Μετάβαση σε περιεχόμενο

Inofert


Guest

Recommended Posts

  • 1 year later...

Καλημέρα! Αν και παλιά τα μηνύματα... Θα ήθελα να σας πω τη δικια μου εμπειρία σχετικά με τα inofert. Το 2019 πήρα πρώτη φορά τις βιταμίνες και έμεινα εγκυος μετα απο 3μιση μήνες...Προσπαθουσαμε ήδη 5 μήνες πριν τις βιταμίνες. Δεν έχω πολυκυστικες απλά ήταν λίγο χαμηλη η αμη μου. Οι ορμονολογικες ήταν καλές. Επινα το πρωί τα ιnofert και  το βράδυ inofert plus. Η έγκυμοσινη μου δυστυχώς δεν εξελίχθηκε κ είχα ρηξη υμενων 23εβδ γεννήθηκε εξαιρετικά πρόωρο κ δεν τα κατάφερε. Τώρα πάλι προσπαθούμε ήδη και ευελπιστώ να τα καταφέρουμε! Εύχομαι με όλη μου τη καρδια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να τα καταφέρουν! Δεν είστε μόνες!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ τα χρησιμοποίησα παλαιότερα για τρεις μήνες κ εμεινα εγκυος στην κορούλα μου. Ειχα σταθερό κύκλο 31ημερών κ μου τον έκαναν 29. Βοηθούν για λίγο καλύτερο ποιοτικά ωάριο κ ενδομήτριο. Τώρα τα παίρνω πάλι γιατί προσπαθώ για δεύτερο παιδάκι. Ο γυναικολόγος μου τα σύστησε κ πάλι. Εγώ νιώθω ότι με βοηθούν. Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα!

Κι εγω τα χρησιμοποιώ εδώ και 1,5 χρονο περίπου. Εχω πολυκυστικες και ειχα κυκλο γυρω στις 35 μερες. Και τωρα ειναι περιπου 32-33 μερες (καμια φορα και 29 μερες) χωρις τοσο εντονους πονους πια. Βεβαια δεν εχω καταφερει να μεινω εγκυος ακομα αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι βοηθουν για το φυλλικο οξυ που χρειαζομαστε πριν μεινουμε.

Καλη επιτυχία σε όλες! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...