Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Αχχχχχ μπράβο κορίτσι μου!!!Με το καλόοοοοοο!!!!Τέλεια η χοριακή σουυυυ!!!

Σε ευχαριστώ γλυκούλα μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια η επαναληπτική χοριακή 731. Νομίζω οτι πάμε καλά ε; την ερχόμενη εβδομάδα υπέρηχο μου είπαν! 

Μπραβοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η SoLe είπε:

Ok! Ok!!!! Τέλεια!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Είχα υπόψη μου το Γενεσις, αλλά δεν γνώριζα για συγκεκριμένους γιατρούς.... Σίγουρα θα απευθυνθούμε εκεί!! (Θα βρω τα τηλ, μην ανησυχείς, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!) Να είσαι καλά που μου τους πρότεινες!!!!! 

Συμφωνώ και επαυξάνω με @Μπεμπελουκα !!! Γεννεσις αλλά με σφακιανουδη !!!2106565112 τηλέφωνο ιατρείου !!! 

Πρωτο ραντεβού θα ζητήσεις μόνο ατο ιατρειο του ... καλή επιτυχία ....θα τα καφερεις είμαι σίγουρη .....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Συμφωνώ και επαυξάνω με @Μπεμπελουκα !!! Γεννεσις αλλά με σφακιανουδη !!!2106565112 τηλέφωνο ιατρείου !!! 

Πρωτο ραντεβού θα ζητήσεις μόνο ατο ιατρειο του ... καλή επιτυχία ....θα τα καφερεις είμαι σίγουρη .....!!!!!!

Αχ!!! 1000 ευχαριστώ βρε κορίτσια!!!! Είμαι τυχερή, στην ατυχία μου, που βρήκα εσάς να μου πείτε τόσο ενθαρρυντικά λόγια αφενός και τόσο πολύτιμες συμβουλές αφετέρου!Μετέφερα και στον σύζυγό μου όσα με συμβουλεψατε και χάρηκε πολύ κι εκείνος και αποφασίσαμε να απευθυνθούμε πάραυτα στον κ. Σφακιανουδη!!!! Εύχομαι, με τη βοήθεια του Θεού, να τα καταφέρουμε αυτή τη φορά..... Να είστε καλά, γερές και δυνατές να κρατήσετε με το καλό τα μωράκια σας στην αγγαλια σας! Σας φιλώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@SoLe λυπάμαι πολύ πραγματικά. 

Θα δεις την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά!!! 

Μη χάνεις το κουράγιο σου. Όλες θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η SoLe είπε:

Πόσο ελπιδοφόρο αυτό που μου λέτε!!! Μακάρι να είναι έτσι! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο κέντρο; Μπορείτε;;;;; Αν όχι, καταλαβαίνω και συγγνώμη για την ερώτησή μου... ?

Για μένα ο Παντος στο Γενεσις είναι κορυφή! Μπες να τον ψάξεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Είμαι ευτυχισμένη!!! Θα δεις όλα θα πάνε τέλεια!!!

Περιμένω τέτοια νέα από όλα τα κορίτσια. 

Καλή επιτυχία ΣΕ ΟΛΕΣ. Μην το βάζει κάτω καμία. Θα τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ

Φιλενάδα μου γλυκιά! ❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η satya είπε:

Κοριτσια μου! 562 κι εγώ χοριακη σήμερα 12η μέρα με 4ης μέρας 3 έμβρυα! Ακόμα να το πιστέψω?

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!!!μου διέφυγε οτι είχες κάνει ετ. Αποτι θυμάμαι είχες αναφέρει κ για υιοθεσία!!! Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις χοριακές σας! @Μπεμπελουκα, @γιωτα22, @Bellaki, @satya. Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε!?

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις χοριακές σας! @Μπεμπελουκα, @γιωτα22, @Bellaki, @satya. Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε!?

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια...

@Liveloula88 ευχαριστώ πολυυ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liveloula88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια για τις χοριακές σας! @Μπεμπελουκα, @γιωτα22, @Bellaki, @satya. Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχετε!?

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια...

@liveloula,ευχαριστουμε πολυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η satya είπε:

Κοριτσια μου! 562 κι εγώ χοριακη σήμερα 12η μέρα με 4ης μέρας 3 έμβρυα! Ακόμα να το πιστέψω?

562 ο μαγικός αριθμός που θα τον θυμάστε πάντα!!! Θα πάνε όλα τεεεεεεελειααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια η επαναληπτική χοριακή 731. Νομίζω οτι πάμε καλά ε; την ερχόμενη εβδομάδα υπέρηχο μου είπαν! 

πολύ καλά πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

562 ο μαγικός αριθμός που θα τον θυμάστε πάντα!!! Θα πάνε όλα τεεεεεεελειααααααα

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου γλυκό! Σε περιμένω! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@satya με το καλό !!! Ποσό χάρηκα ρε κορίτσι 

Μπραβοοοοοο

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Σου εύχομαι η επόμενη σου φορα να είναι η τυχερή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!!!μου διέφυγε οτι είχες κάνει ετ. Αποτι θυμάμαι είχες αναφέρει κ για υιοθεσία!!! Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!!!!!❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Δεν το είχα αναφέρει για να μην αγχώνομαι! Περίμενα αποτέλεσμα για να σας έλεγα είτε θετικά είτε αρνητικά! Δωρεα ήταν η επόμενη λύση και υιοθεσία έχω κάνει την αίτηση! Καλά θυμάσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τωρα ποια/ποιες εχουν σειρα για χοριακη ή για νεα προσπαθεια; 

Θυμαμαι σιγουρα την Κατρινικη που ειναι στην αναμονη για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια τωρα ποια/ποιες εχουν σειρα για χοριακη ή για νεα προσπαθεια; 

Θυμαμαι σιγουρα την Κατρινικη που ειναι στην αναμονη για χοριακη. 

Ελάτε κορίτσια τώρα που γυρίζει! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η satya είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Δεν το είχα αναφέρει για να μην αγχώνομαι! Περίμενα αποτέλεσμα για να σας έλεγα είτε θετικά είτε αρνητικά! Δωρεα ήταν η επόμενη λύση και υιοθεσία έχω κάνει την αίτηση! Καλά θυμάσαι ?

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Με το καλό το μπεμπάκι σας!!! Μετά από τόσο κόπο κ ταλαιπωρία έρχεται η επιβράβευση!!! Ήρθε η ώρα να το χαρείς!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια τωρα ποια/ποιες εχουν σειρα για χοριακη ή για νεα προσπαθεια; 

Θυμαμαι σιγουρα την Κατρινικη που ειναι στην αναμονη για χοριακη. 

Εγώ αρχές Μαΐου πρώτη προσπάθεια....ανυπομονώ να ξεκινήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!! Με το καλό το μπεμπάκι σας!!! Μετά από τόσο κόπο κ ταλαιπωρία έρχεται η επιβράβευση!!! Ήρθε η ώρα να το χαρείς!!!!❤️

Ναι κοριτσάκι μου! Όντως ήτανε μεγάλη η ταλαιπωρία αλλά μέχρι στιγμής ευτυχώς είχαμε καλή έκβαση! Κι εσύ με το καλό το μπεμπακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Εγώ αρχές Μαΐου πρώτη προσπάθεια....ανυπομονώ να ξεκινήσω...

Καλή επιτυχία γλυκιά μου! Να πάνε όλα κατ ευχήν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Στο μεταξύ κορίτσια, πήρα τηλέφωνο σ αυτό το κέντρο που σας έλεγα εδώ στη γειτονιά, αλλά δεν έχουν ραντεβου κι αυτοί πριν τις 7 Ιουλίου! 😫 πφφφ Θα λυσσάξω μέχρι την αυχενική να ξέρετε... 🤪🤣🤣 Η μόνη μου επιλογή είναι τα επείγοντα, αλλά δε θέλω και να πάω εκεί χωρίς να υπάρχει κάποιο "θέμα", ξερω γω... Τέλος πάντων, τουλάχιστον με απασχολεί αρκετά η δουλειά και ξεχνιέμαι, παρήγγειλα κι ένα παζλ να περάσουν οι μέρες ευχάριστα 😅
    • αύριο εχω στις 20.30 το ραντεβού.. έβαλα απόγευμα γιατί το πρωί με τη ζέστη δεν την παλεύω!
    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω την Πέμπτη  εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...