Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια καλο μήνα κ Χριστός Ανέστη.

??️?? Συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας κ καλές προσπάθειες σ εμάς.. 

Θα ήθελα να ταγκαρω το @thalaki μας k το @LOULOUdaki!στο καινούργιο θεμα που έχει καιρό να κάνει εμφάνιση... Ελπίζω να μας έχει ευχαριστα να μας πει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσιααα!!!με το καλό οι εγκυουλες και να πάνε οοολα κατ ευχήν!!! Και για μας τις υπόλοιπες από ένα λουλουδάκι στη καθεμία μας!!! 

P90501-191619.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

@Ελενακι12

 

Εδωωω ειμαστε!!!!  ελααααα

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ.. καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια ??καλό μήνα κ χριστός ανέστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλο μήνα κ Χριστός Ανέστη.

??️?? Συγχαρητήρια στις εγγυουλες μας κ καλές προσπάθειες σ εμάς.. 

Θα ήθελα να ταγκαρω το @thalaki μας k το @LOULOUdaki!στο καινούργιο θεμα που έχει καιρό να κάνει εμφάνιση... Ελπίζω να μας έχει ευχαριστα να μας πει.. 

Γειά σου λακτακι μου! Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια, Χριστός ανέστη κ πολλά συγχαρητήρια στις εγκυουλες μας! Να έχουν μια όμορφη εγκυμοσύνη κ φυσικά γερα μωρά! @lactaki μπαίνεις στις προσπάθειες κ πάλι σωστά; καλή αρχή κορίτσι μου! Κ που ξέρεις μπορεί να είναι η πρώτη κ η τυχερή προσπάθεια μετά από την ανάρρωση σου. Λέω κ εγώ Να χρησιμοποιήσω τεστ ωορρηξιας αυτό το μήνα.. Μόλις τελείωσα με περίοδο! Καλες προσπάθειες σε όλες μας ??????♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Γειά σου λακτακι μου! Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια, Χριστός ανέστη κ πολλά συγχαρητήρια στις εγκυουλες μας! Να έχουν μια όμορφη εγκυμοσύνη κ φυσικά γερα μωρά! @lactaki μπαίνεις στις προσπάθειες κ πάλι σωστά; καλή αρχή κορίτσι μου! Κ που ξέρεις μπορεί να είναι η πρώτη κ η τυχερή προσπάθεια μετά από την ανάρρωση σου. Λέω κ εγώ Να χρησιμοποιήσω τεστ ωορρηξιας αυτό το μήνα.. Μόλις τελείωσα με περίοδο! Καλες προσπάθειες σε όλες μας ??????♥️♥️

Ναι κορίτσι μου ξεκινάω αυτές τις μέρες πάλι είμαι στην 9η μέρα.. σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου... Μακάρι κ εσύ σύντομα να μας έχεις ευχαριστα.. εγώ πήρα της clearblue πρώτη φορά .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι κορίτσι μου ξεκινάω αυτές τις μέρες πάλι είμαι στην 9η μέρα.. σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου... Μακάρι κ εσύ σύντομα να μας έχεις ευχαριστα.. εγώ πήρα της clearblue πρώτη φορά .. 

Εγω στην 7η ημέρα. Ωραία μαζί είμαστε σχεδόν. Ωραία χρησιμοποιησε τα να μου πεις αν είναι καλύτερα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!  Καλό μήνα με υγεία!! Εύχομαι όσες προσπαθείτε.. Αυτός να είναι ο μήνας Σας!!  Όλα καλά να πάνε!! πίστη και αισιοδοξία..  θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Εγώ εχτές είχα γιατρό.. 1.5 εκατοστό το φασόλι μας..  Όλα πάνε τέλεια!! Σε 3 βδομάδες θα το ξαναδώ.. 

Μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό μήνα και χρόνια πολλά! Να ευχηθώ καταρχάς στα κορίτσια @Starrr @Mantarini @Maroulli @MAROYLI και όποια άλλη ξεχνάω καλή εγκυμοσύνη και γερά νινάκια!!!

Εννοείται ότι σας διαβάζω συχνά, έχουν μπει και καινούρια κορίτσια στην παρέα!

Επειδή με θυμάστε συχνά και με συγκινείτε είπα να μπω να σας χαιρετήσω κορίτσια μου. 

Λοιπόν να πω ένα γεια και στις φίλες @Tokyo @Γιάννα 36 @Χρυσάφω και στο @lactaki μας να ευχηθώ καλή αρχή και καλή επιτυχία! ?

Μου λείψατε. Μακάρι να είχα ευχάριστα να σας πω αλλά δεν...! Καλές επιτυχίες σε όλες σας, εύχομαι ο Μάης να είναι ο μήνας σας! Η άνοιξη και το καλοκαίρι είναι οι καλύτερες εποχές για να πιαστούν τα νινάκια! Φιλάκια πολλά, θα τα ξαναπούμε! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό μήνα και χρόνια πολλά! Να ευχηθώ καταρχάς στα κορίτσια @Starrr @Mantarini @Maroulli @MAROYLI και όποια άλλη ξεχνάω καλή εγκυμοσύνη και γερά νινάκια!!!

Εννοείται ότι σας διαβάζω συχνά, έχουν μπει και καινούρια κορίτσια στην παρέα!

Επειδή με θυμάστε συχνά και με συγκινείτε είπα να μπω να σας χαιρετήσω κορίτσια μου. 

Λοιπόν να πω ένα γεια και στις φίλες @Tokyo @Γιάννα 36 @Χρυσάφω και στο @lactaki μας να ευχηθώ καλή αρχή και καλή επιτυχία! ?

Μου λείψατε. Μακάρι να είχα ευχάριστα να σας πω αλλά δεν...! Καλές επιτυχίες σε όλες σας, εύχομαι ο Μάης να είναι ο μήνας σας! Η άνοιξη και το καλοκαίρι είναι οι καλύτερες εποχές για να πιαστούν τα νινάκια! Φιλάκια πολλά, θα τα ξαναπούμε! ❤

Γλυκούλα μου, ναι μας έλειψες! Μακάρι να είχαμε ήδη να ανταλλάξουμε ευχάριστα νέα αλλά θα έρθουν κι αυτά, που θα πάνε! Να προσέχεις τον εαυτό σου, την κοριτσαρα σου και την οικογένειά σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό μήνα και χρόνια πολλά! Να ευχηθώ καταρχάς στα κορίτσια @Starrr @Mantarini @Maroulli @MAROYLI και όποια άλλη ξεχνάω καλή εγκυμοσύνη και γερά νινάκια!!!

Εννοείται ότι σας διαβάζω συχνά, έχουν μπει και καινούρια κορίτσια στην παρέα!

Επειδή με θυμάστε συχνά και με συγκινείτε είπα να μπω να σας χαιρετήσω κορίτσια μου. 

Λοιπόν να πω ένα γεια και στις φίλες @Tokyo @Γιάννα 36 @Χρυσάφω και στο @lactaki μας να ευχηθώ καλή αρχή και καλή επιτυχία! ?

Μου λείψατε. Μακάρι να είχα ευχάριστα να σας πω αλλά δεν...! Καλές επιτυχίες σε όλες σας, εύχομαι ο Μάης να είναι ο μήνας σας! Η άνοιξη και το καλοκαίρι είναι οι καλύτερες εποχές για να πιαστούν τα νινάκια! Φιλάκια πολλά, θα τα ξαναπούμε! ❤

Καλημερα κοριτσι μου και καλό μήνα!Χαίρομαι που ήρθες ν μας πεις ενα γεια και που μας θυμασαι!Κι εμεις δεν εχουμε καμμια εξελιξη αλλα τι να κανουμε;; υγεια να εχουμε πανω απο ολα και οτι ειναι να γίνει ,να γίνει.Τα φιλια μου και τις ευχες μου!Να μας επισκέπτεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2019 at 9:07 ΠΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Κορίτσι μου τώρα διάβασα τα ευχάριστα νέα σου! Πο πο τι χαρά μου έδωσες! 1000 μπράβο! Σου εύχομαι τελειόμηνη εγκυμοσύνη και κοίτα να απολαύσεις το  θαύμα της εγκυμοσύνης!!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες μας κορίτσια! 

Συγχαρητήρια σε όσες έμειναν ήδη! Και στα δικά μας σύντομα να κρατάμε τα θαυματάκια μας αγκαλιά!!!

Εύχομαι αυτό το μήνα να έχουμε ακόμα περισσότερες εγκυούλες! ❤️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια...εγώ σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και ΔΕΝ περιμένω στις 6/5...δεν έχω και κάποιο σημάδι να ελπίζω τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά απλώς δεν συμμετείχα ενεργά για λίγο (ηταν κι οι γιορτές στη μέση) για να χαλαρώσω... Εύχομαι κι ο Μάιος να ναι τυχερός όσο ο Απρίλης, και περισσότερο! Κατά τα άλλα είμαι στην 17η ημέρα, κάνω τεστακια ξανά αλλά δεν έχω δει θετικό, οπότε πάω μάλλον για μεγάλο κύκλο ξανά. Βιταμίνες τελείωσα το τρίτο κουτί και δεν πήρα άλλες. Το καλοκαίρι που θα μαι πιο χαλαρά από δουλειά θα ξεκινήσω έλεγχο ωορρηξιας να μην βαδίζω στα τυφλά! Έως τότε χαλαραααα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλό μήνα και χρόνια πολλά! Να ευχηθώ καταρχάς στα κορίτσια @Starrr @Mantarini @Maroulli @MAROYLI και όποια άλλη ξεχνάω καλή εγκυμοσύνη και γερά νινάκια!!!

Εννοείται ότι σας διαβάζω συχνά, έχουν μπει και καινούρια κορίτσια στην παρέα!

Επειδή με θυμάστε συχνά και με συγκινείτε είπα να μπω να σας χαιρετήσω κορίτσια μου. 

Λοιπόν να πω ένα γεια και στις φίλες @Tokyo @Γιάννα 36 @Χρυσάφω και στο @lactaki μας να ευχηθώ καλή αρχή και καλή επιτυχία! ?

Μου λείψατε. Μακάρι να είχα ευχάριστα να σας πω αλλά δεν...! Καλές επιτυχίες σε όλες σας, εύχομαι ο Μάης να είναι ο μήνας σας! Η άνοιξη και το καλοκαίρι είναι οι καλύτερες εποχές για να πιαστούν τα νινάκια! Φιλάκια πολλά, θα τα ξαναπούμε! ❤

Καλό μήνα κοπέλα μου!! ευχαριστούμε πολύ για τι ευχές Σου!! Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!! Να μπαίνεις οπότε θέλεις να μας λες τα νέα σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια...εγώ σήμερα είμαι στην 26η μέρα του κύκλου και ΔΕΝ περιμένω στις 6/5...δεν έχω και κάποιο σημάδι να ελπίζω τι να πω!

Καλημέρα! Εύχομαι να μην σου έρθει κορίτσι μου και να είσαι εγκυούλα! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα..εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα όλα τα συμπτώματα αλλά τελικά ήρθε η ακατανόμαστη! Και εγώ αυτό το μήνα ΔΕΝ περιμένω στις 15. Άντε να δούμε..πήρα και πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας της clearblue. Ελπίζω να μου φανούν τυχερά! Με φουσκοωμένες κοιλίτσες μας εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα! Εύχομαι να μην σου έρθει κορίτσι μου και να είσαι εγκυούλα! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα..εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα όλα τα συμπτώματα αλλά τελικά ήρθε η ακατανόμαστη! Και εγώ αυτό το μήνα ΔΕΝ περιμένω στις 15. Άντε να δούμε..πήρα και πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας της clearblue. Ελπίζω να μου φανούν τυχερά! Με φουσκοωμένες κοιλίτσες μας εύχομαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! σκέφτομαι αν τελικά μου έρθει να πάρω και εγώ τεστάκια για τον επόμενο κύκλο!!!και εγώ clearblue λέω να πάρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! σκέφτομαι αν τελικά μου έρθει να πάρω και εγώ τεστάκια για τον επόμενο κύκλο!!!και εγώ clearblue λέω να πάρω!!!

Καλημέρα, εγω τα clear blue πήρα τον προηγ. Μήνα δε βρήκα ωορρηξια αυτο το μηνα βρήκα χθες κ οπως καταλαβένετε εγινε χαμός?, κ σήμερα κ αύριο! Για να δούμε τι θα δούμε!!!!

καλη επιτυχια κορίτσια!!!!! Παμε δυνατα! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα, εγω τα clear blue πήρα τον προηγ. Μήνα δε βρήκα ωορρηξια αυτο το μηνα βρήκα χθες κ οπως καταλαβένετε εγινε χαμός?, κ σήμερα κ αύριο! Για να δούμε τι θα δούμε!!!!

καλη επιτυχια κορίτσια!!!!! Παμε δυνατα! ????

καλή επιτυχία!!!!! που  θα πάει θα βρει τον δρομό χαχαχαχχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα, εγω τα clear blue πήρα τον προηγ. Μήνα δε βρήκα ωορρηξια αυτο το μηνα βρήκα χθες κ οπως καταλαβένετε εγινε χαμός?, κ σήμερα κ αύριο! Για να δούμε τι θα δούμε!!!!

καλη επιτυχια κορίτσια!!!!! Παμε δυνατα! ????

Κάνε χαμούλη και θα γίνει το σποράκι! Και εγώ τον προηγούμενο μήνα με τα clearblue βρήκα ωορρηξία την 12η μέρα οπότε όπως καταλαβαίνεις 12η, 13η, 14η, 16η έγινε χαμούλης!!!!!!!! Για να δούμε...αναμένω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου να ρωτήσω πόσο κοστίζουν τα τεστ ωορρηξίας κ πότε τα χρησιμοποιείς? Κ χωρίς το τεστ ποιες μέρες πρέπει να κάνεις τελίτσες εγώ έχω πρόγραμμα περιόδου που μου λέει κ την ωορρηξία αλλά είναι αξιόπιστο???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα! Εύχομαι να μην σου έρθει κορίτσι μου και να είσαι εγκυούλα! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα..εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα όλα τα συμπτώματα αλλά τελικά ήρθε η ακατανόμαστη! Και εγώ αυτό το μήνα ΔΕΝ περιμένω στις 15. Άντε να δούμε..πήρα και πρώτη φορά τεστάκια ωορρηξίας της clearblue. Ελπίζω να μου φανούν τυχερά! Με φουσκοωμένες κοιλίτσες μας εύχομαι!!!

Μαζι ειμαστε αυτο το μηνα κοριτσι..κ γω στις 15 δε θελω να την δω!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α καταλαβα... ναι οτι νομιζουν οι γιατροι.. αυτοι ξερουν!!  Προφανως θελουν να μην υπατχει η παραμικρη πιθανοτητα κ καλα κανουν!! Τα αποτελεσματα της παρακεντησης ποτε θ βγουν;
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Από ότι μου είπαν είναι σαν μαστογραφία αλλά πιο εξειδικευμένη... Κ εγώ δεν το έχω ξανακουσει... Κ εγώ αναρωτήθηκα αφού έκανα την παρακέντηση γιατί πρέπει κ τα άλλα κ την ρώτησα την γιατρό που μου την έκανε κ μου είπε ότι δεν είναι πάντα 100% σίγουρο το αποτέλεσμα... Κ όχι τίποτε άλλο με πόνεσε πολύ κ δεν θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα? 
    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...