Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ;


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

Λείστε μου μια απορία, αδιαθέτησα προχτές στις 26 Γενάρη, με ροή αίματος κανονική θα έλεγα και από την στιγμή που αδιαθέτησα μέχρι και σήμερα το πρωί και πριν σηκωθώ από το κρεββάτι, παίρνω την θερμοκρασία μου με ειδικό θερμόμετρο και δείχνει 37,2. Ξέρω ότι μόλις αδιαθετήσεις πέφτει η θερμοκρασία...να είμαι κρυωμένη δεν νομίζω...και ώρες..ώρες νιώθω φούντωση, έξαψη και ζεσταίνομαι, που εγώ είμαι "κρυουλιάρα". Άλλα συμπτώματα βέβαια δεν έχω..μόνο λίγο οι θηλές μου πονάνε...Τελοσπάντων θα περιμένω και αύριο να δω αν θα έχω πάλι δέκατα και θα επικοινωνήσω με τον Γιατρό μου. Απλώς θέλω να μου πει αν κάποια από εσάς έχει συναντήσει τέτοια περίπτωση...

Συγνώμη αν σας κούρασα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να πας στο γιατρό σου,γιατί -απ'ότι ξέρω- τα συμπτώματα πρησμένου στήθους,υποχωρούν ΑΜΕΣΩΣ μόλις αδιαθετήσεις.

Να σου πω μόνο ότι η πεθερά μου ΚΑΙ στα 3 της παιδιά είχε περίοδο ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ στους 3 πρώτους μήνες ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!!

Λοιπον το ιδιο ακριβως ειχα κι εγω ,τωρα πριν κατι μερες που μου ηρθε με καθυστερηση η περιοδος(και χωρις καθολου συμπτωματα μονο πρισμενο στηθος που κρατησε αρκετα και μετα)1η φορα μου συνεβη αυτο και ημουν σχεδον σιγουρη οτι κατι ειχα αλλα...δυστηχως....ετσι κι εγω δεν εμεινα σε αυτο μετραγα την θερμοκρασια μου και ειχα 36.9-37 και ειπα δεν μπορει κατι γινεται οποτε εκανα και μια χοριακη και σιγουρευτηκα πως τιποτα :-(

Ευχομαι να εισαι η εξαιρεση και κατι να γινεται!!!!!ΤΟ ευχομαι πραγματικα!κοιταξε το...ετσι εκανα κι εγω δεν πτοηθηκα καθολου...χα χα!

Φικακια και δεν μας κουρασες καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...