Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

LOULOUDAKI καλημερα

Λυπάμαι πολύ κ για εσένα δεν το βάζουμε κάτω,ΕΓΩ βέβαια ξεκινάω εξοσωματικη από τον αλο μήνα για το λόγο που έχω κάνει λαμπαροσκοπιση ενδομητρίωσης κ δεν έχω άλλο περιθώριο. 

Αυτό που έβγαλα ήταν χωρίς αίμα,κάποια εκριση του ενδομητρίου λέει ο γιατρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με το καλό να μην έρθει!!! Από τη μια είναι εκνευριστικό να λες δεν έχω τίποτα γιατί δεν συλλαμβάνω, από την άλλη έχετε αποκλείσει πολλές περιπτώσεις οπότε είναι απλά θέμα χρόνου! Τι ηλικίες έχετε? 

Ευχαριστώ!! ? Μακάρι!! Σε λίγες μέρες λέω να κάνω και κάποιες ανοσολογικες εξετάσεις! Εγώ είμαι 29 και ο σύζυγος 41! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

καλως μας ήρθες κορίτσι!!! εύχομαι σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις.. οπότε αφού όλα είναι καλά..  απέβαλε άγχος..  κανονίστε και κανένα ταξιδάκι αν μπορείτε.. και θα ρθει!!

Καλώς σας βρήκα!! Έχω άγχος, η αλήθεια να λέγεται!! Μου είναι δύσκολο βέβαια να μην έχω άγχος εφόσον μπαίνω στη διαδικασιά να επισκέπτομαι κάθε μήνα το γυναικολόγο αλλά και να έχω προγραμματισμένες επαφές! Γενικότερα είμαι αγχώδης! Αλλά παραμένω αισιόδοξη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

@Thunder και εγώ τον επόμενο μήνα αν μου έρθει περίοδος θα κάνω πρόκληση.. ??? Εγώ  περιμένω...!! 

Αα τι ωραία @Starrr, πάμε μαζί!! Πότε περιμένεις; Αντιμετωπίζεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα; Αν επιτρέπεται. :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

@Χρυσάφω κοπελα μου η χορειακή σου είναι αρνητική να ξέρεις μετά από την ωορρηξία ανεβενει λίγο η χορειακή μεχρι να παίσει το ενδομήτριο για αυτο το λογο ανεβαίνει για να υποδεχτεί το αυγο αλλιώς αν δεν ύπαρξη γονιμοποίηση τότε αρχίζει μαζί με το ενδομήτριο την περίοδο να έπεφτε και η χορειακή και την εκανες παρα πολυ νωρίς κοπέλα μου έδωσες τσάμπα λευτα καλο ειναι να περιμενεις καθιστεριση και να κάνεις.. στο λεω φιλικα... όπως είναι κάλο να βρεις εναν σταθερο γυναικολόγο και να μην  περνεις απο 7 με 8 γιατρούς γνώμες γιατί θα ακούσεις πολλα και θα χασεις την μπαλα σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος και να τριπλασιαστεί η χορειακή...!!!!

Απογοητευτηκα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Απογοητευτηκα τωρα...

Δεν χρειάζεται κοπέλα μου τιποτα δεν έχει τέλειωσει... και σου το εύχομαι να είσαι και να μας λες ποκυ σύντομα τα ευχάριστα νέα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Δεν χρειάζεται κοπέλα μου τιποτα δεν έχει τέλειωσει... και σου το εύχομαι να είσαι και να μας λες ποκυ σύντομα τα ευχάριστα νέα...!!!

Μακαρι αλλα Δεν το βλεπω.Πριν λιγο διαβασα οτι η χοριακη ανεβαινει σε μεγαλες ηλικιες κ προεμμενοριακες γυναικες.Καταλαβαινεις τωρα τι έπαθα...Σαν αγράμματη.Δεν φανταζεσαι την στενοχωρια μου.Παραδειγμα προς αποφυγην.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μακαρι αλλα Δεν το βλεπω.Πριν λιγο διαβασα οτι η χοριακη ανεβαινει σε μεγαλες ηλικιες κ προεμμενοριακες γυναικες.Καταλαβαινεις τωρα τι έπαθα...Σαν αγράμματη.Δεν φανταζεσαι την στενοχωρια μου.Παραδειγμα προς αποφυγην.

Βρε δεν χρειάζεται να διαβάζεις στο ίντερνετ θα βρεις παρά πολλά και θα απογοητευτείς αλλά ποτέ δεν πρέπει να απογοήτευσε...Και Α μην ελπίζεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Αα τι ωραία @Starrr, πάμε μαζί!! Πότε περιμένεις; Αντιμετωπίζεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα; Αν επιτρέπεται. :-) 

Όχι δε αντιμετωπίζω κάποιο μέχρι στιγμής.... Είναι λίγος χρόνος που προσπαθούμε αλλά έχω άστατο κύκλο.. Οπότε αυτό το μήνα παρακολούθησα με ωορρηξία. Η οποία έγινε τη 30η ημέρα..... Περιμένω από αύριο έως Παρασκευή μου είπε ο γιατρός. Αλλιώς Σάββατο κάνω χοριακη!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Βρε δεν χρειάζεται να διαβάζεις στο ίντερνετ θα βρεις παρά πολλά και θα απογοητευτείς αλλά ποτέ δεν πρέπει να απογοήτευσε...Και Α μην ελπίζεις... 

Ευχαριστώ πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου τι κάνεις; Πως είσαι; Βρήκατε άκρη; 

Καλά κοπέλα μου Εσυ; Όχι ακόμη δεν έχουμε βρει το ψάχνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά κοπέλα μου Εσυ; Όχι ακόμη δεν έχουμε βρει το ψάχνουμε 

Και εμείς στην ίδια κατάσταση!!!Εξετάσεις κάνει!!!και μετά θα αποφασίσουμε!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!Και σύντομα να είμαστε εγκυουλες!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εμείς στην ίδια κατάσταση!!!Εξετάσεις κάνει!!!και μετά θα αποφασίσουμε!!Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!Και σύντομα να είμαστε εγκυουλες!!??????

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου και θα κάνουμε εγκυουλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

;;;;Καμμία;;

Κοριτσάκια μου εγώ περιμένω 19 του μήνα.. επαφές είχα 10η 12η16η 18η θετικο τεστακι (οωρηξιας πάντα) ειδα την 16η αλλά από τις γόνιμες μέρες και μετά δω υγρά και πρησμένο στήθος λέτε???

στις On 11/2/2019 at 2:46 ΜΜ, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Σταυρι κλαίω ??? μπες στο θέμα που σου έστειλε η @Tokyo και πήγαινε κάτω να πατήσεις "παρακολούθηση".

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/2/2019 at 3:28 ΜΜ, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Σταυρι ουουου!!! Εδώ είμαστε.

τι γίνεται με σένα @Σταυρι συνέχεια θα μας ψάχνεις??hahaahah

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

τι γίνεται με σένα @Σταυρι συνέχεια θα μας ψάχνεις??hahaahah

Χαμένη γενικώς όμως ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Ευχαριστώ!! ? Μακάρι!! Σε λίγες μέρες λέω να κάνω και κάποιες ανοσολογικες εξετάσεις! Εγώ είμαι 29 και ο σύζυγος 41! 

 

Καλώς σας βρήκα!! Έχω άγχος, η αλήθεια να λέγεται!! Μου είναι δύσκολο βέβαια να μην έχω άγχος εφόσον μπαίνω στη διαδικασιά να επισκέπτομαι κάθε μήνα το γυναικολόγο αλλά και να έχω προγραμματισμένες επαφές! Γενικότερα είμαι αγχώδης! Αλλά παραμένω αισιόδοξη!! 

Καλε εισαι πολυ μικρη!! Αφου ολες οι εξετασεις βγαινουν καλες τοτε μονο μια ειναι η αιτια...αγχος,το καλυτερο αντισυλλπτικο!

 

@Χρυσάφω Μην στηριζεσαι σε οσα διαβαζεις στο ιντερνετ....6 μερες μετα την ωορρηξια δεν θα δειξει κανενα τεστ κ καμμια χοριακη τπτ, αφου το ξερεις.Τριτη πρωι κι οι δυο θα κλεινουμε 2η μερα καθυστερησης θα δεις...think positive

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλε εισαι πολυ μικρη!! Αφου ολες οι εξετασεις βγαινουν καλες τοτε μονο μια ειναι η αιτια...αγχος,το καλυτερο αντισυλλπτικο!

 

@Χρυσάφω Μην στηριζεσαι σε οσα διαβαζεις στο ιντερνετ....6 μερες μετα την ωορρηξια δεν θα δειξει κανενα τεστ κ καμμια χοριακη τπτ, αφου το ξερεις.Τριτη πρωι κι οι δυο θα κλεινουμε 2η μερα καθυστερησης θα δεις...think positive

Ευχαριστώ!Μακάρι!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ γω από αύριο περιμένω... Έως Παρασκευή.... Περιμένω να δω τι θερμοκρασία θα δείξει αύριο το θερμόμετρο. Πάντως έχω πάρα πολλά νεύρα.. Έχω πόνους περιόδου κ μέσης. Κ το στήθος κλασσικά από την ημέρα της ωορρηξιας..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια κ γω από αύριο περιμένω... Έως Παρασκευή.... Περιμένω να δω τι θερμοκρασία θα δείξει αύριο το θερμόμετρο. Πάντως έχω πάρα πολλά νεύρα.. Έχω πόνους περιόδου κ μέσης. Κ το στήθος κλασσικά από την ημέρα της ωορρηξιας..... 

Λιγη υπομονη ακομα κοριτσι μου....Λιγο εμεινε κ θα ξέρεις.Σε νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φώτα σας .. βγήκε ανεβασμένος ο Tsh.. ενώ ο FT4 μια χαρά.. στο παρελθόν είχε ξανά βγει λίγο ανεβασμένο αλλά τα υπόλοιπα χρόνια ήταν οκ.. δε χρειάστηκε ούτε χάπια ούτε τίποτα να πάρω .. δεν είχα ενοχλήσεις.. θα ήθελα να σας ρωτήσω παίζει ρόλο η ψυχολογία κ το άγχος των ημερών?? Επίσης δεν αλληλοεπηρεαζονται TSh κ. Τ4? Γιατί το ένα είναι καλό κ τ άλλο όχι..

Δεν αντέχω άλλο όσο τα σκαλίζω βρίσκω.. πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας .. βγήκε ανεβασμένος ο Tsh.. ενώ ο FT4 μια χαρά.. στο παρελθόν είχε ξανά βγει λίγο ανεβασμένο αλλά τα υπόλοιπα χρόνια ήταν οκ.. δε χρειάστηκε ούτε χάπια ούτε τίποτα να πάρω .. δεν είχα ενοχλήσεις.. θα ήθελα να σας ρωτήσω παίζει ρόλο η ψυχολογία κ το άγχος των ημερών?? Επίσης δεν αλληλοεπηρεαζονται TSh κ. Τ4? Γιατί το ένα είναι καλό κ τ άλλο όχι..

Δεν αντέχω άλλο όσο τα σκαλίζω βρίσκω.. πφφφφ

Ο θυροιδης από άγχος στεναχώρια επιρεαζεται καλό είναι να πας σε έναν ενδοκρινολογο μπορεί να θέλει χάπι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...