Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Εμείς είχαμε ζευγάρι που είχε κάνει σε μικροβιολογικό σπερμοδιάγραμμα τους είχε βγάλει οτι το σπέρμα ήταν μια χαρά ενώ ήταν χάλια και μέτα ψάχνανε την κοπέλα με κάθε είδους εξέταση και χάσανε 2 χρόνια απο τη ζωή τους γι αυτο το λόγο. Θα σου πω τον άλλο μήνα που θα πάω για τη σαλπιγγογραφία τι θα βγει..μόλις πήρες τα αποτελέσματα πήγες και στο γυναικολογο να τα δει ή του την έστειλες? 

Ειλικρινά κάθομαι πολλές φορές και αναρωτιέμαι γιατί σε κάποιους απο εμάς παίρνει περισσότερο χρόνο..δεν έχω καταλήξει πουθενά το μόνο σίγουρο είναι πως όταν έρθει η στιγμή που θα έχω καθυστέρηση και θα πάρω τεστ με θετικό αποτέλεσμα θα τσιρίξω απο χαρά και θα το χαρώ όσο τίποτα άλλο πράγμα που αν συνέβαινε παλαιότερα όχι ότι δε θα το χαιρόμουν απλά θα είχα δευτερες σκέψεις για το οικονομικό, για το γεγονός οτι δεν θα έχω βοήθεια αλλά πια δε με νοιάζει. Ας έρθει με το καλό το μωράκι μας να μεγαλώσει η οικογένεια μας και όλα θα γίνουν. Το πιο σημαντικό είναι οτι βρήκα τον ανθρωπο που με κάνει να νιώθω ασφάλεια, ισορροπία και να βλέπω τη ζωή θετικά! Θέλω τόσο πολύ να του μοιάζει κιόλας..του λέω να έρθει και να είναι ίδιο εσύ! Στο γράφω και συγκινούμαι..

 Επειδή δεν είχα κάτι του την έστειλα κ έκλεισα ένα ραντεβού αργότερα όταν πια είχα μαζέψει τα πάντα από εξετάσεις για να τα συζητήσουμε. Προτείνω να κάνεις το ίδιο. Νομίζω ότι πρέπει να κινηθείς ανάλογα με το αποτέλεσμα... αν (που πραγματικά δεν το νομίζω) βρεθεί κάτι πας από εκεί για να σου πει τι θα κάνετε. Αν είναι καθαρή ένα απλό mail / μνμ αρκεί...

Εύχομαι να έρθει σύντομα και για τις δυο μας αλλά και για όλες τις κοπέλες εδώ που προσπαθούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

 Επειδή δεν είχα κάτι του την έστειλα κ έκλεισα ένα ραντεβού αργότερα όταν πια είχα μαζέψει τα πάντα από εξετάσεις για να τα συζητήσουμε. Προτείνω να κάνεις το ίδιο. Νομίζω ότι πρέπει να κινηθείς ανάλογα με το αποτέλεσμα... αν (που πραγματικά δεν το νομίζω) βρεθεί κάτι πας από εκεί για να σου πει τι θα κάνετε. Αν είναι καθαρή ένα απλό mail / μνμ αρκεί...

Εύχομαι να έρθει σύντομα και για τις δυο μας αλλά και για όλες τις κοπέλες εδώ που προσπαθούν!

Γρήγορα λοιπόν να μας έρθουν τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...