Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι κοπέλα μου σ2 ένα αστατο κύκλο πανό από 40 ημέρες δεν κάνεις ωορρηξία και αν κάνεις είναι κακιάς ποιότητας. Εμείς εδώ δεν έχουμε καν σπέρμα τι στοχευμένες επαφές πάμε μάλλον για εξωσωματική απευθείας δεν συζητάμε καν για φυσιολογική πλέων σύλληψη 

Οκ φτιάξτε το σπέρμα. Κ θεωρώ μετά αν φτιάξεις λίγο τον κύκλο σου με κάποια φαρμακευτική αγωγή θα έρθει σίγουρα το μπεμπέ..... Δε χρειάζεται έτσι απλά η εξωσωματική... Πρώτα υπάρχουν άλλοι τρόποι... Και αν δεν... Τελευταία λύση η εξωσωματική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι κοπέλα μου σ2 ένα αστατο κύκλο πανό από 40 ημέρες δεν κάνεις ωορρηξία και αν κάνεις είναι κακιάς ποιότητας. Εμείς εδώ δεν έχουμε καν σπέρμα τι στοχευμένες επαφές πάμε μάλλον για εξωσωματική απευθείας δεν συζητάμε καν για φυσιολογική πλέων σύλληψη 

Έχεις δίκιο, δεν το γνώριζα αυτό για τους μεγάλους κύκλους.

Είναι δύσκολο αυτό που ζεις, αλλα θελω να σου πω οτι όσες ξέρω που πήγαν στην εξωσωματική λόγω προβλημάτων στο σπέρμα όλες τώρα έχουν παιδιά! Θα έρθει σίγουρα, αλλα πρόσεχε που θα απευθυνθείς γιατί δυστυχώς έχει γίνει κ αυτό επιχείρηση πλέον. Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Οκ φτιάξτε το σπέρμα. Κ θεωρώ μετά αν φτιάξεις λίγο τον κύκλο σου με κάποια φαρμακευτική αγωγή θα έρθει σίγουρα το μπεμπέ..... Δε χρειάζεται έτσι απλά η εξωσωματική... Πρώτα υπάρχουν άλλοι τρόποι... Και αν δεν... Τελευταία λύση η εξωσωματική! 

Έτσι και Αλλιός δεν μπορούμε φυσιολογικά αν ήταν θα είχε έρθει στα 4.5 Χρόνια τώρα που βρήκαμε τι φταίει μονόδρομος εξωσωματική μας το είπαν και οι ιατροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Έχεις δίκιο, δεν το γνώριζα αυτό για τους μεγάλους κύκλους.

Είναι δύσκολο αυτό που ζεις, αλλα θελω να σου πω οτι όσες ξέρω που πήγαν στην εξωσωματική λόγω προβλημάτων στο σπέρμα όλες τώρα έχουν παιδιά! Θα έρθει σίγουρα, αλλα πρόσεχε που θα απευθυνθείς γιατί δυστυχώς έχει γίνει κ αυτό επιχείρηση πλέον. Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο!

Δεν πειράζει κοπέλα μου είμαι σε πολύ καλά χέρια ιατρών...  έχω το προνόμιο ηλικία για εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Δεν πειράζει κοπέλα μου είμαι σε πολύ καλά χέρια ιατρών...  έχω το προνόμιο ηλικία για εξωσωματική 

Ναι φυσικά κ το έχεις κ ολα θα πανε καλά! Μόνο θετική σκέψη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κακο να θελω να γραψω απο χθες και να μη με αφηνει.. Ποτε θα ερχισει να με αφηνει να γραφω οτι θελω??? γκρρ!!

@Κορτας ναι ειμαι κ εγω στην κατηγορια αυτη και ελπιζω να εχω την τυχη σου με ενα νινι συντομα! Συγχαρητηρια με το καλο το μπουμπουκακι σου!

@Ginaak καταλαβα απολυτα τι εννοεις, η κατασταση σου εκεινη την περιοδο δεν ηταν η καλυτερη αλλα ελπιζω να ειναι τωρα. Κ εγω βεβαια που ειμαι επισης μεσα σε αυτο, δεν πολυπιστευω οτι εχει καποια σοβαρη τουλαχιστον επιπτωση. Παραδειγμα η κορτας.  @Penny89 κοριτσι μου δεν το πιστευω αυτο που εζησες αληθεια...Απιστευτο ποσο μ.....ς ηταν ο γιατρος και τρομερη η σταση σου απεναντι του.

@Niki94 Καλη επιτυχια κοριτσι μου με την εξωσωματικη σου. Ολες γινονται μανουλες, απλα αλλες ευκολα, αλλες δυσκολα ?

Ελπιζω κοριτσια μου ο Μαρτιος, πλεον, να ειναι ο τυχερος μηνας για πολλες εδω μεσα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

@Γιάννα 36 ποιος με φώναξε χχαχχαχαχα εδώ είμαι κορίτσια μου καλεεε θα μείνετε όλες τώρα θα σας πάρω όλες εγώ μαζί μου θα δείτε τι και αν δεν ήτανε αυτό το μηνα εεεε @Mantarini @Tokyo @lactaki @Σταυρι @Χρυσάφω πιστεύετε το και θα γίνει όλες σας θα γίνετε μανουλες όλες και οσες δεν εκανα παράθεση να με συγχωρήσουν δεν σας  ξέρω όλες ακόμα και ακόμα δεν είμαι και πολύ μέσα διότι Εχω Ολη μέρα υπνηλία σημερα Εχω εμετούς και το στομαχι χαλιααα

Θέλουμε και εμείς στομάχι χαλια θέλουμε και εμείς εμετούς θέλουμε και εμείς να γίνουμε Μπαλονεςςςςςςςςςς??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Θέλουμε και εμείς στομάχι χαλια θέλουμε και εμείς εμετούς θέλουμε και εμείς να γίνουμε Μπαλονεςςςςςςςςςς??????

χαχαχαχα δεν υπάρχεις!!! θα συμφωνήσω σε Όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Θέλουμε και εμείς στομάχι χαλια θέλουμε και εμείς εμετούς θέλουμε και εμείς να γίνουμε Μπαλονεςςςςςςςςςς??????

Χαχαχχαχαχαχχαχα @Σταυρι να σαι καλα γελασααααα τόσο πολύ έγινε η παραγγελία κορίτσι μου αμέσως τον επόμενο μηνα σου εύχομαι να εχεις εμετούς χαλιά στομάχι και μια κοιλουμπα νααααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Niki94 πότε με το καλό προγραμματίζετε την εξωσωματική; Ο χρόνος είναι με το μέρος σου! 

Μάλλον από του χρόνου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μάλλον από του χρόνου 

Κορίτσι μου γιατί έτσι; είναι το οικονομικό στη μέση ή υπάρχει κάτι που πρέπει να διορθωθεί πρώτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Κορίτσι μου γιατί έτσι; είναι το οικονομικό στη μέση ή υπάρχει κάτι που πρέπει να διορθωθεί πρώτα; 

Όχι καθόλου δεν είναι το οικονομικό πρώτα πρέπει να γίνουν αλλά και μετά όπως να φτιάξει ο κύκλος μου δεν θα με πάει όπως νανε ένα ένα βήμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι καθόλου δεν είναι το οικονομικό πρώτα πρέπει να γίνουν αλλά και μετά όπως να φτιάξει ο κύκλος μου δεν θα με πάει όπως νανε ένα ένα βήμα 

Σου εύχομαι καλή επιτυχία.. Και τώρα και του χρόνου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate89 είπε:

Σου εύχομαι καλή επιτυχία.. Και τώρα και του χρόνου. 

Σε ευχαριστώ κι σε εσ2να τα καλύτερά εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ κι σε εσ2να τα καλύτερά εύχομαι

Όλα θα πάνε καλά γιατί έχεις παρα πολύ χρονικό περιθώριο κ μολις φτιάξεις τα δικά σου όλα θα πάνε κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Όλα θα πάνε καλά γιατί έχεις παρα πολύ χρονικό περιθώριο κ μολις φτιάξεις τα δικά σου όλα θα πάνε κατ'ευχήν!

Ευτυχώς ανήκουμε στη γενιά των γυναικών που δεν υπάρχει περίπτωση να μη γίνεις μαμά. Όλα θα γίνουν, κάποια αργούν δυστυχώς αλλά γίνονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Όλα θα πάνε καλά γιατί έχεις παρα πολύ χρονικό περιθώριο κ μολις φτιάξεις τα δικά σου όλα θα πάνε κατ'ευχήν!

Ευχαριστώ κι σε εσένα τα καλύτερα 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Ευτυχώς ανήκουμε στη γενιά των γυναικών που δεν υπάρχει περίπτωση να μη γίνεις μαμά. Όλα θα γίνουν, κάποια αργούν δυστυχώς αλλά γίνονται. 

Ακριβός ετσι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λίγο έκλεισα ραντεβού για γυναικολόγο αύριο το μεσημεράκι. Να δούμε τι θαύματα έχει κάνει αυτή η κλομιφαινη!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πριν λίγο έκλεισα ραντεβού για γυναικολόγο αύριο το μεσημεράκι. Να δούμε τι θαύματα έχει κάνει αυτή η κλομιφαινη!!! ???

Θα περιμένουμε νεα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια πριν λίγο έκλεισα ραντεβού για γυναικολόγο αύριο το μεσημεράκι. Να δούμε τι θαύματα έχει κάνει αυτή η κλομιφαινη!!! ???

Καλα αποτελεσματα!!!Με το καλο!Κι εγω ξεκιναω την Δευτέρα τις βιταμίνες ..Ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις υποψηφιες μανουλες!

Πολυ χειμωνιατικος μελαγχολικος καιρος σημερα!

Κι εγω το σκεφτομαι για βιταμινες αλλα εχω διλημμα.

Περα απο τις γνωστες pregnecare βρηκα ον λαιν τις fertilovit f 35+ που υποτιθεται οτι ενισχυουν την ποιοτητα των ωαριων για ανω των 35 γυναικες.Επειδη ομως η τιμη τους ειναι τσουχτερη 34,90 οι 30 καψουλες και 81 ευρω οι 90 καψουλες-δλδ η χρηση του τριμηνου που συστηνεται ηθελα να ρωτησω αν τις ξερει ή τις χρησιμοποιει καμμια?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Όχι καθόλου δεν είναι το οικονομικό πρώτα πρέπει να γίνουν αλλά και μετά όπως να φτιάξει ο κύκλος μου δεν θα με πάει όπως νανε ένα ένα βήμα 

@Niki94 γλυκο μου κοριτσι, εμεις τα χουμε ξαναπει, ενα μονο θα σου γραψω....να χα τα χρονια σου αχ και να τα χα!

Οταν φτασεις στην ηλικια μου θα χεις ηδη τα παιδακια σου αγκαλια...ακομη κι αν θα σου ερθουν με εξωσωματικη τι σημασια εχει?

Εισαι τυχερη,μη πω ευλογημενη, που βρηκες απο νωρις τον συντροφο σου, καποιες τον ψαχναμε ως τα 30-35-40 κι οταν επιτελους ηρθε μας ειπαν τωρα?? τωρα θες να γινεις μανα?

Εχεις τον καλυτερο συμμαχο, την καταλληλοτερη βιολογικη ηλικια.Ακομη και αν σας βρηκαν θεματακια αυτα η επιστημη μπορει να τα παρακαμψει!

Χαιρομαι που εισαι τοσο αισιοδοξη γιατι ετσι πρεπει! Ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χιονίζει σήμερα στο νησάκι μου.. ξυπνήσαμε το πρωί με τον αντρουλη μου και του είπα θες να μη πάμε δουλειά σήμερα;; ?? αλλά εκείνος σαν πιο λογικός και ρεαλιστής δεν με άκουσε..  εσείς πως είστε;; τι καιρό έχετε στα μέρη σας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χιονίζει σήμερα στο νησάκι μου.. ξυπνήσαμε το πρωί με τον αντρουλη μου και του είπα θες να μη πάμε δουλειά σήμερα;; ?? αλλά εκείνος σαν πιο λογικός και ρεαλιστής δεν με άκουσε..  εσείς πως είστε;; τι καιρό έχετε στα μέρη σας;; 

Καλημερα!! Ειμαι Πετρουπολη κι εχει βροχουλα!

Σημερα δεν δουλευω! Τι καλα! Αλλα φυσικα 7 το πρωι το ματι γαριδα!

Τι δουλεια κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...