Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

IMG_20190909_105309.jpg

Γιουυυυυυυυπιιιιιιιιιι!!!!! Άντε για χοριακη τώρα!!! Συγχαρητήρια αγάπη!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Morning!!!!!!! Περιμενουμε ευχαρισταααααα!!!!! Λιγες ωρες @Mamounitsa και θα σου λυθει η απορια!ευχομαι να χοροπηδας το μεσημερι και να μας στειλεις ενα φουλ εξτρα θετικο τεστ...οι υπολοιπες που ειναι για 12 υπομονη και αυτες 3 μερουλες εμειναν...αν και το

?@Bebouli πιστευω απο σημερα θα πλακωθει στα τεστ....☺️???

Μπααα πιστεύω δεν είμαι και κάτι με κρατάει να μην κάνω τεστ!! Τι έπαθα χάλασα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μπράβοοοοο! Είδες τελικά, έπιασε το βουντού!!! ??????

Αντε κορίτσια, δίνουμε πόνο και για τις υπόλοιπες τώρα!!! ????????????

Πω πω μη το συζητάς κορίτσια όντος οι προσευχές μάλλον πιάνουν!!! Πια είναι επόμενη για τεστ παρακαλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Γιουυυυυυυυπιιιιιιιιιι!!!!! Άντε για χοριακη τώρα!!! Συγχαρητήρια αγάπη!!! ????

Σε ευχαριστώ πολύ μαναρακι μου δε ευχαριστώ!!!!!! Έλα μη κιόλας τώρα σε θελω θαρραλέα και το επόμενο θετικό θα είναι πάρτε σειρά κορίτσια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μαναρακι μου δε ευχαριστώ!!!!!! Έλα μη κιόλας τώρα σε θελω θαρραλέα και το επόμενο θετικό θα είναι πάρτε σειρά κορίτσια!!!!! 

?????????? Στείλτε μπεμπεδοσκονη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

?????????? Στείλτε μπεμπεδοσκονη!!! 

Στέλνω φουλλλλλλλ θα γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες πριν το 2020!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Είχες μεγάλη κύστη? Έκανες διακοπή περιόδου!? 

Οχι πολυ μεγαλη αλλα ειχα μικρες μικρες εστιες που εφταναν μεχρι το εντερο.. πέκανα διακοπη περιοδου για εξι μηνες και μετα ξεκινησα προσπαθειες αλλα ακομα τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Στέλνω φουλλλλλλλ θα γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες πριν το 2020!!!!

Μπραβοοοοοο το ξερα το ξερα το ξερα και στο ειπα.. συγχαρητηρια κοριτσι μου ολα καλα να πανε απο δω και περα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

IMG_20190909_105309.jpg

Μπραβοοοοοοο κ άλλη τυχερή του μήνα άντε να πληθαίνουμε. Τρέχα για χοριακη!!!!! Με το καλοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μπραβοοοοοο το ξερα το ξερα το ξερα και στο ειπα.. συγχαρητηρια κοριτσι μου ολα καλα να πανε απο δω και περα..

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! Ευχομαι κ εσένα να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!! Πόσους μήνες προσπαθείτε? Μετά δηλαδή τους έξι μήνες διακοπής πόσο καιρό είστε στην προσπάθεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μπραβοοοοοοο κ άλλη τυχερή του μήνα άντε να πληθαίνουμε. Τρέχα για χοριακη!!!!! Με το καλοοοοο

Σε ευχαριστώ πολύ ???????????? Πήγα ήδη για χοριακη μένουν τα αποτελέσματα εύχομαι να είναι καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Στέλνω φουλλλλλλλ θα γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες πριν το 2020!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ♥️♥️ Με το καλο ευχομαι ολα να πανε καλα !!! Μακαρι να εχουμε ευχαριστα ολες μας να λιγοστευουμε σιγα σιγα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ♥️♥️ Με το καλο ευχομαι ολα να πανε καλα !!! Μακαρι να εχουμε ευχαριστα ολες μας να λιγοστευουμε σιγα σιγα ????

Σε ευχαριστώ μακάρι γιατί οι τα άγχη είναι πολλά! 

Εγώ είπα από την αρχή θα αλλάξει ο τίτλος και θα λέγετε μανούλες του 2020!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! Ευχομαι κ εσένα να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!! Πόσους μήνες προσπαθείτε? Μετά δηλαδή τους έξι μήνες διακοπής πόσο καιρό είστε στην προσπάθεια? 

Από τον Μάιο κορίτσι μου κ αυτό τον μήνα έφτιαξα κ τα ορμονολογικα μου .. θα δείξει από δω κ πέρα μακάρι... Δεν έκανα διακοπή περιόδου. Έκανα την επέμβαση Μάρτιο κ Μάιο ξεκινήσαμε προσπάθειες... 

Να μας πεις σύμπτωματα που ειχεεεεες.... Ένιωσες κάτι διαφορετικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε μπορώ να το πιστέψω βασικά δεν έχω τίποτα δεν με πονάει ούτε καν το στήθος μου!!!! Είμαι ήδη στο δρόμο για χοριακη φοβάμαι κ δεν ξέρω καν πωε να το πω στον άντρα μου!!!!!! 

Συγχαρητήρια !!!! Μακάρι όλα να πάνε καλά !!???????‍?‍?‍??‍?‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Από τον Μάιο κορίτσι μου κ αυτό τον μήνα έφτιαξα κ τα ορμονολογικα μου .. θα δείξει από δω κ πέρα μακάρι... Δεν έκανα διακοπή περιόδου. Έκανα την επέμβαση Μάρτιο κ Μάιο ξεκινήσαμε προσπάθειες... 

Να μας πεις σύμπτωματα που ειχεεεεες.... Ένιωσες κάτι διαφορετικό?

Δεν είναι παρά πολύ καιρός παντός μετά από αφερεση ενδομητριωσης είναι θέμα χρόνου! Εξάλλου είσαι για τεστακι κ εσύ αυτές τις μέρες αν θυμάμαι καλά! 

Από συμπτώματα τίποτα πραγματικά πόνοι περιόδου και κάτι ενόχλησεις στο στομάχι αλλά νομίζα πως ήταν λόγο δίαιτας που κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Συγχαρητήρια !!!! Μακάρι όλα να πάνε καλά !!???????‍?‍?‍??‍?‍?‍?

Σε ευχαριστώ εύχομαι και σε εσένα το ίδιο! Πηγές στο γιατρό!????? Είδατε σάκο? Ακούσατε καρδούλα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Γιατί αγάπη ? 

Γιατι έχω δίκερη μήτρα ... τζάμπα η χαρά κορίτσια !!!??? δεν ειναι πολύ ενθαρρυντικά όσα διαβάζω παντως . Και η γιατρός μου ήταν πολύ μετρημένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ εύχομαι και σε εσένα το ίδιο! Πηγές στο γιατρό!????? Είδατε σάκο? Ακούσατε καρδούλα!? 

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Γιατί καλέ είσαι στεναχωδημενη!? Βασικά μια χοριακη αντε δύο 3η γιατί? Από τη στιγμή που φαίνεται στον υπερηχο εν μας ενδιαφέρει το νούμερο από εκεί και πέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Μην στεναχωριέσαι το ότι έχεις δικερη μητρα δεν σημαίνει ότι δεν θα πάει καλά!Αλλά σίγουρα ίσως είναι πιο δυσκολη η εγκυμοσύνη και να προσέχεις περισσότερο!Είχε φίλη μου και ο γιατρός της είπε να κάνει νωρίς παιδί γιατί μπορεί να δυσκολευτεί τελικά έμεινα γρήγορα έγκυος αλλά χρειάστηκε τον περισσότερο καιρό να μείνει στο κρεβάτι γεννησε με καισαρική ένα μωρό κούκλο 3 κιλά!!!Προσπάθησε οσο να είσαι ψύχραιμη και θα πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Wannabeamammy είπε:

Πηγα στο γιατρό αλλα δε χαμογελασε και πολύ μόλις είδε τη δίκερη μήτρα μου ... καρδουλα θα ακουσουμε με το καλό την επόμενη εβδομαδα γιατι είμαι στην 5η !!!!! Αχ κορίτσια αν βλεπατε την αγωνία μου ... κοιτουσε απο δω κ απο κει κ ξανακοιτουσε και το μόνο που είπε ειναι μην αγχώνεσαι είσαι έγκυος .... κ μετα που συζητήσαμε αρχισε να μου λέει πως είναι πολυ νωρις και θελει κ αλλες εξετάσεις κ με ξαναεστειλε για χοριακη η οποια ευτυχως βγηκε καλη . Μου ειπε επίσης να ξανακανω κ αλλη μια χοριακή μεσα στην εβδομαδα πριν παω .... ειμαι στεναχωρημένη ....

Κουκλίτσα μου να μη στεναχωριέσαι... Να είσαι αισιόδοξη για να πάνε όλα καλά, γιατί θα πάνε! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Γιατί καλέ είσαι στεναχωδημενη!? Βασικά μια χοριακη αντε δύο 3η γιατί? Από τη στιγμή που φαίνεται στον υπερηχο εν μας ενδιαφέρει το νούμερο από εκεί και πέρα!!! 

Ελα ντε !! Γιατι 3  ; γι αυτο αγχωνομαι γτ δεν ξερω τι συμβαινει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μην στεναχωριέσαι το ότι έχεις δικερη μητρα δεν σημαίνει ότι δεν θα πάει καλά!Αλλά σίγουρα ίσως είναι πιο δυσκολη η εγκυμοσύνη και να προσέχεις περισσότερο!Είχε φίλη μου και ο γιατρός της είπε να κάνει νωρίς παιδί γιατί μπορεί να δυσκολευτεί τελικά έμεινα γρήγορα έγκυος αλλά χρειάστηκε τον περισσότερο καιρό να μείνει στο κρεβάτι γεννησε με καισαρική ένα μωρό κούκλο 3 κιλά!!!Προσπάθησε οσο να είσαι ψύχραιμη και θα πάνε όλα καλά!!

Μακάρι τι να πω... η φίλη σου γέννησε πρόωρα  ;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...