Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Από κάτω είχα λίγο το πρωί μετά τίποτα,λογικα θα είναι απ την υστεροσκοπηση.την έκανα εντάξει.δε ξέρω πόσες μέρες γιατί μόλις αδιαθετησω τώρα ξεκιναω αμέσως εμβρυομεταφορα.εσυ αυριο πας για υπέρηχο;

Ναι μάλλον από την υστεροσκοπηση. Δεν σου είπε ο γιατρός η δόση αυτή για πόσο καιρό θα καταστειλουν τις ωοθηκες? 

Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο ναι.. 3η μέρα θα είμαι. Για να δούμε εάν θα έχω και εγώ κυστικα όπως η @Eleni73..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μάλλον από την υστεροσκοπηση. Δεν σου είπε ο γιατρός η δόση αυτή για πόσο καιρό θα καταστειλουν τις ωοθηκες? 

Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο ναι.. 3η μέρα θα είμαι. Για να δούμε εάν θα έχω και εγώ κυστικα όπως η @Eleni73..

Όχι άλλα απ ότι διάβασα στις οδηγίες είναι για όλο το μηνα.μια χαρά θα εισαι καλή επιτυχία αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα να ξεκολλησω λίγο τη γάζα απ τον αφαλο κ έχει κολλήσει με το δέρμα εκεί σαν κόρα,δε θέλω να το τραβηξω.τι βαζουμε ώστε να ξεκολλήσει χωρίς να κανω ζημιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2019 at 3:54 ΜΜ, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 καλή ανάρρωση! Όλα για καλό γίνονται!

@Πλατανακη Δεσποινα πολύ καλα μου ακούγονται τα ωάρια που έκανες! Ποτέ περίπου θα κάνετε ωοληψια?

Καναμε ωοληψια το Σαββατο και πηραμε 3!!! Απο τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και ειναι στην καταψυξη! Ειμαι χαρουμενη αλλα συγκρατημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 τράβηξες δέρμα? Εάν φύγει το κακάδι πονάει λίγο αλλά αναπλαθεται το δέρμα. Βάλε καμιά γελη ανάπλασης για να μην αφήσει σημάδι η ουλή.

@Πλατανακη Δεσποινα Πολύ καλά νέα Δέσποινα! Είδες πως αλλάζουν τα πράγματα και διαφαίνεται λίγο πιο αισιόδοξο το μέλλον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 τράβηξες δέρμα? Εάν φύγει το κακάδι πονάει λίγο αλλά αναπλαθεται το δέρμα. Βάλε καμιά γελη ανάπλασης για να μην αφήσει σημάδι η ουλή.

@Πλατανακη Δεσποινα Πολύ καλά νέα Δέσποινα! Είδες πως αλλάζουν τα πράγματα και διαφαίνεται λίγο πιο αισιόδοξο το μέλλον?

Ναι κοριτσι μου ειδα! Απιστευτο ομως με fsh κοντα στο 17 να εχω 2 εμβρυα στην καταψυξη. Με βοηθησε ο Θεος... τωρα συνεχιζουμε το μαζεμα... κιαλλη ανυπομονησια κ αλλο αγχος! Πφφφ, αλλα θα πετυχω! Που θα μου παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ναι κοριτσι μου ειδα! Απιστευτο ομως με fsh κοντα στο 17 να εχω 2 εμβρυα στην καταψυξη. Με βοηθησε ο Θεος... τωρα συνεχιζουμε το μαζεμα... κιαλλη ανυπομονησια κ αλλο αγχος! Πφφφ, αλλα θα πετυχω! Που θα μου παει!

μπράβο!!! Είδες που καμια φορά όλα γίνονται? Να σου πω και κάτι? Η μια μου κολλητή ειχε υψηλή FSH, χαμηλή ΑΜΗ, συν ενδομητρίωση. Θα ξεκινούσε διερεύνηση το Σεπτέμβριο για εξωσωματική και έμεινε έγκυος!!. Τώρα ειναι στον 7ο. Είναι να χεις και τυχη όπως έχουμε ξαναπεί! Με το καλό ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπράβο!!! Είδες που καμια φορά όλα γίνονται? Να σου πω και κάτι? Η μια μου κολλητή ειχε υψηλή FSH, χαμηλή ΑΜΗ, συν ενδομητρίωση. Θα ξεκινούσε διερεύνηση το Σεπτέμβριο για εξωσωματική και έμεινε έγκυος!!. Τώρα ειναι στον 7ο. Είναι να χεις και τυχη όπως έχουμε ξαναπεί! Με το καλό ολα!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! Ευχομαι με το καλο για ολες μας! Θα πετυχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καναμε ωοληψια το Σαββατο και πηραμε 3!!! Απο τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και ειναι στην καταψυξη! Ειμαι χαρουμενη αλλα συγκρατημενη!

Μπράβο Δέσποινα, είδες που όλα γίνονται; Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. 

@Bloublou85, μην φοβάσαι κορίτσι μου. Σημάδι δε μένει καθόλου. Μετά από ένα χρόνο θα έχουν εξαφανιστεί όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο Δέσποινα, είδες που όλα γίνονται; Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. 

@Bloublou85, μην φοβάσαι κορίτσι μου. Σημάδι δε μένει καθόλου. Μετά από ένα χρόνο θα έχουν εξαφανιστεί όλα. 

Μακαρι κοπελα μου! Σε ευχαριστω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ή prolutex θέλει ψυγείο? Και ή crinone.

Η prolutex κορίτσι δε θέλει ψυγείο,τώρα για την άλλη που λες δε γνωρίζω τί φάρμακο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ή prolutex θέλει ψυγείο? Και ή crinone.

Τα crinone τα υπόθετα δε λες; Δε θέλουν σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τα crinone τα υπόθετα δε λες; Δε θέλουν σίγουρα.

Που εισαιιιι παλευω με τα φάρμακα! Ναι κολπική γελη γράφει πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Που εισαιιιι παλευω με τα φάρμακα! Ναι κολπική γελη γράφει πάνω.

Πάλι με τα ψυγεία τα έβαλες βλέπω. Είσαι καλύτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2019 at 1:47 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 λογικα καλα ειναι.

@Eleni73 μου κριμα. 3 τα ατιμα ε??? Αντε να φυγουν τα ατιμα. Ευχομαι τον επομενο μηνα να πανε ολα καλα! 

Αστα 2 23αρια και 1 28αρι με αίμα ήμαρτον , ευτυχώς που είναι ψείρας ο γιατρός μου... τσάμπα θα πήγαινε η διέγερση,

  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πάλι με τα ψυγεία τα έβαλες βλέπω. Είσαι καλύτερα;

Σήμερα αλλαξα τις γαζες,δε τα κοιτούσα ομως,αυτες οι τρυπουλες είναι πάνω από ένα εκατοστό που λένε.ε ιμαι καλύτερα μόνο που λιγάκι στον ύπνο με τραβάει όταν κοιμάμαι.για λεγε εσύ τι γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Αστα 2 23αρια και 1 28αρι με αίμα ήμαρτον , ευτυχώς που είναι ψείρας ο γιατρός μου... τσάμπα θα πήγαινε η διέγερση,

  

Τουλάχιστον θα γλυτώσεις την ταλαιπωρία Ελένη. Μακάρι τον επομενο μήνα να πάρεις πολλά ωαριάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μάλλον από την υστεροσκοπηση. Δεν σου είπε ο γιατρός η δόση αυτή για πόσο καιρό θα καταστειλουν τις ωοθηκες? 

Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο ναι.. 3η μέρα θα είμαι. Για να δούμε εάν θα έχω και εγώ κυστικα όπως η @Eleni73..

@Magaiver μου όλα καλά με τον υπέρηχο;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καναμε ωοληψια το Σαββατο και πηραμε 3!!! Απο τα 3 γονιμοποιηθηκαν τα 2 και ειναι στην καταψυξη! Ειμαι χαρουμενη αλλα συγκρατημενη!

Μπράβο βρε κορίτσι!!! Θέλετε 1 ακόμα για εμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Σήμερα αλλαξα τις γαζες,δε τα κοιτούσα ομως,αυτες οι τρυπουλες είναι πάνω από ένα εκατοστό που λένε.ε ιμαι καλύτερα μόνο που λιγάκι στον ύπνο με τραβάει όταν κοιμάμαι.για λεγε εσύ τι γίνεται;

Κουράγιο Μπλουμπλούκα!! Κ εγώ δεν τα πάω καλά με πληγές κ ράμματα... θα περάσουν αυτά ομως κ θα πας κατευθείαν για εμβρυομεταφορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κουράγιο Μπλουμπλούκα!! Κ εγώ δεν τα πάω καλά με πληγές κ ράμματα... θα περάσουν αυτά ομως κ θα πας κατευθείαν για εμβρυομεταφορά!!!

Ζετακι άμα σου πω ότι ποτέ σαν παιδί δεν έχω τραυματιστεί ούτε έχω κάνει ποτέ ξανά ράμματα,μου φάνηκαν κάπως κι ο άντρας μου με κοιτούσε σαν εξωγηινο.ηταν ή πρωτη μου φορά και γι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Magaiver μου όλα καλά με τον υπέρηχο;;; 

Ναι Ζετακι όλα οκ για να ξεκινήσω. Μόλις έκανα την πρώτη ένεση! Μου ζήτησαν από το κέντρο και εξέταση για μεσογειακή αναιμία και σε σκέφτηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Αστα 2 23αρια και 1 28αρι με αίμα ήμαρτον , ευτυχώς που είναι ψείρας ο γιατρός μου... τσάμπα θα πήγαινε η διέγερση,

  

τι εννοείς με αίμα? Ενδομητριωσικη κύστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...