Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Κορίτσια 663,50 η δεύτερη χοριακή σήμερα!σήμερα είμαι στην πρώτη ημέρα καθυστέρησης❤️Πώς σας φαίνεται??

Τελεια Νεκταρινακι!!! Εγω ξεκινησα με 119.1

Μπραβο!!!ολα καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 μπραβο!! Ευχομαι να παει καλα!!! Και να εχεις μια ωραια χοριακη!!

@Antelope μου εδω ειμαι εγω... Με τα κοριτσια παρεα...

Να χαιρεστε το μπεμπουλη σας! Πραγματι σαν χθες ολα ειναι στη μνημη μας. Εγω τιποτα ακομη. Δεν θελει μαλλον να βγει. Εχουμε αλλες 9 μερες μεχρι την ΠΗΤ. Ευχαριστω για το ενδιαφερον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Τελεια Νεκταρινακι!!! Εγω ξεκινησα με 119.1

Μπραβο!!!ολα καλα!!! 

Ευχαριστώ πολύ Νικονάκιιιιιιι!!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσια σημερα το ξεφτυλισα εμεινα αρκετη ωρα εκτος σπιτιου αλλα ανανεωθηκα νιωθω λιγη κουραση !!να σας πω τι έπαθα από την innohep ;;??μου έκανε θρομβο και μελανιά

Υπομονή βρε κορίτσι... Εγώ θα τις κάνω μέχρι να γεννήσω κ δυστυχώς η κοιλιά μου είναι συνεχώς μελανιασμένη κ πολλές φορές έχω κ θρόμβους...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Υπομονή βρε κορίτσι... Εγώ θα τις κάνω μέχρι να γεννήσω κ δυστυχώς η κοιλιά μου είναι συνεχώς μελανιασμένη κ πολλές φορές έχω κ θρόμβους...  

@Zeta.δεν μπορείς να πίνεις κάτι σε στυλ χάπι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Υπομονή βρε κορίτσι... Εγώ θα τις κάνω μέχρι να γεννήσω κ δυστυχώς η κοιλιά μου είναι συνεχώς μελανιασμένη κ πολλές φορές έχω κ θρόμβους...  

Και εγώ Ζετακι μου μέχρι τέλους. Μαύρη η κοιλιά μου όχι αστεία. Υπομονή θα κάνουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά έτρεχα.. Σήμερα έκανα τελικά σπερματένχηση που σας έλεγα σε 15 μέρες θα μάθω το αποτέλεσμα αν και δεν περιμένω πολλά.

@Nektarinaki_love  Τέλεια η τιμή!!! Με το καλό σου εύχομαι!

Καλά αποτελέσματα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Zeta.δεν μπορείς να πίνεις κάτι σε στυλ χάπι ?

Όχι. Όταν έκανα την εξέταση για τις θρομβοφιλίες μετά την βιοχημική που είχα, μου βρήκαν υψηλή την ομοκυστείνη. Το φιλικό οξύ που πέρνω το ρυθμίζει, αλλά προληπτικά κάνω κ τις inohep. Αυτός ο πόνος είναι τόσο γλυκός... κ 10 ενέσεις να μου έδειναν ευχαριστώ θα έλεγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με τις αντιπηκτικες σας έχω λύση! Έκανα κι εγώ σε όλη την εγκυμοσυνη, αλλά από ένα σημείο και μετά δεν την έκανα μπροστά στην κοιλιά. Ήταν σαφώς καλύτερα αν την έκανα στη μέση και πίσω πάνω από τη λεκάνη, ούτε πόνος ούτε μελανιές και καθαρή κοιλίτσα! Μου το είχε προτείνει η αιματολογος και σώθηκα! Επίσης στο πάνω μέρος του γλουτού, αλλά στο λίπος, όχι στο μυ. Ρωτήστε και το γιατρό σας γιατί δεν παλεύεται ειδικά όσο φουσκωνετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια δεν εκανα μελανιες. Μαλλον ειναι κ θεμα δερματος. Γιατι αλλες φιλες που μου εστελναν φωτο ειχαν καταμαυρη κοιλια. Εγω μονο αν καμια φορα την εκανα πολυ βιαστικα κ ατσαλα ισως εκανα μια μικρη. 

Και για τον θρομβο που λεγατε μετα την ενεση παντα ετριβα λιγο εκει λιγο το σημειο. Ωστε να διαχεεται το φαρμακο. Δικη μου σκεψη αυτο. Δεν ξερω αν ειναι σωστο παντως σε μενα ταιριασε. 

Επισης πιεζα πολυ αργα το εμβολο. Δεν βιαζομουν. Τωρα εχει δεκα μερες τις σταματησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όχι. Όταν έκανα την εξέταση για τις θρομβοφιλίες μετά την βιοχημική που είχα, μου βρήκαν υψηλή την ομοκυστείνη. Το φιλικό οξύ που πέρνω το ρυθμίζει, αλλά προληπτικά κάνω κ τις inohep. Αυτός ο πόνος είναι τόσο γλυκός... κ 10 ενέσεις να μου έδειναν ευχαριστώ θα έλεγα...

Κι εγω μονο ομοκυστεινη ελαφρως αυξημενη ειχα ζετακι. 

Ο αιματολογος που επισκεφθηκα μου ειχε πει οτι κατα τη γνωμη του δεν χρειαζεται καμια αντιπηκτικη αγωγη για την εγκυμοσυνη. Δεν εχω δηλ θρομβοφιλια. Αλλα αφου το θελουν οι εξωσωματικοι για τους λογους τους ειπε οκ. Να κανω ενεσεις κ σαλοσπιρ αν χρειαζοταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όχι. Όταν έκανα την εξέταση για τις θρομβοφιλίες μετά την βιοχημική που είχα, μου βρήκαν υψηλή την ομοκυστείνη. Το φιλικό οξύ που πέρνω το ρυθμίζει, αλλά προληπτικά κάνω κ τις inohep. Αυτός ο πόνος είναι τόσο γλυκός... κ 10 ενέσεις να μου έδειναν ευχαριστώ θα έλεγα...

Ναι το καταλαβαίνω !εμένα μου την έδωσε προληπτικά μέχρι και τη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Εγω κοριτσια δεν εκανα μελανιες. Μαλλον ειναι κ θεμα δερματος. Γιατι αλλες φιλες που μου εστελναν φωτο ειχαν καταμαυρη κοιλια. Εγω μονο αν καμια φορα την εκανα πολυ βιαστικα κ ατσαλα ισως εκανα μια μικρη. 

Και για τον θρομβο που λεγατε μετα την ενεση παντα ετριβα λιγο εκει λιγο το σημειο. Ωστε να διαχεεται το φαρμακο. Δικη μου σκεψη αυτο. Δεν ξερω αν ειναι σωστο παντως σε μενα ταιριασε. 

Επισης πιεζα πολυ αργα το εμβολο. Δεν βιαζομουν. Τωρα εχει δεκα μερες τις σταματησα. 

Νικονα σίγουρα είναι θέμα δέρματος σε μεγάλο βαθμό. 

Έχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους. Έχω δείξει και σε μαία πως την κάνω και μου είπε τέλεια την κάνω. Μου έχει κάνει και αυτή. Πάλι τα ίδια. 

Δεν πειράζει όμως τί να κάνουμε. Εγώ θα αρχίσω στους μηρούς σε λίγες μέρες. Δεν υπάρχει πλέον χώρος. Υπομονή όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι το καταλαβαίνω !εμένα μου την έδωσε προληπτικά μέχρι και τη χοριακη

Σε εμάς τις δίνουν για καλύτερη αιμάτωση και μεγαλύτερες πιθανότητες εμφύτευσης !!!!εγω τις έπαιρνα μέχρι την αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κι εγω μονο ομοκυστεινη ελαφρως αυξημενη ειχα ζετακι. 

Ο αιματολογος που επισκεφθηκα μου ειχε πει οτι κατα τη γνωμη του δεν χρειαζεται καμια αντιπηκτικη αγωγη για την εγκυμοσυνη. Δεν εχω δηλ θρομβοφιλια. Αλλα αφου το θελουν οι εξωσωματικοι για τους λογους τους ειπε οκ. Να κανω ενεσεις κ σαλοσπιρ αν χρειαζοταν. 

Τα ίδια ακριβώς μου είπε κ η γιατρός μου Nikona μου. Έχω ευαίσθητο δέρμα κ γενικά μαλανιάζω πολύ εύκολα. Μπρός τα κάλη τι είναι ο πόνος όμως; Εσύ πως νιώθεις; Από μέρα σε μέρα θα έχεις τον μπεμπούλη σου αγκαλιά!!!!! @Πιου-πιου κάνε εσύ καλέ κορίτσι γιατί όσες ξέρω εγκυμονούσες, όλες αγόρια έχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νικονα σίγουρα είναι θέμα δέρματος σε μεγάλο βαθμό. 

Έχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους. Έχω δείξει και σε μαία πως την κάνω και μου είπε τέλεια την κάνω. Μου έχει κάνει και αυτή. Πάλι τα ίδια. 

Δεν πειράζει όμως τί να κάνουμε. Εγώ θα αρχίσω στους μηρούς σε λίγες μέρες. Δεν υπάρχει πλέον χώρος. Υπομονή όμως. 

Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα Πιου μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα Πιου μου;

Αύριο 9 ακριβώς. Μπαίνω στη 10η σιγά σιγά. Εγώ δεν έχω πρόβλημα Ζέτα  κάνω κοριτσάκι. Άλλωστε έχω τάξει νύφη στη μπλουμπλου. Μην ξεχνιόμαστε. ???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο @Πιου-πιου μου. Προχωρατε! Ολα καλα να πηγαινουν!

@Zeta. Μου καλα. Στην αναμονη. Περπαταω καθε μερα με τον αντρα μου να βοηθησουμε την κατασταση. Δεν τον βλεπω να θελει να βγει.

@Papadakis καλη επιτυχια! Θα ειμαστε μαζι σου στην αναμονη αυριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Σε εμάς τις δίνουν για καλύτερη αιμάτωση και μεγαλύτερες πιθανότητες εμφύτευσης !!!!εγω τις έπαιρνα μέχρι την αυχενική 

@Papadakisπου ησουν ???μας ελειψες πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια με τις αντιπηκτικες σας έχω λύση! Έκανα κι εγώ σε όλη την εγκυμοσυνη, αλλά από ένα σημείο και μετά δεν την έκανα μπροστά στην κοιλιά. Ήταν σαφώς καλύτερα αν την έκανα στη μέση και πίσω πάνω από τη λεκάνη, ούτε πόνος ούτε μελανιές και καθαρή κοιλίτσα! Μου το είχε προτείνει η αιματολογος και σώθηκα! Επίσης στο πάνω μέρος του γλουτού, αλλά στο λίπος, όχι στο μυ. Ρωτήστε και το γιατρό σας γιατί δεν παλεύεται ειδικά όσο φουσκωνετε :)

Ποπο τελειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αύριο 9 ακριβώς. Μπαίνω στη 10η σιγά σιγά. Εγώ δεν έχω πρόβλημα Ζέτα  κάνω κοριτσάκι. Άλλωστε έχω τάξει νύφη στη μπλουμπλου. Μην ξεχνιόμαστε. ???

 

Να τα ξαναλεμε αυτά για να το ακούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Να τα ξαναλεμε αυτά για να το ακούμε!

 

Μπλουμπλούκα μου εσύ πως είσαι; Σε νιώθω γενικά πολύ ήρεμη. Στην Αθήνα πότε θα πάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...