Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα!

Καλώς όρισες στην παρεούλα μας! Σε ευχαριστούμε για το νέο Site! Προσωπικά έκανα εγγραφή, αλλά βρίσκω το Mammyland πολύ καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

INA2009,

To forum τελικά το βρήκες ή το έφτιαξες γιατί εμένα σε προσωπικό μήνυμα μου έγραψες

"Το τελειωσα το forum μπες αν θες να το τσεκαρεις. Και που σαι θελω να μην εισαι αυστηρη βαζω καθε μερα νεα θεματα απλα τελειωσα τα βασικα φιλακιαααα"

Μου ήρθε επίσης και ένα άλλο προσωπικό μήνυμα για να μπω σε άλλο forum απο άλλο μέλος αυτή τη φορά! Γιατί ρε παιδιά να μπώ κάπου αλλού? Μια χαρά είναι εδώ!

Τουλάχιστον μην μου στέλνετε εμένα προσωπικά μηνύματα με προωθητικές ενέργειες γιατί νευριάζω!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleni mou...

ki emena mou exoun stilei prwsopiko munina gia na mpw se kapio allo forum...

Kapios exei zulepsei apo to mammy land,,,kai tin omorfi pareoulla mas edw...:silly: :silly: :silly:

Astous ekei agapi mou,ki min neuriazeis na xalas tin ugeia sou...

Koritsia den exei pio wraia pareoulla apo tin diki mas...B) B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σύμπτωση!!Ελένη πήρα ακριβώς το ίδιο μήνυμα με τα ιδια λόγια ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!Νομιζα οτι ήταν λάθος αλλά μάλλον διαφημιστικό κολπάκι;) ;) Δεν υπάρχει λογος να εκνευριζεσαι καλή μου..στο ιντερνετ βρισκόμαστε συμβαίνουν και αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως αν δεν μου ξαναστελνες (ΙΝΑ) μυνημα για το forum (ειτε ειναι δικο σου ειτε οχι).

Πρωτον γιατι δεν με λενε Μαρια, δευτερον γιατι δεν ζητησα να μαθω για το forum και τριτον γιατι ειναι ενοχλητικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh:

Κ ΓΩ ΕΛΑΒΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΘΕΛΑ

ΝΑ ΒΡΩ Κ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΑ ΜΕΣΟ GOOGLE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο μυνημα ελαβα κ εγω οχι 1 αλλα 4 φορες κ οταν εστειλα να δω τη συμβαινει η απαντησσ:λαθος σορυ ανα θες επισκεψου τη σελιδα;) βεβαια καταλαβα οτι ειναι στημενο:laugh: :laugh: ρε συ ινα επρεπε να βρεις πιο εξυπνο τροπο καθοτι γνωριζομαστε μεταξυ μας εδω:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι και τόσο καλό φόρουμ αφού για να διαβάσεις ένα θεματάκι πρέπει να κάνεις εγγραφή και μου την δίνουν κάτι τέτοια, όπως επίσης σου παρουσιάζεται διαφήμηση! :angry:

παρεπιπτόντως έλαβα και εγώ το ίδιο μήνυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το ιδιο μυνηματάκι με Μαρία πηρα κοριτσια τελικά τι γινεται εδω περα για να καταλαβουμε δηλαδη ειναι σπαστικό αυτο το πραγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρώ τουλάχιστον υποκριτικό να μπαίνεις μέσα σε ένα ήδη πετυχημένο forum και να προσπαθείς να ψαρέψεις ...μέλη, κάνοντας μία και μόνη δημοσίευση (την πρώτη σου!!!) για να διαφημίσεις τη δική σου σελίδα!!

Ας μη δώσουμε συνέχεια κορίτσια... Ελευθερία λόγου κι έκφρασης υπάρχει... Η κάθεμία μας βγάζει τα συμπεράσματά της και πορεύεται... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλο απογευμα τελικα νομιζω πως αυτο το μηνημα το πηραμε παρα πολες,για να μην πω ολες μας....δε θα μ'ενοχλουσε να μαθω για ενα παρομοιο site αλλα να πως να το πω ισως μου κινουσε περισσοτερο το ενδιαφερον αν το εβρισκα με αλλο τροπο.τωρα δεν ξερω κ σε μενα δε καλοαρεσε αυτο το μηνημα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...