Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα!! Να μην ερθει, να μην ερθει!!!

Περιμενω Τριτη-Τεταρτη κ δυστυχως νιωθω οτι ερχεται..☹️

Συμπάσχω!!!!! Να μην ερθει! Να μην ερθει!  Κ εγω αυτο νιωθω??? Περιμένω 16-18/5!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Συμπάσχω!!!!! Να μην ερθει! Να μην ερθει!  Περιμένω 16-18/5!!! ?

Αντε βρε κοριτσια μακαρι να εχουμε ευχαριστα την επομενη εβδομαδα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κ γω καπως ετσι..εχω κατι τσιμπηματακια καπου καπου αλλα προσπαθω να μην δινω σημασια γιατι θα τρελαθω..καποια ειχα κ προηγουμενες φορες. Οποτε εχω το μυαλο μου εκει φτιαχνω συμπτωματα μονη μου!!

Κ εγω μαζι σας! Τα ιδθα! Ολο ψαχνω βα βρω συμπτωματα! Ρε θα τρελαθούμε στο τελος! Στην αναμονή κ εγω... πφφφφφφ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Αντε βρε κοριτσια μακαρι να εχουμε ευχαριστα την επομενη εβδομαδα!!! ???

Μακάρι παναγίτσα  μου! Μακάρι! Φανταζεσαι να μαστε κ οι 3;;! Ποποοο τι ωραια! Δε ξερω ρε συ... παρακαλαω.. για να δούμε! ??????Εχεις κανα σύμπτωμα!;;; Λεω εγω τωρα.. εγω ολα τα εχω????( δε παω καλα αληθεια)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μακάρι παναγίτσα  μου! Μακάρι! Φανταζεσαι να μαστε κ οι 3;;! Ποποοο τι ωραια! Δε ξερω ρε συ... παρακαλαω.. για να δούμε! ??????Εχεις κανα σύμπτωμα!;;; Λεω εγω τωρα.. εγω ολα τα εχω????( δε παω καλα αληθεια)?

Χαχαχαχ κ γω αν αφησω τον εαυτο μου ολα θα τα φτιαξω απο μονη μου!!! Κατι τσιμπηματακια εχω χαμηλα αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο! Προσπαθω να μην δινω σημασια!

Εκανα ενα τεστ πριν μερες (εχω στο σπιτι αρκετα που ειναι δωρο με τα ωορρηξιας) ενω ηξερα οτι θα βγει αρνητικο, να το δω για να μου φυγει το αγχος...μαλλον επιασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Μακάρι παναγίτσα  μου! Μακάρι! Φανταζεσαι να μαστε κ οι 3;;! Ποποοο τι ωραια! Δε ξερω ρε συ... παρακαλαω.. για να δούμε! ??????Εχεις κανα σύμπτωμα!;;; Λεω εγω τωρα.. εγω ολα τα εχω????( δε παω καλα αληθεια)?

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Αντε βρε κοριτσια μακαρι να εχουμε ευχαριστα την επομενη εβδομαδα!!! ???

Καλημέρα κορίτσια λέτε? Σήμερα 32 μέρα δεν έχω ξαναγράψει τόσες μέρες μακάρι να μην έρθει!! Μέχρι το απόγευμα θα πάρω τεστακι εάν δεν έρθει.. από συμπτώματα εγώ τα βλέπω τα ίδια της περιόδου ορισμένο στήθος,πονάκια χαμηλά, υγρα, κλπ δεν μπορώ να ξεχωρίσω..Αχχχ καταφαντασια θα γίνουμε σε λίγο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια λέτε? Σήμερα 32 μέρα δεν έχω ξαναγράψει τόσες μέρες μακάρι να μην έρθει!! Μέχρι το απόγευμα θα πάρω τεστακι εάν δεν έρθει.. από συμπτώματα εγώ τα βλέπω τα ίδια της περιόδου ορισμένο στήθος,πονάκια χαμηλά, υγρα, κλπ δεν μπορώ να ξεχωρίσω..Αχχχ καταφαντασια θα γίνουμε σε λίγο ??

Καλημερα!!! Κανε την αρχη..? Περιμενουμε αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλημερα!!! Κανε την αρχη..? Περιμενουμε αποτελεσματα!!!

Θα περιμένω μέχρι το απόγευμα αν δεν θα πιάσω τεστάκι να το κάνω αύριο πρωί πρωί!! Μακάρι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα!! Να μην ερθει, να μην ερθει!!!

Περιμενω Τριτη-Τεταρτη κ δυστυχως νιωθω οτι ερχεται..☹️

Καλημέρα! Να ενωσουμε την ενεργεια μας... "Να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες"???. Περιμενω κι εγω μαζι σου Τριτη με Τεταρτη αλλα σημερα ειχα αρνητικο τεστακι οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Καλημέρα! Να ενωσουμε την ενεργεια μας... "Να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες"???. Περιμενω κι εγω μαζι σου Τριτη με Τεταρτη αλλα σημερα ειχα αρνητικο τεστακι οποτε...

Χαχαχα ωραίο αυτό! Σε ποια μέρα το έκανες? Μήπως είναι νωρίς ? Μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Χαχαχα ωραίο αυτό! Σε ποια μέρα το έκανες? Μήπως είναι νωρίς ? Μακάρι!

30η με κυκλο 33 34. Μπα πιστευω θα εδειχνε κατι εστω ενα ιχνος ροζ γραμμουλας. Εσυ τωρα προηγησε... σου ευχομαι να εχεις αυτη την πολυποθητη 2η γραμμουλα!!!! Περιμενουμε νεα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν είμαι στην 10η μέρα του κυκλου κ το ημερολογιο λέει ότι ωορρηξία θα κάνω στης 13 του μηνός έχω κύκλο 27 είμαι σταθερή οπότε ελπίζω να κάνω ωορρηξία Κυριακή Δευτέρα ίσως κ Τρίτη 

Καλημερα. Κάνε Κ σήμερα τεστακι κ δες το πως θα βγει. Μπορείς να κάνεις κ από της 11 το πρωί άμα σε βόλευει.,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια λέτε? Σήμερα 32 μέρα δεν έχω ξαναγράψει τόσες μέρες μακάρι να μην έρθει!! Μέχρι το απόγευμα θα πάρω τεστακι εάν δεν έρθει.. από συμπτώματα εγώ τα βλέπω τα ίδια της περιόδου ορισμένο στήθος,πονάκια χαμηλά, υγρα, κλπ δεν μπορώ να ξεχωρίσω..Αχχχ καταφαντασια θα γίνουμε σε λίγο ??

Θα έχουμε σίγουρα ευχάριστα!!! Να μην έρθει! Και στις υπόλοιπες @Jesabell @Alexia85 @Μaroulita (δεν μπορώ ποτέ να σε ταγκαρω). Κι η @Tokyo περιμένει από εβδομάδα! 

Καλή επιτυχία!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα έχουμε σίγουρα ευχάριστα!!! Να μην έρθει! Και στις υπόλοιπες @Jesabell @Alexia85 @Μaroulita (δεν μπορώ ποτέ να σε ταγκαρω). Κι η @Tokyo περιμένει από εβδομάδα! 

Καλή επιτυχία!!! 

 

Και εγω παρασκευη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Και εγω παρασκευη???

Εγώ μετράω 16 μέρες από το θετικό τεστ οπότε περιμένω το επόμενο σκ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Alexia85 είπε:

Καλημέρα! Να ενωσουμε την ενεργεια μας... "Να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες, να ειμαστε εγκυουλες"???. Περιμενω κι εγω μαζι σου Τριτη με Τεταρτη αλλα σημερα ειχα αρνητικο τεστακι οποτε...

Μεχρι να την δουμε την ακατανομαστη ελπιζουμε!! Μην απογοητευεσαι!!! Εγω σημερα εχω πρηξιμο που εγω συνηθως πριν την δω αλλα μεχρι τελευταια στιγμη ελπιζω!! 

Μακαρι να εχουμε πολλα ευχαριστα..καλη μας επιτυχια!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! Θετική ενέργεια!!!!! Ουουουουουουουοου!!!!!!!!!!!!!!??‍♂️????????????????????????????εγω νιωθω σαν να ερθει, υγρα απειρα παω ολο τουαλετα!!!!!! Αντε να δούμε!!!!! Ευχομαι η μπεμπεδόσκονη των αλλων κοριτσιων να μας πιάσει εστω κ λίγο!!!!!!!!!!!

[smilie=happy6.gif][smilie=smileinbox.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Θα περιμένω μέχρι το απόγευμα αν δεν θα πιάσω τεστάκι να το κάνω αύριο πρωί πρωί!! Μακάρι ❤

Κάνε την αρχη!!!!!!!!!!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κάνε την αρχη!!!!!!!!!!!!!!??????

Πραγματικά μέσα μου νιώθω μια άρνηση ότι δεν θέλω να κάνω τεστ..ξερω είμαστε ακόμα στην αρχή όμως δεν θέλω πάλι αυτό το μήνα να δω μια γραμμουλλα! Αυτό σημαίνει ότι μπαίνουμε στον τέταρτο μήνα προσπαθειών.. 

Και τον Ιούλη κλείνουμε ένα χρόνο γάμου και είμαστε κάπως όπου πάμε όλοι μας ρωτάνε ποτέ με το καλό?? 

Και εμείς να λέμε συνεχώς όταν θα είμαστε έτοιμοι ξέρουμε πως γίνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Πραγματικά μέσα μου νιώθω μια άρνηση ότι δεν θέλω να κάνω τεστ..ξερω είμαστε ακόμα στην αρχή όμως δεν θέλω πάλι αυτό το μήνα να δω μια γραμμουλλα! Αυτό σημαίνει ότι μπαίνουμε στον τέταρτο μήνα προσπαθειών.. 

Και τον Ιούλη κλείνουμε ένα χρόνο γάμου και είμαστε κάπως όπου πάμε όλοι μας ρωτάνε ποτέ με το καλό?? 

Και εμείς να λέμε συνεχώς όταν θα είμαστε έτοιμοι ξέρουμε πως γίνετε!

Εχεις δικιο κορίτσι μου, σου εύχομαι να ερθει γρήγορα το μωράκι σας! Κοίτα τα στατιστικα ειναι 6 μήνες κ πανω.. κ ανάλογα την ηλικια! Ειναι πολύπλοκη διαδικασία η συλληψη εγω φαντασου 10 μηνες προσπαθουμε κ καποια κοριτσια πολυ πολυ περισσότερο! Βρε μην απογοητευεσαι αληθεια!! Δε στο λεω  για να  αισθανθεις καλυτερα σλλα αληθεια μην αγχώνεσαι! Απόλαυσε τον αντρουλη σου, ερχεται καλοκαίρι, θα πατε διακοπούλες κ θα δεις ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟ!  Κ να σου πω κτ; Οποτε ερθει! Περαστε καλα τωρα καντε πραγματα που δε θα μπορειτε οταν ερθει το νινι!  Εγω ετσι το βλέπω!!!! [smilie=love4.gif]

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Εχεις δικιο κορίτσι μου, σου εύχομαι να ερθει γρήγορα το μωράκι σας! Κοίτα τα στατιστικα ειναι 6 μήνες κ πανω.. κ ανάλογα την ηλικια! Ειναι πολύπλοκη διαδικασία η συλληψη εγω φαντασου 10 μηνες προσπαθουμε κ καποια κοριτσια πολυ πολυ περισσότερο! Βρε μην απογοητευεσαι αληθεια!! Δε στο λεω  για να  αισθανθεις καλυτερα σλλα αληθεια μην αγχώνεσαι! Απόλαυσε τον αντρουλη σου, ερχεται καλοκαίρι, θα πατε διακοπούλες κ θα δεις ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟ!  Κ να σου πω κτ; Οποτε ερθει! Περαστε καλα τωρα καντε πραγματα που δε θα μπορειτε οταν ερθει το νινι!  Εγω ετσι το βλέπω!!!! [smilie=love4.gif]

 

Ναι και εγώ έτσι προσπαθώ να λέω στον εαυτό μου..ομως από την άλλη το είχα κάπως πιο εύκολο στο μυαλό μου! 

Και είναι και άντρας μου που το θέλει τόσο πολύ ας μην πω τον προηγούμενο μήνα πόσες φορές με ρώτησε εάν είδα περίοδο,εάν είμαι έγκυος..τοσες πολλές που του είπα σταμάτα με αγχώνεις..

Και αυτό το μήνα ο καημένος δεν έχει άνοιξη το στόμα του να μεν ρωτήσει εάν έχω καθυστέρηση ?

Εσάς πως το αντιμετωπίζουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Ναι και εγώ έτσι προσπαθώ να λέω στον εαυτό μου..ομως από την άλλη το είχα κάπως πιο εύκολο στο μυαλό μου! 

Και είναι και άντρας μου που το θέλει τόσο πολύ ας μην πω τον προηγούμενο μήνα πόσες φορές με ρώτησε εάν είδα περίοδο,εάν είμαι έγκυος..τοσες πολλές που του είπα σταμάτα με αγχώνεις..

Και αυτό το μήνα ο καημένος δεν έχει άνοιξη το στόμα του να μεν ρωτήσει εάν έχω καθυστέρηση ?

Εσάς πως το αντιμετωπίζουν??

Κοιτα εμενα θέλει  σα τρελος! Δε φανταζεσαι... αλλα ειμαι κοφτη. Σε φαση αν δεν γινει φυσικα θα παμε για εξωσωμΑτικη.. οποτε τον εχω σε φαση οκ δεν αγχωνόμαστε οπως κ να χει πρωτα ο θεος ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τρόπο θα γινει! Οποτε ξεαχγώνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κοιτα εμενα θέλει  σα τρελος! Δε φανταζεσαι... αλλα ειμαι κοφτη. Σε φαση αν δεν γινει φυσικα θα παμε για εξωσωμΑτικη.. οποτε τον εχω σε φαση οκ δεν αγχωνόμαστε οπως κ να χει πρωτα ο θεος ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τρόπο θα γινει! Οποτε ξεαχγώνεται...

Οκ καλό είναι το ότι έχετε συζήτηση όλα τα σενάρια και κατάληξη.. Εμεις επειδή είναι ακόμα αρχή δεν έχουμε μπει σε τέτοια συζήτηση απλά τον προηγούμενο μήνα που έγινε όλο αυτό και του είπα να σταματήσει να με αγχώνει με ρωτούσε συνεχεία γιατί το ένα γιατί το άλλο και εγώ δεν μπορούσα να δώσω μια απάντηση αφού και για εμένα είναι όλα καινούργια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημερα. Κάνε Κ σήμερα τεστακι κ δες το πως θα βγει. Μπορείς να κάνεις κ από της 11 το πρωί άμα σε βόλευει.,?

Καλημέρα κοπέλα μου... Τα κάνω 7 η ώρα το απόγευμα κ λέω να το πάω έτσι τώρα αν το κανω κ μια ώρα νωρίτερα πιστεύεις ότι θα υπάρχει θεμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου... Τα κάνω 7 η ώρα το απόγευμα κ λέω να το πάω έτσι τώρα αν το κανω κ μια ώρα νωρίτερα πιστεύεις ότι θα υπάρχει θεμα? 

Όταν βλέπεις πως πλησιάζει το θετικό κάνε και νωρίτερα για να πετύχεις σίγουρα το πικ της ορμόνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...