Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Ευχομαι να μας πεις νεα θετικα !!!? εγω βρισκομαι δυο μερες πριν τ περιοδο εκανα αλλα ηταν αρνητικο.. ?

@diana8 σ ευχαριστώ πάρα πολύ ?αλλά κ να μην είμαι όλα καλά! τον άλλο μήνα πάλι ! Σ εύχομαι τον άλλο μήνα να έχει ένα θετικό τεστ κ ένα μικρό σπορακι στην κοιλιά σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Efitr είπε:

@diana8 σ ευχαριστώ πάρα πολύ ?αλλά κ να μην είμαι όλα καλά! τον άλλο μήνα πάλι ! Σ εύχομαι τον άλλο μήνα να έχει ένα θετικό τεστ κ ένα μικρό σπορακι στην κοιλιά σου ??

Μακαρι !! Ευχαριστω πολυυυ ? Ευχομαι και εσυ συντομα να μας πεις ομορφα νεα !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου περιμενα σημερα αυριο περιοδο .. μολις ειδα ροζ αιματακι στο σκουπισμα .. οποτε παμε τ αλλο μηνα παλι δεν πειραζει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου περιμενα σημερα αυριο περιοδο .. μολις ειδα ροζ αιματακι στο σκουπισμα .. οποτε παμε τ αλλο μηνα παλι δεν πειραζει ? 

Έτσι μπράβο αισιοδοξία σου εύχομαι τον άλλο μήνα ένα θετικό τεστ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Efitr είπε:

Έτσι μπράβο αισιοδοξία σου εύχομαι τον άλλο μήνα ένα θετικό τεστ ??

Ευχαριστω πολυ ? οποτε ερθει θα ειναι καλοδεχουμενο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@diana8 όλα καλά!Δεν προσπαθείς κ πολύ καιρό άλλωστε αν θυμάμαι καλά,έτσι δν είναι;;

Κ για μένα πρώτη μέρα σήμερα,ήρθε λίγο πιο νωρίς ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soulful είπε:

@diana8 όλα καλά!Δεν προσπαθείς κ πολύ καιρό άλλωστε αν θυμάμαι καλά,έτσι δν είναι;;

Κ για μένα πρώτη μέρα σήμερα,ήρθε λίγο πιο νωρίς ?

 

Οχι οχι δεν προσπαθουμε καιρο !! Απλα κατι μου ελεγε μεσα μου οτι ισως δω θετικο αυτη τη φορα ομως μαλλον ηταν απο το μυαλο μου ? δεν πειραζει ομως οποτε ερθει αυτο που θελω ειναι να ειμαι ηρεμη και να μην με πιανει το αγχος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κ δεν περνανε με τπτ ρε κοριτσια..Τρωγομαι να κανω τεστ αλλα ξερω οτι θα ειναι αρνητικο κ παλι τα ιδια..? Οτι συμπτωματα νομιζω οτι βλεπω τα δικαιολογω αμεσως μονη μου για να μην κανω μεγαλα ονειρα...Δυσκολη η αναμονη για κατι που θελουμε τοσο πολυ...ποναει καθε φορα η αποτομη προσγειωση...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πρώτη μέρα στο γραφείο σήμερα! Επιστροφή στην κανονικότητα...

@Maroulita? εμείς βρισκόμαστε σε τέλειο συντονισμό εδώ και μήνες... την παρασκευή περιμένω και γω! Δε νιώθω κάτι ιδιαίτερο, ποτέ βασικά δε νιώθω οπότε δε νομίζω ότι περιμένω κάποια αλλαγή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κ δεν περνανε με τπτ ρε κοριτσια..Τρωγομαι να κανω τεστ αλλα ξερω οτι θα ειναι αρνητικο κ παλι τα ιδια..? Οτι συμπτωματα νομιζω οτι βλεπω τα δικαιολογω αμεσως μονη μου για να μην κανω μεγαλα ονειρα...Δυσκολη η αναμονη για κατι που θελουμε τοσο πολυ...ποναει καθε φορα η αποτομη προσγειωση...?

Και γω τα ίδια κάθε φορά που είναι να κάνω τεστ! εγώ έχω ήδη 4 μέρες καθυστέρηση κ θέλω να πάω για χοριακη κ λέω άσε αύριο έτσι κ αλλιώς δεν θα είμαι κάθε τσίμπημα που νιώθω χαμηλά αμέσως λέω μπα τίποτα δεν είναι αλλά δεν πρέπει να σκεφτόμαστε έτσι θα έρθει πιστεύω για όλες μας ή στιγμή που θα έχουμε ένα θετικό τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Πρώτη μέρα στο γραφείο σήμερα! Επιστροφή στην κανονικότητα...

@Maroulita? εμείς βρισκόμαστε σε τέλειο συντονισμό εδώ και μήνες... την παρασκευή περιμένω και γω! Δε νιώθω κάτι ιδιαίτερο, ποτέ βασικά δε νιώθω οπότε δε νομίζω ότι περιμένω κάποια αλλαγή!

Οντως εμεις εχουμε αντε το πολυ διαφορα μιας μερας!!! Πεμπτη η δικια μου..Εγω ειχα κατι τσιμπηματακια καπου καπου, αλλα μπορει να ηταν κ η υποψια μου..κ εχω ενα πρηξιμο στο στηθος μερες τωρα..Θελω πολυ να πιστεψω οτι ειναι σημαδια για κατι αλλα δυσκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Efitr είπε:

Και γω τα ίδια κάθε φορά που είναι να κάνω τεστ! εγώ έχω ήδη 4 μέρες καθυστέρηση κ θέλω να πάω για χοριακη κ λέω άσε αύριο έτσι κ αλλιώς δεν θα είμαι κάθε τσίμπημα που νιώθω χαμηλά αμέσως λέω μπα τίποτα δεν είναι αλλά δεν πρέπει να σκεφτόμαστε έτσι θα έρθει πιστεύω για όλες μας ή στιγμή που θα έχουμε ένα θετικό τεστ! 

Θα ´χα κανει ηδη τεστ!!! Αν εχεις σταθερο κυκλο λεω να κανεις ενα!! ? Σου ευχομαι να ειναι η στιγμη που θα εχεις ενα θετικο τεστακι κ μια μεγαλη χοριακη!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Θα ´χα κανει ηδη τεστ!!! Αν εχεις σταθερο κυκλο λεω να κανεις ενα!! ? Σου ευχομαι να ειναι η στιγμη που θα εχεις ενα θετικο τεστακι κ μια μεγαλη χοριακη!! ? 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά και να δεις σύντομα ένα θετικό τεστ! Δεν έχω σταθερό κύκλο γι αυτό φοβάμαι να πάω! Έχουμε πει με το άντρα μου να πάμε μαζί την Πέμπτη ελπιζω να πάνε όλα καλά κ να σας έχω νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Οντως εμεις εχουμε αντε το πολυ διαφορα μιας μερας!!! Πεμπτη η δικια μου..Εγω ειχα κατι τσιμπηματακια καπου καπου, αλλα μπορει να ηταν κ η υποψια μου..κ εχω ενα πρηξιμο στο στηθος μερες τωρα..Θελω πολυ να πιστεψω οτι ειναι σημαδια για κατι αλλα δυσκολα!

ναι κ γω έτσι, μια μικρή ενόχληση στο στήθος κ κράμπες χαμηλά εδώ κ λίγες μέρες... τελοσπάντων οκ με τον ένα ή τον άλλο τρόπο όλα θα γίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μεναα!! Βρίσκομαι στην 6η μέρα του κύκλου κ σταματάω το βράδυ τα serpafar.. δεν νιώθω κάτι @Starrrδε ξέρω αν θα έπρεπε μόνο παραπάνω υγρά υποψιάζομαι πως θα έχω .. 

Σήμερα μίλησα Μ τη γιατρό συνεχίζω προλακτίνη Μ πε δε την σταματώ όπως νόμιζα, κ μετά την ωορρηξία Μ έγραψε utrogestan για την προγεστερόνη.. 

Παρόλα αυτά οι γονιμες πέφτουν σουκου κ ελπίζω την Δευτέρα το μεσημέρι 12η μερα που βαλαμε ραντεβού να το προλάβουμε που θα πάω.. σκεφτομαι μέσα στο σουκου να το παρακολουθω κ με τεστακια τι λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κ απο μεναα!! Βρίσκομαι στην 6η μέρα του κύκλου κ σταματάω το βράδυ τα serpafar.. δεν νιώθω κάτι @Starrrδε ξέρω αν θα έπρεπε μόνο παραπάνω υγρά υποψιάζομαι πως θα έχω .. 

Σήμερα μίλησα Μ τη γιατρό συνεχίζω προλακτίνη Μ πε δε την σταματώ όπως νόμιζα, κ μετά την ωορρηξία Μ έγραψε utrogestan για την προγεστερόνη.. 

Παρόλα αυτά οι γονιμες πέφτουν σουκου κ ελπίζω την Δευτέρα το μεσημέρι 12η μερα που βαλαμε ραντεβού να το προλάβουμε που θα πάω.. σκεφτομαι μέσα στο σουκου να το παρακολουθω κ με τεστακια τι λέτε???

Γεια σου κορίτσι! Δεν βλάπτει να κάνεις τεστάκια κ σίγουρα φρόντισε να έχεις επαφές!!! 12η μέρα θα σε δει πρώτη φορά; δεν μπορείς πχ να πας παρασκευή να σου πει αν της φαίνεται ότι θα είναι αύριο - μεθαύριο; Σε κάθε περίπτωση μην περιμένεις τον υπέρηχο! αυτό είναι για σιγουριά το καλύτερο είναι να κάνεις επαφές από σκ...

Γιατί δεν την ρωτάς να σε κατευθύνει; από τη στιγμή που παίρνεις αγωγή μην το αφήνεις κ χάσεις την ευκαιρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κ απο μεναα!! Βρίσκομαι στην 6η μέρα του κύκλου κ σταματάω το βράδυ τα serpafar.. δεν νιώθω κάτι @Starrrδε ξέρω αν θα έπρεπε μόνο παραπάνω υγρά υποψιάζομαι πως θα έχω .. 

Σήμερα μίλησα Μ τη γιατρό συνεχίζω προλακτίνη Μ πε δε την σταματώ όπως νόμιζα, κ μετά την ωορρηξία Μ έγραψε utrogestan για την προγεστερόνη.. 

Παρόλα αυτά οι γονιμες πέφτουν σουκου κ ελπίζω την Δευτέρα το μεσημέρι 12η μερα που βαλαμε ραντεβού να το προλάβουμε που θα πάω.. σκεφτομαι μέσα στο σουκου να το παρακολουθω κ με τεστακια τι λέτε???

Γιατί δεν κλείστε και Παρασκευή και Δευτέρα ραντεβού??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου κορίτσι! Δεν βλάπτει να κάνεις τεστάκια κ σίγουρα φρόντισε να έχεις επαφές!!! 12η μέρα θα σε δει πρώτη φορά; δεν μπορείς πχ να πας παρασκευή να σου πει αν της φαίνεται ότι θα είναι αύριο - μεθαύριο; Σε κάθε περίπτωση μην περιμένεις τον υπέρηχο! αυτό είναι για σιγουριά το καλύτερο είναι να κάνεις επαφές από σκ...

Γιατί δεν την ρωτάς να σε κατευθύνει; από τη στιγμή που παίρνεις αγωγή μην το αφήνεις κ χάσεις την ευκαιρία...

Ναι μιλήσαμε από κοντά αλλα Παρασκευή θα είναι κλειστά θα λείπει... Κ είπαμε να πάω Δευτερα μεσημέρι .. σίγουρα θα έχω επαφές θα κάνω κ τεστακια να ξέρω που βρίσκομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί δεν κλείστε και Παρασκευή και Δευτέρα ραντεβού??? 

Θα λείπει εκτός.... Σήμερα μιλήσαμε από κοντά.. θα έχω επαφές σουκου κ θα με δει Δευτερα μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Θα λείπει εκτός.... Σήμερα μιλήσαμε από κοντά.. θα έχω επαφές σουκου κ θα με δει Δευτερα μεσημέρι

Nα πανε ολα καλα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Θα λείπει εκτός.... Σήμερα μιλήσαμε από κοντά.. θα έχω επαφές σουκου κ θα με δει Δευτερα μεσημέρι

Πολλές φορές οι γιατροί συνεργάζονται με συναδέλφους τους για μπακ-απ, πχ αν υπάρξει τοκετός όταν λείπουν. Δεν τη ρωτας μήπως κάποιος μπορεί να σε δει Παρασκευή; αν δεν έπαιρνες χάπια οκ αλλά απο τη στιγμή που παίρνεις αγωγή δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει το σώμα σου, είναι κρίμα να χαθούν οι μέρες. Παρόλα αυτά η 12η μέρα είναι αρκετά νωρίς, οπότε αν έχεις κ επαφή το σκ θα είσαι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Θα λείπει εκτός.... Σήμερα μιλήσαμε από κοντά.. θα έχω επαφές σουκου κ θα με δει Δευτερα μεσημέρι

Ωραία ναι ας έχεις μέρα παρά μέρα από Παρασκευή να σαι σίγουρη μη χάσεις τις ημέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Πολλές φορές οι γιατροί συνεργάζονται με συναδέλφους τους για μπακ-απ, πχ αν υπάρξει τοκετός όταν λείπουν. Δεν τη ρωτας μήπως κάποιος μπορεί να σε δει Παρασκευή; αν δεν έπαιρνες χάπια οκ αλλά απο τη στιγμή που παίρνεις αγωγή δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει το σώμα σου, είναι κρίμα να χαθούν οι μέρες. Παρόλα αυτά η 12η μέρα είναι αρκετά νωρίς, οπότε αν έχεις κ επαφή το σκ θα είσαι οκ!

Κορίτσια ευχαριστω θα πάρω τηλ να με δει την Πέμπτη να δω τι γίνεται κ ας είναι νωρίς.. κ μετά Δευτερα. Θα κάνω τεστακια θα έχω κ επαφές σουκου... Πιστεύω ότι θα το δω μεγάλο προς το τέλος την 12η.. τον προηγούμενο μήνα έσκασε 12η απόγευμα.. το κατάλαβα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

@lactaki ήθελα να σε ρωτήσω, τα χάπια αυτά γιατί τα παίρνεις ακριβώς; Θέλω να πω η @Starrr λόγω πολυκυστικων δεν έκανε ωορρηξία, κ το ρύθμισε με κλομιφαινη, εσύ όμως κάνεις κανονικά, σε τι σε βοηθάει ακριβώς; τη βελτιώνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...