Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Χαχαχα γελάω ακόμα! 

Την άλλη Κυριακή το αργότερο οπότε μπες Δευτέρα για να σου πω ότι αδιαθετησω εντάξει? 

Προγεστερονη είναι αυτή που γίνεται 21η μέρα?  Γιατί ο γιατρός δεν με έβαλε να κάνω. Είπε πως αφου κάνω ωορρηξία δεν υπάρχει λόγος. Κι εγώ παραξενευτηκα αλα μου είπε τΣαμόα θα την κάνω. Οπότε δεν ξέρω κ να σου πω.Αν θες για ΑΜΗ Fsh E2 εδώ είμαι! 

Πάντως γενικά ένα βήμα πριν να εργαστούμε σε βιοπαθολογο είμαστε όλες. 

 

Είδες πάντως δεν λέμε μόνο για μωρά, λέμε κ την "βλακεια" μας να περασει η ώρα  (η μάλλον οι μηνες). 

Ε μα δε γίνεται να μην το ρίξουμε κ στην πλάκα! ΑΜΗ δεν έκανα, ειπα οκ αν ηθελα να αναβάλλω τη διαδικασια.θα είχε νόημα να δω το απόθεμα, τωρα τι να.μου πει; μονο να με αγχωσει. Επίσης εχω 2 γνωστές με πολύ χαμηλή ΑΜΗ που τις φοβησαν οι γιατροί κ έκαναν μια χαρα φυσιολογικά τα παιδια τους... 

Τα αλλα τα εχω καλα... η Ε2 κ η fsh τι ακριβως δείχνουν; εχω 37,65 κ 5,95 αντίστοιχα τη 2η μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειο!!! Ας ξεφύγουμε λίγο κι από τα αναμενόμενα... Εγώ θα έλεγα και '' το μπεμπέ του Μάη '' γιατί όλη μέρα σήμερα τραγουδάω '' σε λένε το κορίτσι του Μάη '' ?????

Καλό βράδυ κορίτσια, ήρθε η ώρα για ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τέλειο!!! Ας ξεφύγουμε λίγο κι από τα αναμενόμενα... Εγώ θα έλεγα και '' το μπεμπέ του Μάη '' γιατί όλη μέρα σήμερα τραγουδάω '' σε λένε το κορίτσι του Μάη '' ?????

Καλό βράδυ κορίτσια, ήρθε η ώρα για ????

Καλέ ωραίο είναι το μπεμπέ του Μάη χαχααα γέλασα εμένα Μ άρεσε παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girls εγώ περιμένω στις 25 Απρίλη.. κ λέω περιμένω γιατί θέλω απεγνωσμένα να έρθει να τελειώνω καιιιιιιι..... I am cominggggg μαζί σας στις προσπάθειες... Προυπαντηστε με...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Συμφωνώ!!! Μια και καλή είναι υπεραρκετή. @Σταυρι από επαφές θεωρώ ότι είσαι μια χαρά!! 

Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τη στήριξη αλλά έχω τη πεποίθησή ότι  έκανα οωρηξια από αριστερά από εκεί που έχω το πρόβλημα δλδ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Girls εγώ περιμένω στις 25 Απρίλη.. κ λέω περιμένω γιατί θέλω απεγνωσμένα να έρθει να τελειώνω καιιιιιιι..... I am cominggggg μαζί σας στις προσπάθειες... Προυπαντηστε με...???

Welcome sweetheart ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Βρε καλώς την!! Μεγαλώνει το σποράκι σας!! όλα καλά να πάνε @Starrr απο εδώ και πέρα!! Πητ σας έδωσε ο γιατρος?

Αυχενική θα σιγουρεψουμε.... Είπε 24.11..μεχρι στιγμής.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στο ημερολόγιο έχω τον μέσο όρο του τελευταίου τριμήνου, που μου βγάζει κύκλο 32 ημερών άρα έχω μόλις μία ημέρα! 

Κοριτσαρες μου Καλημερούδια Σήμερα ξυπνησα με σούπερ διάθεση μιας και δεν κοιμηθήκαμε σπίτι αλλά στο εξοχικό μας και πίνω καφεδάκι παρέα με τ αλογάκια και τα σκυλάκια είναι μαγικά έξω σημερα μετά από τόση βροχή βγήκε και ο ήλιος @Γιάννα 36 κάνε τεστακια κορίτσι μου μπορεί να είσαι από τις τυχερές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσαρες μου Καλημερούδια Σήμερα ξυπνησα με σούπερ διάθεση μιας και δεν κοιμηθήκαμε σπίτι αλλά στο εξοχικό μας και πίνω καφεδάκι παρέα με τ αλογάκια και τα σκυλάκια είναι μαγικά έξω σημερα μετά από τόση βροχή βγήκε και ο ήλιος @Γιάννα 36 κάνε τεστακια κορίτσι μου μπορεί να είσαι από τις τυχερές.

Καλημέρα! Τέλεια είναι στη φύση, ειδικά από δω και πέρα θα ναι απόλαυση με τον ανοιξιάτικο καιρό! Εγώ ξύπνησα από τις 7 και πίνω ήδη τον δεύτερο καφέ! Τεστακι δεν έχω, αν δεν έρθει μέχρι Τρίτη θα πάω για χοριακη κατευθείαν. Πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης! 

Καλή Κυριακή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Τέλεια είναι στη φύση, ειδικά από δω και πέρα θα ναι απόλαυση με τον ανοιξιάτικο καιρό! Εγώ ξύπνησα από τις 7 και πίνω ήδη τον δεύτερο καφέ! Τεστακι δεν έχω, αν δεν έρθει μέχρι Τρίτη θα πάω για χοριακη κατευθείαν. Πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης! 

Καλή Κυριακή!! 

Μακάρι μακάρι κορίτσι μου! Φαντάσου να γίνει τώρα που το θεωρούσες αδύνατο λόγω της απουσίας του άντρα σου... ποια ειναι η τελευταία πιθανή μέρα για περίοδο; ε τότε κανε! Εγω μαζι με τα τεστ ωορρηξίας είχα παρει κ 2 εγκυμοσύνης (ηταν πακέτο ολα μαζι) αλλά δεν τα εχω χρησιμοποιήσει ποτέ, δεν αργεί ούτε μια μέρα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι μακάρι κορίτσι μου! Φαντάσου να γίνει τώρα που το θεωρούσες αδύνατο λόγω της απουσίας του άντρα σου... ποια ειναι η τελευταία πιθανή μέρα για περίοδο; ε τότε κανε! Εγω μαζι με τα τεστ ωορρηξίας είχα παρει κ 2 εγκυμοσύνης (ηταν πακέτο ολα μαζι) αλλά δεν τα εχω χρησιμοποιήσει ποτέ, δεν αργεί ούτε μια μέρα! ?

32-33_30 ήταν οι κύκλοι μου οι τελευταίοι. Σήμερα είμαι 34η, οπότε θα περιμένω σίγουρα άλλες δύο, για να περάσει κι η πιθανότητα ωχρινικης 16 ημερών. 

Μα πραγματικά, όπως τα έκανα τα τεστ πέντε μέρες πριν την περίοδο, τώρα δεν θέλω να τα δω! 

Εσύ πότε δεν περιμένεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

32-33_30 ήταν οι κύκλοι μου οι τελευταίοι. Σήμερα είμαι 34η, οπότε θα περιμένω σίγουρα άλλες δύο, για να περάσει κι η πιθανότητα ωχρινικης 16 ημερών. 

Μα πραγματικά, όπως τα έκανα τα τεστ πέντε μέρες πριν την περίοδο, τώρα δεν θέλω να τα δω! 

Εσύ πότε δεν περιμένεις?? 

Το Σάββατο! Κ να ηθελα δλδ θα ηταν υπερβολικά νωρίς! Ρε συ 34 μέρες πολλές είναι αν κ ομολογώ οτι κ γω θα προτιμούσα να περιμένω παρα να δω αρνητικό... σου εύχομαι πραγματικά να ειναι εγκυμοσύνη!!! Για όλες τις κοπέλες εδω εύχομαι τα καλύτερα, αλλά κάποιες ειδικά σας εχω στη σκέψη μου γιατί ξεκινήσαμε μαζί, περνάγαμε τις φάσεις μαζί κ θα χαρώ τόσο πολύ, σαν να γνωριζόμαστε απο κοντά χρόνια! Εκαναν το μανταρινακι @Mantarini κ το σταρακι @Starrr την αρχή κ εύχομαι να είσαι η επομενη κ να ακολουθήσουμε με τη @Ginaak κ το @lactaki Αναρωτιέμαι τι να κάνει η λουλουδακι μακαρι να εχει ηδη μείνει έγκυος!

Επεξεργάστηκε από Tokyo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Το Σάββατο! Κ να ηθελα δλδ θα ηταν υπερβολικά νωρίς! Ρε συ 34 μέρες πολλές είναι αν κ ομολογώ οτι κ γω θα προτιμούσα να περιμένω παρα να δω αρνητικό... σου εύχομαι πραγματικά να ειναι εγκυμοσύνη!!! Για όλες τις κοπέλες εδω εύχομαι τα καλύτερα, αλλά κάποιες ειδικά σας εχω στη σκέψη μου γιατί ξεκινήσαμε μαζί, περνάγαμε τις φάσεις μαζί κ θα χαρώ τόσο πολύ, σαν να γνωριζόμαστε απο κοντά χρόνια! Εκαναν το μανταρινακι @Mantarini κ το σταρακι @staar την αρχή κ εύχομαι να είσαι η επομενη κ να ακολουθήσουμε με τη @Ginaak! Αναρωτιέμαι τι να κάνει η λουλουδακι μακαρι να εχει ηδη μείνει έγκυος!

Γλυκούλα μου με συγκινείς! Πραγματικά πόσα έχουμε περάσει τόσες εδώ ταυτόχρονα, ίδια στάδια ίδιες αγωνίες! Με το καλό όλες μας να γίνουμε μανουλες σύντομα! 

Εσύ σε μια εβδομάδα θα κάνεις τεστακι!!! 

Σχετικά με τις 34 ημέρες δεν είναι πολλές, γιατί σκέψου Γενάρη που έκανα τεστ ωορρηξιας είχα θετικό την 14η ημέρα κι έκανα κύκλο 33 ημερών! Οπότε τώρα που υποψιάζομαι να έκανα αργά ωορρηξία, έχω ακόμα μέρες μπροστά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Τέλεια είναι στη φύση, ειδικά από δω και πέρα θα ναι απόλαυση με τον ανοιξιάτικο καιρό! Εγώ ξύπνησα από τις 7 και πίνω ήδη τον δεύτερο καφέ! Τεστακι δεν έχω, αν δεν έρθει μέχρι Τρίτη θα πάω για χοριακη κατευθείαν. Πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης! 

Καλή Κυριακή!! 

Ούτε εγώ είχα τότε στην εγκυμοσύνη (που τελικά κατέληξε σε παλινδρομη) πιτσυεω ότι τα συμπτωματα ξεκινανε μετα τις 10 μερες καθυστερηση..μακαρι στο εύχομαι ολοψυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Αυχενική θα σιγουρεψουμε.... Είπε 24.11..μεχρι στιγμής.. 

Καλημέρα κορίτσια μου ηλιόλουστη μέρα σήμερα ομολογώ δε το περιμενα.. @Starrr με το καλό κορίτσι μου.. να μας λες νέα σου.. @Tokyo γλυκιά μου πόσο δίκιο έχεις.. έχουμε γίνει μια πολύ όμορφη παρέα με στόχο να λιγουστευουμε βέβαια..ο μήνας αυτός ξεκίνησε καλά κ θα Κλείσει ακόμα καλύτερα πιστεύω @Γιάννα 36 κ @Σταυρι κ @Tokyo.. ποια άλλα κορίτσια έχουν μείνει?? Άντε να κλείσει όμορφα ο μήνας. Έχουμε βέβαια μέρες ακόμα...

Να έχετε μια όμορφη Κυριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου υπέροχη μέρα σήμερα με ήλιο επιτέλους!!!20η μέρα για μένα με λίγα πονακια  και τραβηγματακια χαμηλά..εύχομαι καλή Κυριακή σε όλες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Εγώ 25η μερα.Περιμενω την Τρίτη,ίσως κ αύριο.Ειχα πρησμένο στήθος για μέρες αλλά σήμερα υποχώρησε λίγο μου φαίνεται,το οποίο για μένα είναι σήμα κατατεθέν ότι έρχεται!! δυστυχώς..☹️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Κυριακή κορίτσια Μου!!! Σύντομα όλες με θετικά αποτελέσματα!! Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! Σήμερα πήγαμε το πρωί στην εκκλησία και κοινωνησαμε  με τον αντρουλη μου..  Και προσευχηθηκα και για σας κοριτσια Μου!!! 

Ήρθαμε στη γιαγιά μου να πούμε τα ευχάριστα, χάρηκε η καλή μου πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλή Κυριακή κορίτσια Μου!!! Σύντομα όλες με θετικά αποτελέσματα!! Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! Σήμερα πήγαμε το πρωί στην εκκλησία και κοινωνησαμε  με τον αντρουλη μου..  Και προσευχηθηκα και για σας κοριτσια Μου!!! 

Ήρθαμε στη γιαγιά μου να πούμε τα ευχάριστα, χάρηκε η καλή μου πολύ!! 

Καλημέρα!!!!Να εισαι καλά κορίτσι μου?? Όμορφη Κυριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

5 εβδομάδων και 2 ημερών θα μαι.. 

Καρδιά μην περιμένεις να ακούσεις αντε να την δεις να παλεται και αυτη με το ζορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ηλιόλουστη μέρα σήμερα ομολογώ δε το περιμενα.. @Starrr με το καλό κορίτσι μου.. να μας λες νέα σου.. @Tokyo γλυκιά μου πόσο δίκιο έχεις.. έχουμε γίνει μια πολύ όμορφη παρέα με στόχο να λιγουστευουμε βέβαια..ο μήνας αυτός ξεκίνησε καλά κ θα Κλείσει ακόμα καλύτερα πιστεύω @Γιάννα 36 κ @Σταυρι κ @Tokyo.. ποια άλλα κορίτσια έχουν μείνει?? Άντε να κλείσει όμορφα ο μήνας. Έχουμε βέβαια μέρες ακόμα...

Να έχετε μια όμορφη Κυριακη...

Καλημερα!!! Περιμενω κ γω 22 του μηνα, αν κ κατι μου λεει οτι θα με επισκεφτει νωριτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!Εγώ 25η μερα.Περιμενω την Τρίτη,ίσως κ αύριο.Ειχα πρησμένο στήθος για μέρες αλλά σήμερα υποχώρησε λίγο μου φαίνεται,το οποίο για μένα είναι σήμα κατατεθέν ότι έρχεται!! δυστυχώς..☹️?

Οι πρώτες της εβδομάδας θα είμαστε ? κι ακολουθούν οι υπόλοιπες κοπέλες! 

@Mantariniβοήθειά σας, ευχαριστούμε που μας σκέφτεσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Καρδιά μην περιμένεις να ακούσεις αντε να την δεις να παλεται και αυτη με το ζορι

Αχ να δούμε ότι το φασόλι εξελίσσεται σωστά.. Και δεν με νοιάζει  τίποτα άλλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...