Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Σ ευχομαι όλα να πανε καλα!Καλή δυναμη κοπέλα μου!Με ένα πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Σ ευχομαι όλα να πανε καλα!Καλή δυναμη κοπέλα μου!Με ένα πονο!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Κορίτσι μου γλυκό με το καλό να υποδεχτεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!! Αχ μεγάλη χαρά μου έδωσες!!!!! Όταν μπορέσεις ξαναστείλε μας να χαρούμε κι εμείς με τη χαρά σου!!! Όλα καλά θα πάνε!!! Σου στέλνουμε θετική ενέργεια!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Με το καλό κορίτσι μου!! Να γίνει το καλύτερο και για τα δύο σας είτε φυσιολογικά είτε με καισαρική!!! Αχχχ κ άλλα γεννητούρια τι όμορφα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Μπραβο κοριτσι μου...με το καλο...ολα καλα θα πανε και σε λιγο θα κρατας αγκαλια το μικρουλακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Επιτέλους ήρθε κ μένα η ώρα μου. ??????

Χθες στις 4 τα ξημερώματα έσπασαν τα νερά μου. Πήρα στο νοσοκομείο είδαν ότι ήταν όλα καλά απλά δεν είχα διαστολή κ με έστειλαν πάλι σπίτι. Άρχισαν οι πόνοι κ μετά από κάποιες ώρες πήγα ξανά. Είχα μόνο διαστολή 1 εκ. Άντε πάλι σπίτι. Ε γύρω στις 5 Αφού είχα κάθε 2 λεπτά συσπάσεις κ απίστευτο πόνο ξαναπήγα νοσοκομείο. Τους λέω εγώ δεν ξαναπάω σπίτι. Είχα ψοφήσει στον πόνο.

Ευτυχώς μου έκαναν εισαγωγή με διαστολή 4!!! Κ από τότε είμαι σε παρακολούθηση. Μόλις έφτασα το 10αρι. Με επισκληριδιο από ενα σημείο Κ μετά. Το μωρό δυστυχώς δεν είναι σε καλή θέση. Οπότε περιμένουμε άλλο ένα 2ωρο μπας και.. μετά θα προσπαθήσουν να τον γυρίσουν με την κουτάλα. Εάν δεν τα καταφέρουν μάλλον δεν γλιτώσω καισαρική. 

Αυτά προς το παρόν κοπέλες μου. Θα δείξει τι επιφυλάσσει το μικρακι μου. 

Φιλιά σε όλες!!!??

Με το καλό κορίτσι μου!!! Σε λίγο θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LondonBaby είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Γράψε μας πως πήγαν ολα!Ευχομαι τωρα να κρατας το μωρο σου αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LondonBaby κορίτσι μου ήρθε η πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου! Εύχομαι να την απολαύσεις στο 100% και να μας ενημερώσεις για το ευτυχές γεγονός το συντομότερο! Σου στέλνω όλη μου την ενέργεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Ρε κορίτσια από τότε που μου είπε ο γιατρος ότι το μωρό ζορίζεται, με έχει πιάσει το αγχος.. Το άκουσα.. Δεν το άκουσα... Πόση ώρα έχω να το ακούσω.. Μάλλον τώρα κουνήθηκε.. Και τέτοια.. Κάνει κάτι δειλά κουνηματακια αραιά και που, νομίζω πως είναι αρκετά δεδομένου ότι μεγαλώνει πολύ γρήγορα τελευταία και ο χωρος μειωνεται.. Η μητέρα μου λέει να πάμε νοσοκομείο να τσεκάρουμε εγώ λέω ότι είναι υπερβολή, την Τρίτη έχουμε γιατρό. Μπαίνουμε στην 37η εβδομαδα. Οι έμπειρες τι λένε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MissMary είπε:

Καλησπέρα! Ρε κορίτσια από τότε που μου είπε ο γιατρος ότι το μωρό ζορίζεται, με έχει πιάσει το αγχος.. Το άκουσα.. Δεν το άκουσα... Πόση ώρα έχω να το ακούσω.. Μάλλον τώρα κουνήθηκε.. Και τέτοια.. Κάνει κάτι δειλά κουνηματακια αραιά και που, νομίζω πως είναι αρκετά δεδομένου ότι μεγαλώνει πολύ γρήγορα τελευταία και ο χωρος μειωνεται.. Η μητέρα μου λέει να πάμε νοσοκομείο να τσεκάρουμε εγώ λέω ότι είναι υπερβολή, την Τρίτη έχουμε γιατρό. Μπαίνουμε στην 37η εβδομαδα. Οι έμπειρες τι λένε?? 

Σκέψου μόνο ότι στην 37η εβδομάδα ο περισσότερος ελεύθερος χώρος μέσα στην κοιλιά σου έχει καλυφθεί με το μωρό. Μην περιμένεις λοιπόν τρελές κινήσεις. Αν πάλι νιώσεις μεγάλη ανασφάλεια, να πας στο νοσοκομείο, δεν χρειάζεται να πιέζεσαι και ψυχολογικά στην παρούσα φάση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σκέψου μόνο ότι στην 37η εβδομάδα ο περισσότερος ελεύθερος χώρος μέσα στην κοιλιά σου έχει καλυφθεί με το μωρό. Μην περιμένεις λοιπόν τρελές κινήσεις. Αν πάλι νιώσεις μεγάλη ανασφάλεια, να πας στο νοσοκομείο, δεν χρειάζεται να πιέζεσαι και ψυχολογικά στην παρούσα φάση

Θα μείνω χαλαρη και θα έχω το νου μου.. Πόσο να κουνηθει μωρέ το μικρούλι.. Η κοιλιά μου είναι τσίτα γεμάτη! Μακάρι να μου δείξει και τίποτα δείγματακια αύριο και να πάμε Τρίτη στο πρόγραμμα μας. Ευχαριστώ Κώσταντια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MissMaryαπό τη στιγμή που μπαίνεις 37η εβδομάδα μην ανησυχείς για τίποτα! Θα μπορούσε η μικρή να γεννηθεί από στιγμή σε στιγμή από μονη της, οπότε όλα καλά θα πάνε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ γέννησα το αγοράκι μου την προηγούμενη Δευτέρα με καισαρική, 3270. Η καισαρική μ φάνηκε απλή, πιο πολύ ένιωσα μια ψύχρα ψυχολογική με την επισκληρίδιο αλλά είναι φανταστικό να ακούς το κλάμμα του κ μετά να στο δίνουν  να του δώσεις κ φιλάκι.

Εύχομαι κ στις υπόλοιπες γερά μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Κορίτσια εγώ γέννησα το αγοράκι μου την προηγούμενη Δευτέρα με καισαρική, 3270. Η καισαρική μ φάνηκε απλή, πιο πολύ ένιωσα μια ψύχρα ψυχολογική με την επισκληρίδιο αλλά είναι φανταστικό να ακούς το κλάμμα του κ μετά να στο δίνουν  να του δώσεις κ φιλάκι.

Εύχομαι κ στις υπόλοιπες γερά μωράκια!

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό και τυχερό να είναι στη ζωή του!! Τι ωραία! Κ άλλα γεννητούρια!! Πως νιώθεις τώρα? Σύνηλθες καθόλου ή σιγά σιγά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό και τυχερό να είναι στη ζωή του!! Τι ωραία! Κ άλλα γεννητούρια!! Πως νιώθεις τώρα? Σύνηλθες καθόλου ή σιγά σιγά? 

Σευχαριστώ πολύ! Ναι, συνήλθα κ μάλιστα σχετικά γρήγορα. Ειδικά σήμερα π είμαι στην 8η μέρα από την επέμβαση, αρκετά καλά. Δεν έχασε αγκαλιές το μωράκι, το έπαιρνα από την πρώτη μέρα. Όσες είναι να κάνετε καισαρική, μη φοβάστε καθόλου. Σύντομη είναι, δεν πονάς καθόλου, ακούς το κλάμα του μωρού σου, το βλέπεις μόλις γεννιέται. Όμορφα πράγματα. Κ η επισκληρίδιος μια χαρά, εντάξει την ώρα π σε ναρκώνουν, προφανώς κ αγχώνεσαι κ έχεις φόβο αλλά αλήθεια δεν είναι τίποτα. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Elen81 είπε:

Σευχαριστώ πολύ! Ναι, συνήλθα κ μάλιστα σχετικά γρήγορα. Ειδικά σήμερα π είμαι στην 8η μέρα από την επέμβαση, αρκετά καλά. Δεν έχασε αγκαλιές το μωράκι, το έπαιρνα από την πρώτη μέρα. Όσες είναι να κάνετε καισαρική, μη φοβάστε καθόλου. Σύντομη είναι, δεν πονάς καθόλου, ακούς το κλάμα του μωρού σου, το βλέπεις μόλις γεννιέται. Όμορφα πράγματα. Κ η επισκληρίδιος μια χαρά, εντάξει την ώρα π σε ναρκώνουν, προφανώς κ αγχώνεσαι κ έχεις φόβο αλλά αλήθεια δεν είναι τίποτα. ☺️

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!!γερο να είναι να το χαίρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες από καρδιάς. Κ εύχομαι σύντομα να έχετε κ σεις τα μωράκια σας στις αγκαλίτσες σας. ?? Ειμαι πολυ ευτυχισμένη!!! Δεν μπορώ να περιγράψω τι νιώθω. 

39 ώρες τοκετού έκλεισα από τότε που έσπασαν τα νερά μέχρι που τον ένιωσα για πρώτη φορά πάνω μου. Δεν ηταν ευκολα γενικότερα τα πράγματα, κατεληξα με υποβοηθούμενη φυσιολογικη γεννα. Είμαι εξαντλημένη όσο δεν πάει. Το θηριακι μου μας βγηκε 3.900, 56 εκ.

@Elen81 Κοπέλα μου να σου ζήσει Κ σένα το αντράκι σου. Να είστε γεροί κ δυνατοί. ??

Θα σας στείλω νεότερα Μόλις μπορέσω. Τα φιλιά μου σε όλες!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες από καρδιάς. Κ εύχομαι σύντομα να έχετε κ σεις τα μωράκια σας στις αγκαλίτσες σας. ?? Ειμαι πολυ ευτυχισμένη!!! Δεν μπορώ να περιγράψω τι νιώθω. 

39 ώρες τοκετού έκλεισα από τότε που έσπασαν τα νερά μέχρι που τον ένιωσα για πρώτη φορά πάνω μου. Δεν ηταν ευκολα γενικότερα τα πράγματα, κατεληξα με υποβοηθούμενη φυσιολογικη γεννα. Είμαι εξαντλημένη όσο δεν πάει. Το θηριακι μου μας βγηκε 3.900, 56 εκ.

@Elen81 Κοπέλα μου να σου ζήσει Κ σένα το αντράκι σου. Να είστε γεροί κ δυνατοί. ??

Θα σας στείλω νεότερα Μόλις μπορέσω. Τα φιλιά μου σε όλες!!!????

Να σας ζήσει το μωράκι σας κορίτσι μου!Να το χαίρεστε!Καλή ανάρρωση σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elen81 είπε:

Σευχαριστώ πολύ! Ναι, συνήλθα κ μάλιστα σχετικά γρήγορα. Ειδικά σήμερα π είμαι στην 8η μέρα από την επέμβαση, αρκετά καλά. Δεν έχασε αγκαλιές το μωράκι, το έπαιρνα από την πρώτη μέρα. Όσες είναι να κάνετε καισαρική, μη φοβάστε καθόλου. Σύντομη είναι, δεν πονάς καθόλου, ακούς το κλάμα του μωρού σου, το βλέπεις μόλις γεννιέται. Όμορφα πράγματα. Κ η επισκληρίδιος μια χαρά, εντάξει την ώρα π σε ναρκώνουν, προφανώς κ αγχώνεσαι κ έχεις φόβο αλλά αλήθεια δεν είναι τίποτα. ☺️

Εγώ θα κάνω καισαρική! Με τρομάζει ο καθετήρας που βάζουν κ η επισκληριδιος....χμμμ αλλά ανυπομονώ να δω και τα μικρούλια μου όποτε εκείνη τη στιγμή σε αυτό θα επικεντρωθώ! Χαίρομαι πολύ πολύ για σένα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LondonBaby παίδαρος καλέ!! Μπράβο τους που το πάλεψαν μέχρι τελευταία στιγμή, όχι σαν τους δικούς μας εδώ....! Να σου ζήσει και πάλι και γερός και ευλογημένος να είναι! Κορίτσια φτιάξτε τα στικερ με τα νέα γεννητούρια!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elen81 να σου ζήσει κοπέλα μου, γερό και τυχερό παιδάκι να είναι!!!

@LondonBaby  όλα πήγαν όπως έπρεπε για σένα, να χαίρεσαι το μωράκι σου και να αναρρώσεις γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...