Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Κι εγω έχω υγρά @Starrrαν και δεν είναι ωορρηξίας γιατί σήμερα διανύω την 7η μέρα στις 9 είχα αδιαθετησει. Να δω τι κύκλο θα έχω αυτό το μήνα.... Ούτε εμείς ξεκινήσαμε επαφές... Γράφω εξετάσεις για το μεταπτυχιακό κ έχω πήξει.... 

Όχι εμάς μας ειπε οπότε θέλουμε τώρα.... Κ εχουμε επαφές κάθε 3 ημέρες, κάνει καλό κ για το σπέρμα. Κ από Σάββατο βλέπουμε!!!! Μαζί προβλέπω να χουμε ωορρηξία. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@LOULOUdaki! Πολύ γέλιο έριξα σήμερα, να σαι καλά! Σε έκανα εικόνα να την έχεις στήσει στον κουριερ ??

@*Louloudenia*μου μακάρι να ναι κάτι που ξεκινά κι είναι ακόμα πολύ αχνό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τι επαφές είχες κορίτσι?? Γιατί το λες έτσι.... Κ εγώ περιμένω το Σάββατο να δω σε τι φάση είναι το ωοθυλακιο να ξεκινήσουμε επαφές, όπως μας πει.... Αν κ δεν ξέρω αλλά από τώρα έχω κάποια υγρά, όχι όμως ωορρηξιας.... 

Θυμάστε που στην προηγούμενη οωρηξια είχαμε μαλώσει?? Ε να είχαμε μαλώσει και αυτό το μήνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι δεν το παθαινεις μονο εσυ αυτο αλλα και εγω!! Ευτυχως αυτο το μηνα επεσε μαζι με την πρωτοχρονια και ειμασταν χαρουμενοι και με περιμενε και εκπληξη  ενα δαχτυλιδι ? Χαχαχ οποτε δεν γκρινιαξα αυτο το μηνα... χααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Ρουλακι6 συγχαρητήρια!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Άντε κορίτσια να παίρνουμε σειρά κι εμεις!!

Ευχαριστώ πολύ..... Αχ σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Θυμάστε που στην προηγούμενη οωρηξια είχαμε μαλώσει?? Ε να είχαμε μαλώσει και αυτό το μήνα ?

Κορίτσι μου δεν γίνεται δουλίτσα έτσι, σε κάθε ωορρηξία να είστε μαλωμένοι! Λοιπόν, στην ωορρηξία πρέπει να είστε στα μέλια, και τσακώνεστε μετά βρε αδερφέ! ? Ή όταν έχεις περίοδο! 

Καλημέρα στην παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια... Ποιες περιμενουν εκτος απο μενα???? :) Εγω 26η σημερα :)

Καλημερα!Τι εκανες με το τεστακι;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Τι εκανες με το τεστακι;;

 

εκανα αλλο ενα σημερα αλλα  ηταν αρνητικο , οποτε ερχεται η γλυκουλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

εκανα αλλο ενα σημερα αλλα  ηταν αρνητικο , οποτε ερχεται η γλυκουλα ?

Πότε περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

εκανα αλλο ενα σημερα αλλα  ηταν αρνητικο , οποτε ερχεται η γλυκουλα ?

Ειδα το τεστακι σου...Δεν σου απαντησα γιατι να σου πω την αληθεια κι εγω εχω δει αρκετα τετοια και κάνοντας χοριακη ,ηταν αρνητικη.Μακαρι εσενα να ειναι πραγματικα θετικο και να εχεις μια μεγαλη χοριακη!

Κι εγω εκανα τεστ αυτες τις ημερες και ηταν αρνητικο.Απο σημερα περιμενω να ερθει ...για να δουμε ποτε τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια... Ποιες περιμενουν εκτος απο μενα???? :) Εγω 26η σημερα :)

Εγώ περιμένω στις 20/1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ περιμένω στις 20/1

καλημέρα κοριτσια , κ εγω περιμένω στις 23/01 και ήδη εσκασε μυτη ενα σπυράκι...βρε κορίτσια αμαν τι απελπισία ειναι αυτη...βαρέθηκα να το κυνηγάω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσια , κ εγω περιμένω στις 23/01 και ήδη εσκασε μυτη ενα σπυράκι...βρε κορίτσια αμαν τι απελπισία ειναι αυτη...βαρέθηκα να το κυνηγάω.....

Είναι πολύ νωρίς κορίτσι μου μην απελπίζεσαι.

Εγώ είπα να βάλω τέλος στη δικτατορία των τεστ εγκυμοσύνης. Εάν δεν δω καθυστέρηση, δεν κάνω. Το ορκίστηκα στον εαυτό μου! Έχω τρία τεστ στο συρτάρι κι εκεί θα μείνουν μέχρι να δω καθυστέρηση και το πολυπόθητο θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είναι πολύ νωρίς κορίτσι μου μην απελπίζεσαι.

Εγώ είπα να βάλω τέλος στη δικτατορία των τεστ εγκυμοσύνης. Εάν δεν δω καθυστέρηση, δεν κάνω. Το ορκίστηκα στον εαυτό μου! Έχω τρία τεστ στο συρτάρι κι εκεί θα μείνουν μέχρι να δω καθυστέρηση και το πολυπόθητο θετικό! 

ναι καλα θα κανεις, τεστ εγκυμοσυνης χωρις καθυστερηση γενικα εγω το θεωρω ακυρο κ δεν το εχω κανει ποτε, ειναι πολυ ψυχοφθορο κ στεναχωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλημέρα και από μένα εγώ περιμένω την Παρασκευή να αδιαθετισω! Έχω τεστ αλλά δεν έχω κάνει ειπα αυτή την φορά να το αφήσω και να περιμένω! 2 μέρες είναι θα περασουν να δούμε τι κάναμε και αυτό τον μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, εάν κάνει ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα την Παρασκευή, δεν πειράζει αν έχει πάρει ήδη δυο βιταμίνες, ε; Πόοοοσο πια να επηρεάσουν το αποτέλεσμα; Είπαμε, δεν κάνουν θαύματα, σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Κορίτσι καλημέρα και από μένα εγώ περιμένω την Παρασκευή να αδιαθετισω! Έχω τεστ αλλά δεν έχω κάνει ειπα αυτή την φορά να το αφήσω και να περιμένω! 2 μέρες είναι θα περασουν να δούμε τι κάναμε και αυτό τον μήνα! 

Και εγώ το Σάββατο περιμένω, για να δούμε. Δεν έχω κάνει ούτε εγώ τεστ. Τους τελευταίους μήνες σταμάτησα να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια... Ποιες περιμενουν εκτος απο μενα???? :) Εγω 26η σημερα :)

Και εγώ περιμένω 24η μερα   ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου δεν γίνεται δουλίτσα έτσι, σε κάθε ωορρηξία να είστε μαλωμένοι! Λοιπόν, στην ωορρηξία πρέπει να είστε στα μέλια, και τσακώνεστε μετά βρε αδερφέ! ? Ή όταν έχεις περίοδο! 

Καλημέρα στην παρέα!

Έλα όμως που τις επίμαχες μέρες βάζει ο διάολος την ουρίτσα του και γίνεται καβγάς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...