Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Λες? Μπορεί με μια ομαδική δέηση να μην έρθει χάχα!! Αύριο κατά το μεσιμερακι νομίζω θα έχουμε πλήρη εικόνα τι γίνεται!! ? 

Μεσημέρι λόγω αναμονής των τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μεσημέρι λόγω αναμονής των τεστ? 

Ναι με πειραν τηλ την Παρασκευή και μου είπαν Δευτέρα θα τα έχω αλλά από εκεί και πέρα να πάω στην coutier να τα πάρω κ να γυρησω σπίτι γρήγορα γρήγορα Να κΝω χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι με πειραν τηλ την Παρασκευή και μου είπαν Δευτέρα θα τα έχω αλλά από εκεί και πέρα να πάω στην coutier να τα πάρω κ να γυρησω σπίτι γρήγορα γρήγορα Να κΝω χαχαχ! 

Γκρρρρρρ! Υπομονή τότε! Θα περιμένουμε με αγωνία! ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Γκρρρρρρ! Υπομονή τότε! Θα περιμένουμε με αγωνία! ??????????????

Σε ευχαριστώ εύχομαι να συνεχίσω το σερί και βασικά να συνεχιστούν όλα τα τεστακια θετικά!!! ? ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ εύχομαι να συνεχίσω το σερί και βασικά να συνεχιστούν όλα τα τεστακια θετικά!!! ? ? ? ? ? 

Μακάρι αγάπη μου! Το εύχομαι κι εγώ για όλες! Που θα πάει, τόσες ευχές... Μία να πιάσει, γίναμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι αγάπη μου! Το εύχομαι κι εγώ για όλες! Που θα πάει, τόσες ευχές... Μία να πιάσει, γίναμε! ??????

Χάχα έλα ντε πραγματικά!! Όπως και να έχει για όλες θέμα χρόνου είναι αλλά αυτή η αναμονή δεν αντέχετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morning!!!!!!! Περιμενουμε ευχαρισταααααα!!!!! Λιγες ωρες @Mamounitsa και θα σου λυθει η απορια!ευχομαι να χοροπηδας το μεσημερι και να μας στειλεις ενα φουλ εξτρα θετικο τεστ...οι υπολοιπες που ειναι για 12 υπομονη και αυτες 3 μερουλες εμειναν...αν και το

?@Bebouli πιστευω απο σημερα θα πλακωθει στα τεστ....☺️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Όντος? Τα τεστακια εσύ τα παρήγγειλες? Γιατί αν σου τελειώνει κ ολας η περίοδος από βδομάδα ξεκινάει η μάχη πάλι!! Χάχα! Εμένα μου κρατάει 7 μέρες φυσικά και κομμάτια τις πρώτες 2 μέρες! Από πόνους άστο ιδικά πριν γεννήσω λόγο ενδομητριωσης δεν ξέρω αν έχεις ακούσει? Ήμουν για νοσοκομείο ? πολύ πόνος τώρα πονάω αλλά υποφερτα!!! 

Δεν είναι επίσης τώρα μόνο ότι πονάω μόνο δε πονάει το στήθος μου γενικά δεν νιώθω απόλυτος τίποτα αν όντως υπάρχει καθηστεριση και τόσες μέρες κάτι θα έπρεπε να θυμίζει εγκυμοσηνη φαντάζομαι! 

Ενδομητριωση???? Τι ειναι παλι αυτα????? Πω ρε φιλε ενα παιδι ειπα να κανω και εδω εχω ακουσει 15000 πραγματα...που αμα δηλαδη ερχοταν αυτη η ψυχουλιτσα πιο γρηγορα τιποτα δεν μαθαινα...τρατζικ...παλια μικρες μας ακουμπουσαν και φοβομασταν μη μεινουμε εγκυος... Που να ξεραμε οτι πρεπει να κανεις αιτηση για νσ σου κατσει παιδι...τεσπα εγω χτες εκανα παραγγελια αυτην με τα 20 και 5 εγκυμοσυνης...απλα ειμαι και επιρρεπης στο αγχος και φοβαμαι μηπως αυτα με κανουν χειροτερα...αλλα εχω και περιεργια να δω αν οντως τοσο καιρο εβρισκα ακριβως την ωορηξια με τον πονο και τα υγρα...περισσοτερο γι αυτο τα πηρα...δεν νομιζω τωρα οτι θ τα κανω και θα μεινω ..εγω την καταλαβα τη δουλεια πως παει μετα παιδια...λες θελω παιδι απεγνωσμενα και ειναι σαν ναλες... ελα περιοδο ελαΑΑΑΑ. Λες δεν θελω παιδι μακαρι να ερθει περιοδος και ερχεται παιδι...ετσι εγινε και σε μενα τοτε..

Αλλα να το πεις και οντως να μην σκεφτεσαι ...οχι να λες δεν ασχολουμαι αλλα απ την αλλη να μετρας τις γονιμες σαν φανταρος στα ημερολογια με τα γατια και τα κουνελια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Morning!!!!!!! Περιμενουμε ευχαρισταααααα!!!!! Λιγες ωρες @Mamounitsa και θα σου λυθει η απορια!ευχομαι να χοροπηδας το μεσημερι και να μας στειλεις ενα φουλ εξτρα θετικο τεστ...οι υπολοιπες που ειναι για 12 υπομονη και αυτες 3 μερουλες εμειναν...αν και το

?@Bebouli πιστευω απο σημερα θα πλακωθει στα τεστ....☺️???

Καλημέεουδιααααααααα!!!! Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μακάρι να είναι το προφανές κ όχι τοου κύκλου καμώματα!!!! Όσο για τα 12 κορίτσια νομίζω πως οποία σε κρατιέται μπορεί να κάνει κ σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ενδομητριωση???? Τι ειναι παλι αυτα????? Πω ρε φιλε ενα παιδι ειπα να κανω και εδω εχω ακουσει 15000 πραγματα...που αμα δηλαδη ερχοταν αυτη η ψυχουλιτσα πιο γρηγορα τιποτα δεν μαθαινα...τρατζικ...παλια μικρες μας ακουμπουσαν και φοβομασταν μη μεινουμε εγκυος... Που να ξεραμε οτι πρεπει να κανεις αιτηση για νσ σου κατσει παιδι...τεσπα εγω χτες εκανα παραγγελια αυτην με τα 20 και 5 εγκυμοσυνης...απλα ειμαι και επιρρεπης στο αγχος και φοβαμαι μηπως αυτα με κανουν χειροτερα...αλλα εχω και περιεργια να δω αν οντως τοσο καιρο εβρισκα ακριβως την ωορηξια με τον πονο και τα υγρα...περισσοτερο γι αυτο τα πηρα...δεν νομιζω τωρα οτι θ τα κανω και θα μεινω ..εγω την καταλαβα τη δουλεια πως παει μετα παιδια...λες θελω παιδι απεγνωσμενα και ειναι σαν ναλες... ελα περιοδο ελαΑΑΑΑ. Λες δεν θελω παιδι μακαρι να ερθει περιοδος και ερχεται παιδι...ετσι εγινε και σε μενα τοτε...

Χάχα γαματη!!!! Έχεις σε όλα δίκιο εμείς με τον άντρα μου 12 χρόνια μαζί όταν παντρεύτηκαμαι σταματήσαμε να προσέχουμε το είχαμε για τόσο εύκολο 

Η ενδομητριωση είναι μικρές ή κ μεγάλες κύστες οι οποίες υπάρχουν ασπουμε εμένα στη δεξιά ωοθηκη είναι υπεύθυνη για υπογονημοτιτα όταν προσπαθούσα με Ίδη ένα χρόνο μου είπαν πως έχω αυτό κ πως έπρεπε να κάνω επέμβαση να την αφερεσω γιατί δεν θα μείνω ποτέ έγκυος! Γιατι αν έκανα ωορριξια από τη μεριά που ήταν η κύστη δεν είχα ελπίδες! Παρόλα αυτά το πιάσαμε το μπεμπέ κ ας πέρασαν δύο χρόνια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέεουδιααααααααα!!!! Σε ευχαριστώ ρε κορίτσι μακάρι να είναι το προφανές κ όχι τοου κύκλου καμώματα!!!! Όσο για τα 12 κορίτσια νομίζω πως οποία σε κρατιέται μπορεί να κάνει κ σήμερα!!! 

Καλημερουδια καλη εβδομαδα κοριτσια ευχομαι να εχουμε ολες ευχαριστα !!! Μην μας λες τετοια @Mamounitsa μην μας λες τετοια ετοιμες ημαστε αμα ειχαμε και τεστ χαμος θα γινοταν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα γαματη!!!! Έχεις σε όλα δίκιο εμείς με τον άντρα μου 12 χρόνια μαζί όταν παντρεύτηκαμαι σταματήσαμε να προσέχουμε το είχαμε για τόσο εύκολο 

Η ενδομητριωση είναι μικρές ή κ μεγάλες κύστες οι οποίες υπάρχουν ασπουμε εμένα στη δεξιά ωοθηκη είναι υπεύθυνη για υπογονημοτιτα όταν προσπαθούσα με Ίδη ένα χρόνο μου είπαν πως έχω αυτό κ πως έπρεπε να κάνω επέμβαση να την αφερεσω γιατί δεν θα μείνω ποτέ έγκυος! Γιατι αν έκανα ωορριξια από τη μεριά που ήταν η κύστη δεν είχα ελπίδες! Παρόλα αυτά το πιάσαμε το μπεμπέ κ ας πέρασαν δύο χρόνια!! 

Μπραβο πολυ ωραια ποσο χαιρομαι οταν ακουω τετοιες περιπτωσεις και εγω με ενδωμητριωση χειρουργηθηκα παει τωρα εναμισης χρονος και παραπανω αλλα τιποτα ακομα δυστηχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μπραβο πολυ ωραια ποσο χαιρομαι οταν ακουω τετοιες περιπτωσεις και εγω με ενδωμητριωση χειρουργηθηκα παει τωρα εναμισης χρονος και παραπανω αλλα τιποτα ακομα δυστηχως.

Είχες μεγάλη κύστη? Έκανες διακοπή περιόδου!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Είχες μεγάλη κύστη? Έκανες διακοπή περιόδου!? 

Καλημέρα κορίτσια. Κ εγω τα ίδια είχα 9,5εκ κύστη χειρουργήθηκα τον Μάρτιο αλλά δεν έκανα διακοπή περιόδου.. ξεκίνησα προσπάθειες μετά από 2 μήνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σταματάω την προγεστερόνη την Τετάρτη περιμένω μέχρι την Παρασκευή... Αν κ δεν είμαι αισιόδοξη θα αφήσω μέχρι το σουκου γιατί δεν είναι για να ρισκάρω έχω κάνει την ένεση κ θέλω να περάσουν μέρες μη Μ βγει κάνα θετικό ψευδές κ χαρώ τζάμπα .θα μαι επιφυλακτική ... 15-16 μέρες θα μαι το Σιυκου.μετα την ένεση νομίζω είναι καλά δε θα βγάλει ψευδές.. άμα Μ αφήσει να φθασω μέχρι εκεί βέβαια....χαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Κ εγω τα ίδια είχα 9,5εκ κύστη χειρουργήθηκα τον Μάρτιο αλλά δεν έκανα διακοπή περιόδου.. ξεκίνησα προσπάθειες μετά από 2 μήνες...

Τελικά είναι κάτι πολύ συχνό!!! Εγώ 3,4 αλλά δεν έκανα χειρουργείο έπεσα σε ένα πολύ καλό γιατρό που με απέτρεψε από αυτό και τελικά μέρα από δύο χρόνια τα καταφέραμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

IMG_20190909_105309.jpg

❤️❤️❤️❤️❤️ Θετικό!!!!!!!??? Αχ πόσο χαίρομαι !!!Μπράβο κορίτσι μου να κάνεις χωριακη!!!!!Είχες κανένα συμπτωματακι; Η μπα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️ Θετικό!!!!!!!??? Αχ πόσο χαίρομαι !!!Μπράβο κορίτσι μου να κάνεις χωριακη!!!!!Είχες κανένα συμπτωματακι; Η μπα;

Δε μπορώ να το πιστέψω βασικά δεν έχω τίποτα δεν με πονάει ούτε καν το στήθος μου!!!! Είμαι ήδη στο δρόμο για χοριακη φοβάμαι κ δεν ξέρω καν πωε να το πω στον άντρα μου!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε μπορώ να το πιστέψω βασικά δεν έχω τίποτα δεν με πονάει ούτε καν το στήθος μου!!!! Είμαι ήδη στο δρόμο για χοριακη φοβάμαι κ δεν ξέρω καν πωε να το πω στον άντρα μου!!!!!! 

Η καθυστέρηση είναι το πιο τρανταχτό σύμπτωμα τελικά!!!!Κάνε την χωριακη και μετά να του το πεις!!!πόσο θα χαρεί και αυτος!!!!?? Πόσο ωραία ξεκίνησε η εβδομάδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Η καθυστέρηση είναι το πιο τρανταχτό σύμπτωμα τελικά!!!!Κάνε την χωριακη και μετά να του το πεις!!!πόσο θα χαρεί και αυτος!!!!?? Πόσο ωραία ξεκίνησε η εβδομάδα!!!!

Αυτός το περίμενε ήταν και σίγουρος χάχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αυτός το περίμενε ήταν και σίγουρος χάχα! 

Χαχα!!έχουν ένστικτο και αυτοί!!!μια χαρά!!!!!!!καμιά φορά όταν δεν το πιστεύουμε έρχεται!!Ελπίζω μέχρι το απόγευμα να την πάρεις την χωριακη να σου φύγει και το άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Χαχα!!έχουν ένστικτο και αυτοί!!!μια χαρά!!!!!!!καμιά φορά όταν δεν το πιστεύουμε έρχεται!!Ελπίζω μέχρι το απόγευμα να την πάρεις την χωριακη να σου φύγει και το άγχος

Ναι καλά αυτοί οι άντρες έχουν κ λίγο τα μυαλά στα κάγκελα εχθές μου λέει μια γειτονησα που πηγενα με. Βόλτα. Ε το μπέμπη αντε ετοιμάζεις κάνα αδερφάκι λεω μπα όχι ακόμα και φεύγοντας μου λέει ο άντρας μου γιατι λες ψέμματα χάχα! Δε το Περίμενα τόσο σύντομα η αλήθεια είναι αλλά με το καλό να έρθει γερά μωράκια!! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες γρήγορα θετικά τεστακια και γερά μωράκια!!! Έκανα χωριακη τα αποτελέσματα στις 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Δε το πιστευωωωωωωωωωω κορίτσια τρέμω!!!!!! 

IMG_20190909_105309.jpg

Μπράβοοοοο! Είδες τελικά, έπιασε το βουντού!!! ??????

Αντε κορίτσια, δίνουμε πόνο και για τις υπόλοιπες τώρα!!! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...