Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 κουφό αυτό με τις σαλπιγγες πάντως.. Πως έβλεπαν να είναι διογκωμενες ενώ δεν υπάρχει κανένα θέμα απολύτως με τις σαλπιγγες? Τα ράμματα όταν τα βγάζεις δεν πονάνε μωρέ. Στιγμιαία ίσως λίγο μια ενόχληση. Και εγώ στο ιατρείο είχα πάει να μου τα βγάλει. Βέβαια τα καλύτερα ήταν της Γερμανίας όπου απορροφουνται από τον οργανισμό και δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι! 

Το κορυφαίο ήταν ότι την έβλεπε κι αυτή στη σαλπιγγογραφια διογκωμένη,κοιτα μπορεί ή καλή μου έτσι να είναι παντα λίγο μεγαλύτερη απ την άλλη χαχαχα.για πες πηγές για υπέρηχο σημερα έκανες εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χαχαχα, κορίτσια πεθαίνω για τη συζήτηση που πιάσαμε. Πάλι εγώ φταίω βέβαια. Θα προτείνω λοιπόν και εγώ το κοντό και το μακρύ μου, μήπως βοηθήσει. Nujol λαδάκι (απαίσιο στη γεύση), αλλά μπορείς να το πάρεις μετά και στην εγκυμοσύνη, ενώ τα άλλα δεν ξέρω αν επιτρέπονται. 

 

Μαρη τώρα το είδα το μήνυμα.που να μου έρθουν με δυο κλισματα που μου έκαναν οι άλλες κ το βράδυ κ το πρωί.παιρνω κ την αντιβιωση κ μπορεί κι αυτή να επηρεάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Κι εμενα ραμματα που απορροφωνται κ πεφτουν μονα τους μου ειχαν βαλει και στις 4 τομες οπότε δεν πηγα για βγαλσιμο.

@Magaiver περιμενουμε τα νεα σου. Καλη επιτυχια.

@Kat-Cat μου οσο τα ψαχνουμε ολο κατι βρισκουμε. Ετσι κι εγω πριν την πρωτη εξωσωματικη. Ξαφνικα μου βγηκε θυρεοειδης ενω παντα ηταν οκ, πηγα σε ενδοκρινολογο μου λεει βλεπω ενα μορφωμα στον οισοφαγο σου δεν ξερω τι μπορει να ειναι πρεπει αμεσα σημερα αυριο να πας σε εξειδικευμενο ακτινολογο να σε δει, μου βγηκε ετεροζυγωτια στη θρομβοφιλια επρεπε να επισκεφθω σε αλλη πολη αιματολογο...ασε.ολα μαζι ηταν. Αλλα ευτυχως μικροπραγματα. Πιο πολυ ηταν το αγχος που πεσανε μαζι με την διεγερση που εκανα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το κορυφαίο ήταν ότι την έβλεπε κι αυτή στη σαλπιγγογραφια διογκωμένη,κοιτα μπορεί ή καλή μου έτσι να είναι παντα λίγο μεγαλύτερη απ την άλλη χαχαχα.για πες πηγές για υπέρηχο σημερα έκανες εξετάσεις;

Εντάξει ξαναβρήκες το χιούμορ σου! Μια χαρά ?

Ναι πήγα για υπέρηχο και αίμα. Οι εξετάσεις του αίματος δεν έχουν βγει ακόμα. Στον υπέρηχο είδαμε μερικά πολυ μικρά ωοθηλακια στην μια ωοθήκη. Δεν είναι εύκολο να μας πούμε ακόμα πόσα είναι. Κάποια είναι πολύ μικρά ίσα που φαίνονται και δεν ξέρουμε εάν θα μεγαλώσουν. Σκέψου 3-4 είναι κάπου στα 6 χιλιοστά. Τα άλλα ακόμη πιο μικρά. Η άλλη ωοθήκη κλασσικά δεν γέννησε κάτι. Σήμερα όμως μου αύξησε την δόση στα γκοναλ από 225 σε 250. Από αύριο θα ξεκινήσω και cetrotide. Δεν έχει πάρει μπρος ακόμα πολύ το σύστημα. Ο γιατρός πριν φύγει μου είπε "Ευτυχώς είσαι μικρή ακόμα! Εάν ερχόσουν 37 χρονών με αυτό το πρόβλημα θα ήταν δύσκολα τα πράγματα...!" Αυτά ήταν τα τελευταία του λόγια.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Εντάξει ξαναβρήκες το χιούμορ σου! Μια χαρά ?

Ναι πήγα για υπέρηχο και αίμα. Οι εξετάσεις του αίματος δεν έχουν βγει ακόμα. Στον υπέρηχο είδαμε μερικά πολυ μικρά ωοθηλακια στην μια ωοθήκη. Δεν είναι εύκολο να μας πούμε ακόμα πόσα είναι. Κάποια είναι πολύ μικρά ίσα που φαίνονται και δεν ξέρουμε εάν θα μεγαλώσουν. Σκέψου 3-4 είναι κάπου στα 6 χιλιοστά. Τα άλλα ακόμη πιο μικρά. Η άλλη ωοθήκη κλασσικά δεν γέννησε κάτι. Σήμερα όμως μου αύξησε την δόση στα γκοναλ από 225 σε 250. Από αύριο θα ξεκινήσω και cetrotide. Δεν έχει πάρει μπρος ακόμα πολύ το σύστημα. Ο γιατρός πριν φύγει μου είπε "Ευτυχώς είσαι μικρή ακόμα! Εάν ερχόσουν 37 χρονών με αυτό το πρόβλημα θα ήταν δύσκολα τα πράγματα...!" Αυτά ήταν τα τελευταία του λόγια.. ?

Αντε μακαρι να ξυπνησει τωρα με την συξηση της δοσης...!!! Ολα να πανε καλα. Πότε ξανά επανέκεγχος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Εντάξει ξαναβρήκες το χιούμορ σου! Μια χαρά ?

Ναι πήγα για υπέρηχο και αίμα. Οι εξετάσεις του αίματος δεν έχουν βγει ακόμα. Στον υπέρηχο είδαμε μερικά πολυ μικρά ωοθηλακια στην μια ωοθήκη. Δεν είναι εύκολο να μας πούμε ακόμα πόσα είναι. Κάποια είναι πολύ μικρά ίσα που φαίνονται και δεν ξέρουμε εάν θα μεγαλώσουν. Σκέψου 3-4 είναι κάπου στα 6 χιλιοστά. Τα άλλα ακόμη πιο μικρά. Η άλλη ωοθήκη κλασσικά δεν γέννησε κάτι. Σήμερα όμως μου αύξησε την δόση στα γκοναλ από 225 σε 250. Από αύριο θα ξεκινήσω και cetrotide. Δεν έχει πάρει μπρος ακόμα πολύ το σύστημα. Ο γιατρός πριν φύγει μου είπε "Ευτυχώς είσαι μικρή ακόμα! Εάν ερχόσουν 37 χρονών με αυτό το πρόβλημα θα ήταν δύσκολα τα πράγματα...!" Αυτά ήταν τα τελευταία του λόγια.. ?

Ωχ μωρέ αυτοί οι γιατροί οτι τους κατεβαίνει,τωρα που σου αύξησε να δεις πως θα πάνε σφαίρα,καλα ήταν κι ο πρώτος υπέρηχος έχεις ακόμα.εγω την είχα πάει 275,μου είχε πει 250 κ του λέω όχι να βάλουμε παραπάνω αγχωνομαι,κ τα έφτασα ίσα ίσα 23 χιλ τα θρεφταρια.μια χαρά θα τα πας,θα κάνεις κ αντιπηκτικες μετά την μεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Αντε μακαρι να ξυπνησει τωρα με την συξηση της δοσης...!!! Ολα να πανε καλα. Πότε ξανά επανέκεγχος??

Ευχαριστώ πολύ νικονακι! Είμαι πολύ ψύχραιμη γενικά αλλά και ο καημένος ο γιατρός είναι πολύ προσεκτικός πώς θα μου μιλήσει. Ήρθε με έπιασε από τον ώμο να μου δώσει κουράγιο. Με πλησίασε και μου λέει με χαμόγελο στα 33 θα τα καταφέρουμε, μην ανησυχείς. Τέτοια λόγια της υποστήριξης.

Δευτέρα ξανά ο επανέλεγχος. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό παραπάνω η διέγερση και ίσως να μην κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο. Μου το είπε και αυτό σαν ενδεχόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Κι εμενα ραμματα που απορροφωνται κ πεφτουν μονα τους μου ειχαν βαλει και στις 4 τομες οπότε δεν πηγα για βγαλσιμο.

@Magaiver περιμενουμε τα νεα σου. Καλη επιτυχια.

@Kat-Cat μου οσο τα ψαχνουμε ολο κατι βρισκουμε. Ετσι κι εγω πριν την πρωτη εξωσωματικη. Ξαφνικα μου βγηκε θυρεοειδης ενω παντα ηταν οκ, πηγα σε ενδοκρινολογο μου λεει βλεπω ενα μορφωμα στον οισοφαγο σου δεν ξερω τι μπορει να ειναι πρεπει αμεσα σημερα αυριο να πας σε εξειδικευμενο ακτινολογο να σε δει, μου βγηκε ετεροζυγωτια στη θρομβοφιλια επρεπε να επισκεφθω σε αλλη πολη αιματολογο...ασε.ολα μαζι ηταν. Αλλα ευτυχως μικροπραγματα. Πιο πολυ ηταν το αγχος που πεσανε μαζι με την διεγερση που εκανα. 

 

?? Εσύ γιατί έκανες 4 τομες? Κ μένα έτσι μου είχε πει ότι θα απορρωφονται μόνα τους αλλά μετά μου κάνανε τα άλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ωχ μωρέ αυτοί οι γιατροί οτι τους κατεβαίνει,τωρα που σου αύξησε να δεις πως θα πάνε σφαίρα,καλα ήταν κι ο πρώτος υπέρηχος έχεις ακόμα.εγω την είχα πάει 275,μου είχε πει 250 κ του λέω όχι να βάλουμε παραπάνω αγχωνομαι,κ τα έφτασα ίσα ίσα 23 χιλ τα θρεφταρια.μια χαρά θα τα πας,θα κάνεις κ αντιπηκτικες μετά την μεταφορά;

Ναι μόνο 3 ενέσεις έχω κάνει και είχαν κοιμηθεί πολύ οι ωοθηκες με τα συνεχόμενα πακέτα σικλακουρ που μου είχαν δώσει από το Νοέμβριο για να μην αδιαθετησω. Για τις αντιπηκτικες δεν ξέρω ακόμα. Λογικα ασπιρίνη θα δώσει λόγω της αυξημένης καρδιολιπινης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πολύ νικονακι! Είμαι πολύ ψύχραιμη γενικά αλλά και ο καημένος ο γιατρός είναι πολύ προσεκτικός πώς θα μου μιλήσει. Ήρθε με έπιασε από τον ώμο να μου δώσει κουράγιο. Με πλησίασε και μου λέει με χαμόγελο στα 33 θα τα καταφέρουμε, μην ανησυχείς. Τέτοια λόγια της υποστήριξης.

Δευτέρα ξανά ο επανέλεγχος. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό παραπάνω η διέγερση και ίσως να μην κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο. Μου το είπε και αυτό σαν ενδεχόμενο.

Με το καλο λοιπον παλι την Δευτερα.

Μπραβο που εισαι ψυχραιμη. Ενα βημα καθε φορα. Ας γινουν καλα ωαριακια και εμβρυακια αρχικα και ας παει λιγο πισω η ετ. Ολα πρεπει να γινονται στην ωρα τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 δεν ξερω γιατι, παντως 4 μου εκαναν. Τρεις στην κοιλια στο υψος του αφαλου και μια πιο χαμηλα.

Ναι ε;άλλο κι αυτό.εμενα μία στον αφαλο και δύο κάτω από το μπικίνι αριστερά κ δεξιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μόνο 3 ενέσεις έχω κάνει και είχαν κοιμηθεί πολύ οι ωοθηκες με τα συνεχόμενα πακέτα σικλακουρ που μου είχαν δώσει από το Νοέμβριο για να μην αδιαθετησω. Για τις αντιπηκτικες δεν ξέρω ακόμα. Λογικα ασπιρίνη θα δώσει λόγω της αυξημένης καρδιολιπινης.

Τότε μία χαρά είσαι εγώ είχα πάει μετά τη πέμπτη ένεση για υπέρηχο κι ούτε 10 δεν είχαν φτασει σκεψου,μετα πήραν μπρος.αντε να δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Με το καλο λοιπον παλι την Δευτερα.

Μπραβο που εισαι ψυχραιμη. Ενα βημα καθε φορα. Ας γινουν καλα ωαριακια και εμβρυακια αρχικα και ας παει λιγο πισω η ετ. Ολα πρεπει να γινονται στην ωρα τους! 

Ναι δεν έχω λόγο να βιαστώ. Αφού έτσι όπως μου τα λένε ότι έχω χοντρό θέμα με την ενδομητριωση (και η δική σου η γιατρός σκέψου μου είχε πει μην το αφήσεις για το Πάσχα ή το καλοκαίρι... ? Σε φάση ότι σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα θα χειροτερέψει ακόμα πιο πολυ.) μου έχει περάσει από το μυαλό να μαζέψω πολλα έμβρυα. Για το μέλλον.. όπως μια φορά και ένα καιρό αποταμίευαμε. Τώρα συλλογή εμβρυων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ναι δεν έχω λόγο να βιαστώ. Αφού έτσι όπως μου τα λένε ότι έχω χοντρό θέμα με την ενδομητριωση (και η δική σου η γιατρός σκέψου μου είχε πει μην το αφήσεις για το Πάσχα ή το καλοκαίρι... ? Σε φάση ότι σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα θα χειροτερέψει ακόμα πιο πολυ.) μου έχει περάσει από το μυαλό να μαζέψω πολλα έμβρυα. Για το μέλλον.. όπως μια φορά και ένα καιρό αποταμίευαμε. Τώρα συλλογή εμβρυων!

Μακαρι ολα να πανε οσο γινεται καλυτερα μαγκαιβερ μου. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κοριτσαρες σήμερα δεν είναι ή συνάντηση? Πείτε μας κ εμάς τα νεα!!!!!

Σήμερα είναι η συνάντηση Μέρκελ Τσιπρα ? όχι η δική μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Σήμερα είναι η συνάντηση Μέρκελ Τσιπρα ? όχι η δική μας..

Χαχαχαχα magaiver μήπως ήρθες με τη μερκελ ελλαδα με ιδιωτικό κ δε μας το λες; anyway νόμιζα ότι πέμπτη είχατε πει κι ειπαη μας το κρύβετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Κι εμενα ραμματα που απορροφωνται κ πεφτουν μονα τους μου ειχαν βαλει και στις 4 τομες οπότε δεν πηγα για βγαλσιμο.

@Magaiver περιμενουμε τα νεα σου. Καλη επιτυχια.

@Kat-Cat μου οσο τα ψαχνουμε ολο κατι βρισκουμε. Ετσι κι εγω πριν την πρωτη εξωσωματικη. Ξαφνικα μου βγηκε θυρεοειδης ενω παντα ηταν οκ, πηγα σε ενδοκρινολογο μου λεει βλεπω ενα μορφωμα στον οισοφαγο σου δεν ξερω τι μπορει να ειναι πρεπει αμεσα σημερα αυριο να πας σε εξειδικευμενο ακτινολογο να σε δει, μου βγηκε ετεροζυγωτια στη θρομβοφιλια επρεπε να επισκεφθω σε αλλη πολη αιματολογο...ασε.ολα μαζι ηταν. Αλλα ευτυχως μικροπραγματα. Πιο πολυ ηταν το αγχος που πεσανε μαζι με την διεγερση που εκανα. 

 

σε καταλαβαίνω. εμένα μια κύστη εμφανίστηκε και η αμη μου που βγηκε χαμηλη. Ενω οι ορμονικες μου ειναι καλες. Τεσπά, ό,τι ειναι θα μου πει ο γιατρός. Μικρά πραγματάκια που σε αγχωνουν και σε άλλες φάσεις δε θα τα χες ψάξει ποτε. Ποια κοιτάζει την αμη  και τη θρομβοφιλια αν δεν μπει σε τετοιο χορο. Καμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα magaiver μήπως ήρθες με τη μερκελ ελλαδα με ιδιωτικό κ δε μας το λες; anyway νόμιζα ότι πέμπτη είχατε πει κι ειπαη μας το κρύβετε.

Το Σάββατο έχουμε βάλει τελικά την συνάντηση! Όλο και κάτι θα σας στείλουμε.. Δεν σας ξεχνούμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πολύ νικονακι! Είμαι πολύ ψύχραιμη γενικά αλλά και ο καημένος ο γιατρός είναι πολύ προσεκτικός πώς θα μου μιλήσει. Ήρθε με έπιασε από τον ώμο να μου δώσει κουράγιο. Με πλησίασε και μου λέει με χαμόγελο στα 33 θα τα καταφέρουμε, μην ανησυχείς. Τέτοια λόγια της υποστήριξης.

Δευτέρα ξανά ο επανέλεγχος. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό παραπάνω η διέγερση και ίσως να μην κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο. Μου το είπε και αυτό σαν ενδεχόμενο.

Να σου πω κάτι; Καλά κάνεις και είσαι ψύχραιμη, όλα γινονται χειρότερα με τις ταραχές (και το λέω εγω :P ) Ειναι πολύ καλός γιατρός ο συγκεκριμένος, νομίζω ότι αν κάνεις ό,τι σου πει (που το κάνεις) όλα θα πανε πολυ καλα!!!! Οπότε συλλογή εμβρύων για την ώρα και κάθε πραγμα με τις καταλληλες συνθηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι @Kat-Cat μου. Ποια φανταζοταν οτι ο ενθουσιασμος της πρωτης ελευθερης επαφης θα κατεληγε σε εξωσωματικες ή σε αλλες ασχημες στιγμες κ εξετασεις ανέτρητες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κάτσε μη με πεις χαζη τώρα.εννοεις να τα αφήσω μέσα στο ποτήρι να μουλιασουν;κ το πρωί να τα φάω;

Ακριβώς αυτό, αλλά να πιεις κ το νερό. Αυτά από ζαρωμένα, το πρωί θα έχουν φουσκώσει κ το νερό θα εχει σκουρίνει. Με έχουν σώσει πραγματικά γιατί μετά πάμε σε χάπια... τα ακτινίδια ούτε εμένα με βοηθούσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πολύ νικονακι! Είμαι πολύ ψύχραιμη γενικά αλλά και ο καημένος ο γιατρός είναι πολύ προσεκτικός πώς θα μου μιλήσει. Ήρθε με έπιασε από τον ώμο να μου δώσει κουράγιο. Με πλησίασε και μου λέει με χαμόγελο στα 33 θα τα καταφέρουμε, μην ανησυχείς. Τέτοια λόγια της υποστήριξης.

Δευτέρα ξανά ο επανέλεγχος. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό παραπάνω η διέγερση και ίσως να μην κάνω εμβρυομεταφορα σε αυτό τον κύκλο. Μου το είπε και αυτό σαν ενδεχόμενο.

@Magaiver μου η 4η μέρα είναι της διέγερσης κ με την αύξηση της δόσης σίγουρα θα μεγαλώσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver, Mag και εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Είναι νωρίς ακόμη. Μόνο τρεις ενέσεις, θα αυξηθεί και η δόση. Όλα καλά θα πάνε, είμαι αισιόδοξη για σένα.

Τώρα όμως αγχώθηκα με αυτό με την ετ σου. Άμα μου την κάνεις και συ, πάει θα πάω πρώτη φέτος. Και ξεκαθαρίζω κορίτσια μην περιμένετε ποδαρικο! Πάλι δε μου έπεσε το φλουρί φέτος! 

@Bloublou85 κανόνισε την πορεία σου. Εγώ δεν πάω μόνη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...