Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Ναι βρε δες το αλλιώς!!! Μπορεί να μην έρθει!!??? @Mt3508 προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι, ποιος μιλάει;  , Και πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα, πότε πας στον γιατρό; @Geo2009 εμένα έκανε 50 μέρες απ' την αποξεση, οπότε μην αγχώνεσαι αυτές τις μέρες θα έρθει!!,  Σε όλες τις υπόλοιπες μακάρι να μην μας έρθει αλλά κι αν έρθει πάμε για τον επόμενο μήνα!! Φιλιά σε ολες

Να μην σας έρθει η ρουφιάνα κορίτσια μου! Το εύχομαι σε όλες! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμένα ήρθε σήμερα στην ώρα της η κυρία...ούτε μια μέρα να αργήσει να έχουμε λίγο σασπενς...αλλά απ’την άλλη καλύτερα, για να μην ελπίζουμε τζαμπα....πάμε για τον επόμενο μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμένα ήρθε σήμερα στην ώρα της η κυρία...ούτε μια μέρα να αργήσει να έχουμε λίγο σασπενς...αλλά απ’την άλλη καλύτερα, για να μην ελπίζουμε τζαμπα....πάμε για τον επόμενο μήνα!!

????Αααααμαν πχια!!! Μπουχτισαμε με την κωλοκοκκινομουρα! Εμένα δεν κατέβηκε ακόμη τρομάρα της!! Εκεί να με παιδεψει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια κ εγω με αυτην την ελπιδα ζω...κ εχει 2 μηνες που μου κανει κορδελακια κ η περιοδος τον προηγουμενο 47 μερες καθυστερηση,αυτον 35 μερες αλλα δεν ειμαι εγκυος...δε μου φτανει που δεν ειμαι δεν ερχεται κιολας..Ευχομαι να γινουμε ολες μανουλες συντομα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Angel1990 είπε:

Καλησπερα κοριτσια κ εγω με αυτην την ελπιδα ζω...κ εχει 2 μηνες που μου κανει κορδελακια κ η περιοδος τον προηγουμενο 47 μερες καθυστερηση,αυτον 35 μερες αλλα δεν ειμαι εγκυος...δε μου φτανει που δεν ειμαι δεν ερχεται κιολας..Ευχομαι να γινουμε ολες μανουλες συντομα!!

 

Αυτό λέω κι εγώ αν είναι να έρθει, να έρθει να τελειώνουμε!!! Πάρε τον γιατρό σου να σου ρυθμίσει τον κύκλο αν δεν σταθεροποιείται !! Τίποτα σωστό δεν μπορεί να γίνει πχια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!καινούργια εδώ μπήκα στο φόρουμ σας για θετική ενέργεια και εγώ ελπίζω να γίνω μανούλα συντομαααα ,τρία χρόνια προσπαθειών και τρεις αποτυχημένες σπερματενχυσης.....εύχομαι σε όλες σύντομα θετικά τεστακια!!!!

Καλη επιτυχία στην προσπαθεια σου και καλως όρισες στο παρεακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, κι εμένα ήρθε σήμερα στην ώρα της η κυρία...ούτε μια μέρα να αργήσει να έχουμε λίγο σασπενς...αλλά απ’την άλλη καλύτερα, για να μην ελπίζουμε τζαμπα....πάμε για τον επόμενο μήνα!!

Τον επόμενο μήνα κορίτσι μου!!Νεες ελπίδες και όνειρα!Ολα καλα να πανε και τον μήνα που έρχεται να έχουμε πολλά ευχάριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!καινούργια εδώ μπήκα στο φόρουμ σας για θετική ενέργεια και εγώ ελπίζω να γίνω μανούλα συντομαααα ,τρία χρόνια προσπαθειών και τρεις αποτυχημένες σπερματενχυσης.....εύχομαι σε όλες σύντομα θετικά τεστακια!!!!

Καλησπέρα κ καλώς ήρθες!! Γιατί προχωρήσατε σε σπερματενχυση? Το επόμενο βήμα σας πιο είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Χαχα άστα ναι χαπακωνομαστε φουλ. Εγώ παίρνω κ προλακτίνη μισό χαπάκι τη βδομάδα γιατί ήταν λίγο υψηλή .. τώρα απ' ότι Μ πε η γιατρός ήταν τέλεια..γενικά οι ορμόνες βγήκανε καλές.. απλά αύξησα τη δόση στον θηροειδη γιατί ανέβηκε λίγο. 

Εσύ σίγουρα δεν έκανες τη σωστή μέρα.. να το τσεκαρεις σίγουρα για κάνα διμηνο.. 

Μεγάλη υπόθεση να είναι όλα ρυθμισμένα! 

Ναι θα το τσεκαρω σίγουρα γιατί τόσα χάπια παίρνω τώρα να διορθώσω ότι χρειάζεται κρίμα είναι να μου ξεφύγει κάτι τέτοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Να ρωτήσω κάτι και εγώ... Έκανα ορμονολογικες 2η μέρα του κύκλου για να ησυχάσω ότι όλα είναι οκ τώρα που μπαίνω κ εγώ στο χορό της προσπάθειας.... Καλή νομίζω βγήκε η προλακτινη που φοβόμουν λόγω θηλασμού ήταν οκ. Η fsh είναι 12. 36 είναι λίγο τσιμπιμενη?? Νομίζω αναιβοκατεβαινει λίγο από κύκλο σε κύκλο καλά τα θυμαμαι? 

Λέω να περιμένω να δω αν κάνω ωορρηξια αυτό το μήνα και τον επόμενο να πάω στο γιατρό να δω τι γίνεται.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Να μην σας έρθει η ρουφιάνα κορίτσια μου! Το εύχομαι σε όλες! ???????

Μακαρι μακαρι!!! 2 πραγματα θα πω ετσι απλα πληροφοριακα.....κατουριεμαι πολυ και νυσταζω! Αλλα και παλι εχω την αισθηση οτι θα ερθει. Σκεφτειτε σημερα λεμε παμε μεχρι Λευκο Πυργο με τον Ερμη μια βολτα (το σκυλακι μας), παω κανω τσισακια πριν ξεκινησουμε και στον Βαρδαρη ηδη κατουριομουν ανελεητα!!!! Αυτο εχει μια εβδομαδα που συμβαινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη επιτυχία στην προσπαθεια σου και καλως όρισες στο παρεακι!!

Ευχαριστώ σας διαβάζω με πολύ αγάπη και εύχομαι να μην μείνει καμία με άδεια κοιλίτσα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Μακαρι μακαρι!!! 2 πραγματα θα πω ετσι απλα πληροφοριακα.....κατουριεμαι πολυ και νυσταζω! Αλλα και παλι εχω την αισθηση οτι θα ερθει. Σκεφτειτε σημερα λεμε παμε μεχρι Λευκο Πυργο με τον Ερμη μια βολτα (το σκυλακι μας), παω κανω τσισακια πριν ξεκινησουμε και στον Βαρδαρη ηδη κατουριομουν ανελεητα!!!! Αυτο εχει μια εβδομαδα που συμβαινει....

Κοριτσια μου καλησπέρα.  @Bebouli μου βάλε και μένα στη λίστα για τις 11/11/19..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου για να με βάλετε κ εμένα στην παρέα χθες αδιαθετησα για ακόμα μια φορά..!!!!και θα περιμένω να φτάσει η ωορρηξία μήπως γίνει το θαύμα ? ...έχω χαθεί με της ημερομηνίες σας οπότε θα σας διαβάζω για τα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

anna90: 12/10

Maroulita: 13/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Bebouli: 09/11

Σταυρι: 11 /11

Princess28: /11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Mt3508 : /11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Καλησπέρα κ καλώς ήρθες!! Γιατί προχωρήσατε σε σπερματενχυση? Το επόμενο βήμα σας πιο είναι? 

Σε συντομία θα σας τα πω είμαι 27 ,προσπαθούσαμε με το σύζυγό δύο χρόνια ελεύθερα χωρίς τεστ ωορρηξίας μετά πήγαμε σε γιατρό μου είπε ότι έχω πολυκυστικες , ενδομητριωση και ο σύζυγός στα όρια η κινητικότητα του σπέρματος περιμέναμε αλλαο ένα εξάμηνο και μετά προχωρήσαμε σε σπερματενχυσης.3 συνολικά χωρίς αποτέλεσμα.ειμαι σε αδιέξοδο δεν ξέρω τι να κάνω .θέλω να αλλάξω κ γιατρό .αυτάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

Mocca: (θετικό)

Princess28: 13/10

Maroulita: 13/10

Diana8: 16/10

ViKcy: 15/10

mummy5 : 20/10

Άντρεα: 23/10

Eirinik94: 24/10

lactaki :04/11

PAPA EVA : 09/11

Bebouli: 09/11

Σταυρι: 11 /11

Titika88: /11

liza_pan93 : /11

Μαρία 89: /11

Mt3508 : /11

Τέλεια το κρατάω στα πρακτικά  :-) όλα +

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angel1990 είπε:

Καλησπερα κοριτσια κ εγω με αυτην την ελπιδα ζω...κ εχει 2 μηνες που μου κανει κορδελακια κ η περιοδος τον προηγουμενο 47 μερες καθυστερηση,αυτον 35 μερες αλλα δεν ειμαι εγκυος...δε μου φτανει που δεν ειμαι δεν ερχεται κιολας..Ευχομαι να γινουμε ολες μανουλες συντομα!!

 

Από το στόμα σου κ στου Θεού το αυτί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Με τον άντρα μου αποφασίσαμε να αρχίσουμε τις προσπάθειες για μωράκι!!! Χτες ήταν η πρώτη φορά!Έχω μια απορία όμως σε 5 μέρες περιμένω  περίοδο υπάρχει περίπτωση λογο της πρώτης φοράς που τελείωσε μέσα μου να αλλάξει ο κύκλος μου ? Ο οποίος πολλά χρόνια τώρα είναι σταθερος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Popaki21 το κορίτσι εδώ είδε θετικό τεστακι βάλτο στη λίστα μας για γουριιιι!!!! 

Ποπακι πες μας σύμπτωματα κ επαφουλες!!!με το καλό η χοριακη σου αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...