Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariapretty είπε:

Ναι πάω για ωοληψια γι αυτό αγχώνομαι 

Τη θεραπεία την έκανες συγχρόνως με τις ενεσεις? Κοίτα λογικά αν ρωτήσεις το γιατρό μπορείς να πάρεις υπόθετα δεν είναι κάτι τα βαζεις για τρεις μέρες οπότε δεν έχεις πρόβλημα.ρωτησε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Τη θεραπεία την έκανες συγχρόνως με τις ενεσεις? Κοίτα λογικά αν ρωτήσεις το γιατρό μπορείς να πάρεις υπόθετα δεν είναι κάτι τα βαζεις για τρεις μέρες οπότε δεν έχεις πρόβλημα.ρωτησε το.

Τον ρώτησα κ μου είπε μόνο για μια κρέμα. Πρωί βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο?

Μη φοβάσαι σου λέω βάλε τη κρέμα που είπε ο γιατρός,εγω είχα ουρεοπλασμα κ έκανα εξωσωματική καπάκι.δεν σε επηρεάζει στην ωοληψια αυτό γιατί θα σε καθαρίσουν πριν αλλά θα έχεις τελειώσει κιόλας μέχρι να πας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariapretty είπε:

Τον ρώτησα κ μου είπε μόνο για μια κρέμα. Πρωί βράδυ.

Ναι έκανα ενέσεις κ θεραπεία ταυτόχρονα γιατί έχω ουρεοπλασμα Αλλά από χθες έχω τσούξιμο. Από την βιμπραμισιν λογικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Μη φοβάσαι σου λέω βάλε τη κρέμα που είπε ο γιατρός,εγω είχα ουρεοπλασμα κ έκανα εξωσωματική καπάκι.δεν σε επηρεάζει στην ωοληψια αυτό γιατί θα σε καθαρίσουν πριν αλλά θα έχεις τελειώσει κιόλας μέχρι να πας.

Το Σάββατο πάω για ωοληψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Μίλησα μαζί του κ μου είπε μόνο για μια κρέμα αλλά δεν ξέρω φοβάμαι πολύ 

Κορίτσι μου κατά πάσα πιθανότητα είναι μύκητες από την αντιβίωση. Δεν είναι τίποτα ανησυχητικό αλλά είναι πολύ ενοχλητικό για σένα φυσικά. Δεν έχεις κίνδυνο να χαλάσουν τα ωάρια ή οτιδήποτε άλλο. 

Βάλε την κρέμα που σου σύστησε ο γιατρός σου και θα ανακουφιστείς σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου κατά πάσα πιθανότητα είναι μύκητες από την αντιβίωση. Δεν είναι τίποτα ανησυχητικό αλλά είναι πολύ ενοχλητικό για σένα φυσικά. Δεν έχεις κίνδυνο να χαλάσουν τα ωάρια ή οτιδήποτε άλλο. 

Βάλε την κρέμα που σου σύστησε ο γιατρός σου και θα ανακουφιστείς σίγουρα. 

Λέτε ρε κορίτσια? Που ξέρω έχω τρομοκρατήθει αρκετά μπορώ να πω. Έβαλα 2 φορές κ κατευθείαν πήγα στο μπάνιο κ έκανα ντουζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariapretty είπε:

Λέτε ρε κορίτσια? Που ξέρω έχω τρομοκρατήθει αρκετά μπορώ να πω. Έβαλα 2 φορές κ κατευθείαν πήγα στο μπάνιο κ έκανα ντουζ

Όχι βρε μην ανησυχεις δε θα σου το έδινε ο γιατρός έτσι,εξαλλου θα σε ξεπλύνει πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι βρε μην ανησυχεις δε θα σου το έδινε ο γιατρός έτσι,εξαλλου θα σε ξεπλύνει πριν.

Μπορώ να την βάζω μέχρι κ αύριο το βράδυ αν είναι όταν πάω το Σάββατοτο πρωί δεν θα την βάλω. Αλλά δεν έπρεπε να μου δώσει κάτι να μην πάθω κ αυτό τώρα που είναι να κάνω την εξωσωματική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariapretty είπε:

Μπορώ να την βάζω μέχρι κ αύριο το βράδυ αν είναι όταν πάω το Σάββατοτο πρωί δεν θα την βάλω. Αλλά δεν έπρεπε να μου δώσει κάτι να μην πάθω κ αυτό τώρα που είναι να κάνω την εξωσωματική?

Δεν ξέρω ίσως είχε τους λόγους του ο καθένας έχει κ διαφορετική τακτική,παντως μην αγχωνεσαι κ μύκητες δε θα σε επηρεάσουν στην ωοληψία σε καμία περίπτωση.καλη επιτυχία να εχεις! Α υπάρχει κι ένα σαπουνακι χαμομηλιού στα φαρμακεία που σε ανακουφίζει από το τσούξιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν ξέρω ίσως είχε τους λόγους του ο καθένας έχει κ διαφορετική τακτική,παντως μην αγχωνεσαι κ μύκητες δε θα σε επηρεάσουν στην ωοληψία σε καμία περίπτωση.καλη επιτυχία να εχεις! Α υπάρχει κι ένα σαπουνακι χαμομηλιού στα φαρμακεία που σε ανακουφίζει από το τσούξιμο.

Σ'ευχαριστώ πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο ότι επιθυμείς κ σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα. Ξέρεις πως λέγετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariapretty είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο ότι επιθυμείς κ σε όλα τα κορίτσια εδώ μέσα. Ξέρεις πως λέγετε?

Με την κρέμα γνωρίζεις μήπως αν θα φύγουν οι μυκητες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Με την κρέμα γνωρίζεις μήπως αν θα φύγουν οι μυκητες?

Λογικά ναι αφού γι αυτό το λόγο χορηγείται για τη θεραπεία τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2019 at 11:04 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

@Ν_S πως είσαι κορίτσι μου ;;;;  μάζεψε δυνάμεις και μην το βάζεις κάτω !!!! Ποια προσπάθεια είναι ;;;; συγγνώμη αλλά τόσες πολλές ιστορίες και τόσα σ πολλές κοπέλες που παλεύουμε σεν μπορώ να τα συγκρατώ όλα !!!

 

Μην αγχώνεσαι και εγώ τα μπερδεύω ....πάω για την έκτη φορά !!! Ξεκίνησα σικλακουρ από την δεύτερη μέρα του κύκλου τρία την ημέρα και θα πάω 7 ημέρα του κύκλου για υπέρηχο !! Εσυ κορίτσι ;;;; ποια προσπάθεια ήταν ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Μην αγχώνεσαι και εγώ τα μπερδεύω ....πάω για την έκτη φορά !!! Ξεκίνησα σικλακουρ από την δεύτερη μέρα του κύκλου τρία την ημέρα και θα πάω 7 ημέρα του κύκλου για υπέρηχο !! Εσυ κορίτσι ;;;; ποια προσπάθεια ήταν ;;; 

Σου εύχομαι να είναι κ η τελευταία αυτή τη φορά να έχεις το πιο ευχάριστα νέα!!!!! Η 1η μου είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα... Με το καλό να μπει η Ανοιξη... Εγώ πήγα σήμερα για υπέρηχο (στην 5η ημέρα  διέγερσης με gonal) και είδαμε 6 εκ των οποίων τα 2 είναι πιο μικρά από τα άλλα.... Δεν χάνω την αισιοδοξια μου γιατί όπως έχετε πει κι εσείς... "Ένα χρειαζόμαστε "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα... Με το καλό να μπει η Ανοιξη... Εγώ πήγα σήμερα για υπέρηχο (στην 5η ημέρα  διέγερσης με gonal) και είδαμε 6 εκ των οποίων τα 2 είναι πιο μικρά από τα άλλα.... Δεν χάνω την αισιοδοξια μου γιατί όπως έχετε πει κι εσείς... "Ένα χρειαζόμαστε "

Εννοείται ότι δεν την χάνουμε κορίτσι μου και φυσικά ένα και καλό μας φτάνει!!!

Όμως είναι νωρίς κιόλας έχουν πολύ χρόνο να μεγαλώσουν και τα δύο πιο μικρά. Ακόμα και να εμφανιστούν και κάποια ακόμα έχεις χρόνο. 

Αισιοδοξία λοιπόν . Όλα πάνε καλά και θα πάνε και ακόμα καλύτερα. Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα... Με το καλό να μπει η Ανοιξη... Εγώ πήγα σήμερα για υπέρηχο (στην 5η ημέρα  διέγερσης με gonal) και είδαμε 6 εκ των οποίων τα 2 είναι πιο μικρά από τα άλλα.... Δεν χάνω την αισιοδοξια μου γιατί όπως έχετε πει κι εσείς... "Ένα χρειαζόμαστε "

Μπραβο με το καλο!!!!αισιοδοξια και τιποτα περισσοτερο!!!καλη σου μερα...☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλό μήνα κορίτσια. 

Εύχομαι να έχουμε όλες ευχάριστα. 

Καλό μήνα!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Πιου-πιου μου δε νομιζω να κανω αλλα γιατι σημερα θα κανω την πεμπτη ενεση και αυριο μαλλον θα βαλω ανταγωνιστη...και περιμενω τηλ για τις ορμονικες  αν θα μου αυξηθει η δοση...οπως και να χει οτι ειναι να ερθει ας ερθει ...καλοδεχουμενο!!!Ευχομαι και εγω και ολες μας να ακολουθησουμε τα δικα σου θετικα αποτελεσματα!!!

@Kokotsaloαισιοδοξια με μπολικη σκονη μαζι!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

 @Πιου-πιου μου δε νομιζω να κανω αλλα γιατι σημερα θα κανω την πεμπτη ενεση και αυριο μαλλον θα βαλω ανταγωνιστη...και περιμενω τηλ για τις ορμονικες  αν θα μου αυξηθει η δοση...οπως και να χει οτι ειναι να ερθει ας ερθει ...καλοδεχουμενο!!!Ευχομαι και εγω και ολες μας να ακολουθησουμε τα δικα σου θετικα αποτελεσματα!!!

@Kokotsaloαισιοδοξια με μπολικη σκονη μαζι!!!!?

Καλημερα! Κι εμένα τη πέμπτη μέρα δεν είχαν μεγαλώσει εξ άλλου είναι νωρίς,θα μεγαλώσουν ακομα μην ανησυχεις.καλη σου επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλό μήνα!!! Εύχομαι να ναι ο μήνας μας! Τον πήρα τηλ κ μου εδώ σε κ κάτι φάρμακα ένα την ημέρα .Αλλά φοβάμαι μη με πάει πίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι σιγά σιγά ξεκίνησα γιατί λογικά σε κανένα μήνα θα θέλει να εχεις έτοιμη και την τζαντα μαιευτηρίου Από κούραση καποιες μερες ναι καποιες μερες όχι τόσο αλλά λαχανιαζω εύκολα όμως  τα βραδια σε γενικές γραμμές κοιμάμαι καλά απλά ακόμα στον ύπνο μου κοιμάμαι αρκετές φορές ανασκελα και ξυπναω με μια δυσφορία κάπως μια ενόχληση και γυριζω πλευρό  εσυ γιατί δεν κοιμάσαι καλά ; 
    • Ευχαριστώ πολύ 😃 Δεν είναι ότι το έχω προδικάσει απλά είναι αυτές οι μέρες σαν την σημερινή με σκέψεις σκέψεις που μου καίνε τον εγκέφαλο.Να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου.Παντα να είναι έτσι χαμογελαστός και υγιής φυσικά.❤️
    • Εγώ παίρνω φυλλικό, cyclacur, utrogestan και prolutex.Πονο όχι δεν έχω,κράμπες θα τις έλεγα.Το στήθος έχει πρηστεί και πονάει κάπως.Ξερω όμως ότι όλα αυτά είναι από τα φάρμακα.Και η κοιλιά από το απόγευμα και μετά έχει σαν πρήξιμο.Τουαλετα πάω συχνά αλλά πινω και αρκετό νερό οπότε δεν το θεωρώ κάπως.Πρεπει να οπλιστούμε με υπομονή έχουμε μέρες ακόμα ❤️🙏❤️🙏
    • έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ! εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂 αλήθεια μπερδευομαι! ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷 γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦
    • * Τους χωρισα γι αυτο δεν εχω προβλημα στον υπνο... Αλλιως κλασσικη χορωδια διδυμων , τα ξερουν πολλες κοπελες εδω μεσα.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...