Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sansa είπε:

Έχω κάνει 13 διεγέρσεις και ωοληψίες και 5 ετ.Ναι κάθε κέντρο λέει τα δικά του,αλλά αυτό μου το είπε ο γυναικολόγος μου εκτός κέντρου που κάνω τη θεραπεία του Νίκα.Εγώ κορίτσι τον Νίκα τον εμπιστεύομαι.Εσύ γιατί έκανες εκχύσεις είχες φλεγμονή;Έκανες βιοψία ενδομητρίου;

Εγώ έχω ένα παιδάκι με εξωσωματική που έπιασα με την πρώτη . Αλλά στην γεννά μου έκανε ζημιά ο μαλακας που με ξεγεννησε και μου άφησε πλακούντα .... μου έκανε μετά αποξυση και με κατέστρεψε . Έχω κάνει 4 υστεροσκπησεις και είμαι στην 6 ετ.... περσυ μετά την δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μου είπε να κάνουμε νικά ... και έκανα και βρήκε φλεγμονή όπως σε όλες Αλλ σας με πλάκωσε 4 μήνες αντιβιωσεις και εκγυσεις .... και μηδέν εις την Πέμπτη !!! Τώρα είμαι στην έκτη προσπάθεια και απλό φως δεν βλέπω ....εσυ τι πρόβλημα έχεις ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω ένα παιδάκι με εξωσωματική που έπιασα με την πρώτη . Αλλά στην γεννά μου έκανε ζημιά ο μαλακας που με ξεγεννησε και μου άφησε πλακούντα .... μου έκανε μετά αποξυση και με κατέστρεψε . Έχω κάνει 4 υστεροσκπησεις και είμαι στην 6 ετ.... περσυ μετά την δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μου είπε να κάνουμε νικά ... και έκανα και βρήκε φλεγμονή όπως σε όλες Αλλ σας με πλάκωσε 4 μήνες αντιβιωσεις και εκγυσεις .... και μηδέν εις την Πέμπτη !!! Τώρα είμαι στην έκτη προσπάθεια και απλό φως δεν βλέπω ....εσυ τι πρόβλημα έχεις ;;;

Άντε ρε συ τί ήταν αυτό που έπαθες;Υποθέτω ότι είσαι στον Σφακ;Εγώ ξέρω κορίτσια που τα έχει βρει καθαρά ή έστω και με ήπια φλεγμονή.Εμένα ο σύζυγος είχε χειρουργηθεί από κιρσοκήλη,έμεινα έγκυος φυσιολογικά,αλλά ήταν εξωμήτριο και έχασα και τη μία τη σάλπιγγα.Από τότε όλες οι χοριακές αρνητικές.Γενικά δεν έκανα πολλά ωοθυλάκια,αλλά ήταν πολύ καλής ποιότητας.Τώρα πλέον λόγω ηλικίας,είμαι 43 κάνω ακόμα πιο λίγα και άλλα δε προχωράνε κιόλας.Πέρσυ ο Νίκας μου βρήκε χρόνια φλεγμονή,έκανα ένα μήνα θεραπεία και πάλι χοριακή μηδέν,αλλά μου είπε ότι ήθελε παραπάνω θεραπεία,γιατί το ενδομήτριο ήταν πολύ χάλια.Επίσης μου είπε ότι το εξωμήτριο είναι σίγουρος ότι οφειλόταν στη φλεγμονή.Έκανα ξανά θεραπεία για δύο κύκλους και έδωσα πάλι δείγμα και μου είπε ότι έχει βελτιωθεί πολύ αλλά για σιγουριά να κάνω άλλους δύο μήνες θεραπεία και μετά ετ.Τί να κάνω θα το κάνω και αυτό και μετά να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@nikonaki μου καλημέρα! Είναι τρελοκομείο η συμπεθέρα και εγώ δεν πάω πίσω. Δεν είχα δει μας πήρες σοβαρά. Είσαι πολύ γλυκιά. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσια έχω μπερδευτεί; Ποιες περιμένουν χοριακη τώρα;

Βλέπω @HopHop, @Papadakis η @Μπεμπελουκα από σήμερα αν θυμάμαι καλά.

Όπως και να έχει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλες!!! Εύχομαι να γίνει ΧΑΜΟΣ σε θετικές χοριακες!!!

@Πιου-πιουΣήμερα έγινε η εβρυομεταφορα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έχω ένα παιδάκι με εξωσωματική που έπιασα με την πρώτη . Αλλά στην γεννά μου έκανε ζημιά ο μαλακας που με ξεγεννησε και μου άφησε πλακούντα .... μου έκανε μετά αποξυση και με κατέστρεψε . Έχω κάνει 4 υστεροσκπησεις και είμαι στην 6 ετ.... περσυ μετά την δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μου είπε να κάνουμε νικά ... και έκανα και βρήκε φλεγμονή όπως σε όλες Αλλ σας με πλάκωσε 4 μήνες αντιβιωσεις και εκγυσεις .... και μηδέν εις την Πέμπτη !!! Τώρα είμαι στην έκτη προσπάθεια και απλό φως δεν βλέπω ....εσυ τι πρόβλημα έχεις ;;;

Δηλαδη τιποτα και μετα την θεραπεια του Νικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sansa είπε:

Άντε ρε συ τί ήταν αυτό που έπαθες;Υποθέτω ότι είσαι στον Σφακ;Εγώ ξέρω κορίτσια που τα έχει βρει καθαρά ή έστω και με ήπια φλεγμονή.Εμένα ο σύζυγος είχε χειρουργηθεί από κιρσοκήλη,έμεινα έγκυος φυσιολογικά,αλλά ήταν εξωμήτριο και έχασα και τη μία τη σάλπιγγα.Από τότε όλες οι χοριακές αρνητικές.Γενικά δεν έκανα πολλά ωοθυλάκια,αλλά ήταν πολύ καλής ποιότητας.Τώρα πλέον λόγω ηλικίας,είμαι 43 κάνω ακόμα πιο λίγα και άλλα δε προχωράνε κιόλας.Πέρσυ ο Νίκας μου βρήκε χρόνια φλεγμονή,έκανα ένα μήνα θεραπεία και πάλι χοριακή μηδέν,αλλά μου είπε ότι ήθελε παραπάνω θεραπεία,γιατί το ενδομήτριο ήταν πολύ χάλια.Επίσης μου είπε ότι το εξωμήτριο είναι σίγουρος ότι οφειλόταν στη φλεγμονή.Έκανα ξανά θεραπεία για δύο κύκλους και έδωσα πάλι δείγμα και μου είπε ότι έχει βελτιωθεί πολύ αλλά για σιγουριά να κάνω άλλους δύο μήνες θεραπεία και μετά ετ.Τί να κάνω θα το κάνω και αυτό και μετά να δούμε.

Ναι στον σφακ είμαι !!! Εσυ που είσαι ;;; τι γκαντεμιά ρε κορίτσι μου !! Ποσά χρόνια ταλαιπωρεισαι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιουΣήμερα έγινε η εβρυομεταφορα !!

Καλη αναμονη ευχομαι!!!με μια τεραστια χοριακη!!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλη αναμονη ευχομαι!!!με μια τεραστια χοριακη!!!☺

Ευχαριστώ πολυ μακάρι !!!:-))και σε σε να ότι καλυτερο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kokotsalo είπε:

Δηλαδη τιποτα και μετα την θεραπεια του Νικα???

Αχ ελπίζω να μην σας κάνω κάνω με αυτά που σας γράφω ...

οχι τίποτα !!!!με 4 μήνες αντιβίωσης και 40 εκγυσεις και Εκ τότε έχω τρία αρνητικά.....

σε έχασα !!! Τι κανείς εσυ ;;; σε τι φάση είσαι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι στον σφακ είμαι !!! Εσυ που είσαι ;;; τι γκαντεμιά ρε κορίτσι μου !! Ποσά χρόνια ταλαιπωρεισαι ;;;;

Και εγώ Σφακιανουδη ειμαι τι άνθρωπος νομίζω top !!τι λέτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Αχ ελπίζω να μην σας κάνω κάνω με αυτά που σας γράφω ...

οχι τίποτα !!!!με 4 μήνες αντιβίωσης και 40 εκγυσεις και Εκ τότε έχω τρία αρνητικά.....

σε έχασα !!! Τι κανείς εσυ ;;; σε τι φάση είσαι ;;;

Σε φαση....αφασια!!!???!!!προσπαθω να συνελθω απο το κουλουρι...μου εκατσε βαρυ στο στομαχι το....σουσαμι υποθετω...???...θα ανεβω Αθηνα να μιλησω με τον γιατρο απο κοντα αρχες Απριλιου...προς το παρον εργασιοθεραπεια ειπα...!!!εφημεριες φουλ...για να μην καταλαβαινω και πολλα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ Σφακιανουδη ειμαι τι άνθρωπος νομίζω top !!τι λέτε ?

Θελω πληροφοριες για τον συγκεκριμενο αν δεν σου κανει κοπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι στον σφακ είμαι !!! Εσυ που είσαι ;;; τι γκαντεμιά ρε κορίτσι μου !! Ποσά χρόνια ταλαιπωρεισαι ;;;;

Είμαι στο embryolab στη Θεσσαλονίκη.Προσπαθούμε 6 χρόνια,αν βάλω μέσα και τις σπερματεκχύσεις που έκανα στην αρχή.Τις εξωσωματικές τις ξεκίνησα το Δεκέμβριο του 2014.Ο Σφακ συνεργάζεται με τον Νίκα και ο γυναικολόγος μου εκτός κέντρου είναι επίσης συνεργάτης με τον Σφακ.Εσύ έκανες πάρα πολλές πλύσεις.Έκανες επανεξέταση μετά να δεις αν υποχώρησε η φλεγμονή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγώ Σφακιανουδη ειμαι τι άνθρωπος νομίζω top !!τι λέτε ?

Ναι είναι εκπληκτικός άνθρωπος και τρομερός γιατρός σε αυτό τον χώρο δεν τα συνδυάζει εύκολα κάποιος και τα δυο !!! Εσυ τι θέμα ειχες και ποια πρόσπαθεια είναι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Είμαι στο embryolab στη Θεσσαλονίκη.Προσπαθούμε 6 χρόνια,αν βάλω μέσα και τις σπερματεκχύσεις που έκανα στην αρχή.Τις εξωσωματικές τις ξεκίνησα το Δεκέμβριο του 2014.Ο Σφακ συνεργάζεται με τον Νίκα και ο γυναικολόγος μου εκτός κέντρου είναι επίσης συνεργάτης με τον Σφακ.Εσύ έκανες πάρα πολλές πλύσεις.Έκανες επανεξέταση μετά να δεις αν υποχώρησε η φλεγμονή;

Όχι δεν μου έκανε επανάσταση γιατί μου είχε πει τον Οκτώβριο ότι κ αμε ότι μπορούσαμε ... έκανα 40 νομίζω κάπου εκεί ... και παρααααα πολλές αντιβιωσεις !!! Πολλές όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Θελω πληροφοριες για τον συγκεκριμενο αν δεν σου κανει κοπο...

Είναι στο γεννεσις Αλλ πρώτο ραντεβού εάν θέλεις θα κανείς στο ιατρειο του !!!! Όχι στο κέντρο .... είναι τρομερός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Σε φαση....αφασια!!!???!!!προσπαθω να συνελθω απο το κουλουρι...μου εκατσε βαρυ στο στομαχι το....σουσαμι υποθετω...???...θα ανεβω Αθηνα να μιλησω με τον γιατρο απο κοντα αρχες Απριλιου...προς το παρον εργασιοθεραπεια ειπα...!!!εφημεριες φουλ...για να μην καταλαβαινω και πολλα...???

Θύμισε μπυ ρε κορίτσι σε ποιον γιατρό είσαι και τι θέμα έχεις ;;; sorry αλλά με τόσες που έχουμε γίνει μπερδεύτηκα !!! Ποιο προσπάθεια ήταν ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,πώς είστε;Αρχικά θέλω να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όσες κοπέλες είναι σε αναμονή χοριακής.Εγώ κορίτσια περίμενα με ανυπομονησία το τηλέφωνο από την εμβρυολόγο,με πήρε και μου είπε ότι ναι μεν γονιμοποιήθηκε το ωάριο,αλλά δεν έδειξε ακόμα τις διαιρέσεις που πρέπει.Δεν ακυρώνουμε το κύκλο αλλά θα του δώσουμε λίγο χρόνο μέχρι αύριο για να δούμε αν θα διαιρεθεί.Εγώ της είπα όσες φορές παρακολουθήσαμε έμβρυα δεν εξελιχθήκανε,αυτή μου είπε ότι πολλές φορές έχει γίνει και έχουν προχωρήσει.Δεν έχω και πολλές ελπίδες.Με βλέπω να πηγαίνω σε ετ με τα 3 έμβρυα που έχω στη κατάψυξη.Ούτε ένα έμβρυο δε μπορώ να βάλω ακόμα,τί ατυχία είναι αυτή.Από τον Ιούλιο που προσπαθώ μέχρι και τώρα μόνο 3 έμβρυα μάζεψα.Αχ βρε κορίτσια τί να πω.Αν δεν είχα τη θεραπεία να κάνω ίσως προσπαθούσα να μαζέψω κανένα ακόμα,αλλά τώρα βιάζομαι μη μου ξαναεπιστρέψει η φλεγμονή.Η ετ θα πέσει αρχές Ιουνίου,ελπίζω να είναι και η τυχερή.

Θα είναι sansaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Θύμισε μπυ ρε κορίτσι σε ποιον γιατρό είσαι και τι θέμα έχεις ;;; sorry αλλά με τόσες που έχουμε γίνει μπερδεύτηκα !!! Ποιο προσπάθεια ήταν ;;;;;;

Ειμαι στον Παντο...2η προσπαθεια γενικοτερα...1η ηταν αυτη στον Πάντο....υποτιθεται οτι δεν υπαρχει καποιο θεμα εκτος απο το οτι...ειμαι καπνιστρια...χοντρουλα...42...και εχουμε και υψηλο dfi το οποιο υποτιθεται το ξεπερασαμε ...με πηξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

Θα είναι sansaki!

Δε νομίζω κορίτσι,αλλά ας το δούμε και αυτό.Αν ήταν θα είχε προχωρήσει έστω και λίγο.Εσύ θα κάνεις σύντομα ετ διάβασα;Καλή επιτυχία εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιουΣήμερα έγινε η εβρυομεταφορα !!

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Να ρωτήσω κάτι; Ο Πάντος και ο Σφακιανουδης δεν είναι σα συνεργάτες ή κάτι τέτοιο; 

Εγώ στο Μητέρα πήγα αλλά νομίζω έτσι εχώ ακούσει. Επίσης έχω ακούσει και για τους δύο τα καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια είπα να μπω στην ομάδα σας μιας και εμείς θα πάμε υποβοιληθουμενα πλέων ελπίζω να με δεχτείτε εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες σας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Να ρωτήσω κάτι; Ο Πάντος και ο Σφακιανουδης δεν είναι σα συνεργάτες ή κάτι τέτοιο; 

Εγώ στο Μητέρα πήγα αλλά νομίζω έτσι εχώ ακούσει. Επίσης έχω ακούσει και για τους δύο τα καλύτερα. 

Ναι είναι συνεργάτες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Να ρωτήσω κάτι; Ο Πάντος και ο Σφακιανουδης δεν είναι σα συνεργάτες ή κάτι τέτοιο; 

Εγώ στο Μητέρα πήγα αλλά νομίζω έτσι εχώ ακούσει. Επίσης έχω ακούσει και για τους δύο τα καλύτερα. 

Είναι στο ίδιο κέντρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με το καλό κορίτσι μου εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Να ρωτήσω κάτι; Ο Πάντος και ο Σφακιανουδης δεν είναι σα συνεργάτες ή κάτι τέτοιο; 

Εγώ στο Μητέρα πήγα αλλά νομίζω έτσι εχώ ακούσει. Επίσης έχω ακούσει και για τους δύο τα καλύτερα. 

@Πιου-πιου ακριβώς έτσι είναι !Ο Σφακιανουδης είναι συνεργάτης με τον Παντο!και ίσως πια  1level καλύτερος ο Σφακιανουδης όντας και πιο νέος . Το θέμα είναι όμως ότι δεν είναι μόνο οι γιατροί είναι και οι βιολόγοι και γενικότερα το εργαστήριο!Η πορεία θα δείξει 

Πάντως ο Σφακιανουδης φοβερός !Όσο για το μητέρα έκανε μια φίλη εξωσωματική πριν 5 έτη και έχει 1 αγοράκι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι είναι εκπληκτικός άνθρωπος και τρομερός γιατρός σε αυτό τον χώρο δεν τα συνδυάζει εύκολα κάποιος και τα δυο !!! Εσυ τι θέμα ειχες και ποια πρόσπαθεια είναι ;;;;

1η προσπάθεια ο σύζυγός μου αζωοσπερμια !ελπίζω να προχωρήσουν !Εσύ??Πας και στο ιατρείο του ?Εγώ πάω γενικότερα και για τεστ Παπ αλλά με παρακολουθεί και η σύζυγός του που είναι Ενδοκρινολογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...