Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Φάνηκε στις εξετάσεις δυσανεξία ή ήταν συμβουλή για καλύτερα διατροφή χωρίς γλουτένη?2 φορές είχα πάρει καταλάθος μακαρόνια χωρίς γλουτένη κ μετά το φαγητό δν ένιωθα βάρος κ φουσκωμα!!

Περαστικά στον σύζυγο κ με το καλό το χειρουργείο!!

Ναι πήγα και σε γαστρεντερολόγο μετά, μήπως έχω κοιλιοκακη . Ευτυχώς όχι. Έχω δυσανεξία . Γενικά πάντως είδα μεγάλη διαφορά σε πολλά. Εγώ δεν τρώω πολλά μακαρόνια χγλ ή ψωμιά . Δε μου αρέσουν . Απλά τρώω πατάτες και ρύζι πιο πολύ σαν ισοδύναμα . Δε μου αρέσει η γεύση τους. Ξαφνικά άρχισα να τρώω ψάρια αλλά εκεί που ήμουνα Μοσχαροφαγος δεν το θέλω πια με ενοχλεί . Όσο για το χαμομήλι μου είπε ο γιατρός όχι , η διατροφολόγος είπε μια δόση αραιωμένο την εβδομάδα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Φάνηκε στις εξετάσεις δυσανεξία ή ήταν συμβουλή για καλύτερα διατροφή χωρίς γλουτένη?2 φορές είχα πάρει καταλάθος μακαρόνια χωρίς γλουτένη κ μετά το φαγητό δν ένιωθα βάρος κ φουσκωμα!!

Περαστικά στον σύζυγο κ με το καλό το χειρουργείο!!

Μέσα στο πακέτο τω εξετάσεων σου κάνει και μια γονιδιακή . Εγώ είχα και τα δυο γονίδιά ενώ ο άντρας μου όχι . Μπυ είπε να πάω και σε γαστρεντερολόγο για βιοψία . Δεν ξέρω εμένα αυτή η γυναίκα με βοήθησε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ναι πήγα και σε γαστρεντερολόγο μετά, μήπως έχω κοιλιοκακη . Ευτυχώς όχι. Έχω δυσανεξία . Γενικά πάντως είδα μεγάλη διαφορά σε πολλά. Εγώ δεν τρώω πολλά μακαρόνια χγλ ή ψωμιά . Δε μου αρέσουν . Απλά τρώω πατάτες και ρύζι πιο πολύ σαν ισοδύναμα . Δε μου αρέσει η γεύση τους. Ξαφνικά άρχισα να τρώω ψάρια αλλά εκεί που ήμουνα Μοσχαροφαγος δεν το θέλω πια με ενοχλεί . Όσο για το χαμομήλι μου είπε ο γιατρός όχι , η διατροφολόγος είπε μια δόση αραιωμένο την εβδομάδα .

Η αλήθεια είναι η γλουτένη δν κάνει κάπου καλό!!Το μοσχάρι κ γω δν το ήθελα για κανενα 2μηνο ούτε το πορτοκάλι ο χυμός μου ανέβαζε τα γαστρικά υγρά αλλά τώρα τα ξανάρχισα!!Πίνεις χαμομήλι όπως είπε η διατροφολόγος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Μέσα στο πακέτο τω εξετάσεων σου κάνει και μια γονιδιακή . Εγώ είχα και τα δυο γονίδιά ενώ ο άντρας μου όχι . Μπυ είπε να πάω και σε γαστρεντερολόγο για βιοψία . Δεν ξέρω εμένα αυτή η γυναίκα με βοήθησε .

Είναι φοβερή γιατρός!!Μόνο καλά έχω ακούσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Η αλήθεια είναι η γλουτένη δν κάνει κάπου καλό!!Το μοσχάρι κ γω δν το ήθελα για κανενα 2μηνο ούτε το πορτοκάλι ο χυμός μου ανέβαζε τα γαστρικά υγρά αλλά τώρα τα ξανάρχισα!!Πίνεις χαμομήλι όπως είπε η διατροφολόγος?

Όχι δεν πίνω . Επειδή είχα θέμα με τουαλέτα το πρότεινε . Άρχισα να τρώω γιαούρτι με πέτσα και λύθηκε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ευχαριστούμε :) Καλό κουράγιο ! Εγώ χθες ήμουν πολύ βαριά σα ζόμπι

Εγω ειμαι και λίγο αγχωμένη...γιατί ένιωσα κατι χτυπηματακια αμυδρα μες στον υπνο μου, τη μερα δε τον νιωθω απο προχθες. Και στον υπνο μου δεν καταλαβα ακριβως πως και τι και τωρα ανησυχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Εγω ειμαι και λίγο αγχωμένη...γιατί ένιωσα κατι χτυπηματακια αμυδρα μες στον υπνο μου, τη μερα δε τον νιωθω απο προχθες. Και στον υπνο μου δεν καταλαβα ακριβως πως και τι και τωρα ανησυχω...

Κοριτσι μου δοκιμασε για πλακα αυτο με το τηλεκοντρολ..Μπορει να ακουγεται αστειο αλλα εγω χθες με τ χερι δεν την ενιωθα αλλα οταν εβαλα το αντικειμενο πανω το ειδα να κουνιεται κανονικα..Μπορει να φωλιασε καπου που με την αφη δεν το νιωθεις..Αν παρολαυτα εχεις ανησυχια παρε τηλ τον ντοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Εγω ειμαι και λίγο αγχωμένη...γιατί ένιωσα κατι χτυπηματακια αμυδρα μες στον υπνο μου, τη μερα δε τον νιωθω απο προχθες. Και στον υπνο μου δεν καταλαβα ακριβως πως και τι και τωρα ανησυχω...

Δεν ακούγεται κάθε μέρα . Είναι η θέση κλπ . Γενικά μίλησα με μια φίλη και μπυ είπε ότι ήταν ήσυχος πολύ ο μικρός της. Πάντως για το λόγο του αληθές έκανα υπέρηχο  και δεν καθόταν σε μια μεριά και δεν ένιωθα τίποτα . Πάντως έχετε σκεφτεί ότι αν τα καταλαβαίνουμε πολύ μπορεί και βα δυσανασχετούν αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεν ακούγεται κάθε μέρα . Είναι η θέση κλπ . Γενικά μίλησα με μια φίλη και μπυ είπε ότι ήταν ήσυχος πολύ ο μικρός. Πάντως για το λόγο του αληθές έκανα υπέρηχο και δεβ καθόταν σε μια μεριά και δεν ένιωθα τίποτα . Πάντως έχετε σκεφτεί ότι αν τα καταλαβαίνουμε πολύ μπορεί και βα δυσανασχετούν αχαχχα

XAXAXAX το πιστευω..Οταν φωναζω τον αντρα μου να ερθει να δει πως χτυπαει, αυτο εξαφανανιζεται..Εεεε μια-δυο-τρεις δεν ειναι τυχαιο τελικα..αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Annouli @Littleme ενιωσα παλι κατι αμυδρα τωρα. Αυτο με το τηλεκοντρολ ομως δεν καταλαβαινω...το θεμα ειναι πως το νιωθουμε εσωτερικα, ετσι δεν ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια!Και εσείς με το καλό!τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ τότε και όλες τα ίδια νιώθουμε!Να μην ανησυχείτε!θετικές σκέψεις!Και τα πονακια και όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι!Από τη στιγμή που θα νιώσετε να κοιτάτε να τα νιώθετε κάθε μέρα έστω και από λίγο!

Να σου ζήσει η μπεμπουλα σου!! Ωραιο το κολπο, θα το δοκιμασω!!

Καλημερα σε ολη την παρεα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@Annouli @Littleme ενιωσα παλι κατι αμυδρα τωρα. Αυτο με το τηλεκοντρολ ομως δεν καταλαβαινω...το θεμα ειναι πως το νιωθουμε εσωτερικα, ετσι δεν ειναι;

Ναι απλα βαζοντας πανω στην κοιλια κατι που προεξεχει (πχ εναν χαρακα) θα δεις πως περα απο την ανασα σου, κουνιεται κ απο τα χτυπηματα..Εγω χθες το ειδα να κουνιεται..Βεβαια σαν θεαμα για καποιον τριτο ειναι αστειο αλλα  δε βαριεσαι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! εγω εκανα χθες το βραδυ το κολπο μετο τηλεκοντρολ και νομιζω εκανε κατι μικρες κλωτσιτσες!!!! σαν πολυ μικρα τιναγματακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@Annouli @Littleme ενιωσα παλι κατι αμυδρα τωρα. Αυτο με το τηλεκοντρολ ομως δεν καταλαβαινω...το θεμα ειναι πως το νιωθουμε εσωτερικα, ετσι δεν ειναι;

Είναι οι παλμοί βρε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

@Annouli @Littleme ενιωσα παλι κατι αμυδρα τωρα. Αυτο με το τηλεκοντρολ ομως δεν καταλαβαινω...το θεμα ειναι πως το νιωθουμε εσωτερικα, ετσι δεν ειναι;

Καλημέρα!! Και εγώ σήμερα δεν το νιώθω. Νομίζω κάτι ένιωσα λίγο αμυδρά. @Annouli τα ιδια και εμείς. Μολις λεω στον αντρα μου να ερθει να πιασει, σταματαει. χαχααααχα

@marillia καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου. Τις έκανα εχθες και τις περιμενω σημερα το απογευμα. Αχ, φαε και για εμενα μια μπουκια ζεστο τσουρεκακι.

Ο αντρας μου εχθες ειχε δεκατα και πονόλαιμο. Σημερα εχω φτερνισματα. Ελπιζω να μη με παρει και εμενα απο κατω. @Littleme καλο αυτο με το αλατονερο. Καλα που μου το θυμησες,  να το κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλημέρα!! Και εγώ σήμερα δεν το νιώθω. Νομίζω κάτι ένιωσα λίγο αμυδρά. @Annouli τα ιδια και εμείς. Μολις λεω στον αντρα μου να ερθει να πιασει, σταματαει. χαχααααχα

@marillia καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου. Τις έκανα εχθες και τις περιμενω σημερα το απογευμα. Αχ, φαε και για εμενα μια μπουκια ζεστο τσουρεκακι.

Ο αντρας μου εχθες ειχε δεκατα και πονόλαιμο. Σημερα εχω φτερνισματα. Ελπιζω να μη με παρει και εμενα απο κατω. @Littleme καλο αυτο με το αλατονερο. Καλα που μου το θυμησες,  να το κάνω. 

Καλά αποτελέσματα γλυκιά μου κ σε σενα!!Περαστικά στον άντρα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Καλημέρα!! Και εγώ σήμερα δεν το νιώθω. Νομίζω κάτι ένιωσα λίγο αμυδρά. @Annouli τα ιδια και εμείς. Μολις λεω στον αντρα μου να ερθει να πιασει, σταματαει. χαχααααχα

@marillia καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου. Τις έκανα εχθες και τις περιμενω σημερα το απογευμα. Αχ, φαε και για εμενα μια μπουκια ζεστο τσουρεκακι.

Ο αντρας μου εχθες ειχε δεκατα και πονόλαιμο. Σημερα εχω φτερνισματα. Ελπιζω να μη με παρει και εμενα απο κατω. @Littleme καλο αυτο με το αλατονερο. Καλα που μου το θυμησες,  να το κάνω. 

Β επιπέδου έκλεισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Β επιπέδου έκλεισες?

Ναιι ναι! Μου είπε να την κάνουμε μέσα στην 22η εβδομαδα. Την έχω κλείσει για τις 17 Οκτωβρίου. Ανυπομονώ να πάω στον γιατρό μας, να με δει μετά από τόσο καιρό. Εσύ πότε την έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Kit1982! Να ντυνεσαι καλά και πιες και κανα ζεστό.

Κορίτσια εγω 7 στις 10 φορες τον νιωθω χαμηλα και αριστερα. Εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Ναιι ναι! Μου είπε να την κάνουμε μέσα στην 22η εβδομαδα. Την έχω κλείσει για τις 17 Οκτωβρίου. Ανυπομονώ να πάω στον γιατρό μας, να με δει μετά από τόσο καιρό. Εσύ πότε την έχεις;

Με το καλό με το καλό!!Εγω έχω σε 2 βδομάδες β επιπέδου!!Λέω να τον ρωτήσω για το εμβόλιο της γρίπης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα @Kit1982! Να ντυνεσαι καλά και πιες και κανα ζεστό.

Κορίτσια εγω 7 στις 10 φορες τον νιωθω χαμηλα και αριστερα. Εσεις;

Eγω το αναποδο (πώς και ετσι?;)..Χαμηλα και δεξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Καλημέρα @Kit1982! Να ντυνεσαι καλά και πιες και κανα ζεστό.

Κορίτσια εγω 7 στις 10 φορες τον νιωθω χαμηλα και αριστερα. Εσεις;

Και γω το ίδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Annouli είπε:

Eγω το αναποδο (πώς και ετσι?;)..Χαμηλα και δεξια..

Ελα ρε Αννούλα...χαλάς την παράδοση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...