Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μόλις με πήραν έχω 4 3ης μέρες και 2 βλαστοκύστες μου τα κατέφυγαν σήμερα. 

Σούπερ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Σταυρι πολυ καλο αποτελεσμα κοριτσι μου!!! 

Θα πας για εμβρυομεταφορα στον επομενο κυκλο;

Ναι έτσι είπαμε αν κατέβει η οιστραδιολη μου. Εύχομαι να δούμε όλες ένα θετικό τεστακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μόλις με πήραν έχω 4 3ης μέρες και 2 βλαστοκύστες μου τα κατέφυγαν σήμερα. 

Τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Babymom είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια,σήμερα έκλεισα ραντεβού για επιτροπή στο Αιγάλεω..μου εκλεισαν για τις 13 Μαρτίου.Ειναι η 2 φορά που παιρνω για να πάρω την 3 κ 4 προσπάθεια.Εχει περάσει κάποια κοπέλα πρόσφατα να μου πει κάτι που θα πρέπει να προσέχω παραπάνω στα χαρτιά,π.χ την πρώτη φορά είχα βεβαίωση επικυρωμένη από το ΙΚΑ για την ασφαλιστική ικανότητα,στο τηλ.σημερα μου είπαν ότι απλά χρειάζεται να έχει ανανεωθεί η ασφάλεια.θα ενημερωθώ κ από το κέντρο εξωσωματικής,αλλά θα ήθελα κ την άποψη σας.

Για το ασφαλιστικό αν είσαι άμεσα ασφαλισμενη θα πρέπει να μπεις στη σελίδα Άτλας και να εκτυπώσεις από εκεί τη βεβαιωση ασφαλιστικής ικανοτήτας.

Επίσης χρειάζεται και εκτύπωση του αφμ σου από το taxisnet

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Είχα χαθεί τελευταία αλλά έτρεχα στους γιατρούς.Άλλαξα γιατρό κατέβηκα Αθήνα. Ξεκίνησα επιτέλους με μία ακόμα προσπάθεια η 4ή για την ακρίβεια με μακρύ πρωτόκολλο είμαι στην  7 μέρα averkap περιμένοντας περίοδο. Ξέρει καμία πόσο καθυστερεί; Επίσης στην διαδικασία της διέγερσης επειδή τα έχω ξεχάσει λίγο έχω μια gonal900 θα χρειαστώ και άλλες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Είχα χαθεί τελευταία αλλά έτρεχα στους γιατρούς.Άλλαξα γιατρό κατέβηκα Αθήνα. Ξεκίνησα επιτέλους με μία ακόμα προσπάθεια η 4ή για την ακρίβεια με μακρύ πρωτόκολλο είμαι στην  7 μέρα averkap περιμένοντας περίοδο. Ξέρει καμία πόσο καθυστερεί; Επίσης στην διαδικασία της διέγερσης επειδή τα έχω ξεχάσει λίγο έχω μια gonal900 θα χρειαστώ και άλλες; 

Μπράβο αγάπη... καλή επιτυχία και νέα αρχή σου εύχομαι.... Στείλε μου πμ αν χρειαστείς Κ αλλά φάρμακα μήπως μπορέσω να βοηθήσω. Σε ποιο κέντρο είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Είχα χαθεί τελευταία αλλά έτρεχα στους γιατρούς.Άλλαξα γιατρό κατέβηκα Αθήνα. Ξεκίνησα επιτέλους με μία ακόμα προσπάθεια η 4ή για την ακρίβεια με μακρύ πρωτόκολλο είμαι στην  7 μέρα averkap περιμένοντας περίοδο. Ξέρει καμία πόσο καθυστερεί; Επίσης στην διαδικασία της διέγερσης επειδή τα έχω ξεχάσει λίγο έχω μια gonal900 θα χρειαστώ και άλλες; 

Πιο πάνω γράφει μια κοπέλα πώς χαρίζει γκοναλ με λήξη Φεβρουαρίου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Είχα χαθεί τελευταία αλλά έτρεχα στους γιατρούς.Άλλαξα γιατρό κατέβηκα Αθήνα. Ξεκίνησα επιτέλους με μία ακόμα προσπάθεια η 4ή για την ακρίβεια με μακρύ πρωτόκολλο είμαι στην  7 μέρα averkap περιμένοντας περίοδο. Ξέρει καμία πόσο καθυστερεί; Επίσης στην διαδικασία της διέγερσης επειδή τα έχω ξεχάσει λίγο έχω μια gonal900 θα χρειαστώ και άλλες; 

Καλή επιτυχία εύχομαι να είναι η τυχερή..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο αγάπη... καλή επιτυχία και νέα αρχή σου εύχομαι.... Στείλε μου πμ αν χρειαστείς Κ αλλά φάρμακα μήπως μπορέσω να βοηθήσω. Σε ποιο κέντρο είσαι τώρα;

Είμαι στο Ακεσώ με τον Κ.Τσιριγώτη. Ευχαριστώ πολύ,αν χρειαστώ θα σου στείλω προσωπικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Είμαι στο Ακεσώ με τον Κ.Τσιριγώτη. Ευχαριστώ πολύ,αν χρειαστώ θα σου στείλω προσωπικά..

Εντάξει έχεις τον γιατρό των επιτυχιών όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Είχα χαθεί τελευταία αλλά έτρεχα στους γιατρούς.Άλλαξα γιατρό κατέβηκα Αθήνα. Ξεκίνησα επιτέλους με μία ακόμα προσπάθεια η 4ή για την ακρίβεια με μακρύ πρωτόκολλο είμαι στην  7 μέρα averkap περιμένοντας περίοδο. Ξέρει καμία πόσο καθυστερεί; Επίσης στην διαδικασία της διέγερσης επειδή τα έχω ξεχάσει λίγο έχω μια gonal900 θα χρειαστώ και άλλες; 

@sokola4 εχε κ εμενα στα υπ οψιν σου, αν χρειαστεις gonal τωρα που εισαι Αθηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@sokola4 εχε κ εμενα στα υπ οψιν σου, αν χρειαστεις gonal τωρα που εισαι Αθηνα!

Δυστυχώς δεν μένω Αθήνα. Θα ξανά έρθω για την ωοληψία. Ευχαριστώ πολύ πάντως, αν χρειαστώ θα σου πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Εντάξει έχεις τον γιατρό των επιτυχιών όλα καλά θα πάνε!!

Πρώτη φορά πάω σε αυτόν το γιατρό.. Μου είπε πολλά θετικά πράγματα. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Πρώτη φορά πάω σε αυτόν το γιατρό.. Μου είπε πολλά θετικά πράγματα. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου. Χάθηκα αλλά δεν έχω και κανένα νέο.... μετά την αποξεση απλά περιμένω τον επόμενο κύκλο για να ξεκινήσω διέγερση πρώτα ο Θεός Μάλλον Δευτέρα θα πάω να με δει και ο γιατρός.

@sokola4 δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα γι αυτόν και πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά.

@Taggeris σε διάβασα κι εσένα αντε με το καλό και καλά αποτελέσματα.

@Σταυρι@Σταυρι πολύ καλή απόκριση και αριθμός ωαρίων εύγε με το καλό και η ΕΤ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου. Χάθηκα αλλά δεν έχω και κανένα νέο.... μετά την αποξεση απλά περιμένω τον επόμενο κύκλο για να ξεκινήσω διέγερση πρώτα ο Θεός Μάλλον Δευτέρα θα πάω να με δει και ο γιατρός.

@sokola4 δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα γι αυτόν και πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά.

@Taggeris σε διάβασα κι εσένα αντε με το καλό και καλά αποτελέσματα.

@Σταυρι@Σταυρι πολύ καλή απόκριση και αριθμός ωαρίων εύγε με το καλό και η ΕΤ! 

 

Σευχαριστω πολύ κούκλα μου . Άντε όλες μαζί πάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ κούκλα μου . Άντε όλες μαζί πάμε...

Μακάρι να έχουμε και όλες (με μικρή διαφορά) θετικό. Θα γίνει εδώ πανηγύρι! 👶😉😊Από εκεί που λέμε για ενέσεις, ωάρια κλπ να λέμε για αναγούλες και συμπτώματα.... αμήν Παναγία μου για όλες μας και σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Μακάρι να έχουμε και όλες (με μικρή διαφορά) θετικό. Θα γίνει εδώ πανηγύρι! 👶😉😊Από εκεί που λέμε για ενέσεις, ωάρια κλπ να λέμε για αναγούλες και συμπτώματα.... αμήν Παναγία μου για όλες μας και σύντομα! 

Χαχαχχα μακάρι όλες μας!!! Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Χαχαχχα μακάρι όλες μας!!! Μακάρι!!!

Θέλω να το πιστεύω γιατί μετά από τόσο δρόμο, άγχος και φάρμακα το αξίζουμε. Ειδικά αυτό το άγχος....  μόνο με θετική χωριακη ξεπληρώνεται και έχει έρθει πιστεύω η ώρα του ταμείου για όλες μας!😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κοριτσια μου ήσυχα! Περιμένω να περάσουν άλλες 2 μέρες να ξεκινήσω τις ενέσεις για τη διαδικασία έμβρυο μεταφοράς. Με έχει πιάσει ανυπομονησία για το επόμενο στάδιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@koukou84 με το καλό.... για ενέσεις  προγεστερονης μιλάς? 

Όχι! Θα ξεκινήσω με ενέσεις suprefact(καταστολή ωστε να προετοιμαστεί και να συγχρονιστεί το ενδομήτριο) την 21η μέρα αυτού του κύκλου μου. Με το που αδιαθετησω θα πάω για υπέρηχο και αίματος και ανάλογα θα προχωρήσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...