Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝ ΑΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ;


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΟΥ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΥΤΗ;ΕΙΧΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριμαρ με το καλο...μην αγχωνεσαι και οι πονοι να ερθουν θα προλαβεις ...μεχρι να ερθει η σωστη διαστολη θελει πολυ χρονο...οποτε θα προλαβεις...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογω ισχιακης προβολης του μωρου μου Θα γεννουσα με προγραμματισμενη καισαρικη.

Η μικρη ομως ειχε αλλα σχεδια κ εσπασε τα νερα 10 μερες πριν την προκαθοσμενη ημερομηνια.Πηγα στην κλινικη κ εκανα την κσαισαρικη μου χωρις κανενα προβλημα...

Μην ανησυχεις...ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως η καισαρική προγραμματίζεται να γίνεται τουλάχιστον 15 ημέρες πριν την πιθανή ημερομηνία τοκετού!

Στην δική μου περίπτωση όμως τα νερά σπάσανε 3 ημέρες νωρίτερα από την ημερομηνία που είχαμε προγραμματίσει να γεννηθεί το πρώτο μου κοριτσάκι!

Μια χαρά πρόλαβα να πάω στην κλινική! Προλαβαίνεις, μην αγνώνεσαι!

Στη δεύτερη προγραμματισμένη καισαρική (λαμβάνοντας υπόψη η γυναικολόγος μου τι είχε γίνει με την πρώτη), αποφάσισε να γίνει η καισαρική 25 ημέρες νωρίτερα! Πήγαν όλα μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάριμαρ από όσο γνωρίζω η προγραμματισμένη καισαρική γίνεται στην 38 εβδομάδα. Αλλά όπως είπαν οι κοπέλες που έχουν εμπειρία δεν τίθεται θέμα! Αλήθεια ο πλακούντας είναι χαμηλός οπίσθιος ή πρόσθιος; Γιατί και εγώ αύριο θα δω αν ανέβηκε για τα καλά, ήταν χαμηλός και οπίσθιος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...