Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! @Thunder εύχομαι μια θετική χοριακη!! @Γιάννα 36 δν πειράζει,τον επόμενο μήνα!Απ'ο,τι κατάλαβα δν προσπαθείς πολύ καιρό,όποτε δν υπάρχει λόγος να απογοητεύσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Αχ!!!!! Κ εσυ;;;; Συγχόραμαι γτ δε συγκαρατω ποιο κοριτσι κανει τι..☹️Στο Μητέρα 5 μερες μετα την περίοδο δλ για μετα τη Μ.Εβδομάδα! Εσυ;;;;;;

Καλημέρα! Εγώ την Παρασκευή το απόγευμα στο Ιασώ.. άντε να δούμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα! Εγώ την Παρασκευή το απόγευμα στο Ιασώ.. άντε να δούμε!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι ολόψυχα καλα αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Thunder εύχομαι μια θετική χοριακη!! @Γιάννα 36 δν πειράζει,τον επόμενο μήνα!Απ'ο,τι κατάλαβα δν προσπαθείς πολύ καιρό,όποτε δν υπάρχει λόγος να απογοητεύσαι!

Οχι, πολύς καιρός δεν είναι σίγουρα, κι ούτε εντατική η προσπάθεια, εξετάσεις έχουμε κάνει οπότε απλά περιμένουμε να συμβεί! Το θέμα είναι να βρίσκω την ωορρηξία που, από ό,τι μου είπε κι ο γιατρός, εκεί γίνεται το μεγαλύτερο λάθος των περισσότερων.. Δεν γίνονται δηλαδή οι επαφές στις σωστές μέρες.. Συνεχίζουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Thunder καλη επιτυχια!!! Εγω μολις πηγα και εκανα την βιταμινη D το απογευμα θα ξερω...για να δουμε!!!!

Κοριτσια για τη βιταμίνη d πολύς ο λόγος βλέπω. Εγώ 14 είχα αρκετά χαμηλή, δεν έχω κάνει όμως ξανά εξέταση από πέρυσι. Οι βιταμίνες που έπαιρνα και τελειώνω τώρα, οι pregnacare, θαρρώ πως την έχουν μέσα κι αυτή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσια για τη βιταμίνη d πολύς ο λόγος βλέπω. Εγώ 14 είχα αρκετά χαμηλή, δεν έχω κάνει όμως ξανά εξέταση από πέρυσι. Οι βιταμίνες που έπαιρνα και τελειώνω τώρα, οι pregnacare, θαρρώ πως την έχουν μέσα κι αυτή. 

Εγω ειχα 28.5 και μου ειχε δωσει αμπουλες για ενα μηνα...μετα απο 15 μερες μου ειπε να κανω παλι εξεταση...δν εκανα ποτε γιατι ειχα μεινει εγκυος!!! Ας δω τωρα και ποσο ειναι!!! Αν ειναι καλη θα μου φτιαξει και την ψυχολογια χαχαχχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Και σε σένα κορίτσι μου! Θα σου πω τα νέα μου...!

Κοριτσια καλή επιτυχία με την εξέταση και κυρίως καλά αποτελέσματα! Τίποτα δεν είναι, μην αγχωθείτε τζάμπα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

@Thunder όπως βλέπεις περιμένουμε όλες με αγωνίαααααα!!!

@Γιάννα 36 μην μου απογοητεύεσαι τον άλλο μήνα θα προσπαθήσουμε όλες μαζί πάλι. Και εγώ αυτο το μήνα είχα πονάκια, είδα λίγο αίμα στο ενδιάμεσο και νόμιζα οτι είναι εμφύτεσης αλλά διαψεύστηκα. Πάμε να είναι Μαγιάτικα μπεμπάκια!!!

Πάμε και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια με θετική σκέψη!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσια καλή επιτυχία με την εξέταση και κυρίως καλά αποτελέσματα! Τίποτα δεν είναι, μην αγχωθείτε τζάμπα.. 

Καλημέρα, Εσύ την έχεις κάνει? εγω έχω φρικάρει και με την εξέταση και με το αν έχω θέμα..νομίζω οτι θα παω εκει και θα λιποθυμήσω..την έχεια κάνει πρόσφατα? Δώσε μας λίγο θετικότητα για δεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσια για τη βιταμίνη d πολύς ο λόγος βλέπω. Εγώ 14 είχα αρκετά χαμηλή, δεν έχω κάνει όμως ξανά εξέταση από πέρυσι. Οι βιταμίνες που έπαιρνα και τελειώνω τώρα, οι pregnacare, θαρρώ πως την έχουν μέσα κι αυτή. 

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!γιαννα μου δν σε καλυπτουν οι pregnacare αν εχεις κ τωρα την βιταμινη τοσο!καλυτερα να πιεις επιπλεον!γτ με το καλο οταν μεινεις εγκυουλα να μην την πινεις απ την αρχη της κυησης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα, Εσύ την έχεις κάνει? εγω έχω φρικάρει και με την εξέταση και με το αν έχω θέμα..νομίζω οτι θα παω εκει και θα λιποθυμήσω..την έχεια κάνει πρόσφατα? Δώσε μας λίγο θετικότητα για δεν....

Με το καλο να την κανεις!σε ολες μας αυτη η εξεταση φανταζει τρομακτικη!πραγματικα δν ειναι κατι!για να ειναι βουλωμενες πολυ πρεπει να υπαρχει καποιο ιστορικο!οπως χλαμυδια ενδομητριωση μεγαλου βαθμου η πολλες αποξεσεις χειρουργεια!ολα καλα θα ειναι!να σκεφτεσαι μετα οτι για 3 μηνες θα εισαι σουπερ γονιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! ☺️ Το αποτέλεσμα της χοριακης μου είναι 4,30 άρα αρνητικό! Δεν πτοούμαι καθόλου όμως γιατί πιστεύω στα συμπτώματα (αν και σήμερα ξεπρηστηκε το στηθος) και γνωρίζω πως είναι νωρίς οπότε θα την επαναλάβω όταν πρέπει. Πιστεύω πως θα πάνε καλά τα πράγματα!! Σας ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλημέρα κορίτσια! ☺️ Το αποτέλεσμα της χοριακης μου είναι 4,30 άρα αρνητικό! Δεν πτοούμαι καθόλου όμως γιατί πιστεύω στα συμπτώματα (αν και σήμερα ξεπρηστηκε το στηθος) και γνωρίζω πως είναι νωρίς οπότε θα την επαναλάβω όταν πρέπει. Πιστεύω πως θα πάνε καλά τα πράγματα!! Σας ευχαριστώ πολύ!!

Η οβιτρελ κραταει στον οργανισμο για 10 μερες!αν τις εχεις ξεπερασει ισως ειναι καλο σημαδι!σου ευχομαι να εχεις σπορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Η οβιτρελ κραταει στον οργανισμο για 10 μερες!αν τις εχεις ξεπερασει ισως ειναι καλο σημαδι!σου ευχομαι να εχεις σπορακι!

Σε ευχαριστώ! Ναι, τις έχω περάσει τις 10 μέρες όποτε είμαι αισιόδοξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα, Εσύ την έχεις κάνει? εγω έχω φρικάρει και με την εξέταση και με το αν έχω θέμα..νομίζω οτι θα παω εκει και θα λιποθυμήσω..την έχεια κάνει πρόσφατα? Δώσε μας λίγο θετικότητα για δεν....

Την έκανα πριν 2 μήνες σχεδόν, πήγα σε ημιλιποθυμη κατάσταση από το άγχος μου και τελικά δεν πονεσα καθόλου, μόνο όταν μου έβαλε τον κολποδιαστολεα.. Μην ανησυχείτε μετά θα λέτε αυτό φοβόμουν?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Την έκανα πριν 2 μήνες σχεδόν, πήγα σε ημιλιποθυμη κατάσταση από το άγχος μου και τελικά δεν πονεσα καθόλου, μόνο όταν μου έβαλε τον κολποδιαστολεα.. Μην ανησυχείτε μετά θα λέτε αυτό φοβόμουν?? 

Συμφωνώ κι εγώ πήγα τρελαμένη από το άγχος και δεν ήταν τπτ!!!!!! Μόνο ο κολποδιαστολέας που πάντα με ενοχλεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Με το καλο να την κανεις!σε ολες μας αυτη η εξεταση φανταζει τρομακτικη!πραγματικα δν ειναι κατι!για να ειναι βουλωμενες πολυ πρεπει να υπαρχει καποιο ιστορικο!οπως χλαμυδια ενδομητριωση μεγαλου βαθμου η πολλες αποξεσεις χειρουργεια!ολα καλα θα ειναι!να σκεφτεσαι μετα οτι για 3 μηνες θα εισαι σουπερ γονιμη

Ευχαριστώ για την υποστήριξη! Ελπίζω να βγουν καλά τα αποτελέσματα! Εχω ήδη προηθευτεί και ψηφιακά τεστάκια ωορρηξίας και ελπίζω να μας έρθει τους επόμενους μήνες!!! ❤️

Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Την έκανα πριν 2 μήνες σχεδόν, πήγα σε ημιλιποθυμη κατάσταση από το άγχος μου και τελικά δεν πονεσα καθόλου, μόνο όταν μου έβαλε τον κολποδιαστολεα.. Μην ανησυχείτε μετά θα λέτε αυτό φοβόμουν?? 

Νομίζω κάπως έτσι θα είμαι και εγώ..αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι...! Και ελπίζω σε θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Συμφωνώ κι εγώ πήγα τρελαμένη από το άγχος και δεν ήταν τπτ!!!!!! Μόνο ο κολποδιαστολέας που πάντα με ενοχλεί!!

Μακάρι να ναι έτσι και για μένα! Εύχομαι να είναι θετική η επόμενη χοριακη σου! Αναμένουμε κοριτσι μουυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Thunder Ισως ειναι πολύ νωρίς ακόμη... επανέλαβέ τη σε λίγες ημέρες..

@Nancaki88 Ακολουθώ κ εγω μετα απο σενα! Δε φοβάμαι καθόλου τον πόνο ή οτιδηποτε άλλο ΜΟΝΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤελεσματα!!!! Τιποτα αλλο κ στο ευχομαι κ εσενα κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!γιαννα μου δν σε καλυπτουν οι pregnacare αν εχεις κ τωρα την βιταμινη τοσο!καλυτερα να πιεις επιπλεον!γτ με το καλο οταν μεινεις εγκυουλα να μην την πινεις απ την αρχη της κυησης!

Ναι ε? Θα κάνω επαναληπτικες μέσα στον επόμενο μήνα και θα πάρω σταγόνες αν είναι.. Σ ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...