Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αν είναι όλα καλά ναι θα πάω σε αυτό το κύκλο. Αλλά ψάχνω να δω που θα στραβώσει πάλι... Γιατί ξαφνικά όλα καλά κάτι μου βρομα2ι στο τέλος θα ψάχνω από μόνη μου προβλήματα αχαχαχα

 

Ναι ναι...!!!!!!

Ε δεν μπορεί πάντα κατι να γίνεται! Ήρθε η σειρά σου κορίτσι, πίστεψε το κ θα γίνει :-)

Έχεις κάνει προτετοιμασια με κάποιο φάρμακο ή πας σε φυσικό κύκλο για μεταφορά; Εγώ για φυσικό... κ όπως λες ενώ καλά στα λέω για μένα σκέφτομαι όλα τα στραβά! Όλες ίδιες είμαστε μου φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ε δεν μπορεί πάντα κατι να γίνεται! Ήρθε η σειρά σου κορίτσι, πίστεψε το κ θα γίνει :-)

Έχεις κάνει προτετοιμασια με κάποιο φάρμακο ή πας σε φυσικό κύκλο για μεταφορά; Εγώ για φυσικό... κ όπως λες ενώ καλά στα λέω για μένα σκέφτομαι όλα τα στραβά! Όλες ίδιες είμαστε μου φαίνεται...

Όχι δεν θα πάω σε φυσικό 2η μέρα κύκλου θα ξεκινήσω προετοιμασία ενδομητρίου.. όλες μας είμαστε έτσι για να είμαστε πιο ψύχραιμες με το αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

@Papadakisελα κοπέλα μου μην προτρέχεις....πάμε με θετική σκεψη!!!! σκέψου αύριο είναι η μεγάλη μέρα!!!!εγώ τελικά θα πάω Δευτέρα...πάντως ενοχλήσεις ούτε εγώ έχω καθόλου..μόνο το στήθος βαρύ...

Καλό είναι αυτό που έχεις το στήθος βαρύ !!! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις την τύχη μου που είχα την πρώτη φορά ( όχι μετά ....) και σύντομα να έχεις και Εσυ έναν πρίγκηπα στην άγκαλια σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sugarmam είπε:

Θ δείξει λες εσύ ποτέ πας πόσες προσπάθειες έκανες

Εγω πω αύριο για χοριακη ... είμαι στην 7 προσπάθεια για να κάνω δυετερη παιδάκι .... μεγάλη ιστορία ( επαθα ζημιά στην γεννά )....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι δεν θα πάω σε φυσικό 2η μέρα κύκλου θα ξεκινήσω προετοιμασία ενδομητρίου.. όλες μας είμαστε έτσι για να είμαστε πιο ψύχραιμες με το αρνητικό 

Ια πας με τεχνητό κύκλο λοιπόν !!! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ια πας με τεχνητό κύκλο λοιπόν !!! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μένα. Καινούρια στην παρέα, αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό! Σήμερα έκανα κ εγώ εμβρυομεταφορά μιας βλαστοκυστης 5ημερων κ είδα πριν λίγο ροζ αιμα. Αν κάποια είχε κάτι παρόμοιο; Είναι η 2η έμβρυο μεταφοράς μου. Στην πρώτη δεν το είχα αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Τι διάφορα έχει ο τεχνικός κύκλος από τον φυσιολογικό πρως την ευριομεταφορα; 

Στο τεχνητό σε ξεκινάει από την 2μερα την προετοιμασία τεχνητά ενώ στον φυσικό κύκλο κανείς κανονικά ωορρηξία και ξεκινάς την επόμενη με φάρμακα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγω πω αύριο για χοριακη ... είμαι στην 7 προσπάθεια για να κάνω δυετερη παιδάκι .... μεγάλη ιστορία ( επαθα ζημιά στην γεννά )....

@Papadakis καλή επιτυχία σου εύχομαι! Είμαι κ εγώ στην ίδια φάση, προσπαθώ για 2ο παιδάκι... Τι ζημιά έπαθες στη γέννα αν επιτρέπεται; Κι εγώ έχω σκεφτεί πολλές φορές μήπως φταίει κάτι τετοιο, προσπαθώντας να βρω την αιτία που δεν έρχεται το 2ο μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dolphin είπε:

@Papadakis καλή επιτυχία σου εύχομαι! Είμαι κ εγώ στην ίδια φάση, προσπαθώ για 2ο παιδάκι... Τι ζημιά έπαθες στη γέννα αν επιτρέπεται; Κι εγώ έχω σκεφτεί πολλές φορές μήπως φταίει κάτι τετοιο, προσπαθώντας να βρω την αιτία που δεν έρχεται το 2ο μωράκι...

Μου άφησε πλακούντα και μετά μου έκανε απόκτηση και με κατέστρεψε .... και το πρώτο με έξωσωματικη είναι !!

καλβ επιτυχία !!

εσυ ;;;;

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dolphin είπε:

Γεια σας κ από μένα. Καινούρια στην παρέα, αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό! Σήμερα έκανα κ εγώ εμβρυομεταφορά μιας βλαστοκυστης 5ημερων κ είδα πριν λίγο ροζ αιμα. Αν κάποια είχε κάτι παρόμοιο; Είναι η 2η έμβρυο μεταφοράς μου. Στην πρώτη δεν το είχα αυτό.

Κι εγω είχα μια βλέννη κόκκινη αμέσως μετά την ετ και δεν την είχα σε καμία από τις 6 προηγούμενες .....

Μου είπε ότι είναι από τον τράχηλο ο γιατροσ Και να μην ανησυχώ

σημερα πάω για χοριακη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 @Papadakis ευχαριστώ πολύ. Εγώ δεν είχα αμέσως μετά την εμβρυομεταφορα, αλλά το βράδι της ίδιας μέρας...ελπίζω να μην είναι κάτι... Το πρώτο μου παιδάκι ήταν με φυσική συλληψη, γέννησα με φυσιολογικο, αλλά νομίζω ότι έπαθα πρόπτωση των πυελικών οργάνων... Προσπαθώ 3 χρονια για 2ο παιδάκι κ τίποτα κ έκανα την πρώτη μου εξωσωματική κ 2η εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένες βλαστοκυστες. Έχουμε στίγμα κ οι 2, οπότε έγινε κ προεμφυτευτικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Στο τεχνητό σε ξεκινάει από την 2μερα την προετοιμασία τεχνητά ενώ στον φυσικό κύκλο κανείς κανονικά ωορρηξία και ξεκινάς την επόμενη με φάρμακα ....

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια και επισήμως κουλούρα 7 φορά !!!

@Papadakis λυπάμαι κορίτσι μου..  δεν ξέρω τι άλλο να πω..  το να ακούμε θετικά αποτελέσματα είναι για όλες όσες προσπαθούν πολύ ενθαρρυντικό..  τα αρνητικά πάλι μας στεναχωρούν... Εύχομαι να αποκτήσεις το 2ο παιδάκι που επιθυμείς. Θα μπορούσες να μας πεις σε ποιο κέντρο έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Μου άφησε πλακούντα και μετά μου έκανε απόκτηση και με κατέστρεψε .... και το πρώτο με έξωσωματικη είναι !!

καλβ επιτυχία !!

εσυ ;;;;

Κι εγω είχα μια βλέννη κόκκινη αμέσως μετά την ετ και δεν την είχα σε καμία από τις 6 προηγούμενες .....

Μου είπε ότι είναι από τον τράχηλο ο γιατροσ Και να μην ανησυχώ

σημερα πάω για χοριακη ....

Καλη επιτυχία Κορίτσι!!! ευχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια και επισήμως κουλούρα 7 φορά !!!

Λυπάμαι πολύ!!όμως όλα για κάποιο λόγο γίνονται για μένα είσαι πρότυπο και μόνο που προσπαθείς έχοντας και ένα παιδάκι!!!Είμαι σίγουρη ότι με κάποιο τρόπο στο τέλος θα τα καταφέρεις!!!μακάρι να έχω και εγώ έστω και λίγο από την δύναμη που δείχνεις εσύ!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια και επισήμως κουλούρα 7 φορά !!!

Δεν το είχα δει κορίτσι μου.. Πολύ λυπάμαι... πάρα πολύ.... Ουφφφ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια και επισήμως κουλούρα 7 φορά !!!

λυπάμαι κοπελα μου τι να πω μόνο να ευχηθώ τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis λυπάμαι πάρα πολύ γιατί έχεις προσπαθήσει πάρα πολύ για όλο αυτό και αυτός ο κόπος πρέπει να ανταμειφθεί! Ξέρω ότι δεν σε παρηγορεί όμως σκέψου ότι έχεις το παιδάκι σου να σε γεμίζει! Σου εύχομαι δύναμη να συνεχίσεις το δρόμο που επιθυμείς!

Κ μια ερώτηση... ο γιατρός τι σου λέει; υπάρχει κάποια απάντηση για τα συνεχή αρνητικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...