Μετάβαση σε περιεχόμενο

που ειστε οι παλιες??


annaki!!

Recommended Posts

που χαθηκατε οι παλιες ρε κοριτσια??τωρα πλεον το τσατ γεμιζει με καινουργια μελη κ πολυ καλα γινεται βεβαια μεγαλωσε η παρεα αλλα οι παλιες που?????οπως κ ναχει εμενα θα με βρειτε στο face anna kremeti Κ στο msn οσες θελετε καντε με add annakremeti@gmail.com.ας ενωθουμε ξανα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

;) ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕΛΗ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ

ΟΜΩΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ??

ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ???:woohoo: :woohoo:

:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) ΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!

ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ!!!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ FACEBOOK ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ADD!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΙ ΕΓΩ ΕΔΩ.

ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι γιωτα μου δεν εχει παρεξενες ερωτησεις γιατι προκαλουν ενταση:laugh: κ οκ τωρα που ηρεμησαν τα πραγματα ας μεινουν ετσι:) περιμενω αφροδιτακι μου.κ οποια αλλη θελει κ στο μσν να με καλεσει:)

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΠΡΙΝ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ.ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ Ε;ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FACE:BALIDI ELENI.ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ την περίοδο των ...εντάσεων,των κουτσομπολιών και των παρεξηγήσεων ήμουνα νέο μέλος.Τώρα που ας πούμε ''πάλιωσα'' κάπως νομίζω τα πράγματα είναι καλύτερα...Δεν φοβάσαι να εκφράσεις την άποψη σου ελεύθερα και ούτε κρίνεσαι για ότι λες;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη για να καταλαβω...

Χαθηκαν οι παλιες κοπελες επειδη υπηρξανε παρεξηγησεις...???:unsure:

Εγω ειμαι μελος απο τον Ιουλιο και δεν θεωρουμαι παλια αλλα ρε κοριτσια για να το λετε κατι θα ξερετε...:(

Γιατι ετσι τοσο παρεξηγα??

Υστερα φταινε οι αντρες που λενε οτι οι γυναικειες φιλιες δεν κρατανε?

Ας τους διαψευσουμε...

Ας ειναι και cyber φιλίες- του διαδικτυου- εγω βρισκω κατι το μαγευτικο σε αυτο και θελω να εχω επιπεδο φιλικο και οχι μη μου απτου...

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙΕΣ ΦΑΝΕΡΩΘΕΙΤΕ!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πιστεύω ότι οι "παλιές" έχουν τα μωράκια τους, έχουν πάει πίσω στην δουλειά και δεν έχουν πολύ χρόνο για το φόρουμ. Έπειτα έγιναν και οι παρεξηγήσεις στο παρελθόν, αγανάκτησαν και ξεγράφτηκαν από το φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από 11 μήνες είμαι παλιά;;; Κοριτσάκια εγώ προσωπικά προσπαθώ για μωρό ακόμα...κ αισθάνομαι παγωμένη πλέον με το θέμα μου, να σας πρήζω συνέχεια με τις αποτυχημένες προσπάθειές μας..γραφική έγινα..αλλά σας διαβάζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julie δεν γινεσαι καθολυ τυπικη κ βαρετη γαιυτο ειμαστε εδω αλλωστε:) ριτακι εισαι εγκυος???αληθεις δεν το ξερα με το καλο κοπελα μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιουχου!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo:

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Φιλες παλιες και νεες......

Προσπαθω τον τελευταιο καιρο να συμμετεχω πιο πολυ..μιας και ειχα αποστασιοποιηθει αρκετα τελευταια..αλλα κολλαει τοσο πολυ το mammy και ειναι τοσο αργο που μου σπαει τα νευρα και το παραταω!Με πεταει εξω κτλ!!!:angry: :angry: :angry:

Κριμα ειναι ρε γαμωτο..:( :(

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!!!!

Εχω πεθυμησει παντως μεσημεριανη πικαντικη κουβεντουλα στο τσατ...!!!!

...Ξερετε..απο τις καλες!!!:laugh: :laugh:

Φιλια σε ολες σας!!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΓΙ'ΆΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΟΥ.

Α! Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΜΗΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ ΤΩΡΑ.:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ.

ΥΓ: 1) ΣΙΜΟΝΕ ΜΟΥ Η ΠΙΚΑΝΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΕΘΥΜΗΣΕΣ ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΛΑ.....ΡΔΕΣ(ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩ ΜΗ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΩ ΓΙΑ ΑΙΣΧΡΟΛΟΓΙΑ).

2)ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΣΤΡΩΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ,ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΩ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΑΡΟΝ(ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ,ΕΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ........ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eseis oi "palies" lete oti palia ginotan o xamos sto Mammy...

Meta kapoies kopeles lene pws exei katantisei aidia

apo tous pollous kaugades...!

Poly mperdema...!

2 mines mono exw eggrafei alla den exw "dei"

tipota asximo sto forum!!!

Poso palia, eseis oi "palies"???

Poso kainourgies emeis oi "nees"???

Ti simasia exei?

OLES MAZI EIMASTE TO YPEROXO MAMMY!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ

……μπαίνω κάθε μέρα, μας διαβάζω αλλά πιστεύω πως οι περισσότερες ¨παλιές¨ πιστεύω πως απλά έχουμε βαρεθεί να γράφουμε τα ίδια και τα ίδια, αυτή είναι η μόνη διαφορά ¨παλιάς¨ με ¨καινούργιας¨, ότι εμείς τα περισσότερα θέματα τα έχουμε εξαντλήσει στο παρελθόν και τίποτα άλλο και ότι με τις περισσότερες τα λέω στο facebook …….

Siaki μου και εγώ πεθαίνω για μια κουβέντα όπως τις ¨παλιές¨, γιατί ναι μεν τα λέμε στο face αλλά δύο – δυό …ενώ εδώ μπορούμε να ήμαστε πολλές ……. Ξέρεις Αθηνά ( αυτή τώρα όλη την ημέρα είναι με τα β….ά έξω :laugh: :laugh: :laugh: Αθηνά μου και εγώ σαγαπώ :silly: ) …Κατερίνα…… Κάσση ….Αννα… Ρίτα …..Μαρία…… και πολλές που ξεχνώ τώρα….. και εγώ τώρα τελευταία θέλω να ξαναγράφω,………. όχι για μένα αλλά για τις φουκαριάρες τις φίλες μου …. :silly: :silly: :silly:

Όσο για τις παρεξηγήσεις ……..ΓΥΝΑΙΚΕΣ είμαστε …….. αλλάξτε θέμα και όλα θα τελειώσουν B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simone έγραψε:

Ε,βεβαια Χαρα μου!!!!!!

Πικαντικο και μα****δα πανε μαζι!!!!!!!

:laugh: :laugh:

Εγώ πάντως την Που……ζω την φέτα μου κάθε μέρα :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θεωρούμε και εγώ παλιά εδώ είμαι!!!!!

Που μαρή να βρω χρόνο με την τσούπρα μου??? (Λευκαδίτικο), με έχει πάρει μονοπώλιο. Στο facebook μπαίνω συνεχεία, όταν ήμουν έγκυος είχα πιο πολύ χρόνο.

Julie ποτέ παραπονεθήκαμε ε????? θέλουμε να μαθαίνουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...