Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Και εμένα σήμερα ο γιατρός του νοσοκομείου μου είπε ότι θα πάω με πρόκληση λογο θρομβοφιλιας,για τον διαβήτη θα δούμε πως θα πάει και αν πάμε νωρίτερα.εγω πάντως έχω αρχίσει να αγχώνομαι όσο περνάει ο καιρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Χαχαχα!!! Μακάρι!! Ευτυχώς ο μπαμπάκας είναι σκληρό καρύδι και φτου φτου γερός οργανισμός!! Μια πρεσβυωπια έκανε μόνο λόγω ηλικίας!! 

Πρέπει να είναι καθαρά διαβητικός; γιατί εμένα δεν έχει προσέχει και ελέγχεται αλλά δεν έχει 

Στην πρώτη δεν έκανα αλλά και καλά νομίζω το δεύτερο ήταν οριακό η αδερφή μου επέμενε όχι καμιά σχέση (είναι γυναικολόγος) ο ενδοκρινολόγος έλεγε απλά να το ελέγχω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η anna_ είπε:

Για τις ραγάδες, επειδή και εγώ έχω από την εφηβεία, απ'το γόνατο ως τη μέση, και πολύ το φοβάμαι, πλακώθηκα απ'την αρχή στις κρέμες, Frezyderm και biooil. Αλλά επειδή της frezyderm έχει έντονη μυρωδιά και την έχω συνδυάσει με τις αναγούλες και τους εμετούς μου, ψάχνω να βρω καμιά καλύτερη αν έχετε να προτείνετε κάτι. Το δέρμα τους τελευταίους μήνες τεντώνεται πιο πολύ, μη σταματάτε να βάζετε επειδή δεν έχετε δει κάτι. Η κουμπάρα μου, την ώρα της γέννας έκανε ραγάδα! Αν και σύμφωνα με τους δερματολόγους, αν έχεις προδιάθεση και ανελαστικό δέρμα, ότι και να βάλεις θα σκάσει. Αλλά όσο μπορούμε το βοηθάμε τι να κάνουμε. Εμένα θα φτάσουν ως τον λαιμό οι ραγάδες, η γυναίκα-ραγάδα θα γίνω, ελπίζω να αποκτήσω καμιά σουπερδύναμη..

Λοιπόν ο γυναικολόγος μου μου είπε εξαρτάται από το δέρμα και καλά αν είναι σφιχτό εμένα η κοιλιά ήταν αλλά σε άλλα σημεία έχω κάνει από την εφηβεία τα οποία είδα με τη μετατόπιση της λεκάνης να πηγαίνουν προς τη πλάτη αλλά δεν ήταν ροζ οπότε δεν ήταν καινούργιο.πιστςυω ότι και το δικό μου δέρμα το έχει οπότε με βοήθησε η κρέμα 

Και στις δύο εγκυμοσύνες χρησιμοποιώ τη sychronise είναι και για σύσφιξη είναι καλη αλλά επειδή αυτές οι κρέμες είναι ακριβές και μου έδωσε η αδερφή μου και της epancyl χρησιμοποιώ και αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Liou22 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Μολις πηρα τις εξετασεις μου εκανα καμπυλη ζαχαρου και γενικη αιματος. Δοξα το Θεο δεν εχω ζαχαρο αλλα εχω ξενερωσει γιατι εχω χαμηλα ερυθρα χαμηλο αιματοκριτη υψηλα λευκα και χαμηλα λεμφοκυτταρα. Ταραχτηκα λιγο με τοσα μαυρα νουμερα θα ειδοποιησω τον γιατρο ελπιζω να μην ειναι σοβαρα..

Α γίνονται μαζί και οι αιματολογικές; ωραία για τέλη Μάη με βλέπω εμένα .πόσες ώρες κράτησε και πόσες λήψεις;

Μίλησες με το γιατρό σου;πόσο είναι ο αιματοκρίτης;

Νομίζω όλα αυτά με τα λευκά είναι φυσιολογικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@LondonBaby το προαίσθημα δεν ανεβάζει το ζάχαρο καλέ! Ποιος τα λέει αυτά, είναι μαγγανίες ??? Αν δεν έχεις κληρονομικότητα διαβήτη και μάλιστα από τον πατέρα σου, κάνε τον σταυρό σου και όλα θα πάνε καλά!

Το άγχος ανεβάζει όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Με τον ύπνο πως τα πάτε ρε κοπέλες; Εγώ σταθερή στο πρόγραμμά μου ξυπνάω στις 4:00-4:30, πάω μια τουαλέτα και μετά γυρνάω σαν το αρνί με γέμιση στο κρεβάτι! Μετά σηκώνομαι, πηγαίνω σαλόνι, στέλνω τον σύζυγο στην κρεβατοκάμαρα που δήθεν θα έβλεπε ταινία και κοιμάται από τις 11 και βλέπω μεταμεσονύκτιες ταινίες, σείριαλ, τελεμάρκετινγκ και κέντρο ισχυρής ενόρασης!

Τι ώρα ξυπνάς το πρωί;

Εγώ κοιμάμαι κατά τις μια γιατί βλέπω το τατουάζ και φυσικά το πρωί ζοριζομαι να σηκωθώ .

Μετά κοιμάμαι το μεσημέρι καμιά ωρίτσα αν και με ξυπνάει συνεχεια

Γι'αυτό κοιμηθείτε όσο μπορείτε να το που έρθει το μικρό παει τελείωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα να δω σήμερα για καρότσι κ μας είπε ο υπάλληλος οτι από τη στιγμή π θα πάρουμε λίκνο, δν χρειάζεται το καρότσι να έχει πορτ μπεμπέ κ οτι μπορούμε να το βάζουμε στην κανονική θέση απο νεογέννητο, ξαπλωτά φυσικά. Είδα ένα της inglessina. Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Πιστεύω όσο μεγαλώνει το μωρό τόσο πιο πολύ αισθανόμαστε τη βαρύτητα να μας παίρνει κάτω. Κ μένα η κοιλιά νιώθω ότι είναι χαμηλά. Κ όσο περνάνε οι βδομάδες με τραβάει. Θα κάνεις κ τη β επιπέδου κ όλα θα είναι τέλεια. Θα δεις κ τη μπεμπουλα!! Εγώ πάντα κλαίω σαν τη χαζή!

Η κοιλιά θα ανέβει και το τελευταίο μήνα θα το νιώθετε όλο και πιο κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Εγώ πάλι πηγαίνω 3 με 4 φορές στη τουαλέτα το βραδυ! Στις 4 ξυπνάω πάντα είτε πάω τουαλέτα είτε όχι και μετά κάνω μια ώρα να κοιμηθώ κι εγώ! Βέβαια μετά κάθομαι. Μέχρι τις 10 στο κρεβάτι για να αναπλήρωσω τον ύπνο έστω και με το ζόρι! Επίσης ο μπέμπης είναι ποοοοολυ υπερκινητικος και συνήθως το βραδυ! Κλώτσησε πολύ νωρίς και ακόμα και ο γιατρός έχει παραξενευτει με την ενέργεια του! Λέτε να σημαίνει ότι θα είναι έτσι και εκτός κοιλιάς? Αρχίζω και. Φοβάμαι! 

Όλα είναι πιθανά παίζει και το αντίθετο χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pralina είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!! :)

Φυσικά πρέπει να περιμένουμε αλλά αν δε γίνεται τι να κάνουμε ;

Εμένα με έπιασαν συσπάσεις στις 37 και πήγα δεν είχα διαστολή έκανα από μόνη μου δύο και μετά με όρους δεν με βοήθησε

Τώρα κάπου 38-38.5 θα γεννήσω λόγω προηγούμενη καίσαρικης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Κορίτσια πήγα να δω σήμερα για καρότσι κ μας είπε ο υπάλληλος οτι από τη στιγμή π θα πάρουμε λίκνο, δν χρειάζεται το καρότσι να έχει πορτ μπεμπέ κ οτι μπορούμε να το βάζουμε στην κανονική θέση απο νεογέννητο, ξαπλωτά φυσικά. Είδα ένα της inglessina. Τι λέτε;

Αφού θα πάρετε λίκνο συμφωνώ αλλά τη θεωρώ λίγο ακριβή αυτή τη μάρκα 

Η δικιά μου είχε για το αμάξι και καλαθουνα η καλαθουνα τρεις μήνες κράτησε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν συνηθίζεται η ρημάδα η πείνα....και να έχεις και γεμάτο ψυγείο και ντουλάπια και να κάθεσαι να τα κοιτάς!!!

Από φρούτο τι σε αφήνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw Αλλαξα γιατρο στην 18η εβδομαδα και με ρωτησε ποτε εκανα τελευταια φορα εξετασεις, ειχα κανει τον Ιανουαριο οποτε μου εγραψε επαναληπτικες αιματος ουρων και την καμπυλη μαζι με την Β επιπεδου που θα κανω στις 8 του μηνα. Η καμπυλη σαν εξεταση κρατησε 2 ωρες. Εδωσα αιμα και μετα μου εδωσαν να πιω την γλυκοζη (την αντεξα παρεπιπτοντως δεν με ενοχλησε ηταν και κρυα) , μετα απο 1 ωρα εδωσα ξανα αιμα για 2η φορα και μετα απο 1 ωρα για 3η φορα. Στο ενδιαμεσο δεν επρεπε να φυγω απο το διαγνωστικο γιατι επρεπε να ειμαι ακινητη. Λιγο ταλαιπωρεισαι επειδη εισαι με αδειο στομαχι, λιγο ζαλαδα λιγο ανακατοσουρα αλλα παλευεται. Ο αιματοκριτης μου ειναι 32.7 και το οριο ειναι 35. Εστειλα με email τις εξετασεις μου τωρα γιατι δουλευα και δεν προλαβα οποτε περιμενω απαντηση μολις τις δει, αργει και το ραντεβου μου ακομα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

Αφού θα πάρετε λίκνο συμφωνώ αλλά τη θεωρώ λίγο ακριβή αυτή τη μάρκα 

Η δικιά μου είχε για το αμάξι και καλαθουνα η καλαθουνα τρεις μήνες κράτησε 

Το θέμα είναι αν είναι ασφαλές για το μωρό να μην αγοράσω καλαθούνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw πιστευω επισης πως εχω χαμηλο αιματοκριτη γιατι αργησα να παρω σιδηρο διοτι με επηρεαζει στο αυτοανοσο νοσημα που εχω οποτε τον απεφυγα οσο μπορεσα αλλα τωρα θα παιρνω πιο συχνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οταν λετε λικνο τι εννοειτε;; διοτι εχω δει καποια σαν κρεβατακι που θελω να παρω και ενωνεται με το κρεβατι αλλα υπαρχουν και καλαθουνες με βαση. Επισης εχω διαλεξει καροτσι 3 σε 1 με καθισμα για αμαξι, για αρχη σε στυλ καλαθουνας και για μετα για την πιο μεγαλη ηλικια σε πολυ καλη τιμη. Δεν ειναι και πολυ γνωστη εταιρεια βεβαια CBX λεγεται αλλα ειναι ομορφο και βολικο. Αν παρει κανεις κατι τετοιο οντως καλυτερα να μην παρει και καλαθουνα εξτρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

@egw Αλλαξα γιατρο στην 18η εβδομαδα και με ρωτησε ποτε εκανα τελευταια φορα εξετασεις, ειχα κανει τον Ιανουαριο οποτε μου εγραψε επαναληπτικες αιματος ουρων και την καμπυλη μαζι με την Β επιπεδου που θα κανω στις 8 του μηνα. Η καμπυλη σαν εξεταση κρατησε 2 ωρες. Εδωσα αιμα και μετα μου εδωσαν να πιω την γλυκοζη (την αντεξα παρεπιπτοντως δεν με ενοχλησε ηταν και κρυα) , μετα απο 1 ωρα εδωσα ξανα αιμα για 2η φορα και μετα απο 1 ωρα για 3η φορα. Στο ενδιαμεσο δεν επρεπε να φυγω απο το διαγνωστικο γιατι επρεπε να ειμαι ακινητη. Λιγο ταλαιπωρεισαι επειδη εισαι με αδειο στομαχι, λιγο ζαλαδα λιγο ανακατοσουρα αλλα παλευεται. Ο αιματοκριτης μου ειναι 32.7 και το οριο ειναι 35. Εστειλα με email τις εξετασεις μου τωρα γιατι δουλευα και δεν προλαβα οποτε περιμενω απαντηση μολις τις δει, αργει και το ραντεβου μου ακομα. ?

Κι εγώ έτσι την είχα κάνει αν και κάπου διάβασα ότι το σωστό είναι λέει 4 λήψεις 

Για να δούμε κι εγώ .σε ρώτησα για την ώρα για να δω πωσ θα το κάνω με το μικρό 

Εμένα γράφει 37 το κατώτερο αιματοκρίτη και έχω 34.8 μου είπε λίγο περισσότερο κρέας και οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Το θέμα είναι αν είναι ασφαλές για το μωρό να μην αγοράσω καλαθούνα...

Κοίτα εμένα είχε το καθισματακι αυτοκινήτου και τη καλαθουνα και σκέτο το καρότσι

Το καρότσι από έξι και πάνω 

Η καλαθουνα ήταν για να κοιμάται απλά δεν ήταβ για ασφάλεια εγώ το έβαζα στο κρεβάτι και την έπαιρνα τη καλαθουνα αν ήθελα να κοιμηθεί κάπου έξω 

Το καθισματακι όμως έμπαινε και στο καρότσι για βόλτα και στο αμάξι και μόνο του αυτό ήταν απαραίτητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw ναι εχω ακουσει 3 η 4 φορες, ο καθενας ακολουθει αλλη διαδικασια. Ναι λογικο ειναι να εχουμε χαμηλο δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ανησυχιας λιγο ο σιδηρος λιγο το σωστο φαγητο και ολα καλα θα πανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

@egw πιστευω επισης πως εχω χαμηλο αιματοκριτη γιατι αργησα να παρω σιδηρο διοτι με επηρεαζει στο αυτοανοσο νοσημα που εχω οποτε τον απεφυγα οσο μπορεσα αλλα τωρα θα παιρνω πιο συχνα! 

Εγώ δεν παίρνω ακόμη

Στο γιο μου έπαιρνα τρία τέτοιο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Κοίτα εμένα είχε το καθισματακι αυτοκινήτου και τη καλαθουνα και σκέτο το καρότσι

Το καρότσι από έξι και πάνω 

Η καλαθουνα ήταν για να κοιμάται απλά δεν ήταβ για ασφάλεια εγώ το έβαζα στο κρεβάτι και την έπαιρνα τη καλαθουνα αν ήθελα να κοιμηθεί κάπου έξω 

Το καθισματακι όμως έμπαινε και στο καρότσι για βόλτα και στο αμάξι και μόνο του αυτό ήταν απαραίτητο

Το καθισματάκι αυτοκινήτου μπορεις να το βάλεις στο καρότσι κ να το πας βόλτα αλλά για λίγη ώρα γτ έχει αρκετή κλίση κ νομίζω στην αρχή δεν επιτρέπεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

Κοριτσια οταν λετε λικνο τι εννοειτε;; διοτι εχω δει καποια σαν κρεβατακι που θελω να παρω και ενωνεται με το κρεβατι αλλα υπαρχουν και καλαθουνες με βαση. Επισης εχω διαλεξει καροτσι 3 σε 1 με καθισμα για αμαξι, για αρχη σε στυλ καλαθουνας και για μετα για την πιο μεγαλη ηλικια σε πολυ καλη τιμη. Δεν ειναι και πολυ γνωστη εταιρεια βεβαια CBX λεγεται αλλα ειναι ομορφο και βολικο. Αν παρει κανεις κατι τετοιο οντως καλυτερα να μην παρει και καλαθουνα εξτρα. 

Ο Λικνος είναι πιο μικρό κρεβατάκι συνήθως το παίρνουν γιαυτες που δεν έχουν χώρο στο δωμάτιο τους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liou22 είπε:

@egw ναι εχω ακουσει 3 η 4 φορες, ο καθενας ακολουθει αλλη διαδικασια. Ναι λογικο ειναι να εχουμε χαμηλο δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ανησυχιας λιγο ο σιδηρος λιγο το σωστο φαγητο και ολα καλα θα πανε?

Ακριβώς.

Ξέχασα να τη ρωτήσω εγώ δεν ξέρω πότε θα πάω σίγουρα τςλη Μάη πρέπει να πάω για αιματολογικές του θυροειδή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Το καθισματάκι αυτοκινήτου μπορεις να το βάλεις στο καρότσι κ να το πας βόλτα αλλά για λίγη ώρα γτ έχει αρκετή κλίση κ νομίζω στην αρχή δεν επιτρέπεται.

Από.μηδεν μηνών μέχρι τρίωρο μου είχε πει ο γιατρός

Δε ξέρω αν η καλαθουνα είναι ασφαλές για βόλτα γιατί δεν έχει δέσιμο να κοιμάται πάντως σίγουρα είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Από.μηδεν μηνών μέχρι τρίωρο μου είχε πει ο γιατρός

Δε ξέρω αν η καλαθουνα είναι ασφαλές για βόλτα γιατί δεν έχει δέσιμο να κοιμάται πάντως σίγουρα είναι 

Θα αναγκαστώ να έχει κ καλαθούνα το καρότσι κ ας την χρησιμοποιήσω μόνο τους πρώτους 3 μήνες...τουλάχιστον να νιώσω ότι έκανα το σωστό κ ας μν είναι απαραίτητη. Αλλά απότι βλέπω οι πρώτες του βόλτες γίνονται με καλαθούνα πάνω σε καρότσι από τους περισσότερους γονείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
    • Κ γω καπως έτσι. Περίεργη ψυχολογία, ο καιρός δεν βοηθάει και πολύ, η περιοχή που μενω δεν ενδείκνυται για βόλτες με την μικρή, οπότε θα πάμε σήμερα με τον άντρα μου που έχει ρεπό. Έχω πολύ πιο ήπια συμπτώματα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη, αλλά και πάλι το στομάχι είναι ανακατεμένο, και νιώθω απίστευτη κουραση, λες και σκάβω όλη μέρα... Ευτυχώς έρχεται μερικές μέρες την εβδομάδα η μαμά μου και κρατάει τη μικρή και πέφτω για ύπνο, αλλιώς νιώθω ότι θα λιποθυμήσω!!
    • Όχι κορίτσι μου δεν διαγράφεις. Ίσα ίσα που έχεις και εσύ το ιστορικό σου, αλλά και βοηθάς την εφαρμογή να κάνει καλύτερες προβλέψεις όσα περισσότερα δεδομένα εισάγεις ανά κύκλο.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...