Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εμένα πραγματικά με αφήνει αδιάφορη η κάθε  κουβέντα!!Συχνά με ρωτάνε αν είμαι έγκυος και απαντάω απλα: έφαγα!! χαχαχ

Χαχαχαχχαχ! Κοίτα, πριν την αποβολή κι εγώ το έριχνα στην παλαβη! Απαντούσα ότι είμαι μικρή ακόμα κλπ! Τώρα τα νεύρα μου ακόμα δεν έχουν επανέλθει στα φυσιολογικά τους και αρπαζομαι με τέτοια! Ευτυχώς δεν με έχουν ρωτήσει ακόμα γιατί και πώς! Αλλά όταν γίνει, θα με γράψουν οι εφημερίδες! Τον τίτλο δεν έχω βρει ακόμα... ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Κοίτα, πριν την αποβολή κι εγώ το έριχνα στην παλαβη! Απαντούσα ότι είμαι μικρή ακόμα κλπ! Τώρα τα νεύρα μου ακόμα δεν έχουν επανέλθει στα φυσιολογικά τους και αρπαζομαι με τέτοια! Ευτυχώς δεν με έχουν ρωτήσει ακόμα γιατί και πώς! Αλλά όταν γίνει, θα με γράψουν οι εφημερίδες! Τον τίτλο δεν έχω βρει ακόμα... ????????

χαχαχαχχχ!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

χαχαχαχχχ!!!1

Μπορεί όταν έρθει η σιχαμένη να ηρεμήσω, δεν ξέρω! Αλλά προς το παρόν είμαι στο κόκκινο! Το καλό είναι ότι δεν το ξέρουν πολλοί! Λέτε να πιάνει και σ'εμενα η επιλόχεια κατάθλιψη και να αθωωθώ?!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μπορεί όταν έρθει η σιχαμένη να ηρεμήσω, δεν ξέρω! Αλλά προς το παρόν είμαι στο κόκκινο! Το καλό είναι ότι δεν το ξέρουν πολλοί! Λέτε να πιάνει και σ'εμενα η επιλόχεια κατάθλιψη και να αθωωθώ?!!!! ??????

Αθώα αθωα!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αθώα αθωα!!!!???

????????????Ευχαριστώ συντρόφισσα! Θα σε καλέσω για την υπεράσπιση!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

????????????Ευχαριστώ συντρόφισσα! Θα σε καλέσω για την υπεράσπιση!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Έρχομαι ευχαρίστως!?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτσουδια μου μη περιμένετε απο εμένα . Ξεκινήσανε τα προεόρτια. Η αλήθεια είναι έριξα ένα γερό κλάμα το σουκου γιατί Μ έπιασε το παράπονο κ τώρα είμαι οκ. .μίλησα με τη γιατρό. αύριο θα Μ έχει κατέβει 28αρη.. τουλάχιστον είμαι σταθερή. Αυτό το μήνα λέω να προσπαθήσω πάλι serpafar με ένεση να τελειώνουμε κ έχω σκοπό να της μιλήσω λίγο σχετικά με τη σπερματεγχυση.. Αθήνα δε μπορώ να πάω λόγω δουλειας αλλά μήπως κάνει στο ιατρείο της.. (κοτσάνα??) Το λέω γιατί κ στο νοσοκομείο εδώ που μαστε το είπε ένας γιατρός στη @Σταυρι.. ότι κάνει. Κ αυτός εξαίρετος... Σκέφτομαι να της πω να χαλαρώσω λίγο να μη παίρνω χάπια κτλ να αποτοξινωθω κ να προγραμματίσουμε σ λίγους μήνες κάτι τέτοιο... Ίσως Μ αυτό  τον τρόπο χαλαρώσω κιόλας κ μου έρθει πριν την κάνω.  Τι να πωωω πια.. δε προσπαθώ καιρό αλλά πίστευα μετά την επέμβαση να είναι καλύτερα τα πράγματα.. αυτά τα νεακια μου.. της είπα να Μ γράψει κ ορμονολογικες να κάνω να δω που βρισκομαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορτσουδια μου μη περιμένετε απο εμένα . Ξεκινήσανε τα προεόρτια. Η αλήθεια είναι έριξα ένα γερό κλάμα το σουκου γιατί Μ έπιασε το παράπονο κ τώρα είμαι οκ. .μίλησα με τη γιατρό. αύριο θα Μ έχει κατέβει 28αρη.. τουλάχιστον είμαι σταθερή. Αυτό το μήνα λέω να προσπαθήσω πάλι serpafar με ένεση να τελειώνουμε κ έχω σκοπό να της μιλήσω λίγο σχετικά με τη σπερματεγχυση.. Αθήνα δε μπορώ να πάω λόγω δουλειας αλλά μήπως κάνει στο ιατρείο της.. (κοτσάνα??) Το λέω γιατί κ στο νοσοκομείο εδώ που μαστε το είπε ένας γιατρός στη @Σταυρι.. ότι κάνει. Κ αυτός εξαίρετος... Σκέφτομαι να της πω να χαλαρώσω λίγο να μη παίρνω χάπια κτλ να αποτοξινωθω κ να προγραμματίσουμε σ λίγους μήνες κάτι τέτοιο... Ίσως Μ αυτό  τον τρόπο χαλαρώσω κιόλας κ μου έρθει πριν την κάνω.  Τι να πωωω πια.. δε προσπαθώ καιρό αλλά πίστευα μετά την επέμβαση να είναι καλύτερα τα πράγματα.. αυτά τα νεακια μου.. της είπα να Μ γράψει κ ορμονολογικες να κάνω να δω που βρισκομαι.. 

Καλέ, ακόμα δεν ήρθε η άτιμη και τα έβαψες μαύρα? Όταν λες προεόρτια τι εννοείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλέ, ακόμα δεν ήρθε η άτιμη και τα έβαψες μαύρα? Όταν λες προεόρτια τι εννοείς? 

Αρχικά να σ πω ότι έκανα τεστ το πρωί κ ήταν αρνητικό.. ροζ έχω αλλά θα κατέβει. Κάθε φορά το ίδιο γίνεται.. πονάω κιόλας. Ξανά από την αρχή από αύριο... Πφφφφφ να μπούνε σ μια σειρά πλέον νιώθω την ανάγκη να χαλαρώσω κ να ηρεμήσω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Αρχικά να σ πω ότι έκανα τεστ το πρωί κ ήταν αρνητικό.. ροζ έχω αλλά θα κατέβει. Κάθε φορά το ίδιο γίνεται.. πονάω κιόλας. Ξανά από την αρχή από αύριο... Πφφφφφ να μπούνε σ μια σειρά πλέον νιώθω την ανάγκη να χαλαρώσω κ να ηρεμήσω ..

Ουφφφφ... Τι να πω.... Υπομονή κοριτσάκι μου! Σήκωσε μανίκια για τον επόμενο μήνα! Έχουμε δρόμο, αλλά δεν το βάζουμε κάτω! Έχεις ελέγξει τα πάντα να υποθέσω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορτσουδια μου μη περιμένετε απο εμένα . Ξεκινήσανε τα προεόρτια. Η αλήθεια είναι έριξα ένα γερό κλάμα το σουκου γιατί Μ έπιασε το παράπονο κ τώρα είμαι οκ. .μίλησα με τη γιατρό. αύριο θα Μ έχει κατέβει 28αρη.. τουλάχιστον είμαι σταθερή. Αυτό το μήνα λέω να προσπαθήσω πάλι serpafar με ένεση να τελειώνουμε κ έχω σκοπό να της μιλήσω λίγο σχετικά με τη σπερματεγχυση.. Αθήνα δε μπορώ να πάω λόγω δουλειας αλλά μήπως κάνει στο ιατρείο της.. (κοτσάνα??) Το λέω γιατί κ στο νοσοκομείο εδώ που μαστε το είπε ένας γιατρός στη @Σταυρι.. ότι κάνει. Κ αυτός εξαίρετος... Σκέφτομαι να της πω να χαλαρώσω λίγο να μη παίρνω χάπια κτλ να αποτοξινωθω κ να προγραμματίσουμε σ λίγους μήνες κάτι τέτοιο... Ίσως Μ αυτό  τον τρόπο χαλαρώσω κιόλας κ μου έρθει πριν την κάνω.  Τι να πωωω πια.. δε προσπαθώ καιρό αλλά πίστευα μετά την επέμβαση να είναι καλύτερα τα πράγματα.. αυτά τα νεακια μου.. της είπα να Μ γράψει κ ορμονολογικες να κάνω να δω που βρισκομαι.. 

Ναι δεν είχες κάνει ορμονικές εξετάσεις?. Νομίζω όμως με τη σπερματεγχυση δεν σου δίνει μεγάλα ποσοστά... Είναι το ίδιο με το να μη κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ουφφφφ... Τι να πω.... Υπομονή κοριτσάκι μου! Σήκωσε μανίκια για τον επόμενο μήνα! Έχουμε δρόμο, αλλά δεν το βάζουμε κάτω! Έχεις ελέγξει τα πάντα να υποθέσω? 

Ναι κορίτσι μου έχω ρυθμίσει θηροειδη ορμόνες.. τώρα παίρνω προγεστερόνη κάθε μήνα. Σαλπιγγογραφια σπερμοδιαγραμμα.. κ αναμένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν είχες κάνει ορμονικές εξετάσεις?. Νομίζω όμως με τη σπερματεγχυση δεν σου δίνει μεγάλα ποσοστά... Είναι το ίδιο με το να μη κάνεις. 

Είχα κάνει απλά τώρα είναι καιρός να γίνει έλεγχος θηροειδη κ λέω γράψε κ τ αλλα μαζί θα τρυπηθω που θα τρυπηθω.. τελείως το ίδιο όμως είναι?τότε γιατί υπάρχει τέτοιου είδους πρακτική?δε ξέρω τι να πω έχω ακούσει ότι δεν έχει μεγάλη επιτυχία αλλά να μείνω στις προσπάθειες τις ίδιες??.. θα το συζητήσω μαζί της κ θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κορίτσι μου έχω ρυθμίσει θηροειδη ορμόνες.. τώρα παίρνω προγεστερόνη κάθε μήνα. Σαλπιγγογραφια σπερμοδιαγραμμα.. κ αναμένω.. 

Υπομονή ζουζούνα μου! Όλα θα γίνουν στην ώρα τους! Μην ανησυχείς για τίποτα! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Μα είναι γελοίο! Τι σκατά θέλουν πια?! Και καλά, από κάτι θείες και μεγάλες γυναίκες το καταλαβαίνω γιατί δεν σκέφτονται, ότι τους κατέβει το πετάνε! Από νέες κοπέλες όμως που γνωρίζουν πολύ καλά το τι συμβαίνει με το συγκεκριμένο θέμα δεν μπορώ να το δεχτώ! Και όπως σου είπα, ένας-μια θα τα ακούσει για όλους! ????????

Θέλει πολλή δουλειά για να καταφέρεις να μην σε επηρεάζουν τα λόγια του κόσμου... 

Εμένα με ενοχλεί να συζητάνε στη δουλειά για μωρά και εγκυμοσυνες από το πουθενά, ειδικά άνθρωποι που γνωρίζουν! Δεν θέλω να μάθω... Ας το πουν όταν θα λείπω ρε γμτ... Έγινε χτες μία φάση τέτοια και ήταν η κουμπάρα μου κιόλας που άνοιξε την κουβέντα και πραγματικά, γλίτωσε τη μπουνιά από τύχη! ??????

@Geo2009 περιμένετε μεεεε έρχομαι να ρίξουμε μαζί...έεε μαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορτσουδια μου μη περιμένετε απο εμένα . Ξεκινήσανε τα προεόρτια. Η αλήθεια είναι έριξα ένα γερό κλάμα το σουκου γιατί Μ έπιασε το παράπονο κ τώρα είμαι οκ. .μίλησα με τη γιατρό. αύριο θα Μ έχει κατέβει 28αρη.. τουλάχιστον είμαι σταθερή. Αυτό το μήνα λέω να προσπαθήσω πάλι serpafar με ένεση να τελειώνουμε κ έχω σκοπό να της μιλήσω λίγο σχετικά με τη σπερματεγχυση.. Αθήνα δε μπορώ να πάω λόγω δουλειας αλλά μήπως κάνει στο ιατρείο της.. (κοτσάνα??) Το λέω γιατί κ στο νοσοκομείο εδώ που μαστε το είπε ένας γιατρός στη @Σταυρι.. ότι κάνει. Κ αυτός εξαίρετος... Σκέφτομαι να της πω να χαλαρώσω λίγο να μη παίρνω χάπια κτλ να αποτοξινωθω κ να προγραμματίσουμε σ λίγους μήνες κάτι τέτοιο... Ίσως Μ αυτό  τον τρόπο χαλαρώσω κιόλας κ μου έρθει πριν την κάνω.  Τι να πωωω πια.. δε προσπαθώ καιρό αλλά πίστευα μετά την επέμβαση να είναι καλύτερα τα πράγματα.. αυτά τα νεακια μου.. της είπα να Μ γράψει κ ορμονολογικες να κάνω να δω που βρισκομαι.. 

Βρε κορίτσι μου τα εβαψες μαύρα χωρίς καν να την δεις, γιατί;; ένα αρνητικό τεστ και μάλιστα πριν την καθυστέρηση δεν είναι ότι πιο αληθές. Ο γιατρός τι σου λέει; θύμησε με υπάρχει κάποιο άλλο θεματάκι; σάλπιγγες , σπέρμα, ορμόνες κτλ όλα καλά; Πόσο καιρό προσπαθείτε και τι ηλικίες έχετε αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Είχα κάνει απλά τώρα είναι καιρός να γίνει έλεγχος θηροειδη κ λέω γράψε κ τ αλλα μαζί θα τρυπηθω που θα τρυπηθω.. τελείως το ίδιο όμως είναι?τότε γιατί υπάρχει τέτοιου είδους πρακτική?δε ξέρω τι να πω έχω ακούσει ότι δεν έχει μεγάλη επιτυχία αλλά να μείνω στις προσπάθειες τις ίδιες??.. θα το συζητήσω μαζί της κ θα σας πω

Όταν υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα. Κ γι αυτό με τη σπερματεγχυση σου το βάζουν στη μήτρα. Για να χει νόημα. Τώρα σε σένα δεν ξέρω αν θα υπάρξει διαφορά. Αλλά συζητήσε το. Ίσως θέλει πιο καλή παρακολούθηση. Κ πιο πολλές επαφές. Ξέρω γω.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 περιμένετε μεεεε έρχομαι να ρίξουμε μαζί...έεε μαααα

Πολύ ευχαρίστως φίλη μου! Θα χρειαστεί η βοήθεια σου! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα. Κ γι αυτό με τη σπερματεγχυση σου το βάζουν στη μήτρα. Για να χει νόημα. Τώρα σε σένα δεν ξέρω αν θα υπάρξει διαφορά. Αλλά συζητήσε το. Ίσως θέλει πιο καλή παρακολούθηση. Κ πιο πολλές επαφές. Ξέρω γω.. ????

Θέλουν όμως λέει να είναι και καλό το σπέρμα! Άστα, του τρελού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Θέλουν όμως λέει να είναι και καλό το σπέρμα! Άστα, του τρελού! 

Ε ναι αλλά αν έχουν καλό σπέρμα. Για πιο λόγο να κάνουν σπερματεγχυση? Γι αυτό το είπα... Τεσπα είναι πολλά μαζεμένα.... Ας είμαστε αισιόδοξες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι αλλά αν έχουν καλό σπέρμα. Για πιο λόγο να κάνουν σπερματεγχυση? Γι αυτό το είπα... Τεσπα είναι πολλά μαζεμένα.... Ας είμαστε αισιόδοξες. 

Κάποιο κορίτσι που έκανε σπερματέγχυση μήπως μπορεί να μας διαφωτίσει; γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είχα κάνει απλά τώρα είναι καιρός να γίνει έλεγχος θηροειδη κ λέω γράψε κ τ αλλα μαζί θα τρυπηθω που θα τρυπηθω.. τελείως το ίδιο όμως είναι?τότε γιατί υπάρχει τέτοιου είδους πρακτική?δε ξέρω τι να πω έχω ακούσει ότι δεν έχει μεγάλη επιτυχία αλλά να μείνω στις προσπάθειες τις ίδιες??.. θα το συζητήσω μαζί της κ θα σας πω

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!συνήθως η σπερματέγχυση γίνεται όταν υπάρχει μικρό θεματάκι στο σπέρμα γτ το ενισχύουν το ντομπάρουν!!αλλα σχετικά μικρό θεματάκι!!εκει ναι έχει πιο μεγάλες πιθανότητες!!αν δν υπέρχει θέμα εκεί τότε είναι σαν τις κανονικές επαφές!!εγω έκανα σπερματέγχυση κ  μου είχε πει ο ντοκ επειδή είχαμε καλό σπέρμα να κάναμε κ μια επαφή το επόμενο πρωί της σπερματέγχυσης θα ήταν σαν δεύτερη σπερματέγχυση!!

Αν τελικά το επιλέξετε κ εύχομαι να μην χρειαστεί καλά ήταν να γίνει σε καλό εργαστήριο ο εμπλουτισμός!!η τοποθέτηση του σπέρματος δν είναι τίποτα όλοι οι γυναικολόγοι ξέρουν να το κάνουν!!το θέμα είναι το εργαστήριο!!Εγω το έκανα Ιασω όπου το φέραν άμεσα το σπέρμα απ την επεξεργασία!!να δεις εσυ επειδή είσαι σε νησί αν γίνει σε μοκροβιολογικό η επεξεργασία να είναι κοντα το ιατρείο!!αν είναι σε νοσοκομείο ακόμα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...