Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

Κοριτσια μου Καλημερούδια εγω ξυπνησα πρωι πρωι σημερα για δουλιτσες ολο το βραδυ με ποναγε η κοιλια και τωρα εχω κατι τσιμπηματακια ερχετε .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου Καλημερούδια εγω ξυπνησα πρωι πρωι σημερα για δουλιτσες ολο το βραδυ με ποναγε η κοιλια και τωρα εχω κατι τσιμπηματακια ερχετε .... 

Καλημέρα ααα μη το λες μπορεί να μην ερχετε!!!! Σου ερχετε γενικά και νωρίτερα!? Εμείς όντος πάμε εκκλησία!! Πάμε να κλάψουμε λίγο μιας και ο μικρός δε λέει να συνηθίσει με τίποτα τον παπά χάχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου Καλημερούδια εγω ξυπνησα πρωι πρωι σημερα για δουλιτσες ολο το βραδυ με ποναγε η κοιλια και τωρα εχω κατι τσιμπηματακια ερχετε .... 

Καλημερούδια ...γιατί δουλίτσα σήμερα??? 

Δε θα έρθει δε θα έρθει ίδια είναι τα συμπτώματα είπαμε!!!26η είσαι εσύ σημερα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερούδια ...γιατί δουλίτσα σήμερα??? 

Δε θα έρθει δε θα έρθει ίδια είναι τα συμπτώματα είπαμε!!!26η είσαι εσύ σημερα ε??

 Στο σπιτι δουλιτσες .Ναι μαζι παμε Εμείς.. μπα δεν ηρθε η ωρα μου ακομα εμενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

 Στο σπιτι δουλιτσες .Ναι μαζι παμε Εμείς.. μπα δεν ηρθε η ωρα μου ακομα εμενα. 

Ναι μαζί είμαστε σχεδόν μια μέρα πριν εγώ.. 25η .. καλά εγώ δεν έχω κανένα απολύτως συμπτώμα ίσως λόγω της προγεστερόνης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα ααα μη το λες μπορεί να μην ερχετε!!!! Σου ερχετε γενικά και νωρίτερα!? Εμείς όντος πάμε εκκλησία!! Πάμε να κλάψουμε λίγο μιας και ο μικρός δε λέει να συνηθίσει με τίποτα τον παπά χάχα!! 

Γενικα μου ερχετε παντα στην ωρα της αλλα για να μη μ αφηνει να ελπιζω και πολυ  μου ξεκινάει τρεις μερες πριν με καφε εν τω μεταξυ ετσι ξεκινησε και η εγκυμοσυνη μου τοτε και με βαζει σε σκεψεις αλλα παντα για λιγο γιατι μετα ερχετε η περιοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Γενικα μου ερχετε παντα στην ωρα της αλλα για να μη μ αφηνει να ελπιζω και πολυ  μου ξεκινάει τρεις μερες πριν με καφε εν τω μεταξυ ετσι ξεκινησε και η εγκυμοσυνη μου τοτε και με βαζει σε σκεψεις αλλα παντα για λιγο γιατι μετα ερχετε η περιοδος.

Αυτή τη φορά μπορεί να έχει γίνει η εξαίρεση στον κανόνα!!! Ελπίζουμε πάντα μέχρι να δούμε αίμα! Και εγώ Εντομεταξη πονάω και τσιμπιματα και πονάκια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marla8 είπε:

Σας χαιρετώ κορίτσια! Ρίξτε λίγη μπεμπεδόσκονη , να πάρουμε κι εμείς καμιά ελπίδα... 

Γεια σου κορίτσι από εμένα πάρε πάρα πολυυυυυ  ?? ? ? ? ? ?!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!!!θα πηγαινα σε ενα μνημοσυνο @Mamounitsa αλλα τελικα δεν καταφερα να ξυπνησω ,πιαστηκα χτες στα ποτα γυρισα αργα ....οποτε το κερακι σε εκκλησακι θα το αναψω...

Τωρα παλι στα κρεβατια ειμαι ...γιατι σημερα 4η μερα με ποναει...παντα 1η και 4η υποφερω....εσυ???? Δεν ηρθε τιποτα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Γεια σας κουκλες!!!!!!θα πηγαινα σε ενα μνημοσυνο @Mamounitsa αλλα τελικα δεν καταφερα να ξυπνησω ,πιαστηκα χτες στα ποτα γυρισα αργα ....οποτε το κερακι σε εκκλησακι θα το αναψω...

Τωρα παλι στα κρεβατια ειμαι ...γιατι σημερα 4η μερα με ποναει...παντα 1η και 4η υποφερω....εσυ???? Δεν ηρθε τιποτα ε??

Αμμμμμ αυτά κάνουν οι ποταρες χάχα!! Καλά 1η μέρα πονάει να το καταλάβω 4η? Γιατί!? Τι φάση!? Εγώ τίποτα ακόμα πονάω λίγο βέβαια αλλά άφαντη η κοκκινοσκουφιτσα ? να δεις που θα έρθει αύριο πριν το τεστ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Αμμμμμ αυτά κάνουν οι ποταρες χάχα!! Καλά 1η μέρα πονάει να το καταλάβω 4η? Γιατί!? Τι φάση!? Εγώ τίποτα ακόμα πονάω λίγο βέβαια αλλά άφαντη η κοκκινοσκουφιτσα ? να δεις που θα έρθει αύριο πριν το τεστ χαχα

Δεν τη βλέπω να έρχεταιιιιιι!!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν τη βλέπω να έρχεταιιιιιι!!!! ???????

Μακάρι αλλά τόσος πόνος άδικα!??? Τι να πω λιγότερο από 24 ώρες έμεινε για να μάθουμε χάχα η αγωνία μου δεν υπάρχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αμμμμμ αυτά κάνουν οι ποταρες χάχα!! Καλά 1η μέρα πονάει να το καταλάβω 4η? Γιατί!? Τι φάση!? Εγώ τίποτα ακόμα πονάω λίγο βέβαια αλλά άφαντη η κοκκινοσκουφιτσα ? να δεις που θα έρθει αύριο πριν το τεστ χαχα

Δεν ξερω....ανεκαθεν ετσι ηταν η περιοδος μου...κραταει 4 μερες κανονικη ροη μετα αλλες δυο ψιλο καφε και τετοια λιγα και εχω φρικτους πονους την 1η μερα και μεγαλο πονο για καμια ωρα τη 4η οπου καταλαβαινω και οτι τελειωνει...επιση φευγουν πολλα "κομματια" τη πρωτη και δευτερη...εσεις εχετε τετοια σκηνικα???

Σου ειπα και χτες ο πονος δεν μου λεει κατι που εχεις...γιατι και εγω ειχα πονο και γι αυτο ελεγα οτι μαλλον μου ερχεται και εφτασα ποσες μερες καθυστερηση...μην αγχωνεσαι αυριο μεθαυριο θα δουμε...παντως το τρανταχτο συμπτωμα εγκυμοσυνης εσυ τουλαχιστον μεχρι σημερα που μιλαμε το εχεις...απο πεμπτη που ηταν να ερθει φτασαμε κυριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Titika88 είπε:

Δεν ξερω....ανεκαθεν ετσι ηταν η περιοδος μου...κραταει 4 μερες κανονικη ροη μετα αλλες δυο ψιλο καφε και τετοια λιγα και εχω φρικτους πονους την 1η μερα και μεγαλο πονο για καμια ωρα τη 4η οπου καταλαβαινω και οτι τελειωνει...επιση φευγουν πολλα "κομματια" τη πρωτη και δευτερη...εσεις εχετε τετοια σκηνικα???

Σου ειπα και χτες ο πονος δεν μου λεει κατι που εχεις...γιατι και εγω ειχα πονο και γι αυτο ελεγα οτι μαλλον μου ερχεται και εφτασα ποσες μερες καθυστερηση...μην αγχωνεσαι αυριο μεθαυριο θα δουμε...παντως το τρανταχτο συμπτωμα εγκυμοσυνης εσυ τουλαχιστον μεχρι σημερα που μιλαμε το εχεις...απο πεμπτη που ηταν να ερθει φτασαμε κυριακη...

Όντος? Τα τεστακια εσύ τα παρήγγειλες? Γιατί αν σου τελειώνει κ ολας η περίοδος από βδομάδα ξεκινάει η μάχη πάλι!! Χάχα! Εμένα μου κρατάει 7 μέρες φυσικά και κομμάτια τις πρώτες 2 μέρες! Από πόνους άστο ιδικά πριν γεννήσω λόγο ενδομητριωσης δεν ξέρω αν έχεις ακούσει? Ήμουν για νοσοκομείο ? πολύ πόνος τώρα πονάω αλλά υποφερτα!!! 

Δεν είναι επίσης τώρα μόνο ότι πονάω μόνο δε πονάει το στήθος μου γενικά δεν νιώθω απόλυτος τίποτα αν όντως υπάρχει καθηστεριση και τόσες μέρες κάτι θα έπρεπε να θυμίζει εγκυμοσηνη φαντάζομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Εμένα η περίοδος αυτή η φορά μου κράτησε μόνο 2 μέρες ενώ κανόνικα μου κρατάει 6... Βέβαια αυτές τις 2 μέρες είχα πολύ αίμα.  Θα επικοινωνήσω με γυναικολόγο να μου πει την γνώμη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εμένα η περίοδος αυτή η φορά μου κράτησε μόνο 2 μέρες ενώ κανόνικα μου κρατάει 6... Βέβαια αυτές τις 2 μέρες είχα πολύ αίμα.  Θα επικοινωνήσω με γυναικολόγο να μου πει την γνώμη της.

Καλησπερα βρε κάποια ορμονική διαταραχή θα είναι δε νομίζω πως είναι κάτι ανυσηχιτικο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Αμμμμμ αυτά κάνουν οι ποταρες χάχα!! Καλά 1η μέρα πονάει να το καταλάβω 4η? Γιατί!? Τι φάση!? Εγώ τίποτα ακόμα πονάω λίγο βέβαια αλλά άφαντη η κοκκινοσκουφιτσα ? να δεις που θα έρθει αύριο πριν το τεστ χαχα

Εγω παντως ελπιζω να μην σου ερθει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω παντως ελπιζω να μην σου ερθει ???

Σε ευχαριστω πάρα πολύ κορίτσι μου και εγώ το ίδιο ελπίζω και για εσένα και για όλα τα κορίτσια!!!!! Αντε να περάσει η αυριανή μέρα να αρχισετε κ εσείς οι 12 του μήνα σιγά σιγά με τα τεστακια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστω πάρα πολύ κορίτσι μου και εγώ το ίδιο ελπίζω και για εσένα και για όλα τα κορίτσια!!!!! Αντε να περάσει η αυριανή μέρα να αρχισετε κ εσείς οι 12 του μήνα σιγά σιγά με τα τεστακια!!!! 

Περιμένουμε ένα γλυκό θετικό αύριο!!! ???? Αχ αχ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα βρε κάποια ορμονική διαταραχή θα είναι δε νομίζω πως είναι κάτι ανυσηχιτικο!! 

Κι εγώ έτσι νομίζω.. από τότε που προσπαθούμε για μωρο αναλύουμε όλες τις αλλαγές που βλέπουμε στην περίοδο μας, στο σώμα μας... Αστα να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Περιμένουμε ένα γλυκό θετικό αύριο!!! ???? Αχ αχ!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ μπεμπουλι μου αλλά δε το βλέπω όσο περνάει η ώρα πονάω περισσότερο!! Πιστεύω μέχρι το πρωί θα μου έχει έρθει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κι εγώ έτσι νομίζω.. από τότε που προσπαθούμε για μωρο αναλύουμε όλες τις αλλαγές που βλέπουμε στην περίοδο μας, στο σώμα μας... Αστα να πάνε...

Καλά ναι και από συμπτώματα τόσα και άλλα τόσα χάχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ μπεμπουλι μου αλλά δε το βλέπω όσο περνάει η ώρα πονάω περισσότερο!! Πιστεύω μέχρι το πρωί θα μου έχει έρθει!! 

Οχιιιι! Μην δίνεις σημασία! Κάνε πώς δεν πονάς! Δεν θα έρθει η άτιμη! Θα της κανουμε ομαδικό βουντού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Οχιιιι! Μην δίνεις σημασία! Κάνε πώς δεν πονάς! Δεν θα έρθει η άτιμη! Θα της κανουμε ομαδικό βουντού!!! 

Λες? Μπορεί με μια ομαδική δέηση να μην έρθει χάχα!! Αύριο κατά το μεσιμερακι νομίζω θα έχουμε πλήρη εικόνα τι γίνεται!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...