Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές διδυμομανούλες


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroula1212 είπε:

Κορίτσια ποιες ειμαστε που περιμενουμε 2 θαυματακια???

 

Με το καλό να πάνε όλα καλά...!!! Σε ποιά εβδομάδα  είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Rian, τι εννοεις?? Εμενα ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν εχω εμπειρία απο μονη κυηση! Ποσο βδομαδων εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Με το καλό να πάνε όλα καλά...!!! Σε ποιά εβδομάδα  είσαι?

Σε ευχαριστω κοπελα μου...και σε ολες τις κοπελες να πανε ολα καλα!! Ειμαι στη 14η βδομαδα! Κι εσυ διδυμακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroula1212 είπε:

Σε ευχαριστω κοπελα μου...και σε ολες τις κοπελες να πανε ολα καλα!! Ειμαι στη 14η βδομαδα! Κι εσυ διδυμακια?

Καλημερα!!! Οχι εγω ειμαι στις προσπαθειες για μωρο...χαχαχ!!! Απλα μ αρεσουν τα διδυμακια...χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Δίδυμα περιμένω και εγώ κορίτσια! Είμαι στην 21η εβδομάδα και εχω αγοράκια ομοζυγα! Με το καλό τα μωρακια μας σε όλες! 

Με το καλο τα μωρακια σου...!!! Τυχερουλα χαχαχα!!! Πως εγινε αυτο??  χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@joy2 αχ τα αγορακια σου θα ναι και ιδια ε??? Τρελα θα ναι! Εγω εχω διχοριακα το ενα ειναι μαλλον αγορακι το αλλο δεν φανηκε ακομα!! Πως νιωθεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Με το καλο τα μωρακια σου...!!! Τυχερουλα χαχαχα!!! Πως εγινε αυτο??  χαχαχα

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Τυχαίο είναι! Δεν ξέρουν γιατί γίνεται και δεν έχει να κάνει με κληρονομικοτητα όπως νομίζουν όλοι! Άρα τύχη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroula1212 είπε:

@joy2 αχ τα αγορακια σου θα ναι και ιδια ε??? Τρελα θα ναι! Εγω εχω διχοριακα το ενα ειναι μαλλον αγορακι το αλλο δεν φανηκε ακομα!! Πως νιωθεις?? 

Ναι ναι θα είναι πανομοιότυπα! Κοίτα τώρα που άρχισα να βαραίνω... Εεε δυσκολεύει το πράγμα σιγά σιγά...μην ξεχνάμε έχουμε δίδυμα και δνε ειναι σαν τις μονηρεις κυησεις! Αντε με το καλό να δεις και το άλλο σου παιδάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Τυχαίο είναι! Δεν ξέρουν γιατί γίνεται και δεν έχει να κάνει με κληρονομικοτητα όπως νομίζουν όλοι! Άρα τύχη :)

Ναι το ξερω γι αυτο σου εγραψα τυχερουλα!!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε με το καλο γεννας?? Εγω θα φαω ολο το καλοκαιρι δυσκολα τα πράγματα!! Εχω μια ελπιδα να ναι κοριτσακι το αλλο,  να σου πω την αληθεια,  γιατι τρελαινομαι αλλα οτι δωσει ο Θεος!! Ξεκινησες τα ψωνια?? 

@Κύνθια πως και θελεις διδυμακια? Κι εγω τα χαζευα οταν  συναντουσα στο δρομο, αλλα μετα δεν σου κρυβω πως σοκαριστηκα λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroula1212 είπε:

Ποτε με το καλο γεννας?? Εγω θα φαω ολο το καλοκαιρι δυσκολα τα πράγματα!! Εχω μια ελπιδα να ναι κοριτσακι το αλλο,  να σου πω την αληθεια,  γιατι τρελαινομαι αλλα οτι δωσει ο Θεος!! Ξεκινησες τα ψωνια?? 

@Κύνθια πως και θελεις διδυμακια? Κι εγω τα χαζευα οταν  συναντουσα στο δρομο, αλλα μετα δεν σου κρυβω πως σοκαριστηκα λιγο..

Εγώ με το καλό μπαίνω για καισαρική αρχες Αυγούστου! Και εσύ με καισαρική να φανταστώ έτσι? Και εγώ σοκαρίστηκα όταν είδα δίδυμα! Και δεν είναι εύκολες εγκυμοσύνες οπότε θέλει πολύ κουράγιο κ υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βδομαδα θα εισαι τοτε? Εμενα μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε να φτασουμε 36η και μετα βλεπουμε...νομιζω στα μονοχοριακα πανε ακομα πιο νωρις! Ναι καισαρικη δεν σκεφτομαι κατι αλλο!

Αυτο ειναι κατι που με αγχωνει ολοι προσεχε προσεχε  ειναι και με κανουν να φοβαμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroula1212 είπε:

Ποτε με το καλο γεννας?? Εγω θα φαω ολο το καλοκαιρι δυσκολα τα πράγματα!! Εχω μια ελπιδα να ναι κοριτσακι το αλλο,  να σου πω την αληθεια,  γιατι τρελαινομαι αλλα οτι δωσει ο Θεος!! Ξεκινησες τα ψωνια?? 

@Κύνθια πως και θελεις διδυμακια? Κι εγω τα χαζευα οταν  συναντουσα στο δρομο, αλλα μετα δεν σου κρυβω πως σοκαριστηκα λιγο..

Μ αρέσουν και εγω τα  χαζεύω!!! καταλαβαινω παθαινεις ενα σοκ ειδικα αν δεν το περιμενεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα νομιζω πως απλα σε τρομοκρατουν τα σχολια που ακους! Αλλα ξερω πως οπως ολες θα τα καταφερουμε και εμεις...παντως στο εύχομαι κοπελα μου να τα καταφερεις τα δίδυμα! Προσπαθεις καιρο για παιδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroula1212 είπε:

Βασικα νομιζω πως απλα σε τρομοκρατουν τα σχολια που ακους! Αλλα ξερω πως οπως ολες θα τα καταφερουμε και εμεις...παντως στο εύχομαι κοπελα μου να τα καταφερεις τα δίδυμα! Προσπαθεις καιρο για παιδακι?

Σε ευχαριστω για την ευχουλα σου...!!! Ειχα μεινει εγκυος αλλα δυστυχως κατεληξε σε παλλινδρμη...τωρα ειμαι στον τριτο μηνα των νεων προσπαθειων...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2019 at 6:00 ΜΜ, ο/η Maroula1212 είπε:

Τι βδομαδα θα εισαι τοτε? Εμενα μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε να φτασουμε 36η και μετα βλεπουμε...νομιζω στα μονοχοριακα πανε ακομα πιο νωρις! Ναι καισαρικη δεν σκεφτομαι κατι αλλο!

Αυτο ειναι κατι που με αγχωνει ολοι προσεχε προσεχε  ειναι και με κανουν να φοβαμαι! 

Δεν σου απάντησα κορίτσι μου! Θα είμαι 36-37εβδ, ελπίζω βεβαια όλα να πάνε καλά μέχρι τότε! Καλό Πάσχα να έχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ιδανικό για τις διδυμομανουλες δηλαδή, εννοειται πως ολα θα πανε καλά κοριτσι μου μην τα σκεφτεσαι απο τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroula1212 είπε:

Το ιδανικό για τις διδυμομανουλες δηλαδή, εννοειται πως ολα θα πανε καλά κοριτσι μου μην τα σκεφτεσαι απο τωρα!!!

Να είσαι καλά κορίτσι μου γλυκό!! Εεε το παλεύω όσο μπορώ να μη το σκέφτομαι! Φιλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...