Μετάβαση σε περιεχόμενο
St@s@

Χαρίζω τεστ ωορρηξίας της Hometest

Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπέρα! Χαρίζω τεστ ωορρηξίας της Hometest (αρκετά τεμάχια). Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει στοιχεία διεύθυνσης σε μήνυμα για να της τα στείλω. 😊

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 12/4/2019 at 7:18 ΜΜ, ο/η St@s@ είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Χαρίζω τεστ ωορρηξίας της Hometest (αρκετά τεμάχια). Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει στοιχεία διεύθυνσης σε μήνυμα για να της τα στείλω. 😊

Αν έχεις μπόλικα στείλτε μου όσα έχεις και θα στα πληρώσω κιόλας 😍

στις πριν 15 ώρες, ο/η Φενια33 είπε:

Αν έχεις μπόλικα στείλτε μου όσα έχεις και θα στα πληρώσω κιόλας 😍

Πρόλαβε και μου έστειλε μια άλλη κοπέλα οπότε θα τα στείλω σε εκείνη...

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @stasa199 σταμάτησε ναι! Τρέχει βέβαια το ένα όταν θηλάζω από το άλλο. Μάλιστα έχει 2 μέρες που όχι απλά τρέχει, αλλά πετάγεται συντριβανάκι 😂 
    • Καλησπέρα κορίτσι συνήθως τα ροζ υγρά , το πρίξημο του στήθους φανερώνουν πιθανή εγκυμοσύνη  ετσι είχε γίνει κ με εμένα  μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη είχα ροζ υγρά. εγω θα είχα κάνει ήδη χοριακη 😂 Τα τεστ εγκυμοσυνησ Πολλές φορές είναι και λάθος γι αυτό, κανε μια χοριακη αύριο και εύχομαι να χαμογελάς από έδω και πέρα ! αναμενουμε νέα σου λοιπόν  
    • Έχω φυλάξει του πρώτου μου παιδιού σε ιδιωτική τράπεζα για το λόγω ότι αν χρειαστώ θα τα έχω αμέσως είχα βρει μια καλή τιμη από μια σχετικά αξιόλογη εταιρεία και τα έδωσα. τωρα, αφού έχω ήδη φυλάξει για το πρώτο σκέφτομαι το δεύτερο να τα δώσω σε δημόσια απλά θα έχει περισσότερο χρόνο αναμονής αν χρειαστώ στο μέλλον κάτι, αλλά αφού ήδη έχω για το πρώτο θα είναι λογικά συμβατά. Θα σου συστηνα να μην δώσεις έξτρα λεφτά για λίκνο αλλά να χρησιμοποιήσεις το πορτ μπεμπε ερσι είχε κάνει στο πρώτο γιατί θεώρησα τσάμπα λεφτά το λίκνο αφού κάνουν την ίδια δουλειά. Είχα αγοράσει με 20€ μια βάση και έκανα τη δουλειά κου άνετα και δεν χρειαζόταν κιολας να την βαζω βγάζω από το μέρος της. Τα βλαστοκύτταρα θεωρούνται μελλοντικά από τα πιο σημαντικά στάδια της ιατρικής. Στην ιδιωτική τα παίρνεις άμεσα αν χρειαστούν στην δημόσια χρειάζεται ενα διάστημα ως ότου βρουνε συμβατό δότη. Αν αποφασίσεις δημόσια απλά κάλεσε τους να σου στείλουν το πακέτο που θα το έχεις μαΙ σου στο μιευτηριο. αν αποφασίσεις ιδιωτική Καντονά παζάρια να ρίξεις την τιμη
    • @joy2 κορίτσι μου με το καλό τα μωράκια σου!! Μην αγχώνεσαι και μη στεναχωριέσαι γιατί το καταλαβαίνουν τα μικρακια. Να είσαι καλά και με τη βοήθεια του γιατρού σου όλα θα γίνουν!!!❤❤
    • Κοριτσια δυσκολο βραδυ για εμας!!!ξυπναει με το παραμικρο και δεν κοιμαται ευκολα! Και εμεις 22:00 η ωρα κανουμε μπανακι καθε μερα!σημερα βεβαια μισο μπανακι καναμε και αυτο γιατι εκλαιγε!οσο για την πιπιλα οταν της την ειχα δωσει εγω τις πρωτες μερες την πηρε με την 3 προσπαθεια και την κρατησε 5 λεπτα περιπου ηρεμησε κοιμηθηκε και την εβγαλε!εγω ειμαι ετοιμη να της την ξανα δωσω...θεωρω πως ηρεμουν τα μωρακια ..οχι για ολη μερα αλλα για τις ωρες που κλαιει και δεν ξερει τι θελει! Εμας τα ματακια μας ειναι γκρι !λογικα καστανα θα γινουν οπως σε εμας αλλα προς το παρον ειναι γκρι! Να σας ρωτησω κατι και εσεις αγκαλια τα κοιμιζετε τα μικρα σας??εμενα κοιμαται μετα το θηλασμο οποτε στην αγκαλια οσο περιμενω να ρευτει....
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...