυτο το λογο αν ειναι να ερθει....εμεις ευχομαστε να μην ερθει! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! Τι κάνετε??? 

Εγώ έχω κάτι ψιλό πονάκια εχθές ξεκίνησα φιλισιν και περιμένω πως και πως την αυριανή μέρα να κάνω τη χοριακη κοντεβω να σκάσω!!!! 

Καλημερα μανουλιτα!!!!! Εγω τελειωσα με τα παντα.....ποτε θα ξεκινησω αυτα τα τεστ...ο κυκλος ειναι 26 μερες...και το αυγο το ημερολογιο το δινει δευτερα....

Αυριο ειναι η χοριακη??? Πως νιωθεις γενικα??? Ξεκινησε τιποτα αλλο περα απο την καθυστερηση???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...