Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Ναι πήγα και νιώθω πολύ καλύτερα....ξεχνιέμαι.βέβαια δουλεύω λιγότερες ώρες από πριν.Πριν δούλευα 9 ώρες,τώρα το πολύ 6.Εσύ την πρώτη φορά είχες κάποιες ενδείξεις;

Καλημέρα!!!εγώ να σου πω μετά την πρώτη εβδομάδα είχα πονακια κάτω χαμηλά,πειναγα συνέχεια άλλα τπτ άλλο ..πάντως γενικά έγκυος δεν ένιωθα και το έλεγα αλλά μου έλεγαν ότι υπάρχουν και γυναίκες χωρίς συμπτώματα..τελικά δεν πέτυχε και είχα δίκιο!!

Γυναίκες όμως με τέτοια συμπτώματα είναι όντως!!τα φάρμακα μας παιζουν παιχνίδια!!

Στην δική σου περίπτωση όμως θα είσαι οπότε τσαμπα τα λέμε!! αχαχαχαχαχα

Εγώ δουλεύω 7-3 γραφείο 5' από το σπίτι οπότε θα έρχομαι κανονικά μετά την πρώτη εβδομάδα!εσύ καθησες καθόλου?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Να ζητησεις dvd της υστεροσκοπισης αν δεν στο εχουν ηδη δωσει! 

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου.Το πηρα.Θα το παω στον γιατρό μου εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δοξα το Θεό είμαι καλυτερα.Πηρα χαπι να σταματησει το αιμα,εχω ξαπλωσει...Καλυτερα.Αν συνεχιζοταν με εβλεπα σε νοσοκομειο.Εω και αιματοκρίτη31  ποσο αιμα να χασω;;

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.Ξεκουράσου,δε πέρασες και λίγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα!!!εγώ να σου πω μετά την πρώτη εβδομάδα είχα πονακια κάτω χαμηλά,πειναγα συνέχεια άλλα τπτ άλλο ..πάντως γενικά έγκυος δεν ένιωθα και το έλεγα αλλά μου έλεγαν ότι υπάρχουν και γυναίκες χωρίς συμπτώματα..τελικά δεν πέτυχε και είχα δίκιο!!

Γυναίκες όμως με τέτοια συμπτώματα είναι όντως!!τα φάρμακα μας παιζουν παιχνίδια!!

Στην δική σου περίπτωση όμως θα είσαι οπότε τσαμπα τα λέμε!! αχαχαχαχαχα

Εγώ δουλεύω 7-3 γραφείο 5' από το σπίτι οπότε θα έρχομαι κανονικά μετά την πρώτη εβδομάδα!εσύ καθησες καθόλου?

 

Εγώ το αντίθετο ενώ πριν έτρωγα όοολο μου το φαγητό,τώρα τρώω ελάχιστο. Εννοείται πως θα είμαι χαχα ??και συ τώρα θα τα καταφέρεις ?❤ Εγώ κάθησα μόνο τις 3 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Εγώ το αντίθετο ενώ πριν έτρωγα όοολο μου το φαγητό,τώρα τρώω ελάχιστο. Εννοείται πως θα είμαι χαχα ??και συ τώρα θα τα καταφέρεις ?❤ Εγώ κάθησα μόνο τις 3 μέρες

Καλη επιτυχια κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δοξα το Θεό είμαι καλυτερα.Πηρα χαπι να σταματησει το αιμα,εχω ξαπλωσει...Καλυτερα.Αν συνεχιζοταν με εβλεπα σε νοσοκομειο.Εω και αιματοκρίτη31  ποσο αιμα να χασω;;

Περαστικά κορίτσι μου. Το κέντρο που έκανες την επέμβαση είναι εδώ Αθήνα; 

Γιατί λες απογοητεύτηκες; Σε αυτό θα έκανες εξωσωματική ή αλλού; 

Σίγουρα συμφωνώ με τη φίλη που λέει ότι υπάρχουν και πολλοί καλοί γιατροί. Μην απογοητεύσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Καλησπέρα!! εξαρτάται ο γιατρός σου τι σου προτείνει!εγώ πήρα από την ημέρα της ωοληψιας για 15 μέρες μέχρι να κάνω την χοριακη!αυτή τη φορά όμως επειδή το είπα στο αφεντικό θα πάρω μόνο μια βδομάδα δεν χρειάζεται να γίνουμε υπερβολικες γιατί μετά γίνεται εμμονή!μου τα είχε πει ο γιατρός αλλα εγώ το χαβά μου!!

σε ευχαριστω για την απάντηση εγω λεω ενα τριημερο να πάρω! και πολυ ειναι δηλαδη αν τυχει Παρσκευη Δευτερα θα παω αν ειναι να γινει θα γινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στην πιο γνωστη των Αθηνών.

Καλησπέρα @χρυσαφω

 ευχομαι να εισαι καλυτερα και σιδερενια!!!! πες μας κλινικη να ξερουμε και εμεις να μη πάμε ή να ξερουμε πως να φερθουμε!!!! οτι καλυτερο σου ευχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Περαστικά κορίτσι μου. Το κέντρο που έκανες την επέμβαση είναι εδώ Αθήνα; 

Γιατί λες απογοητεύτηκες; Σε αυτό θα έκανες εξωσωματική ή αλλού; 

Σίγουρα συμφωνώ με τη φίλη που λέει ότι υπάρχουν και πολλοί καλοί γιατροί. Μην απογοητεύσαι. 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.Ναι στην Αθήνα ,σε κέντρο απο τα κορυφαία.Δεν ηθελα νταντεμα ,αλλα εστω να ξερω ποιος με χειρουργησε.Εκει θα εκανα εξωσωματικη..Θα δω τι θα κανω απο εδω και περα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα @χρυσαφω

 ευχομαι να εισαι καλυτερα και σιδερενια!!!! πες μας κλινικη να ξερουμε και εμεις να μη πάμε ή να ξερουμε πως να φερθουμε!!!! οτι καλυτερο σου ευχομαι!!! 

Σ ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Εγώ το αντίθετο ενώ πριν έτρωγα όοολο μου το φαγητό,τώρα τρώω ελάχιστο. Εννοείται πως θα είμαι χαχα ??και συ τώρα θα τα καταφέρεις ?❤ Εγώ κάθησα μόνο τις 3 μέρες

Μακάρι κοριτσακι μου!!!κ εγώ τόσες θα κάτσω!! ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!όλα καλά θα μας πάνε!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό κατά την γνώμη μου φυσικά είναι να μην μας πει σε ποιο κέντρο την έκανε δημόσια αν θέλει θα πει σε πμ γιατί τι λέω αυτό γιατί υπάρχουν κοπέλες που πάνε η θα πάνε σε αυτό το κέντρο και μπορεί να αλλάξουν γνώμη η να μην ξέρουν τι να κάνουν γιατί σαν κέντρο έχει ποκυ καλούς ιατρούς και κρίμα είναι να γίνει κακή φήμη.. και φυσικά κάποια κοπέλα μπορεί σε αυτό το κέντρο να είναι ευχαριστημένοι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.Ναι στην Αθήνα ,σε κέντρο απο τα κορυφαία.Δεν ηθελα νταντεμα ,αλλα εστω να ξερω ποιος με χειρουργησε.Εκει θα εκανα εξωσωματικη..Θα δω τι θα κανω απο εδω και περα...

Μην απογοητεύσαι πάντως. Αν δε  σου αρέσει αυτός, σίγουρα θα βρεις γιατρό να σου ταιριαζει. Κάνε μια προσπάθεια ακόμα με εξωσωματικη διέγερση ή φυσικό που έλεγες. Το χρωστάς νομίζω στον εαυτό σου. Καλή επιτυχία σου εύχομαι. Και να γίνει πραγματικότητα το όνειρο σου. Ένα μωράκι σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μην απογοητεύσαι πάντως. Αν δε  σου αρέσει αυτός, σίγουρα θα βρεις γιατρό να σου ταιριαζει. Κάνε μια προσπάθεια ακόμα με εξωσωματικη διέγερση ή φυσικό που έλεγες. Το χρωστάς νομίζω στον εαυτό σου. Καλή επιτυχία σου εύχομαι. Και να γίνει πραγματικότητα το όνειρο σου. Ένα μωράκι σύντομα. 

Φυσικα και δεν τα παραταω.Θα την κανω την προσπαθει.Απογοητευτηκα απο το ολο κλιμα ,αλλα το πεισμα μου ειναι πιο μεγαλο απο την απογοητευση μου.Σ ευχαριστω πολυ!Να εισαι καλα ,γερή και δυνατή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Φυσικα και δεν τα παραταω.Θα την κανω την προσπαθει.Απογοητευτηκα απο το ολο κλιμα ,αλλα το πεισμα μου ειναι πιο μεγαλο απο την απογοητευση μου.Σ ευχαριστω πολυ!Να εισαι καλα ,γερή και δυνατή!!!!

Μπράβο!Καλή συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ILIANA86 είπε:

σε ευχαριστω για την απάντηση εγω λεω ενα τριημερο να πάρω! και πολυ ειναι δηλαδη αν τυχει Παρσκευη Δευτερα θα παω αν ειναι να γινει θα γινει!!!

Συμφωνώ μαζί σου ?!! Πότε ξεκινας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.Ενιωσα μολις μπηκα στο κέντρο οτι είμαστε φρεσκο κρεας που το αλέθουν στην κρεατομηχανη....Αλλα να με χειρουργήσουν και να μην ξερω ποιοί με χειρούργησαν σε ιδιωτικο κεντρο που εσκασα 2000 ευρω το θεωρω απαράδεκτο.Επιεικώς απαραδεκτο. Μπήκα στο χειρουργείο ,ειχαν την πορτα ανοιχτή ,μπαινοβγαιναν διαφοροι ,κανεις δεν μου εξηγούσε τιποτα ,με αφησαν να περιμενω εκει κανα τεταρτο και κάποια στιγμη ξύπνησα και ειχα εγχειριστει.Με επιασε υστερία οταν καταλαβα οτι δεν ειδα ΚΑΝ τους χειρουργούς και ήθελα να σηκωθω να φυγω αμεσως.Η καιμενη η νοσοκομα που δεν εφταιγε σε τιποτα τα ακουσε ολα.Μετα αρχισα να κλαιω και ηθελα να φυγωωωωωωωω.Απο τα πολλα μου είπαν οτι θα ερθουν οι χειρούργοι να με δουν ,μολις συνελθω.Δεν ηρθαν ποτε.Κατεβηκα αφου πλήρωσα εκει που ηταν ,μου είπαν τι μου εκαναν ,παρα πολυ ψυχροι ,μου εγραψαν αντιβιωση ,που για να βρω την συνταγη πηγαινα απο οροφο σε οροφο ,γιατι κανεις δεν ηξερε τιποτα για την αντιβίωση και απο που θα την παρω.Κολαση....

Πολυ λυπαμαι πραγματικα.

Ελπιζω να βρεις ενα πιο ανθρωπινο κεντρο για την εξωσωματικη σου, ο παραγοντας ανθρωποι ειναι σημαντικος για την ψυχολογια μας.

Ισως θα πρεπει να αρχισεις μολις συνελθεις διερευνητικα τις επισκεψεις σε αλλα αθηναικα κεντρα.

Βεβαια παντα ευχομαι να ερθει το μωρακι σου απο μονο του,το ιδιο ευχομαι για ολες μας...ποτε δεν ξερεις...η ελπιδα..την συνεχεια την ξερετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Πολυ λυπαμαι πραγματικα.

Ελπιζω να βρεις ενα πιο ανθρωπινο κεντρο για την εξωσωματικη σου, ο παραγοντας ανθρωποι ειναι σημαντικος για την ψυχολογια μας.

Ισως θα πρεπει να αρχισεις μολις συνελθεις διερευνητικα τις επισκεψεις σε αλλα αθηναικα κεντρα.

Βεβαια παντα ευχομαι να ερθει το μωρακι σου απο μονο του,το ιδιο ευχομαι για ολες μας...ποτε δεν ξερεις...η ελπιδα..την συνεχεια την ξερετε...

Σε ευχαριστώ πολυ.Δοξα το Θεο ειμαι καλα.Και πιστευω οτι ολα θα πανε καλα απο εδω και περα.Πιστεύω οτι στα περισσότερα κέντρα το ιδιο γινεται.Δυο που εχω επισκεφθεί τουλάχιστον.. Και απο εμπειρία δικων μου ανθρωπων. ..Να γινει δουλεια κ ειλικρινά ,δεν με νοιαζει πλεον αν ειναι η δεν ειναι προσιτοι.Το επεξεργάστηκα στο μυαλο μου.Αυτοι θα κανουν την δουλειά τους κι εγω την δικη μου.Υπάρχει τοσος κοσμος που ελπιζει  που ειναι φοβισμένος,αγχωμενος και ζηταει μια πιο φιλικη προσέγγιση κ να σκυψει ο αλλος στο προβλημα του.Δεν ξερω αν καπου μπορει κανεις να το βρει..

Να υπάρχει δυναμη κ πεισμα και λιγη αναισθησια χρειάζεται.Και φοκους στο στοχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλό κατά την γνώμη μου φυσικά είναι να μην μας πει σε ποιο κέντρο την έκανε δημόσια αν θέλει θα πει σε πμ γιατί τι λέω αυτό γιατί υπάρχουν κοπέλες που πάνε η θα πάνε σε αυτό το κέντρο και μπορεί να αλλάξουν γνώμη η να μην ξέρουν τι να κάνουν γιατί σαν κέντρο έχει ποκυ καλούς ιατρούς και κρίμα είναι να γίνει κακή φήμη.. και φυσικά κάποια κοπέλα μπορεί σε αυτό το κέντρο να είναι ευχαριστημένοι.. 

Ετσι ακριβώς.Απλα εγραψα την εμπειρία μου .Και πιστεύω στα περισσότερα ετσι γίνεται,γιατι αυτο ειναι το συστημα.Αναισθησια χρειαζεται.Κι εγω γινομαι καποιες φορες παραπανω ευαισθητη...Αλλαγη πλευσεως.Τερμα οι ευαισθησιες.Τα φιλια μου κορίτσι μου και να πανε ολα καλα με την επιτροπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ετσι ακριβώς.Απλα εγραψα την εμπειρία μου .Και πιστεύω στα περισσότερα ετσι γίνεται,γιατι αυτο ειναι το συστημα.Αναισθησια χρειαζεται.Κι εγω γινομαι καποιες φορες παραπανω ευαισθητη...Αλλαγη πλευσευως.

Καλά έκανες και μας την έγραψες κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...