Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χθές κάναμε τελικά την γνωριμια με τα κορίτσια εδώ στην Αθήνα. Αναμεσα σε όλες αυτές τις ενέσεις μου (γιατί χθες τελικά εκτός από altermon και cetrotide έπρεπε να κάνω και την ovitrelle) βρεθήκαμε με την @Πιου-πιου και την @satya ! Ήταν τόσο όμορφο που ένιωθες οικεία (πραγματικά μόλις τις είδα ήθελα να τις αγκαλιάσω) με δύο ανθρώπους που δεν τους έχει δει ποτέ live! Θέλω να δηλώσω επίσημα στο φόρουμ ότι τα κορίτσια εχουν τόσο ενδιαφερουσες προσωπικότητες και θα γίνουν πολύ γλυκές μανούλες! 

Καλημέρα σε όλες! όντως περάσαμε πολύ όμορφα και τα 2 κορίτσια είναι εξαιρετικά και πολύ γλυκά! 

Κι εγώ ένιωσα σαν να τις ξέρω και ήθελα και τις 2 να τις σφίξω στην αγκαλιά!

Η @Magaiverείναι τόσο γλυκό πλάσμα και αυτή εαν θα γίνει υπέροχη μανούλα!!!! Και η @Πιου-πιουμε το χιούμορ της θα είναι καταπληκτική!

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μαζευτούμε περισσότερες και να μπορέσουμε όσο γίνεται να στηρίζουμε η μια την άλλη διότι αυτό είναι νομίζω πολύ πιο σημαντικό οτιδήποτε άλλο!

Να έχουμε μια όμορφη μέρα με υπέροχα νεάκια από παντού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Καλή επιτυχία! Να πάνε όλα υπέροχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα σε όλες! όντως περάσαμε πολύ όμορφα και τα 2 κορίτσια είναι εξαιρετικά και πολύ γλυκά! 

Κι εγώ ένιωσα σαν να τις ξέρω και ήθελα και τις 2 να τις σφίξω στην αγκαλιά!

Η @Magaiverείναι τόσο γλυκό πλάσμα και αυτή εαν θα γίνει υπέροχη μανούλα!!!! Και η @Πιου-πιουμε το χιούμορ της θα είναι καταπληκτική!

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μαζευτούμε περισσότερες και να μπορέσουμε όσο γίνεται να στηρίζουμε η μια την άλλη διότι αυτό είναι νομίζω πολύ πιο σημαντικό οτιδήποτε άλλο!

Να έχουμε μια όμορφη μέρα με υπέροχα νεάκια από παντού!

 Μπράβο κορίτσια!! Να βρεθούμε και οι θεσσαλονικιες!! @Magaiver δηλαδή αύριο ωοληψια;;;; Με το καλό !!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια θέλω να σας καλημερίσω και να σας πω πως διαβάζω ανελλιπώς τα νέα σας. Δε με αφορά το κομμάτι της εξωσωματικής, μιας και έχω μια μπέμπα 4 μηνών με εύκολη, φυσιολογική σύλληψη. Αλλά μπαίνοντας στο φόρουμ κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου, σας αγάπησα και πλέον ως μαμά, βιώνοντας αυτό το θαύμα της ζωής, κάθε μήνα εύχομαι όλο και περισσότερες από εσάς να αγγίξετε το όνειρο. Γιατί είναι όνειρο. Σας το εύχομαι ολόψυχα. Μέσα και από τις δύο μου καρδιές. Γιατί θα το δείτε και εσείς. Νιώθεις μετά το μωρό, πως πια χτυπούν δύο καρδιές στο σώμα σου.. 

Καλή δύναμη σε όλες. Η Ιθάκη είναι κοντά,μην το βάλετε κάτω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ααα κορίτσια θέλω κι εγώ ζηλεψα! @Magaiver @satya Πείτε μου θα κάνω καλή συμπεθέρα? @Πιου-πιου ή magaiver πήρε κάνα κιλο έφαγε? Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερα! Ααα κορίτσια θέλω κι εγώ ζηλεψα! @Magaiver @satya Πείτε μου θα κάνω καλή συμπεθέρα? @Πιου-πιου ή magaiver πήρε κάνα κιλο έφαγε? Χαχαχα 

@Bloublou85 την καλύτερη συμπεθέρα θα κάνεις! Η @Magaiver που να πάρει στα αυτιά?, σαν σπουργιτάκι είναι, minion και γλυκίτατη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

@Bloublou85 την καλύτερη συμπεθέρα θα κάνεις! Η @Magaiver που να πάρει στα αυτιά?, σαν σπουργιτάκι είναι, minion και γλυκίτατη!

Τέτοια τέτοια πείτε μου! Ήθελα κι εγώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς σε πόσο καιρό αφησατε ανοιχτό τον αφαλο απ τη λαπαροσκόπηση;τα κάτω μου τα έχουν ανοιχτά έχουν κλείσει,κ ο αφαλός μου είπαν έκλεισε αλλα εγώ όπως τον βλέπω φοβάμαι κ δεν τον ανοιγω.επισης τα cyclacur πρέπει να τα παίρνουμε με τροφή;γιατί το πρωί πήρα έτσι χωρίς να έχω φαει,κανει την ίδια απορρόφηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Καλημέρα σε όλες! όντως περάσαμε πολύ όμορφα και τα 2 κορίτσια είναι εξαιρετικά και πολύ γλυκά! 

Κι εγώ ένιωσα σαν να τις ξέρω και ήθελα και τις 2 να τις σφίξω στην αγκαλιά!

Η @Magaiverείναι τόσο γλυκό πλάσμα και αυτή εαν θα γίνει υπέροχη μανούλα!!!! Και η @Πιου-πιουμε το χιούμορ της θα είναι καταπληκτική!

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να μαζευτούμε περισσότερες και να μπορέσουμε όσο γίνεται να στηρίζουμε η μια την άλλη διότι αυτό είναι νομίζω πολύ πιο σημαντικό οτιδήποτε άλλο!

Να έχουμε μια όμορφη μέρα με υπέροχα νεάκια από παντού!

Αχ κορίτσια πόσο θα θελα να μουν εκεί !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είχα κάτι θεματακια με τη δουλειά και δεν μπόρεσα να ανταποδώσω τα τόσο όμορφα σχόλια που έκαναν τα κορίτσια.

Η @Magaiver είναι μια μπουμπούκα κυριολεκτικά. Τόσο γλυκιά και χαριτωμένη. Και πολύ καλό κορίτσι να τα λέμε και αυτά. Και ο κ. Magaiver που δεν τον είδαμε στο πάρα τσακ, με εντυπωσίασε με το πόσο γλυκός και τρυφερός είναι. Χαλάλι του το κορίτσι. Και αυτά να τα λέμε ε, Mag;

Η @satya μας πάλι είναι πολύ όμορφη και εντυπωσιακή κοπέλα και έχει και ωραίο στυλ εναλλακτικό  (και η Mag επίσης) και είναι πολύ γλυκιά και καλή. Και τα ξέρει όλα τα της εξωσωματικής να σου κάνει διάλεξη να ντραπει ο γιατρός και ο εμβρυολογος! 

Κορίτσια πείτε σας παρακαλώ στην αγαπημένη μου συμπεθερα ότι η νύφη της άμα μοιάσει της μαμάς θα είναι γλυκιά και ... ψηλή να μη νομίζει ότι τα λέω έτσι.

Μακάρι να σας είχα γνωρίσει όλες κορίτσια μου. Ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια είχα κάτι θεματακια με τη δουλειά και δεν μπόρεσα να ανταποδώσω τα τόσο όμορφα σχόλια που έκαναν τα κορίτσια.

Η @Magaiver είναι μια μπουμπούκα κυριολεκτικά. Τόσο γλυκιά και χαριτωμένη. Και πολύ καλό κορίτσι να τα λέμε και αυτά. Και ο κ. Magaiver που δεν τον είδαμε στο πάρα τσακ, με εντυπωσίασε με το πόσο γλυκός και τρυφερός είναι. Χαλάλι του το κορίτσι. Και αυτά να τα λέμε ε, Mag;

Η @satya μας πάλι είναι πολύ όμορφη και εντυπωσιακή κοπέλα και έχει και ωραίο στυλ εναλλακτικό  (και η Mag επίσης) και είναι πολύ γλυκιά και καλή. Και τα ξέρει όλα τα της εξωσωματικής να σου κάνει διάλεξη να ντραπει ο γιατρός και ο εμβρυολογος! 

Κορίτσια πείτε σας παρακαλώ στην αγαπημένη μου συμπεθερα ότι η νύφη της άμα μοιάσει της μαμάς θα είναι γλυκιά και ... ψηλή να μη νομίζει ότι τα λέω έτσι.

Μακάρι να σας είχα γνωρίσει όλες κορίτσια μου. Ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει. 

Συμπεθερακι ημουνα σίγουρη δεν χωρεί αμφιβολια! Ρεεε έχω απορία με αυτό το εναλλακτικό στυλ εξήγησε το μου χαχαχα,πες μου ότι βλέπει κι αυτή πολύ my style rocks?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια θα πεθανω απο το αγχος κ τη στενοχωρια μου...ουτε τα βραδυα δεν μπορω να κοιμηθω: .εχω ενα ινομυωμα στο τοιχωμα της μητρας...απο το 2015 εχω παει σε πολλους γιατρους....μεχρι ραντεβου στο ιασω για χειρουργειο κ κανω εισαγωγη κ μου εκαναν υπερηχο πρωτα κ μου λενε πηγαινε σπιτι σου , παρε τα λεφτα σου απο το ταμειο κ προσπαθησε να κανεις παιδι...εκει που ειναι δεν ενοχλει.....περυσι εκανα κ υστεροσκοπηση...παλι ο διαφορετικος γιατρος δεν αφαιρεσε τιποτα διοτι δεν χρειαζοταν παρα μονο τις συμφύσεις....ο γιατρος μου στην επαρχια λεει οτι η ζημια που θα προκαλεσω στη μητρα ειναι πολυ μεγαλυτερη απο το οφελος κ να μεινω οπως ειμαι....παω το φθινοπωρο για ωοληψια σε αλλον γιατρο (κορυφη εννοειται) στο ιασω κ μου λεει εγω με τετοια μητρα δεν κανω ετ (δεν μου εκανε ο ανευθυνος ποτέ υπερηχο αν κ πηγα στο ιατρειο του στην αρχη κ πληρωσα 90 ευρω επισκεψη).Τοτε πως με ανελαβε??????αρχισα να κλαιω κ να τρεμω...κ μου λεει παμε να κανουμε 4 D υπερηχο που τον πληρωσα παρακαλω 100 ευρω......ο ειδικος γιατρος των υπερηχων και δ/ντης , μου ειπε οτι ειμαι οκ διοτι το τριγωνο της μητρας ειναι καθαρο....Ενω ο γυναικολογος επεμενε να γραψει στη γνωματευση οτι εχω προβλημα,,,,,,ο ακτινολογος βεβαια εγραψε εναν φυσιολογικο υπερηχο.Τωρα μετα την αποτυχημενη εξωσ μου λεει οτι εαν δεν το αφαιρεσω δεν θα κανω τιποτα....το απογειμα θα παω σε αλλον γιατρο για υπερηχο.Τι να κανω????? το κολλημα μου ειναι η ηλικια μου διοτι δεν εχω περιθωρια χρονου!!θα τρελαθω!!! να βρω αλλον γιατρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

βρε κοριτσια θα πεθανω απο το αγχος κ τη στενοχωρια μου...ουτε τα βραδυα δεν μπορω να κοιμηθω: .εχω ενα ινομυωμα στο τοιχωμα της μητρας...απο το 2015 εχω παει σε πολλους γιατρους....μεχρι ραντεβου στο ιασω για χειρουργειο κ κανω εισαγωγη κ μου εκαναν υπερηχο πρωτα κ μου λενε πηγαινε σπιτι σου , παρε τα λεφτα σου απο το ταμειο κ προσπαθησε να κανεις παιδι...εκει που ειναι δεν ενοχλει.....περυσι εκανα κ υστεροσκοπηση...παλι ο διαφορετικος γιατρος δεν αφαιρεσε τιποτα διοτι δεν χρειαζοταν παρα μονο τις συμφύσεις....ο γιατρος μου στην επαρχια λεει οτι η ζημια που θα προκαλεσω στη μητρα ειναι πολυ μεγαλυτερη απο το οφελος κ να μεινω οπως ειμαι....παω το φθινοπωρο για ωοληψια σε αλλον γιατρο (κορυφη εννοειται) στο ιασω κ μου λεει εγω με τετοια μητρα δεν κανω ετ (δεν μου εκανε ο ανευθυνος ποτέ υπερηχο αν κ πηγα στο ιατρειο του στην αρχη κ πληρωσα 90 ευρω επισκεψη).Τοτε πως με ανελαβε??????αρχισα να κλαιω κ να τρεμω...κ μου λεει παμε να κανουμε 4 D υπερηχο που τον πληρωσα παρακαλω 100 ευρω......ο ειδικος γιατρος των υπερηχων και δ/ντης , μου ειπε οτι ειμαι οκ διοτι το τριγωνο της μητρας ειναι καθαρο....Ενω ο γυναικολογος επεμενε να γραψει στη γνωματευση οτι εχω προβλημα,,,,,,ο ακτινολογος βεβαια εγραψε εναν φυσιολογικο υπερηχο.Τωρα μετα την αποτυχημενη εξωσ μου λεει οτι εαν δεν το αφαιρεσω δεν θα κανω τιποτα....το απογειμα θα παω σε αλλον γιατρο για υπερηχο.Τι να κανω????? το κολλημα μου ειναι η ηλικια μου διοτι δεν εχω περιθωρια χρονου!!θα τρελαθω!!!

Κορίτσι μου έχω και εγώ δύο μικρά ινομυωματα κάτω από 1. Εσένα είναι μεγάλο; Και εμένα μου έχουν πει ότι είναι σε θέση που δεν ενοχλούν και με απέτρεψαν να τα βγάλω, παρότι έκανα λαπαροσκόπηση για τη σάλπιγγα και μπορούσαν να βγουν. Πιστεύω ότι πρέπει να πάρεις και μια ακόμη γνώμη και ίσως από κάποιον εξωσωματιστη και όχι απλό γυναικολόγο ώστε να καταλήξεις στο τί θα κάνεις. Όσον αφορά το θέμα χρόνος η κουμπάρα μου που έχει πολυινωμυαματικη μήτρα και πρέπει να κάνει χειρουργείο, άρα θα χάσει 6 μήνες, της πρότειναν να κάνει διέγερση και κατάψυξη και να βάλει τα έμβρυα αφού λυθεί το θέμα χειρουργείο και αναμονή. 

Μην απογοητεύσαι. Για όλα υπάρχει λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Συμπεθερακι ημουνα σίγουρη δεν χωρεί αμφιβολια! Ρεεε έχω απορία με αυτό το εναλλακτικό στυλ εξήγησε το μου χαχαχα,πες μου ότι βλέπει κι αυτή πολύ my style rocks?

Δεν ξέρω αν βλέπει, θα σου πει. Ο Κουδουναρης όμως θα έλεγε ότι τα κορίτσια έχουν προσωπικό στυλ και είναι και εναλλακτικό γιατί τα ρούχα τα φοράνε, δεν τις φοράνε. Χαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν ξέρω αν βλέπει, θα σου πει. Ο Κουδουναρης όμως θα έλεγε ότι τα κορίτσια έχουν προσωπικό στυλ και είναι και εναλλακτικό γιατί τα ρούχα τα φοράνε, δεν τις φοράνε. Χαχαχαχα.

Αχαχοχαοχαχοαχ ποια είπαμε το έχει το εναλλακτικό ή @satya? Άμα δε μου λυσετε την απορία θα σκασω να ξέρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 μου παρε ακομη μια γνωμη. Βεβαια ειναι μπερδεμα να ακους διαφορετικα πραγματα. Ο εξωσωματικος δεν εχει προβλημα με το ινομυωμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχαχοχαοχαχοαχ ποια είπαμε το έχει το εναλλακτικό ή @satya? Άμα δε μου λυσετε την απορία θα σκασω να ξέρετε.

Αμάν μπλουμπλούκα μου, μη σκάσεις. Και οι δύο έχουν εναλλακτικό στυλ. Είναι ωραία τυπάκια, τί να λέμε τώρα. Εγώ βάζω 5 και στις δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αμάν μπλουμπλούκα μου, μη σκάσεις. Και οι δύο έχουν εναλλακτικό στυλ. Είναι ωραία τυπάκια, τί να λέμε τώρα. Εγώ βάζω 5 και στις δύο!

Έχουνε κ τατουάζ? Χαχαχα άμα μπουν μέσα θα με σκοτώσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@antzy9 μου παρε ακομη μια γνωμη. Βεβαια ειναι μπερδεμα να ακους διαφορετικα πραγματα. Ο εξωσωματικος δεν εχει προβλημα με το ινομυωμα? 

ο εξωσωματικος εχει το προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η jazz είπε:

 Μπράβο κορίτσια!! Να βρεθούμε και οι θεσσαλονικιες!! @Magaiver δηλαδή αύριο ωοληψια;;;; Με το καλό !!♥️

Αύριο ναι. Ευχαριστώ πολύ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια είχα κάτι θεματακια με τη δουλειά και δεν μπόρεσα να ανταποδώσω τα τόσο όμορφα σχόλια που έκαναν τα κορίτσια.

Η @Magaiver είναι μια μπουμπούκα κυριολεκτικά. Τόσο γλυκιά και χαριτωμένη. Και πολύ καλό κορίτσι να τα λέμε και αυτά. Και ο κ. Magaiver που δεν τον είδαμε στο πάρα τσακ, με εντυπωσίασε με το πόσο γλυκός και τρυφερός είναι. Χαλάλι του το κορίτσι. Και αυτά να τα λέμε ε, Mag;

Η @satya μας πάλι είναι πολύ όμορφη και εντυπωσιακή κοπέλα και έχει και ωραίο στυλ εναλλακτικό  (και η Mag επίσης) και είναι πολύ γλυκιά και καλή. Και τα ξέρει όλα τα της εξωσωματικής να σου κάνει διάλεξη να ντραπει ο γιατρός και ο εμβρυολογος! 

Κορίτσια πείτε σας παρακαλώ στην αγαπημένη μου συμπεθερα ότι η νύφη της άμα μοιάσει της μαμάς θα είναι γλυκιά και ... ψηλή να μη νομίζει ότι τα λέω έτσι.

Μακάρι να σας είχα γνωρίσει όλες κορίτσια μου. Ελπίζω κάποια στιγμή να γίνει. 

Γλυκιά!Ψηλή! Και όμορφη θα συμπληρώσω με απίστευτο χιούμορ!! Εαν δεν σε θέλει η Bloublou για συμπεθέρα σε θέλω εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 έχεις διαλέξει φίνο συμπεθερακι! Ειναι πολύ ευχάριστο κορίτσι ♥ με πάρα πολύ χιούμορ και αυτοσαρκασμό! Να είσαι σίγουρη ότι θα καλοπερνάτε! Όσο για το μωρό που θα κάνει, σιγουρα θα βγει με εντυπωσιακή κορμοστασιά! Και κατά πάσα πιθανότητα θα οδηγει νταλίκα και θα φοράει μπαντανα στο κεφάλι σύμφωνα με κάτι αναλύσεις και προβλέψεις που κάναμε (χιχιχι).. Ήταν πολύ ωραία χθές! Καλά κάνεις και ζηλεύεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν ξέρω αν βλέπει, θα σου πει. Ο Κουδουναρης όμως θα έλεγε ότι τα κορίτσια έχουν προσωπικό στυλ και είναι και εναλλακτικό γιατί τα ρούχα τα φοράνε, δεν τις φοράνε. Χαχαχαχα.

Δεν το έχω δει ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...